Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43451) Chabe89 válasza redzsi (#43450) üzenetére


Chabe89
addikt

Még jó hogy nem vettem meg dubiért akkor...

(#43452) FoxiestFox válasza Chabe89 (#43451) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Blyskát?
Nem akarsz Blykát szerintem. Nagyon elment felette az idő.

(#43453) Chabe89 válasza FoxiestFox (#43452) üzenetére


Chabe89
addikt

Mondtam már neked mi a véleményem a véleményeidről. :DDD Jelenleg amúgy sem akarok semmit sem, mert már egy hónapja be se léptem.

[ Szerkesztve ]

(#43454) Novver


Novver
senior tag

Elkezdtem egy hete húzni a brit DD ágat. Most Jutlandnál tartok, lassan meg van a Daring.
Tegnap még Lightninggal toltam és a falat kapartam mikor szembe jött a valóság.
HE-vel lőttem az elliszkoló Z-23-at és 30 lövedékem shatter volt a törzsön és a seggén.

Tényleg ennyire retek a HE IFHE nélkül? Tudom tudom, inkább érdemes angol rombolón az AP, de annyira hozzászoktam a HE spamhez hogy egyszerűen TILT-elt az agyam és nem váltottam át rá. El is picsázott rendesen visszavonulásból. Mondjuk volt segítsége egy Yugumo képében, de akkor is.

Szoknom kell még az angolokat. Flamu IFHE-vel használta a Daringet, de leszedte és átpakolta RPF-re és csinált belőle egy DD vadászt. Valóban ez a megfelelő célja a hajónak?

Life is a game... The game is my life!

(#43455) olivera88 válasza FoxiestFox (#43452) üzenetére


olivera88
veterán

Kapott egy 0.5 os reload buffot a 0.8.9 ben. Sztem most se rossz a Blyska.
Chabe89 :DDD Sokáig tartott az őszi visszatérés. :D

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43456) gaboka75 válasza Novver (#43454) üzenetére


gaboka75
tag

Szerintem Jutland-ra és Daring-re kell az IFHE, mert anélkül semmit nem fogsz sebezni, DD-t sem. Jó az AP, de ha nincs megfelelő szög akkor hatástalan. Ha nagyon akarod akkor 19 pontos kapitánnyal meglesz a RPF is. Mindkét hajó megvan, szeretem őket, ha jól használod (gunboat), nagyon erősek.

(#43457) olivera88


olivera88
veterán

Ezek után legyen kedve az embernek hajót húzni. :(
[link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43458) Chabe89 válasza olivera88 (#43455) üzenetére


Chabe89
addikt

Àltalàban eddig tart. Tovàbb nem bírom elviselni.😀

[ Szerkesztve ]

(#43459) belaazallat válasza Novver (#43454) üzenetére


belaazallat
addikt

Üdv!

Valamit nem jól csinász. Lightning nagyon jó DD. Nálam He-vel jól szuperált,azzal van a legmagasabb találati arányom, gyújtogatni szeretek vele. Csak azért adtam el, mert meg lett a Cossack.
Én a Jutland-nál tapasztaltam, hogy se nem gyújt, se nem sebez távolról.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#43460) Novver válasza gaboka75 (#43456) üzenetére


Novver
senior tag

Jó dolog az IFHE, csak az a 4 k.rva pont.. Főleg ha kb muszáj a rárakása, mert anélkül egy rakás szar. Ha opcionális, akkor máris kevésbé szívom a fogam miatta.
Néznem kell egy jó buildet hozzá, nincs mese.
A concealment és a single launch nagyon tetszik.
Nem egyszer játszottam be hogy a sziget túloldalán bújó 2-8 km-re lévő bújkáló hajót (főleg ha BB.. mmm, nyami) megleptem.
Sziget sarkán mielőtt detectálna, lassítás, smoke, kitolom magam füstölés közben amíg tudom lőni és egyesével egymás után beletolok annyi torpedót amennyi szükséges, miközben ülök a füstben, aztán szépen kihátrálok. Öröm nézni ahogy tolat, és kapja az orrába a torpedókat. Glorious.jpg :D
Ami nincs a minimapon arra nem nagyon figyelnek, és általában másra koncentrálnak. Imádom.

