Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) ledgeri


ledgeri
nagyúr

No, a PT-n elérhető a klánfelület, és igazából tényleg csak a felölet, meg az olaj rendszer az új. Az is jó, hogy lehet látni, hogy ki mennyit adott a közösbe.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23002) FoxiestFox válasza ledgeri (#23001) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Inkább aludj. :D

(#23003) sith7 válasza ledgeri (#23001) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez is úgy fog működni, mint a Wot - ban a Stronghold ?
Egy bizonyos szint után már támadhatnak, és vihetnek el olajat más klánok ?

(#23004) Chris0321 válasza sith7 (#23003) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudtommal már a wot-ban nem vehetik el amit megszereztél.

(#23005) ledgeri válasza sith7 (#23003) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem voltak ilyen hírek!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23006) sith7 válasza Chris0321 (#23004) üzenetére


sith7
nagyúr

biztos vagy benne ? :F

ledgeri
ok

(#23007) Chris0321 válasza sith7 (#23006) üzenetére


Chris0321
addikt

hirtelen csak ezt találtam arra már ne memlékszem én hol olvastam.

(#23008) frame>24


frame>24
addikt

Bakker, ez ledgerinek ment volna!

Azt vágod, hogy nyertél tier 8 Full Nelsonban?! (te shenki! :D )

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#23009) ledgeri válasza frame>24 (#23008) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:Y :B :C , de külön öröm, hogy nem rngs :) Most nézem csak, nem Nelsont, de Gallantot!

Egyébként meg köszönöm az infót!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23010) ledgeri válasza ledgeri (#23009) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez volt az a kör Chapayev, imádom!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23011) #52588800


#52588800
törölt tag

Most ez lesz az új divat, hogy egybecsomagolják a hajókat a shopban?

(#23012) sutyerák007 válasza #52588800 (#23011) üzenetére


sutyerák007
senior tag

A jobbakhoz hozzácsapják a szarokat akciósan... :DDD

(#23013) Chabe89


Chabe89
addikt

Meglett a 3. :U

(#23014) olivera88


olivera88
veterán

Kipróbáltam az Essex-et tesztszerón.

A bombázoi kisse pontatlanabbak mint Tahio-nak, de ha vkit nyakon szórsz az bizony kap rendesen. :DDD
Volt hogy 3 as squadroból csak 8 bomba találálat lett. :U
Érdemes 7 re növelni a gépek számát a squadronban vagy felesleges? Úgy is van elég gép a squadronban,igy is több mint Japánoknál.
Torpedosai is se rosszak, tetszik h közelebb vannak egymáshoz és egy squadronban 6 torp van.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#23015) ddt500hu válasza olivera88 (#23014) üzenetére


ddt500hu
veterán

Buta kérdés újfent. Természetesen alap, hogy 7-re növeled.

(#23016) olivera88


olivera88
veterán

Eddigi legjobb Taiho-val. És még repülőt se vesztettem sokat, de már nem is volt sok mit támadni a végére.
Az első áldozat egy Tirpitz volt, aki ment foglalni egy Shima társáságában a C re, na én ahogy megláttam rögtön átküldtem az össz gépet a C re a könnyű célpont reményében,oda is értek gépek... 9 TB találat -50 k.. el is ment a kedve gyors foglalásról és megindult visszafelé, ekkora oda is értek a bombázoim és befejezték a munkát..
Végére maradt egy Iowa közel full HP vel, de sajnos csak két torpedós rajjal támadtam rá mert a harmadikat később inditottam és nem ért oda még, őt is kiszedtem volna de a Desmo lelopta killt.

ddt500 Én is így gondoltam, csak megerősitésre akartam.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#23017) KaLeun válasza Chabe89 (#23013) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tegnap volt egy nekem is, úgy egy hete pedig 100 db India Deltám.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#23018) #65675776


#65675776
törölt tag

Normális telepítője már nincs is a játéknak, csak ez a Game Centeres hülyeség?

(#23019) eventus


eventus
veterán

Egyik küldetésen 125 dublont nyertem, ilyen sem volt még. Atago szépen fejlődik és hozm a konyhára :K

Kapitány fejlesztésére mi a legjobb mód? Atagonál gyűjtök a további rejtőzködésre. Lőtáv nővelés nem lenne rossz :(

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#23020) ledgeri válasza #65675776 (#23018) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha újletöltés akkor lehet, ha egy régi laucher is erre frissül akkor vége, de ha nem -és megvan valamelyik letöltések mappa mélyén- akkor még lehet, hogy megtartható.

