Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43851) Tüzi válasza - = Zk = - (#43849) üzenetére

valamit frissít ez a phos :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43852) Borisz76 válasza Borisz76 (#43850) üzenetére


Borisz76
veterán

Este 20:50 ....beengedett !

Mod : Korai öröm.....kikötőben vagyok....csatába nem enged.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#43853) Tüzi

eddig sima xp-ről volt szó :DDD

ezeknek elgurult a gyógyszerük

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43854) - = Zk = - válasza Tüzi (#43853) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de a srác megmondta, ingyenes... IN-GYE-NES....
szét is szedték sztrímje alatt csórikámat... :DDD

nincs vmi aslain mod ezekhez? mutatja, éppen hol tartok in-game a freeXPvel, stb stb :D

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43855) Tüzi válasza - = Zk = - (#43854) üzenetére

egy hónap alatt hogyan szedsz össze 700 vagy inkább 1050ezer freexp-t?
ha agyonzászlózod magad + prém + prém hajó, akkor talán...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43856) - = Zk = - válasza Tüzi (#43855) üzenetére


- = Zk = -
félisten

beleszaladtam Flamu sztrímjébe és tényleg, ő is meg van menve ettől...
nem lep meg... orosz = vagy nagy, vagy semmire nem jó, de legalább van :D hát, ez valahol a kettő között van :D siralmas....
mindegy, amúgy is kell a hely, megvettem a Witcher 3 :GOTY-t.. :))

de kiv vagyok, mert vki tuti kifogja számolni, melyik hajó, milyen festés+zászlók+átlag xp meccsek végén stb stb...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43857) Akagi válasza Tüzi (#43855) üzenetére


Akagi
tag

Egy hónap??? Ez az utolsó direktíva, lesz rá kb 1 heted... Persze az előttelevőket időre le kéne tudni.

Segítség eltévedtem!

(#43858) Tüzi válasza - = Zk = - (#43856) üzenetére

jaja, most volt akciós :D én is beruháztam rá steam-en.

a szokásos napi pár kört lefutom, lesz-ami-lesz alapon, hópelyheket kiszedem, aztán jószél.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43859) - = Zk = - válasza Akagi (#43857) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nagyon kiv vagyok, lesz-é olyan, akinek meglesz így a PR...

(#43858) Tüzi
maradok én is pár napi röhögős-fészpalmos körre.... megjelenésekor megvettem az Alaskát, meg most BF-en a Massit... drágák voltak, nem érték meg, főleg amennyit játszok naponta... de... 1,5 évig nem voltam fent, nem tiltottak.. sőt, teleszórtak semmirenemjó hajókkal, zászlókkal :Cszal... leszek amíg leszek, aztán úgyis megint delete lesz a sorsa :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43860) Tüzi válasza Akagi (#43857) üzenetére

Ja, télleg' :D
De ingyéééé' van, nem ééérted? :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43861) Chabe89


Chabe89
addikt

Micsoda aktivitás kérem szépen, 35 hsz tegnap óta. Látszik, hogy mindenkinél kibaxta a biztosítékot ez a PR grind. :DDD

(#43862) LK válasza Chabe89 (#43861) üzenetére


LK
addikt

És fox is örülhet,mert ugyanazt a játékot játsszuk :DDD
Tegnap két csatát mentem, az elsőben, nem hazudok 2 négyzetnyi területre tömörült be a csapatom. Írtam, hogy támadni kéne,mert a capek az nmy kezében vannak, visszaírtak,hogy miért is kéne támadni? Előrementem,senki sem indult meg velem.

49 xp hiányzott az első ládához és inkább mentem Erie-vel egy coopot :U aztán kikapcs a p-ba. Ez lesz most 3 hétig? A pr grindet én is megnéztem :o (remélem jól raktam ki, mert ez a szopó szmájli ha jól gondolom ;] )

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43863) Novver válasza Tüzi (#43798) üzenetére


Novver
senior tag

Így is sok a gaydar, így is szopatva vannak a rombolók. Csak rezignáltan sóhajtozni tudok ezeken a változtatásokon.
Ellenben a német buff és Günther "Oh you touch my tralala" Lütjens eléggé adja :D

Life is a game... The game is my life!

(#43864) Rém


Rém
tag

Lütjens csak szénért beszerezhető? Vagy lesz hozzá valami event?

(#43865) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Tirpitz kapott buffot?

(#43866) olivera88 válasza ddt500hu (#43865) üzenetére


olivera88
veterán

Az összes Német BB. Csak pár csatát volt alkalmam menni vele, de az alapján látványosnak tűnt a javulás. A GK esetében szintén hasonlóan érzek.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43867) ddt500hu válasza olivera88 (#43866) üzenetére


ddt500hu
veterán

Akkor úgy kérdezem, hogy milyen/mekkora buffot kapott?

(#43868) FoxiestFox válasza ddt500hu (#43867) üzenetére


FoxiestFox
félisten

US BB-k szórásformuláját kapták meg, de más paraméterekkel.
Mindenki azt írta eddig, hogy jobb lett.

