Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43951) Tüzi válasza sh4d0w (#43950) üzenetére


én úgy tudtam, hogy ami 500fontos bomba csinálta azt is meg ezt is.
na mindegy, majd utánanézek :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43952) sh4d0w válasza Tüzi (#43951) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Acélmonstrum

Már csak a wayback machine-on találod meg.

https://www.coreinfinity.tech

(#43953) ddt500hu válasza sh4d0w (#43952) üzenetére


ddt500hu
veterán

Meg annál aki letöltötte az egészt! :)

(#43954) sh4d0w válasza ddt500hu (#43953) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, pl nálam :)

De Zoli újrakezdte a Hét Tenger blogon.

https://www.coreinfinity.tech

(#43955) olivera88 válasza sh4d0w (#43950) üzenetére


olivera88
veterán

Az acélmonstrumon is azt irja h bombátol ered.
Megvannak Mediafiren is az Acélmonstrumos irások.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43956) Tüzi válasza olivera88 (#43955) üzenetére

Azaz, megvan :)
Köszi :C
tirpitz elektronikus.pdf-et kellene elküldeni azoknak a retardált oroszoknak.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43957) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, ez a Hood is megér egy misét.. nemcsoda, hogy fél éve kontiból nyitottam.... hát ez bűn xar hajó... össze-vissza kalimpálnak a lövedékek..
gyújtásra húztam ki, konkrétan egy Scharni-ból kivettem 24ezret és 1! tűz csak.... HE ONLY! teszem hozzá..
az már inkább "iliminati", de magasabb szinten volt a klánja az enyámhez képest, de oléyat a WG nem csinálna, tudjuk jól ;] :U
Nah, ez az 5 kör elég is volt 1v4 arányban (W/L) megyek, inkább tolom a Witchert...
és Ti, bírjátok még? :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43958) sh4d0w válasza Tüzi (#43956) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Megkövetlek, úgy tűnik, tényleg bombáktól szenvedett ilyen sérüléseket a Jean Bart.

https://www.coreinfinity.tech

(#43959) Tüzi válasza sh4d0w (#43958) üzenetére

ugyanhagydmár :)

(#43957) - = Zk = -
Muszáj, kell a PR xD :DDD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43960) - = Zk = - válasza Tüzi (#43959) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lol... :DDD :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43961) redzsi válasza - = Zk = - (#43960) üzenetére


redzsi
senior tag

Én maradok a tengernél és Cold waters-ezek.

(#43959) Tüzi
Nesze. :D

[ Szerkesztve ]

(#43962) Tüzi válasza redzsi (#43961) üzenetére

Nem tartott sokáig, ma jött szembe az első pénztárcaharcos.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43963) olivera88 válasza - = Zk = - (#43957) üzenetére


olivera88
veterán

LEL. Neked minden hajó pontatlan... :DDD
Gyorsan frissen kihúzni egy Moskvát, kifarmolni a legendaryt rá gyorsan és csak azzal játszani. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43964) - = Zk = - válasza olivera88 (#43963) üzenetére


- = Zk = -
félisten

LEL. Neked minden hajó pontatlan...
pedig ha tudnád hányszor próbáltam már eladni az accountomat, mondván bennem a hiba.. de sajna "sok" a prémium hajóm ;)

am van Moskvám, régóta... szeretem :K
de anynit nem ölök már ebbe a játékba, hogy "gyorsan" kifarmoljam a legendary-t rá :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43965) T_Stark válasza Tüzi (#43962) üzenetére


T_Stark
őstag

Hát mit vártál, még a neve is Maestro :DDD

(#43966) ledgeri válasza Tüzi (#43962) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ment is az instant chat-block?

Más: Akit érdekel újabb 47 ládanyitásom... a t10-es hajók fölözve

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43967) Tüzi válasza ledgeri (#43966) üzenetére

Nem, már blokkon volt. Biztos nem véletlenül... a kliens indítás után befagy két percre mire betölti a blokklistat :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43968) eventus válasza Tüzi (#43962) üzenetére


eventus
veterán

Nalam is elkezdett visszaszamolni, epulni ez a hajo. Vegul megkapom vagy mi lesz vele?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#43969) redzsi


redzsi
senior tag

Milyen szép "kerek" számú free xp-m van :)

