Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) sith7 válasza FoxiestFox (#42299) üzenetére


sith7
nagyúr

játsszátok le 1v1 - ben ;]
rep - et kérünk :)

(#42302) LK válasza sith7 (#42301) üzenetére


LK
addikt

Én is pont erre gondoltam. Mondjuk ezt nagyjából leteszteltem. Egy Smolensk, és egy T8 v. 9 cruiser álltak a saját füstjükben. Feláldoztam magam Alsace-el. Full gőzzel előre mentem. Mire odaértem a füsthöz és láthatóak lettek, belelőttem a Smolenskbe. Ennyi eltelt idő alatt kb. a Hp-m 90%-át elvesztettem. Mind égetés volt. kb. 12 km-t tettem meg, ők nem menekültek.

A füstből lövöldözés is kenször. Vki itt mondta, hogy IFHE nerf lesz mostanában. Mondjuk én örülnék neki. Mert kis fing hajók nyírnak ki füstből, és nem igazán reális ez.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42303) capulet75 válasza FoxiestFox (#42299) üzenetére


capulet75
addikt

Nos, biztos neked van igazad, hiszen olyan szavakat is használtál hogy nettó meg bruttó. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42304) LK válasza capulet75 (#42303) üzenetére


LK
addikt

Nos, újra itt vagyunk a reklám után......
A kihívó egy övön aluli támadással próbálkozik a bajnok immár szokásos trollkodása után. Nézzük mi történik:.....
Ó, és valaki beordít a nézők közül: " Písz gyerekek písz! "...

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42305) ddt500hu válasza LK (#42304) üzenetére


ddt500hu
veterán

:DDD :DDD :DDD
Egyébként az 1v1 ilyen esetben nem igazán mérvadó, hiszen az egy olyan speciális helyzet ami normál csatában nem igen adódik. Egy ügyes Henri simán körbetáncolja bármelyik BB-st.
Viszont egy jól beakadt salvo és irány a kikötő. :U

(#42306) FoxiestFox válasza LK (#42302) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csak az a baj, hogy IFHE nerf ugyan lesz, de tűz nerf nem.
És a Smolensk nem a pennel aláz, hanem tűzzel, ezért IFHE-t nem is igazán célszerű használni rajta már most sem.
Viszont aki használ, le fogja szedni, amivel ugye buffolni fogja a tűzgyújtási esélyeit.
Tehát még inkább cancer lesz :DDD

ddt: igen, de azért jár ide elég nem túl tapasztalt játékos, aki ágválasztás előtt áll, ne kábítsuk már őket olyannal, hogy a Monti tankybb a Kurfurstnél :D
A Montit néhány HE cirka a víz alá spameli percek alatt, elég ránézni a két hajó armor layoutjára.. a Montit tetőtől talpig lehet penelni HE-vel, GK-t nem éppen.
Mellé a Montit nem nyilvánvaló full tankra húzni, a GK-t viszont eléggé az, így pedig még durvább. :D

[ Szerkesztve ]

(#42307) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Meguntam a rankedes szerencsétlenkedést és elővettem a legújabb szerzeményemet. 4 csata 50%. Pontosak az ágyúi és valóban szépen gyújt.

Mondjuk a PR-t nem ezzel fogom húzni. 167k avg dmg, 50% WR, 3kill/battle, csak 1884 PR. :Y

[ Szerkesztve ]

(#42308) FoxiestFox válasza ddt500hu (#42307) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jé, reload boosteres Alsace. Mennyi vót?

;]

(#42309) ddt500hu válasza FoxiestFox (#42308) üzenetére


ddt500hu
veterán

Vasaztunk egy kicsit a rokonokkal. De volt rá valamennyi kedvezmény. 25-30%? Asszem 22k acél. :)

(#42310) Akagi válasza LK (#42302) üzenetére


Akagi
tag

Azért nem eszik olyan forrón, az IFHE-t nerfelik, de változik a cirkák HE átütése is, szokás szerint az alacsonyabb szintű BB-k szívnak majd... [link]. Persze ha nem változott azóta az elképzelés...

Segítség eltévedtem!

(#42311) sh4d0w válasza FoxiestFox (#42289) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Bazz :DDD Ezen most szétröhögtem magam...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#42312) LK válasza ddt500hu (#42309) üzenetére


LK
addikt

Vasaztunk :)
Remélem nem recycling matador vagy? ;) :DDD Mondjuk akkor géped sem lenne :DDD
Egyébként amit írtál azzal tisztában vagyok. Nagyon spec. laboratóriumi helyzet ritkán adódik a valóságban.