Life is a game... The game is my life!

(#43461) Nordic válasza Novver (#43460) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez a brit dd-k sajátossága, hogy kell IFHE. Ugyanúgy mint a harugomonak.

(#43462) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Viribus Maximus :D


mozgókép :D

(#43463) olivera88 válasza FoxiestFox (#43462) üzenetére


olivera88
veterán

Viribus Foximus :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43464) Novver válasza Nordic (#43461) üzenetére


Novver
senior tag

A Harugumonál valahogy nem zavar hogy rá KELL raknom. Ne kérdezd miért :D
Mindenesetre a skillpontok újraelosztásával egy vadállattá vált. Darál és gyújt mint a fene. Pedig az IFHE ugye leviszi a chance-t.
Viszont Survival Expertet használok Superintendant helyett, ami néha fájó hogy nincs plusz egy consumable, leginkább a heal és a hydro tud jól esni. Filózok hogy hogy rakjam át.
PE
AR LS
SE BFT
IFHE CE
Így állok most a builddel, de eddig az IFHE fényévekkel jobbá tette.
Ötlet hogy mire hogyan?

Life is a game... The game is my life!

(#43465) Nordic válasza Novver (#43464) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez az ideális. Esetleg BFT helyett lehet torp reload, bár ez is inkább gunboat DD mint torp dd ,szóval a BFT lehet jobb.

(#43466) FoxiestFox válasza Chabe89 (#43453) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De nem csak szerintem. :D
Nekem van, kipróbáltam múltkor, T9-et kellett vele carryzni, elképesztően nem volt hajlandó gyújtani. :(
Viszont megjelenése után durva kis predator lehetett.

(#43467) LK válasza FoxiestFox (#43466) üzenetére


LK
addikt

Igazad van. Emlékszem a Blyskára. Nagyon aprított a megjelenésekor. Sokat DD-ztem, és emlékszem, hogy féltem tőlük.
Ez az elavulás a wg vegyél újat stratégia része. Mindig érezd, hogy OP vagy ha fizetsz érte. (Köpő szmájli)
Érdekes ,mert elővettem pár hónapja a Sims-et és uraltam vele a csatát szinte, több csatán keresztül. Jobb érzés volt azzal menni mint Blyskával.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43468) Chabe89 válasza FoxiestFox (#43466) üzenetére


Chabe89
addikt

Na hát Flamu meg aztán pláne nem érdekel. Lenne két hajó a kikötőben, ha valaha is hallgattam volna rá. Téged pedig azóta temetlek mióta azt mondtad, hogy a Bismarck szar. :DDD

(#43469) olivera88 válasza Chabe89 (#43468) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD
Jó hát tudjuk Foxienak csak az a jó BB ami lézer pontosságú. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43470) Nordic válasza Chabe89 (#43468) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

De nagy szád van amióta nem játszol ;] :DDD . A Bismarck akkor is szar, még ha te másként is látod :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#43471) LK válasza Nordic (#43470) üzenetére


LK
addikt

A Gnei+Bismarck is jó. 60+ wr volt velük.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43472) Chabe89 válasza Nordic (#43470) üzenetére


Chabe89
addikt

Te pedig elég elitista lettél mióta a discordos bagázzsal bandázol...(nem, nem felejtettem el a "mosolygós smileyt).

(#43473) FoxiestFox válasza LK (#43471) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mindkettő kakapempő, de legalább a Bismarck alkalmanként fun tud lenni.

(#43474) LK válasza FoxiestFox (#43473) üzenetére


LK
addikt

Ez rám nézve hízelgő. Ráadásul kiemelkedő avg. killem volt velük.