(#43970) FoxiestFox válasza redzsi (#43969) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nahát, miért tartogatsz ennyit?
Resetelj szépen ágakat, fxp-vel szerezd vissza őket, és Ohiózz. :))

(#43971) Tüzi válasza eventus (#43968) üzenetére

Amennyire én nyomon követtem ezt az epic fail Puerto Rico sztorit, hacsak nem tolsz bele valódi lóvét (sokat) nem fogsz kapni semmit.
Max ideggorcsot :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43972) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ez most komoly, hogy egy új telepítéshez 78Gb szabad hely kell? :Y

(#43973) redzsi válasza FoxiestFox (#43970) üzenetére


redzsi
senior tag

Egy reset megvolt még az előző körben megcsinálom majd ebben is, de annyira nem vonz sem az Ohio sem a Colbert, ahogy az Azuma, Frieseland, Alaska trio sem.
Hátha jön majd olyan hajó vagy ág amibe érdemes beletolni az fxp-t, és kedvem is lesz még játszani. Addig meg gyűlik.

(#43974) SoulReaver


SoulReaver
veterán

800Ft-os konténerből... :D

Jó ez a hajó?

(#43975) FoxiestFox válasza SoulReaver (#43974) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nemhogy jó, a legtöbb T8 BB teljesen irreleváns mellette. Brutális.
Számomra emiatt egy kissé uncsi is, T8 kláncsata-szezon óta nem is használtam.
Jó nyitás. :D

(#43976) SoulReaver válasza FoxiestFox (#43975) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ááá, akkor csak jó néha ez a kis hang a fejemben :D

Köszi! :DD

(#43977) Tüzi válasza redzsi (#43973) üzenetére

Pedig az alaska egy marha jó ladik.
Most azon filozom, hogy lesz-e valami új freexp-s cucc mostanában, vagy kivegyem az azumat ha már a specifikus kapitány megvan hozzá... még ez a friesland mozgatja a fantaziam. Majd utánanézek pc-rol.

Mi ez a resetes téma?

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43978) redzsi válasza Tüzi (#43977) üzenetére


redzsi
senior tag

Research bureau

Még az Alaskán úgy ahogy elgondolkoztam, de nem játszok én annyit mostanában hogy megérje jelenleg.

SoulReaver: az szép húzás, grat!

(#43979) olivera88 válasza Tüzi (#43977) üzenetére


olivera88
veterán

Redzsi vmi Kron szerű pontatlan kakapépre vár. :DDD Azuma, Alaska, mindkettő jó hajó, és még Frieaslandot is odasorolnám mondjuk.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43980) Tüzi válasza olivera88 (#43979) üzenetére

Hát... most megint ki leszek rohogve, de sebaj.
Nálam a khron kb pont ugyan olyan jó mint az alaska... viccen kívül.
Kapott valami fű alatti buffot szerintem. Vagy nem tudom. Szerintem egy nagyon jó lakik az is.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43981) LK válasza T_Stark (#43965) üzenetére


LK
addikt

Hát ezen rohadt jót nevettem.

Ddt: valami használati utasítás GK-hoz?

Ledgeri: ahelyett hogy frusztrálnád a népet, bedobhatnál vmi fasza tesztelői kódot hogy mi is kapjunk ládát :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43982) ddt500hu válasza LK (#43981) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ne halj meg vele túl gyorsan. :DDD

(#43983) Tüzi válasza redzsi (#43978) üzenetére

Köszi :) mintha hallottam volna már róla, de nem foglalkoztam vele. Na majd hétvégén eljatszok vele.

más:

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43984) LK válasza ddt500hu (#43982) üzenetére


LK
addikt

Loller. Nem mondod mester! Szóval nem adod át a titkot a padavannak. Pedig cserébe kitakarítanám a géped évente. :P
Kíváncsi leszek FDG-hez és a Montánához képest milyen lesz.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43985) SoulReaver válasza LK (#43984) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én eladtam. Nekem 10 ből 9 csata full t10 volt, és hiába sunyultam vele, szétkaptak a rombolók meg a cirkálók... :D

(#43986) razmatazz válasza eventus (#43968) üzenetére


razmatazz
csendes tag

Ez event egy parasztvakítás.
Akkor tudnád megszerezni ingyen ha minden directive-t azonnal az aktiválásakor megcsinálnál és a kapott tokeneket azonnal váltanád boosterre.