(#43869) olivera88 válasza FoxiestFox (#43868) üzenetére


olivera88
veterán

Mármint h érted h más paraméterekkel? Sigma maradt csak USN szórás formula lett Német helyett.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43870) FoxiestFox válasza olivera88 (#43869) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A pattern jön az US ágról, a pattern paraméterei nem.

(#43871) Novver válasza Rém (#43864) üzenetére


Novver
senior tag

Nem volt még szó arról hogy másért is beszerezhető lenne. Én beletoltam azt a szenet, volt miből, így nem izgatott túlságosan. Úgysincs semmi hajó amit megvennék szénért.
Toptier videója után viszont sajnálom kicsit hogy nem GZ-re raktam Günthert :D
https://www.youtube.com/watch?v=9enOZ5Du6LA
Ah, ki tudja, lehet átrakom buliból :D

Life is a game... The game is my life!

(#43872) zolee1984


zolee1984
senior tag

Üdv
Fater nyomja ezt a hajós játékot.
1-2-3-5 körönként kilép kritikus hibával
Kritikus hiba restart vagy kilépés.
Nem értem mi lehet armored warfare nem csinálja se a world of tanks se a repülős része elvileg
Mi lehet az oka?
Szívesen veszem a tanácsokat
Dx web setup futtatva
Win újra dobva
Minden frissítés telepítve.
Köszönöm a segítséget előre is

üdv Zoli

(#43873) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

3,1milla pot dmg, 4 kill... 175k dmg... GoKu val... 420!!-as lövegekkel.. elég élhető csónak.. ( a Tirpák nem :( ) :K
de az, hogy ez is bukta, zsinórban.. na az katasztrófa :O

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43874) sh4d0w válasza zolee1984 (#43872) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nemigen van ellenszere. Nekem csinálta az előző gépemen, ezen nem, klántársam pont ugyanígy járt.

https://www.coreinfinity.tech

(#43875) zolee1984 válasza sh4d0w (#43874) üzenetére


zolee1984
senior tag

Köszönöm a gyors de nem túl bíztató választ.
Milyen konfig volt?

üdv Zoli

(#43876) Tüzi

WG stream:

""We can't put a WG employee here streaming the game all day to prove that the PR grind is possible. By the time he is finished the event is already over. Euhm, I mean ending, not over.""

:DDD
(#43875) zolee1984
Egy reinstall esetleg? Másik driverrel?

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43877) Chabe89 válasza zolee1984 (#43872) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha ultra kliens van fent akkor egy próbát megér, hogy az audio minsőséget visszaveszitek highra. Nekem emiatt dobott régebben mindig kritikus hibákat.

(#43878) Tüzi

[link]
nídd' már...

tegnap nézem flamu streamjét :D valami haverját bevette a beszélgetésbe
yutubon fent van akit érdekelne esetleg... epic :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43879) - = Zk = - válasza Tüzi (#43878) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jöhetett volna a link is :D...
de pont ezt mondtam, valaki lematekolja úgyis, hogy mit kell tenend, hogy.... :))

megvan... nemsemmi... :D

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43880) LK


LK
addikt

Német bárkák meddig vannak leértékelve? Nem találtam :O

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43881) KJ82 válasza Tüzi (#43878) üzenetére


KJ82
senior tag

iChase volt a haverja, neki is van egy igen alaposan káromkodásokkal megtűzdelt videója a mostani epic failről.

Amúgy meg a kb. Xdik bocsánatkérésükkel kitörölhetik részemről. Volt jópár ebben az évben már, szinte semmi eredménnyel utána.

Ezt a Sub Octaviant meg örök időkre le kellene tiltani a WOWS közösséggel való kapcsolattartásról.

[ Szerkesztve ]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43882) zolee1984 válasza Tüzi (#43876) üzenetére


zolee1984
senior tag

Próbáltam másik drivert de semmi
Az egész konfigot újra húztam de ugyanaz

üdv Zoli

(#43883) FoxiestFox válasza zolee1984 (#43882) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Van OC valamelyik hardveren?

(#43884) sh4d0w válasza zolee1984 (#43875) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az enyém i7-6700hq, 16 GB RAM, Intel HD 630. Klántársamé i5-4xxx (mobil), 4 GB RAM, Geforce mx920 - ezeken naponta legalább egyszer eldobta magát.

https://www.coreinfinity.tech

(#43885) Akagi válasza zolee1984 (#43882) üzenetére


Akagi
tag

Nekem régebben a 32 bites win7 alatt dobálta magát. Nézd meg esetleg a windows nem ír ki valami hibát (pl a videókártya driver leál majd újraindul), meg van e a 4+ giga ram (mostanában nem néztem, de hajlamos volt elkoptatni a memóriát ami ha kevés van gáz lehet). Gondolom modok nélkül próbáltad. A táppal minden oké?