Cseperedett, de bekaphatod, mert legalább én nem élem (nem vagyok olyan hülye) a fél életemet a gép előtt. :P Dehát ugye ki mire veri.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43475) FoxiestFox válasza LK (#43474) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Bizony, pro cseperedik ;]

(#43476) olivera88 válasza FoxiestFox (#43473) üzenetére


olivera88
veterán

Elején még jók voltak mondjuk. Minden BB ág a Németek fölé nőtt, amik a Német ág után jelentek meg, meg ugye USA BB k is kaptak közbe buffot azóta.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43477) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát egy komoly pontosság buff ráférne a németekre. Más nem is kéne.

(#43478) Nordic válasza Chabe89 (#43472) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez kifejtenéd? No offense, tényleg nem vágom mitől vagyok elitista... :F Tőlem jöhet privátba is, hogy ne legyen off...

(#43479) olivera88 válasza Nordic (#43478) üzenetére


olivera88
veterán

Én se vágom Tavi mire célzott

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43480) Chabe89 válasza Nordic (#43478) üzenetére


Chabe89
addikt

Túl sok ragadt rád Foxi toxikus stílusából, amit sikerrel átterjesztett a közösség nagy részére (itt, discordon, meg mindenhol ahol megjelenik). Nem is tudom mi a francnak csináltátok azt a discordot, ha mindenki elvan a saját kis klikkjével és a többi "núbiai" meg le van szarva. Egy két ember volt aki segített szerencsétleneknek, a többiek túlságosan féltik a statisztikájukat, hogy velük szakaszozzanak. Na meg ez az állandó marakodás a klánok között. Szánalom komolyan. Egyesek túladagolták a Flamut és hiába játszanak jól cserébe ugyan olyan faxfejek lettek mint ő, és ezek akarnak közösséget építeni...Akkor nem volt "nagy a szám" mikor Lipivel tanítgattunk játszani? Ne gondold, hogy ha raksz oda egy mosolygós fejecskét a mondatod végére attól nem lesz szánalmas. Mellesleg senki sem kérdezett. Aki nem ért veletek egyet az törölje a játékot vagy mi geci van már?

(#43481) FoxiestFox válasza Chabe89 (#43480) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sejtettem, hogy rám lesz kihegyezve a történet :DDD

(#43482) Chabe89 válasza FoxiestFox (#43481) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez van, valahogy próbáld meg feldolgozni.

(#43483) olivera88 válasza Chabe89 (#43480) üzenetére


olivera88
veterán

"Na meg ez az állandó marakodás a klánok között. Szánalom komolyan."
Ezzel mire gondolsz konkrétan?
Nem Foxie csinálta amúgy.
Csak a kialakításban vett részt.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43484) FoxiestFox válasza olivera88 (#43483) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Discord kialakításában, nem a klánok közötti nyomiskodáséban, mielőtt valaki félreérti. :D

(#43485) Nordic válasza Chabe89 (#43480) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Na csak hogy tisztázzak egy két dolgot. Ha nem veszed a poént arról nem én tehetek. És nem azért tartom a Bismarck-ot szarnak mert te nem, hanem mert nálam 2nem jön be. Ez egy kurva játék, amin lassan csak röhögni lehet, nem komolyan venni. Ok nem kérdezett engem senki, ezentúl majd ignorálok mindent ami nem nekem jön comment.

A szakaszozásról annyit, hogy kb egyszer játszottunk szakaszban, ha jól emlékszem. Ha valaki hív azzal megyek szakaszba, ha nem akkor nem. Én ugyanúgy el vagyok soloba is, szarok a statra. Nem hiszem hogy bármikor is mondtam volna itt, vagy discordon bárkiről bármi sértőt, viszont egy poént ennyire mellre szívni is kicsit hisztis dolog.

A stílusom meg nem foxi miatt ilyen, maradjunk annyiban, csak ugye ahhoz ismerni kellene a másikat.