Viszont, lehet hogy megkereslek a későbbiekben, mert mennék veled, burgonyával. Én hoznám a szószt és a húst. Remélem nem utasítod vissza. 2 loss-t csak tudsz rám áldozni :DDD

sh4d0w: ctrl+alt+del nem?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42313) capulet75 válasza FoxiestFox (#42306) üzenetére


capulet75
addikt

Kimondottan háklis vagyok az olyanra amikor valaki olyat állít a nevemben, amit én nem mondtam. Sehol sem állítottam hogy a Montana "tankybb" mint a GoKu. Azt mondtam hogy egy szar szituból könnyebb kivinni mint azt az ormótlan tepsit.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42314) sh4d0w válasza LK (#42302) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hja, hát csúcs, hogy HE cancer rombolók a füstből BB-ket égetnek szarrá.

https://www.coreinfinity.tech

(#42315) FoxiestFox válasza capulet75 (#42313) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De hát a Monti is egy ormótlan tepsi. Akkora segge van, mint mint a kifutó az 51-es körzetben.
Biztos azt is ezért akarják megrohamozni :))
Persze, lustább a GK. Viszont a lassúságot visszahozza tankyságban, a Monti gyorsabban menekül, de gyorsabban is olvad közben. Mindezek figyelembevételével a GK-val menekülnék inkább.

(#42316) sith7 válasza ddt500hu (#42307) üzenetére


sith7
nagyúr

durva körök :Y :C

(#42317) ddt500hu


ddt500hu
veterán

És ne szorítsuk a HE spam-re a szitut. Van olyan szitu amiből a Montit ki sem bírod hozni mert nem lehet kifordulni vele.
GK-val áll veled szemben két Yamato 12km-re, kifordulsz vesztesz 40-60k hp-t visszatöltesz 20-at és lelépsz.
Montival ha megpróbálsz kifordulni.... 1 Yama is kivág nem még kettő. :U

(#42316) sith7 Köszi! Szerintem ez csak az első pár csatás beetetés. :) "Hú mekkora vásárt csináltam!"

[ Szerkesztve ]

(#42318) LK válasza sh4d0w (#42314) üzenetére


LK
addikt

Tegnap azt hittem megüt a guta. Nem tudom komolyan, vagy viccből írtad, mindenesetre egy szaros Akizuki He-vel kivégezte az Alsace-emet füstből. He ellenére salvonként kva nagyokat sebezve kinyírt. Füstből megláttam és meghaltam egyidőben. :(

Fox: amiről írsz az már egyéni preferencia, játékstílus függvénye már, meg saját tapasztalat persze, ezért nehéz ezen vitázni

ddt500hu: lécci lécci lécci, nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mit tud a Burgonya, legalább egy replay-t .... :R

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42319) FoxiestFox válasza ddt500hu (#42317) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kreml az új Yama amúgy.
Úgy pöcögteti a citeket Montiba, ahogy a Yamy sose. Max range közelében. Agyfasz penje van. ;]
Óvatlan Montik ellen Kreml kell. De igazából óvatlan bármi ellen :DDD

(#42320) ddt500hu válasza LK (#42318) üzenetére


ddt500hu
veterán

Tessék: Replay.
A végén eléggé mázlim volt mert valamiért nem csaptak ki low hp-ról, így ki tudtam vágni a Zao-t. Biztos másra lőttek.

(#42321) sh4d0w válasza LK (#42318) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Komolyan írtam. DD-re ráadásul rá sem tudsz lőni BB-vel: a) nem találod el, b) véletlenül eltalálod, de az AP minimálisat sebez, c) átváltasz HE-re, mire reloadol a löveg, leégettek/szétlőttek a f. aszba.
Mindez feltételezi, hogy látod a DD-t...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#42322) LK válasza ddt500hu (#42320) üzenetére


LK
addikt

köszi
Vigyázz, ha nagyon jól játszottál, lesz egy zaklatód :DDD (div)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42323) ddt500hu válasza LK (#42322) üzenetére


ddt500hu
veterán

Vigyázz! 6200 csatából 25-öt mentem div-be. :U

(#42324) LK válasza ddt500hu (#42323) üzenetére


LK
addikt

:)
Akkor tárgytalan :(

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42325) ledgeri


ledgeri
nagyúr

[link] Jön majd egy kvázi CS WG produktum, neve kaliber, már megy a prém shopja a RU szerón... Meglepődtünk?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42326) ddt500hu válasza LK (#42324) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem feltétlenül.

