Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) olivera88


olivera88
veterán

Mikor volt új kupon osztás az Armoryba a szenes és acélos hajókra? Az előzöt elfejtettem kihasználni. Be se léptem játékba azért maradt el. :W

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#53002) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A következő gold ligás aki egy tüzet elolt úgy, hogy 10km-re tőle hajózik egy Conqueror és egy Smolenks.

(#53003) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na addig nyafogtam amíg csak nem jött egy jó sorozat. Mára ennyi.

(#53004) 4580693


4580693
senior tag

Mostanában azt játsza a játék, hogy mire berak csatába, már az ágyúim is betöltöttek (kb. 30 sec). Ezt vajon minek köszönhetem? A szolgáltató hibájára gyanakszom, mert játék közben is akkora laggjaim vannak, hogy ihaj,meg csuhaj. A ping felugrik 500 körülire, majd kimerevedik a kép 1-2 s-re. Néha eléggé meg tud szopatni ezzel.

(#53005) scyllarus válasza olivera88 (#53001) üzenetére


scyllarus
veterán

Az az előző időpontjától függ, nem fix időpont.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#53006) Eagle16


Eagle16
addikt

Ezekkel is lehet próbálkozni. Lehet már volt valamelyik.

sertum3santapirate
6wxolytfestive
inspiredbyyou
votedashausaperova
wdlz3ytfestive
tutorial
2022happynycommanders

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#53007) #21346560 válasza Eagle16 (#53006) üzenetére


#21346560
törölt tag

Köszi, nekem 5-öt megevett... :R

(#53008) ddt500hu válasza 4580693 (#53004) üzenetére


ddt500hu
veterán

A betöltéssel nekem nincs gond de nekem is óriási lagjaim vannak. :(((

(#53009) 4580693


4580693
senior tag

Jáj, micsoda játék volt. Tolom a Prinz Heinrich-et, bedob IX-es csatába. Szemben 15 km-re egy holland hetes cirkáló. Két salvót dobok rá, kettő lepattanó. Na, fasza.
Közben egy Neptun elszalad a túlerőtől, amikor kiúszik elém 10 km-re egy Prinz Rupprecht broadside. Na mondom, lövök neki vagy 3 citkót, lelki szemeim előtt meg el is detonálta magát.... Aha, két lepattanó...
Majd jön egy marék torpedó a Neptuntól és blugy-blugy 80 kilőtt gránáttal, 0 sebzéssel.
Na, ezt a csatát nem nekünk kellett megnyerni. :D

[ Szerkesztve ]

(#53010) scyllarus válasza ddt500hu (#53008) üzenetére


scyllarus
veterán

Szintúgy, 1-2 másodpercekre megállok random 2x-3x egy csatában. A betöltéssel nálam sincs gond.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#53011) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na végre.....

(#53012) KJ82


KJ82
senior tag

Egy új event :

[link]

Lényege az hogy 22% bónusz FXP-t ad arra a mennyiségre, amit Dec. 31.-e és Jan. 3.-a között szereztek.

Csak rá kell nyomni a " Participate " gombra, semmi más nem szükséges.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#53013) ddt500hu válasza KJ82 (#53012) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi. :K

(#53014) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Sima random csatában 0:9-re kaptunk ki. 9 perc alatt nem tudtunk kilőni senkit.

(#53015) RaTaTa


RaTaTa
csendes tag

Sziasztok,

hardverhez kaptam ezt a kupont és mivel nem tartozik az érdeklődési körömbe, gondoltam megosztom olyan valakivel, aki örülne neki. Használja egészséggel az első megkaparintó :)

[kép]

Egyúttal nagy BUÉK mindenkinek!

RaTaTa, A Tata

(#53016) TCSZ válasza #21346560 (#53007) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszi! Nekem mindet megette. :C :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#53017) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Aki játszott a Congressel el mondaná, hogy mik a tapasztalatai és milyen taktikával lehet jól játszani vel?
Köszönöm! :C :R
B.Ú.É.K.!

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#53018) LK válasza ddt500hu (#53014) üzenetére


LK
addikt

Neked ez miért furcsa? Velem minden egyes játékkal töltött napomon előfordult. Ha ezt csak ritkán látod, akkor az minimum érdekes. Na ez az ami miatt vérre menő viták vannak itt hogy milyen fasza játék vs. töröljétek ezt a szart. Itt jön elő hogy kinek mi jut, milyen arcát mutatja a játék. Egyszerűen százszor annyi fajta szórakozási lehetőség van, mint hogy ingyen hülyét csináljon az ember magából a wg kedvéért. Mert az tévhit, hogy ez ingyenes játék. Az időddel fizetsz a játékért. Nem is hívnám játéknak. Mert a játék egy olyan elfoglaltság amelyet kötelezettség nélkül kikapcsolódásképpen űz az ember. Szórakozásképpen.