A klánok közötti balherol meg annyit, hogy azon csak nevetni tudok, azaz szobát egy emberen aki elkezdte gerjeszteni a balhét discordon. Ott is leírtam kulturáltan mi a véleményem a klánok kozotti hisztiről.

(#43486) Chabe89 válasza Nordic (#43485) üzenetére


Chabe89
addikt

Egyszer? Hát akkor eröltesd meg a buksidat, mert kb. állandó 3. voltál a szakaszban még BiFes voltál. A poén azért nem jött át, mert túlságosan is mélyre szaladt a nyelved Foxi hátsójába, mikor abszolút senki se kérdezett. Szóval ja, legközelebb ne üsd bele az orrodat és akkor nem rajtad csattan. Ma ilyen harapós napom van.

olivera88: Inkább hagyjuk, igazi vezéregyéniség vagy te loli. Csak így tovább :C

(#43487) Nordic válasza Chabe89 (#43486) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Sorry, rohadtul nem emlékszem(olyan sok nem lehetett, mert alig van szakaszban elkövetett meccsem, a profilom szerint), és ezt nem kell magadra venni, sokszor arra se emlékszem mi volt 1 hete. Azt viszont kikérem magamnak, hogy bárki seggébe is lenne a nyelvem.

Leszarom, ha rajtam csattan valami, mert pont szar napod van, de azért nem kellene olyat állítani ami nem így van, mert ez is elég szánalmas. De akkor erre is megpróbálok odafigyelni, hogy ne értsék egyet senkivel se itt se discordon, mert nehogy véletlen másnak a seggét kezdjem el nyalni hirtelen a nagy odanemfigyelésben... :W

(#43488) Chabe89 válasza Nordic (#43487) üzenetére


Chabe89
addikt

"Véletlenül" pont sikerült elöadnod ugyan azt csak a blyskát kicserélted Bismarkra.

(#43489) olivera88 válasza Chabe89 (#43486) üzenetére


olivera88
veterán

OMG :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43490) FoxiestFox válasza Chabe89 (#43488) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De hát mindkettő powercreeped hajó, ha most egy pillanatra elvonatkoztatunk a szimpátiaszavazástól, és esetleg érveket kéne felhozni a Bismarck mellett, nem nagyon tudnál.
Nem véletlen nem számít már egyik sem kompetitív hajónak a saját tierjében. A játékban olyan erős a power creep jelenség, hogy gyakorlatilag egy-másfél éves hajók kezdenek kiesni a metából.
Az, hogy neked tetszik egy hajó, semmi gond nincs vele.
Tetszéstől még egy hajó sem lesz jó.
Nekem is tetszik a Huanghe, pedig egy szárított kakareszelék. Mégsem triggerelem magam, ha valaki annak hívja. :))
Szedjük már ki az intellektuális szintünket a kiscsoportból vazze. Ha be akarsz szólni, írj privátot, vagy hívj fel Discordon, de ide minek? :F

(#43491) Nordic válasza Chabe89 (#43488) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Majd keress rá ha a drága időd úgy engedi, hányszor szidtam/szapultam a Bismarck-ot korábban(én megtettem). Biztos azért mert már akkor is seggnyaló voltam. Részemről zárom az offot.