(#42327) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

tyhú... :DDD pöppet lepődtem meg csak...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42328) olivera88 válasza FoxiestFox (#42306) üzenetére


olivera88
veterán

Pedig ajánlatos rá az IFHE, úgy jobban tudja sebezni a CA kat, meg csak -1 el csökkenti a tűz esélyt mivel kis kaliber. IFHE + demo expert + flagal van 10 % gyujtása.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42329) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem IFHE csak a Kutuzovon van... nem is gyújtogatásra használom..
jah, meg a Donskoi.on volt.. .de levettem...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42330) olivera88


olivera88
veterán

Eddigi legjobb köröm Smolenskel.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42331) ddt500hu válasza ddt500hu (#42307) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jé. Meg is döntöttem a sebzést. :DDD

(#42332) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Francia, és orosz ág újra maxon, minden nemzet minden ága mevót (ami a TechTree-ben elérhetőeket illeti)

Persze ez is megint úgy, hogy a francia DD-k elsőnek vannak 3 patch-re osztva, ami eddig sosem volt...
Fubukim és 2 hétig volt t8-ban...
Sthealt fire-t is csak kaptam, mert pont mire elértem volna vették ki...
Meg még hasonlók...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42333) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jah, 2 napja esett meg, csak..
a Smolensk-nak AP lőszerrel bement a citkó (2-3 asszem) a német T9 DD-mel...
ennyire papper az a hajó?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42334) TCSZ válasza - = Zk = - (#42333) üzenetére


TCSZ
senior tag

Ha papír, akkor nem simán át kellett csak volna mennie rajta? Érdekes a páncélzatók működése....

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#42335) FoxiestFox válasza TCSZ (#42334) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#42336) #21346560


#21346560
törölt tag

Úgy látom, már engem is hiányolnak a játékban, kaptam ímélben kontérner kódot, meg invite kódot.

Amit tartalmaznak : Premium ships: Dreadnought, Aurora, Tachibana, as well as 30 days of Premium Account time.

Az invite kódok, ha esetleg valakinek szüksége lenne rá:
HEWCE-R9PHN-TAPH8
HEWCR-H72XF-W39B2
HEWC5-9NKTR-KVVHX

(#42337) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Vicces ez a csónak. Most HE noob-ot játszottam.

(#42338) olivera88 válasza #21346560 (#42336) üzenetére


olivera88
veterán

Azt nem azé kaptad

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42339) #21346560 válasza olivera88 (#42338) üzenetére


#21346560
törölt tag

Elfelejtettem a "szarkazmus" szmájlit odarakni! :B

(#42340) #65675776


#65675776
törölt tag

Most, hogy játszogatok egy keveset, eljutottam oda, hogy megvegyem a Fubuki-t. Azért érdekes, hogy T8 meccsen azt várják, hogy az ember a stock T6 DD-vel carry-zzen.

(#42341) Kotomicuki válasza #65675776 (#42340) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Itt azért kevesebb az ilyesmi, mint a wot-ban. Inkább semmit sem szólva, nem csinálnak semmit, vagy gyorsabban halnak, mint azt az ember gondolná.
Azt viszont meg kell szokni, hogy akár stock hajóval is, de szinte rendszeres lesz a +1-2 tier, pláne tier 6-tól fölfele, ha pedig, nagy ritkán saját tier, akkor ott a leszedáltak "krémje" lesz a kíséret - saját tapasztalat.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#42342) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Napi Burgonya.

(#42343) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Új sebzésrekordom. :F :Y Ő izé van még kérdés? :DDD

Replay.

14 csatám van a Burgonyával abból 7 200k feletti volt. Randomban irtózatosan erős. Eddig. :U

[ Szerkesztve ]

(#42344) - = Zk = - válasza ddt500hu (#42343) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pff.. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42345) LK válasza ddt500hu (#42320) üzenetére


LK
addikt

Köszi. Most volt időm csak megnézni. Jól adja He-re. Nem értem, hogy a Gearing befüstölt, miért is láttak azon keresztül? Lehet, túl közel voltak. Mindenki megfizetett a hibáikért :) Jó kis ladiknak néz ki.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42346) ddt500hu válasza LK (#42345) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ne azt nézegesd hanem a mostanit! :D :DDD

(#42347) olivera88 válasza ddt500hu (#42343) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD Az igen. :C Klán társamnak akinek megvan 144 k s átlagja van neki vele.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42348) ddt500hu válasza olivera88 (#42347) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát én nem tudom meddig fog tartani vele ez az őrület de 14 csata után 181k. Eddig 1 csatám volt 100k alatt. :Y

(#42349) sith7 válasza ddt500hu (#42343) üzenetére


sith7
nagyúr

ez nagyon durva :Y :C

(#42350) FoxiestFox válasza ddt500hu (#42343) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nice. Mit tesz egy retard booster és dispersion buff egy Alsace-szal :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.