Segítség eltévedtem!

(#43886) zolee1984 válasza FoxiestFox (#43883) üzenetére


zolee1984
senior tag

Van oc
De már régen úgy fut, ez meg csak mostanában kezdődött.
Visszább vettem belőle de úgy is csinálja.
Fx8120@3,9ghz 8gb 2133 MHz RAM gtx 770 2gb.
Más játékkal nem csinálja elvileg csak ezzel

üdv Zoli

(#43887) FoxiestFox válasza zolee1984 (#43886) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Érzékeny az OC-ra régebbi gépeken, úgy tudom. RAM időzítésekre is.

(#43888) Tüzi

W7 64, 940xm, 16gb cas9, 7970m, 1920*1200, és nem crashelt meg sose. Pedig oc, meg ilyen konfigban gyárilag nem is szabadna mukodnie xD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43889) zolee1984 válasza FoxiestFox (#43887) üzenetére


zolee1984
senior tag

Majd kipróbálok ezt azt amit javasoltatok
Köszönöm mindenkinek a a segítő hozzászólásokat.
:R

üdv Zoli

(#43890) frame>24 válasza FoxiestFox (#43842) üzenetére


frame>24
addikt

Amúgy pusztán az event design miatt érdekelne, hogyan jön ki a 60k-ért insta-Puerto Rico?

Én úgy számoltam, ha Gorizia-t veszel, azzal megcsinálod az első 3 direktívát, naponta belépegetsz, és megveszed az ÖSSZES, goldért vehető "szárazdokk-boostert" (meg az azokkal párhuzamos, sima boostereket - az első 3 direktíva tokenjeiből), akkor 33k pénzt dobtál, és az event végére kb. ÉPPENHOGY meglesz a hajó. (ekkor nem kellenek a daily mission-ök, meg a maradék 4 direktíva, az agyatlan millió xp-fxp követelményekkel)

Szóval hogyan töltöd fel a maradék "gyártókapacitást", mire kell a + 30k pénz, mi/hogyan vehető abból, hogyan lesz insta?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43891) Akagi válasza frame>24 (#43890) üzenetére


Akagi
tag

Egyszerű: megveszed a 3 prém boostert (24k), elérsz a 3. szakaszba innentől némi dublon befektetésével megkapod a hajót...
Ki van ez találva kérem (a kalapács ikont nézt a progressbar-on).

[ Szerkesztve ]

Segítség eltévedtem!

(#43892) FoxiestFox válasza Akagi (#43891) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Így.

(#43893) belaazallat válasza FoxiestFox (#43887) üzenetére


belaazallat
addikt

Nálam nem csinálja. (FX 8350 4GHz @4,5GHz) Bizonyos win10 frissítés tud galibát okozni, de elvileg 1903 óta nem jelentkezik.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#43894) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

A hajó nekem nem igazán kéne, viszont azt sajnálom, hogy a saját portomban nem láthatom a hajóépítő animációt, az azért elég menő lett.

(#43895) frame>24 válasza FoxiestFox (#43894) üzenetére


frame>24
addikt

Pedig elvileg de: a jelölt két gombbal. Play gomb az elejétől, a másik a fázisok listáját nyitja meg, és azok is kattinthatóak, illetteve azok lesznek, ahogy halad előre a cucc. (jó ez nem az a "drone effect" cinematic, ami a legelején volt, de közben forgatható a port.)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43896) ledgeri válasza frame>24 (#43895) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Gondolom úgy értette, hogy nem a háttérben folyik, hanem különkattos... pedig Havaii pont passzolna hozzá, van ott már darú is, vagy épp az aktuális prémport.
Nem is értem miért nincs benne pl az régóta, hogy ha valaki div-re készük akkor a társak megjelennek a háttérben... Kláncsatánál meg külön port is lehetne, hogy mindenki beleférjen, esetleg még választható start pozícióval.

De hát ilyen downhill mellett felesleges ábrándozni.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43897) FoxiestFox válasza ledgeri (#43896) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én már felvetettem ezt nekik supporton keresztül.
Azt is, hogy egy több dokkos / nagyobb portban simán elférne néhány speciálisan user által megjelölt hajó egymás mellett.
Én azért nagyon oda tudnék lenni, ha a kedvenc hajóimat felsorakoztathatnám egymás mellett :D .
Nem lenne nagy dolog lefejleszteni, eleve több olyan port van már, amiben van elég hely hozzá.

(#43898) frame>24 válasza Akagi (#43891) üzenetére


frame>24
addikt

Jah bocs, igen, köszönöm, már látom!
Egyre bonyolultabb az eventjeik kiszámolása is...

visszatérve jah, az in-port animáció lenne valami...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43899) tbw


tbw
aktív tag

Egyszerűen nem birok elmozdulni rank 5 ről....

TBW

(#43900) frame>24


frame>24
addikt

Flamu véleménye ráadásul, hogy az Alaska jobb...
#puerto rico

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.