(#23019) eventus Ranked, vagy zászlókombók kedvenc magas tierű hajón!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23021) FoxiestFox válasza eventus (#23019) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó játék. :D

(#23022) #52588800 válasza eventus (#23019) üzenetére


#52588800
törölt tag

Zászlók, eventek.

(#23023) olivera88 válasza eventus (#23019) üzenetére


olivera88
veterán

Elite kapitány XP, már ha van.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#23024) szilva01


szilva01
őstag

Ma du. tanulságai:
-Csabi még mindig toleráns azokkal, akiknek szarniuk kell
-Csabi még mindig nem szereti a hangom
-Az emberek nagyrésze még nálam is nagyobb faszláma :C

Pontosan úgy maradt minden, ahogy itthagytam. :DDD

(#23025) FoxiestFox válasza szilva01 (#23024) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha egy füstben vagytok, és ő van előtted kicsivel, torpozz ki mögüle néhány méterről, azt is szereti. :D

(#23026) távcsőves válasza #65675776 (#23018) üzenetére


távcsőves
senior tag

Mi a baj vele? Még jobb is, mint a régi volt.

(#23027) sutyerák007 válasza #65675776 (#23018) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Én pár napja raktam újra. Akkor még a normális volt.

(#23028) szilva01


szilva01
őstag

Hatalmas koponya vagyok, mióta resetelték a kapitányokat, 0 pontos Tirpitz-cel toltam. :C

[ Szerkesztve ]

(#23029) Chabe89 válasza szilva01 (#23024) üzenetére


Chabe89
addikt

- [link] :D
- Tegnap mély depresszióban voltam és nem igazán vágytam társaságra. Szerencsére megnyugtató híreket kaptam ma reggel. :)
- A sok faszláma közül én is egy voltam tegnap. :DDD

#23028: Gratulálok! :C

(#23030) szilva01 válasza Chabe89 (#23029) üzenetére


szilva01
őstag

Dehogy, a partiban mindig én leszek az ügyeletes low. :))

(#23031) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Legutóbbi noster vidi el akarják venni az alap pen-t a DD-kről, csak over* lenne, hogy a BB-k váltsanak HE-re... :W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23032) Chabe89 válasza ledgeri (#23031) üzenetére


Chabe89
addikt

Így is minden idióta HE-vel lövöldözik, mióta megjöttek a Britek. Derpitz, NC, Naga, minden. Az meg valóban nevetséges, hogy egy NC egy AP salvoval kicsap a Lo Yang-ból, a cruiserbe meg simán overpent lő. :U

(#23033) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A support megint jól teljesített:
Írom: nem érem el a clan-tabot, mióta létezik a 0.6.10 bármilyen formában.
1 válasz: biztos, hogy semmi sem blokkolja? új preferences kellene, meg adminként kéne futtatni kikapcsolt vírusírtó, meg tűzfal mellett
Írom: megcsináltam, és nem működik, továbbra sem.
2. válasz: Úgy látszik a vírusirtód, vagy tűzfalad blokkolja az elérést az inventoridhoz, és a clán oldalhoz, légy biztos benne, hogy X/Y/z.xml file is a kivételek között van
Írom: az előbb megcsináltam, másnak sem elérhető a klánból, és az inventorim boldogan megy
3. válasz: jaj ismerjük a hibát, majd 0.6.10.1-ben jön a javítás.

Ez aztán effektív ügintézés... lassan jobbak a google-es fix választásos bejelentő oldalak...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23034) FoxiestFox válasza ledgeri (#23031) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Flumy eleget baszogatta őket, hogy végre kivegyék a DD fullpent. Nagyon ideje volt.
Nem az, én is szerettem Missivel vagy Warspite-tal fullhp DD-t kicsapni penekkel, de nem volt normális a dolog.

(#23035) #65675776 válasza ledgeri (#23031) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az egész igazából ott problémás, hogy a csatahajók főfegyverzete eleve nem arra van, hogy rombolók ellen használkják őket. Erre vannak a másodlagosak. Azokat rakják rendbe, és problem solved.

(#23036) FoxiestFox válasza #65675776 (#23035) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azokat mondjuk manuális célzással lehetne, ami sosem fog megtörténni :(

(#23037) ledgeri válasza FoxiestFox (#23034) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondjuk miért kell kompletten kivenni, lenne inkább, citadella féle, ha hosszában lövöd, és jól találod, akkor kapja, ha keresztbe akkor biztos nem...

Más:
Q&A megint nyitva

Kérdeztem az előbbi supportos cuccról, meg arról, hogy lehetne-e stat-elem a csata végi pozíció Ha valaki valamelyikkel eggyet ért, up-vote-ot kérnék :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23038) #52588800 válasza FoxiestFox (#23034) üzenetére


#52588800
törölt tag

Feltéve ha az RNG nem lövi körbe.