(#43987) LK válasza SoulReaver (#43985) üzenetére


LK
addikt

Hát én azt látom, hogyha a topicban a jobbak jól hasítanak T10 es hajókkal, nekem is meg kell próbálnom jól játszani velük. Meglátjuk meddig jutok velük. Sajna a DD-ket szeretem alacsony tierben, BB-ket T6 felett. Kevés igazán jó hajó van amivel jól is megy. Alaska az egyetlen amivel még jól megy és nem BB. Salem sem rossz,habár nincs jó MM-je. Utolsó a t10 cruiserek között.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43988) olivera88


olivera88
veterán

Lütjens bácsi rendett rakott. :C :))

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43989) eventus válasza razmatazz (#43986) üzenetére


eventus
veterán

Koszi, akkor marad a dokkban :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#43990) ddt500hu válasza olivera88 (#43988) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hogy lett ez ilyen kevés pénz?

(#43991) sith7 válasza ddt500hu (#43990) üzenetére


sith7
nagyúr

gondolom a T6-T7 -es hajókat répázta

(#43992) ddt500hu válasza LK (#43984) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát most mit mondjak? Nem is mentem vele a buff óta csak 1x. Elvileg az egyik legjobb BB lett. Jó ágyúk, troll páncél, hatékony secondary, hydro.

(#43993) ledgeri válasza LK (#43981) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Amit kapok azért teszek is... Egyébről meg nem tudok (innen meg wows.hu-ról jön a 99%-a felhasznált kódjaimnak). Ebben a pakkban nem is volt olyan ami nem ingyen-accos lenne.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43994) LK válasza ledgeri (#43993) üzenetére


LK
addikt

Nyilván tesztelsz eleget érte.
Csak gondoltam bennfentesként tudod a tutit :)
Wows.hu-ra rá kéne nekem is néznem néha.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43995) redzsi


redzsi
senior tag

"Commanders!
As promised, steps will be taken towards changing Unique Upgrades. Firstly, we'll update the way in which they are obtained. With the release of Update 0.9.2, Unique Upgrades will appear in the Armory's Research Bureau. The combat missions and challenges to get Unique Upgrades will also change.
Combat missions granting Unique Upgrades can be obtained until the release date of Update 0.9.1 (February 12-13, 2020)
Any missions already obtained, will expire on the release date of Update 0.9.2 (March 11-12, 2020)"

Csak nem tudták elfelejteni az NTC-t.

(#43996) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ez a "Nem szerettétek a régi rendszer? Kéne több lehetőség, ahol elérheted a cuccokat? Nagy fejlesztések közepette eleget tettünk a két dolognak, és új elérhetőségként a nem szeretett rendszeren keresztül is elérheted a dolgokat! BOLDOG?" - hozzáállás..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43997) frame>24 válasza redzsi (#43995) üzenetére


frame>24
addikt

És ez mit jelent, hogy CSAK a riszörcs bűróban lesznek elérhetőek? És vajon miért, resetért?
Csak mert akkor k. gyorsan "ki kell grindolni"* őket a base xp alapú jelen rendszreben, mielőtt az agyatlanok átpatchelik.

* gondoltam legalább a hópihéket megcsinálom az ünnepek alatt, de úgy látom még ezzel is kéne szarakodni, és az irány, amire újabban lépnek, egyre és egyre rosszabb. Messze elhagyták a Wot és a War Thunder mélyebb időszakait is, ami nem kis teljesítmény, negatív értelemben...

(#43996)ledgeri
Pont, hog nem látok "also" kifejezést az idézetben, ami a lehetőségek kiterjesztésére utalna.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43998) scyllarus válasza frame>24 (#43997) üzenetére


scyllarus
veterán

The combat missions and challenges to get Unique Upgrades will also change.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43999) frame>24 válasza scyllarus (#43998) üzenetére


frame>24
addikt

Lol, csak abban a szövegkörnyezetben ez annyit jelent, hogy a követelmények is változnak, és az utóbbi eventjeik alapján azt gondolom, hogy nehezebb irányba.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#44000) ledgeri válasza frame>24 (#43997) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondjuk simán kinézem belőlük, hogy berakják viszonylag olcsón, és mikor látják, hogy megint lefölöződött a felesleg: Hopp újabb hajó, dolgozzá'!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.