Bulizzatok gyerekek! BUÉK!

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53019) Kolbi_30 válasza LK (#53018) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Ez így van. 2 hétig lehet érdemben játszani, mert értelmes csapatba sorsol, a lövések oda mennek ahová lovod, a 30% tűz valóban kijön a végén, van sebzes még ha buksz is élvezed... aztán jön 1 hónap amikor a legpontosabb hajóval sem találsz el semmit, mert a végén szétnyílik a Salgó mint egy esernyő, és körbe hullanak a célpont körül a lövedékek..a HE nem ér semmit AP overpen..5 perces bukták max 30k sebzessel..aztán jön ismét 2 hét öröm...és ez persze nem direkt van így..hanem véletlen..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#53020) ddt500hu válasza LK (#53018) üzenetére


ddt500hu
veterán

Így ebben a formában szerintem én még ezt nem láttam.
Epicenteren vagy domination játékmódban talán de, hogy sima random csatában így kikapjunk azt még nem.
Legalább is nem rémlik.
Nem raknám be ha mindennapos lenne. :U

(#53021) LK válasza ddt500hu (#53020) üzenetére


LK
addikt

Hát akkor el kellene gondolkodni azon, hogy miként fordulhat ez elő, hogy neked az furcsa, olyan ritkán fordul elő. Persze nem neked, hanem mindenkinek.... Mindennapos volt a 0-12 12-0. Amikor 3. percnél 0-6. Stb.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53022) KJ82


KJ82
senior tag

Boldog új évet mindenkinek ! :)

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#53023) ddt500hu válasza LK (#53021) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ha beraksz nekem 5 db 0:12-es csataeredményt, vagy 3 db-ot ahol 3 percnél 0:6-van akkor megeszem a kalapom. :U
3 perc alatt a dd-k éppen csak elérik egymást, még ha a CV spottol is akkor is 6 dev. strike-ot kéne lőni hozzá.
A 0:12 meg a pontrendszer miatt szinte képtelenség. Egyszerűen előbb elfogy a pont. Ezért lett ez is 0:9.
ui. BUÉK mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#53024) CactuS válasza LK (#53018) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én csak azt nem értem, hogy akkor miért játszol vele, ha így érzed. Ha egy játék nem adja azt, amire kitalálták - szórakoztat -, akkor... :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53025) LK válasza CactuS (#53024) üzenetére


LK
addikt

Nem játszom vele. Havonta előveszem néhány meccsre.

ddt500:miért kéne 5 db-ot beraknom? Miért nem rögtön 10-et? Te egyet raktál be újdonságként.
0-12 meg szinte képtelenség ??? Szerintem akkor hagyjuk is ezt. Többen is panaszoltuk már ugyanezt a problémát. Máskor is írtam már erről, miért pont most tűnt ez fel? :U Nem is értem. Wotnál is rendszetesen volt ilyen. Oda-vissza előfordult, és már évekkel ezelőtt találkoztam vele. Valaki tett is ide be videót a 0-6-ról egyébként.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53026) LK válasza LK (#53025) üzenetére


LK
addikt

Visszanéztem, és már 19-ben írtam erről a problémáról ! Csak irigyelni tudom azokat akiknek ez furcsán hat, mert nem szoktak ilyennel találkozni. És továbbra sem tudom mire vélni. Aki meg azt mondja hogy hazudok azzal meg nem tudok mit kezdeni.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53027) Kolbi_30 válasza LK (#53026) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Az 5-7 perces csaták sem léteznek.. :DD :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#53028) LK válasza Kolbi_30 (#53027) üzenetére


LK
addikt

Tessék hozni képet vagy replayt ! :DDD
A múltkori replayed is durva volt..... Megértem azokat akik nem hisznek nekünk egyébként. Amit múltkor feltettél, ha csak beírod ide, nem hittem volna el én sem.
Volt velem olyan, hogy full ránagyítva messziről lőttem HE-vel Hindivel egy BB-t. Amikor az 5. Salvo esett elé és mögé, már anyáztam. Visszanéztem a replayt és az összes lövedék a hegybe ment... Távcső nézetben meg átrepült a hegyen majd elé-mögé esett.