(#43492) Chabe89 válasza FoxiestFox (#43490) üzenetére


Chabe89
addikt

Ö szerette volna megtudni mi a bajom. Úgy gondoltam, ha privátot irok neki akkor kibeszéllek a hátad mögött, ami nem szokásom. Discordon is elmondtam már néhányszor hogy egy segg vagy, bele a mikrofonba. Ez most igy kikivánkozott belölem, és ez a hsz volt az utolso csepp. És akkor a mâsik. Megengeditek, hogy olyan hajòkkal is játszunk néha ami nem meta? Ha most a közösség nagy része azt mondja, hogy szar akkor nekem mièrt kell beállni a sorba bégetni? Nem lehet saját véleményem? Nem azért vannak az ehhez hasonló felületek, hogy ezt kibeszélhesse az ember? Ha valaki élvezi a cv-t annak ellenére, hogy tönkreteszi a játékot a többieknek azt miért kell egyböl szarral dobálni? Miért ö a hülye, ha a wg rakta bele ilyen állapotba? Teszem hozzá sokkal èlvezhetöbb, mint a kattingatós RTS amihez olyan hatalmas "skill" kellett. De hát csak dobáltad a szart mikor ki se próbáltad soha. Ezért nem is érdekel a véleményed hajòkkal kapcsolatban már egy ideje, hiába vagy jò játékos.

Nordic: Akkor miért érezted szükségességét pont most megismételni? Rosszkor voltál, rossz helyen.

(#43493) FoxiestFox válasza Chabe89 (#43492) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Oké, akkor most kiürült a puffer. :D

A nem meta hajók pedig nem kérdés, hogy lehetnek szórakoztatóak, én is szoktam használni őket.

A CV-t amúgy kipróbáltam. Mindenki baszogatott, hogy mit savazok, míg nem mentem velük, kértem accot, mentem párat a Hakuval (alapokat tudtam, mert van Shokakum, és kipróbálam coopban :D ), és nagyon látványos, de nem tettem hozzá semmit a meccshez.
Az első meccsem 80k valamennyi volt (DD klikkelgetés többnyire, és egy radar kiszedés) a másik 160+, akkor inkább BB-ket kattintgattam. Szépek az AA effektek, és elég mókás volt átélni, hogy beérsz az AA-ba, nyomod a healt, és 2-3 irányból lehet dobni ugyanazzal a squaddal...
Nem állítom, hogy unipóni lennék velük, mert nem éreztem a ritmusát (mindkét meccsből sokkal többet ki lehetett volna hozni), de szerintem kár volt taknyosra szopatni a játékosbázis többségét ezzel a reworkkal úgy, hogy még most is cancer.
Továbbra is az a bajom velük, ami eddig. Nincs counterplay, és úgymond alien a játék többi részéhez képest (ami rework előtt is így volt). Ami most sokkal rosszabb, hogy nagyon gyakoriak lettek, és megszűntek a no-fly zone hajók, tehát ha épp Flintet akar dobni, vagy Clevelandet, vagy Kiddet, Grozot, Minot, vagy Woostert, akkor azt fog, csókolom, def AA kellős közepén is. Talán két hajó van, ami jelenleg képes egyre redukálni az őt érő klikkek számát azonos squaddal, az egyik a Frisland, a másik a Smolensk. Colbertet nem vágom, de lehet, az is.

Most, hogy ezt eltettem az útból, ismét érdekel a véleményem, igaz? ;]

(#43494) Chabe89 válasza FoxiestFox (#43493) üzenetére


Chabe89
addikt

Még alszom rá egyet, de nem valószínü :P Amùgy meg azt modasz amit akarsz, ha nincs rá bizonyitékod, mert gyanitom abbol nem készitettél oktató jellegü mozgoképet. ;]

(#43495) sith7


sith7
nagyúr

Most kerültem gépközelbe, és 20 hsz t olvastam el egyszerre .... és úgy döntöttem, én inkább már nem is írok semmit :C :D

habár a cv -s témáról csak annyit, hogy ... ;]

(#43496) FoxiestFox válasza sith7 (#43495) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hová lett a hirdetés? :D

(#43497) sith7 válasza FoxiestFox (#43496) üzenetére


sith7
nagyúr

rájöttem, hogy lila / kék cv - s statot tartalmazó accot nem szabad eladni ;]

(#43498) FoxiestFox válasza sith7 (#43497) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ugye, tiszta unikális, jó lesz az onokának ;]

(#43499) Qru


Qru
MODERÁTOR

Fejezzétek be az offolást!

#nincsbennetarcsi

(#43500) ddt500hu


ddt500hu
veterán

:DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.