(#23039) redzsi válasza ledgeri (#23031) üzenetére


redzsi
senior tag

Én simán elvenném HE lőszert az összes BB-től. De minimum drasztikusan csökkenteném a tűzgyújtás esélyét mondjuk 8-10%-ra, hogy ne az legyen a cél hogy porig égethetjük az ellent hanem mondjuk sebezzen valamit ha az AP esélytelennek tűnik.

(#23040) ledgeri válasza redzsi (#23039) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak akkor az egyből egy ág újrakalkulációját vonna magá minimum...

Újabb kérdésem: egyedi minimap kör

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23041) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kérdéseket olvasgatva egy kis Xp kalkuláció-methodus, még 0.5.11/12 tájáról

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23042) 4580693


4580693
senior tag

Nah, az Omaha kifejlesztve, megvásarolva, kikötőbe beúsztatva. :)
Észre sem vettem és kihúztam a Phoenix-vel. A Phoenix élvezetes cirkáló volt. Vajon a Cleveland is ilyen lesz? Nagyon kíváncsi vagyok.

(#23043) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kérdés -digging:

Fentről le:
AP
HE
DDtorp
Repcsi bomba
Reocsi torp
Tűz
Víz

Forrás, mert nem látszik jól

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23044) frame>24 válasza ledgeri (#23043) üzenetére


frame>24
addikt

Nagyon fasza árba, nem is értem, miért van az eredeti linkjén "parental advisory" felirat. :F

- Jól látszik, hogy pl. a tier9-10 CV-k 2015-ben leginkább egymást nyírták ki a torp. bomberekkel, ez 2017-re már nem így van, a szitu kiegyenlítettebb lett a többi sebzéstípus növekedésével (megszűnt a counter CV-zés?).

- Aztán, BBk-ket ütik a legtöbb féle fegyverrel (mert mindenki őket lövi, ill. őket mindenki lövi), low tierben régen túlnyomóan HE volt, 2017-re ez rendeződött, még mindig főleg AP-tól halnak, de HE-és fire ott van mindenütt. A BB-k esetében a legnagyobb a változás az utóbbi 2 évben.

- Cirkálók ellen low tierben univerzális fegyver a HE, majd tier 5-10 felé átveszi a helyét az AP. Ez a tendencia 2017-ben még kifejezettebb.

- A DD-ket az összes tierben HE-vel küldik hatékonyan, illetve náluk egymás ellen kiegyenlítetten nagy szerep jut a torpedóknak is. AP aránya 2017-re növekedett.

A CA és DD dmg statok keveset változtak 2015 óta.

Ugyanakkor szembeötlő, hogy dive bomberek lópikulát sem érnek sebzés kiosztásban, CA-k ellen van kevés látható nyomuk (ez is inkább 2017-ben), más hajók ellen említésre sem méltóak, gondolom a sok mellédobás miatt.

NINCS figure legend a zöld sávra...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#23045) #52588800


#52588800
törölt tag

Minden nap van egy olyan hajó, amivel nem enged a játék nyerni. Tegnap ez a kutuzov volt, ma a gearing.

(#23046) szilva01 válasza redzsi (#23039) üzenetére


szilva01
őstag

Akkor már legyen egy lőszere mindenkinek. Cirkálóknak he, csatahajóknak ap, rombolóknak torp. Ne kelljen még ezen is gondolkodni. :C

(#23047) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ahogy írtam a supportnak, és visszaírták, hogy majd a patch-el jön a klános oldal javitása, random belépésre működik... Érdekes...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23048) Chris0321 válasza szilva01 (#23046) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem nagyon nem fer dolog, hogy az új angol csatahajók úgy égetnek le ahogy akarnak.

(#23049) sh4d0w válasza ledgeri (#23031) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Váltson a tök, majd elintézi a secondary...

https://www.coreinfinity.tech

(#23050) redzsi válasza szilva01 (#23046) üzenetére


redzsi
senior tag

Gondolkodni? Aki a brit bb-ket húzza mennyit kell gondolkodni hogy melyik lőszert használja?
A WoT-ban vajon miért nincs olyan hogy mondjuk AMX 12t-vel robbanó lövedékkel leégetsz egy E100-at?

(#23040) ledgeri A brit bb ág? Nem hiszem. Amelyik tierben túl gyenge lett az páncéltörő lőszer kompenzeálják és kész is. Ezen az ágon HE lőszer nélkül is megvan a "gimmick": heal + concealment.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.