Ui.:írtam ticketet is és van replay is :DDD , válaszul valami egyen bullshitet írtak, semmi konkrétum, tehát eszükben sem volt leellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53029) ddt500hu válasza LK (#53025) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem azt mondtam, hogy hazudsz de velem nem történt még ilyen, különben nem raknám be.
Most én is hisztizzek, hogy miért nézel hülyének?
Tier10-ben, random csatában, fizikai képtelenséggel egyenértékű 3 perc alatt 0:6-os hátrányba kerülni.
Mert 3 perc alatt max. elérik egymást a rombolók, de ha van CV és az rögtön spottol akkor kb. 6 devestating strike kell az egyik oldalról ehhez az eredményhez.
Talán 10 000 csatából egyszer előfordul az ilyen.
4-5-6-os tierben, kisebb térképen talán 2-3000 csata is elég hozzá.
Igen a 0:12 standard csatában szintén gyakorlatilag képtelenség mert elfogy a pont. Epicenter, dominationban van rá esély.
Az 53 014-es hsz-ben elírtam mert nem random csatát akartam írni, hanem standard csatát.
Szóval újfent állítom: Tier 10-ben, standard battle játékmódban, nem volt még olyan, hogy 0:9-re kikaptunk volna. Már eleve ha én ott vagyok.... ;] ebben a csatában is lőttem 74k-t a Yoshinoval.
Egyébként megnéztem eddig 0:8 és 3:12 volt a legnagyobb arányú vereségem a meglévő screenshotok alapján de nem tudom milyen játékmód.

(#53030) LK válasza ddt500hu (#53029) üzenetére


LK
addikt

Új accot indítottam és kaptam is egyet. 2019-től hol fél évre, hol csak egy-egy hónapra letettem a játékot. Új acc. miatt fel kellett építenem mindent elölről. Őszintén megmondom, nem tudom T10 volt-e vagy sem. Szerintem T10 alatt voltak. Én jellemzően T10-alatt játszok, kivéve ranked.
Nem emlékszem a csaták részleteire,csak a kirívó dolgok maradnak a fejemben. Szigeten átmenő torpedók, 5 km-ről Conquerorral az ellenfél köré eső összes lövedék, 3 cit. szemből Thundererbe(amiről videót is küldtél). Van még néhány ilyen. És még emlékszem rá, hogy rendszeresen jönnek a mámoros chat beírások a nullás csatáknál. Mindig visszaírok, hogy tényleg ez lenne egy jó csata? Győztes oldalon (nálam) sebzés nélküli nullára nyert csaták? Mire odaérek mindenkit kiszed a csapat? Ennek sem tudok örülni.
Még egy dolog amit észrevettem ilyenkor: ekkora mértékben elvesztett vagy megnyert csata után mindig kompenzált a rendszer ellenkező előjellel.
A 6-os hátrányról még videó is lett feltéve ide. Replay volt.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53031) ddt500hu válasza LK (#53030) üzenetére


ddt500hu
veterán

A nullára elveszített csatánál a társaimat szidom, a nullára megnyertnél az ellenfelet. :D
Igen mind a kettő szar.
Tegnap két csodacsata után (150k+Kraken ill. 240k+4 kill) jött olyan csata ugyan azzal a hajóval, hogy majdnem elsírtam magam.
A teljesen abnormális lövedékszórás nagyon kiakasztó. Lősz 5-6x ugyan úgy, aztán hetedikre Montana lesz a GK-ból vagy fordítva.
Két napja az egyik ranked csatában 2:0-ra vezettünk és nem vicc 5mp belül két hajónk detonált. Vesztettünk is persze.
Más téma. A játék szerint ma van a szülinapom. Kaptam két SC-t (zászlók), meg 7 nap prémet.
Lássuk hogy indul a mai nap. :U
Ha előásod nekem azt megköszönöm. Én is kerestem.

[ Szerkesztve ]

(#53032) LK válasza ddt500hu (#53031) üzenetére


LK
addikt

Keresem. Egy csata volt cirkálóval, és másért tette fel ide a kolléga, de felhívta a figyelmet arra hogy milyen ütemben hullottak el a társai. Talán Ledgeri videója volt, de nem találtam a neve alatt, de még keresem. Nézd meg kolbi legutóbbi videóját is, milyen problémák adódhatnak. Szinkronizálási hiba, nemtom, miközben azt hiszi az ember hogy csak extrém peche volt.
Boldog szülinapot! Nem kaptál dulpa doublonos kupont szülinapodra,mint KJ82?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53033) ddt500hu válasza LK (#53032) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen azt néztem. Nincs szülinapom csak a játék szerint. :D De azért köszi. Nem kaptam. Ezek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#53034) Tüzi válasza ddt500hu (#53033) üzenetére

Nekem is jött ma mail-ben ilyen promóció, hogy szülinapom van.
Ment a spam-be.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#53035) ddt500hu válasza ddt500hu (#53031) üzenetére


ddt500hu
veterán

Des Moines két csata 134k avg dmg, majd harmadik csata 10 perc után 5k sebzéssel halál. :C
Ilyenkor mindig összefutok az egész játékközösség legbátrabb rombolósaival. Persze nem a mi oldalunkon vannak.

[ Szerkesztve ]

(#53036) LK válasza ddt500hu (#53031) üzenetére


LK
addikt

Írtam a srácnak, addig is találtam egy yt videót 9:30-alatt 12-0-ra nyertről,
illetve itt 2-re vesztett csatáról screenshotot,de ez még mindig nem 0-ra vesztett volt. Ha van vmi, szólok. Kizárt hogy csak velem fordul elő ilyen :U

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53037) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

NEm tudom hogy de tegnap es tegnap elott ugy löttek tobben is, hogy nem voltam detected..es lekovettek merre megyek. Z52 vel voltam..nem volt se cv se hydro se radar, kivetelesen.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#53038) KJ82 válasza ddt500hu (#53033) üzenetére


KJ82
senior tag

Én azt a prémium shopba kaptam a főoldalon. Csak ott használható.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#53039) ddt500hu válasza LK (#53036) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nyilván nem kizárt, de itt 3 év alatt mondjuk volt 15 aktív, meg 15 kósza tag, ők lejátszottak 70-80 000 csatát.
Ennyiből már kijön néhány szélsőséges eset.
Egyet én is találtam de az 5 éves, domination, tier8.

#53038 KJ82 Köszi. Tényleg ott van. 100 000 doublon? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53040) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Megint kaptam a legjobb festésből. :DDD Összes zászló, jöhetnek a 2 milliós csaták. Na nem mintha kreditszűkében lennék. :DD

(#53041) KJ82 válasza ddt500hu (#53039) üzenetére


KJ82
senior tag

50 a max bónusz. Tehát hiába veszel 100k-t, csak 150-et kapsz, nem 200-at.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#53042) ddt500hu válasza KJ82 (#53041) üzenetére


ddt500hu
veterán

Úgy gondoltam, hogy veszek 50-et és +50 a bónusz.
Persze nem veszek ennyit. Lehet semennyit sem.
Vicces ezt így kimondani de eljött a pillanat amikor már semmi sem kell a játékból.
Nem azért mert nem akarok játszani hanem mert meg van minden. :U
Az FDR, meg a gold rank 1 volt az utolsó amire igazán vágytam.

(#53043) olivera88 válasza scyllarus (#53005) üzenetére


olivera88
veterán

Régebben fix volt tudtommal. Dec 24-25 körül volt második kupon, az első meg vmikor Júniusba.
Buék mindenkinek

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#53044) scyllarus válasza olivera88 (#53043) üzenetére


scyllarus
veterán

Jobban meggondolva, lehet, hogy most is fix. Amikor elhasználom, a helyén megjelenik egy számláló, hogy x nap múlva kapom ebben a kategóriában a következőt.Feltételeztem, hogy a felhasználás napjától indul, de mivel akkor sosem néztem meg, lehet, hogy valóban egy fix időpontig számol vissza. Most 6.13--án kapom a következőt, 12.26-án használtam el.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#53045) Kolbi_30 válasza olivera88 (#53043) üzenetére


Kolbi_30
őstag

6 havonta ad kupont már ha van elhasznált.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#53046) sh4d0w válasza LK (#53032) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én is tettem fel ilyen replayt, ahol a random 4:48-ig tartott.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#53047) LK válasza sh4d0w (#53046) üzenetére


LK
addikt

A tiéd volt! Jól van, akkor csak jól emlékszem hogy volt ilyen. Azt hittem más rakta fel. Ha majd felteszem egyszer a játékot megint ezekre figyelni fogok, és elteszem őket. Megjegyezném, hogy szerintem mindenki egyetért abban, hogy az extrém rövid meccsek illetve szélsőséges eredménnyel végződő csaták a játékélmény ellenségei. Ahogy kolbi mondta, még egy kiélezett meccsen is jobb kikapni, mint egy 12-1,2,3 meccsen nyerni.
Szerintem már az is durva ha az egyik csapatból nem hullik el senki, mindegy mennyire nyer :U

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#53048) sh4d0w válasza LK (#53047) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A játék tele van idiótákkal. Tegnapi csatában (T5) a CV-nk végignézte, ahogy egy Kamikaze R a teljes jobb szárnyunkat széttorpedózza, majd amikor ő került sorra, megköszönte a supportot... A CV playernek vmi 528-as overall PR-ja volt.

Ezt okozza, ha fel van gyorsítva a learning curve.

https://www.coreinfinity.tech

(#53049) Kolbi_30 válasza sh4d0w (#53048) üzenetére


Kolbi_30
őstag

A héten játszottam egy csapatban sajnos T10ben..100 ranked alatti emberrel..csak faszaul vett prémiumot...nem is egy volt...meg overál 40pr több ezer meccsből....az egy élmény..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#53050) #21346560


#21346560
törölt tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.