Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) T_Stark


T_Stark
őstag

Szerintem a CV most nem szeret ;]
De semmi baj, az érzés kölcsönös.
A csata elejétől fogva szinte csak velem volt elfoglalva, hát akkor megkereslek, barátkozzunk! :DDD

(#47002) - = Zk = - válasza Tüzi (#46996) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, idestova 1-1,5 hónapja, hogy elő se vettem a gémet.. nagyon kitartó vagyok..

jah, CPU-m sincs, elküldtem kupakolni... hó végére itt van, de akkor sem hajókával fogom tesztelni :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47003) KJ82 válasza - = Zk = - (#47002) üzenetére


KJ82
senior tag

Én meg azt várnám hogy bejelentsék hivatalosan hogy milyen gép kell a CP2077 alá......most újítanék lassan, és nem szeretnék alálőni.

Sajnos a vírus miatt megint felmentek az árak :(

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#47004) - = Zk = - válasza KJ82 (#47003) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én azzal a géppel indulok neki amim van... szvsz egy átdolgozott Witcher motor lesz, az meg vígan elmegy nálam 120+ FPS-sel, ultrán...
de majd kiderül... ha nem, akkor berántom a 10th gent....
de igazad van, lesznek érdekességek az árazásokkal hoszzabb távon :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47005) Tüzi válasza - = Zk = - (#47004) üzenetére

10th gen xD
én elvagyok az első genessel is :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47006) Tüzi

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47007) belaazallat


belaazallat
addikt

Olyan jó, hogy akik tudnak játszani, azok abba hagyják. Így én is tudok ilyen csinálni:

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#47008) ddt500hu válasza belaazallat (#47007) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ez szép. Prémiummal meg egy tucat zászlóval még fizetett is volna. :DDD

(#47009) belaazallat válasza ddt500hu (#47008) üzenetére


belaazallat
addikt

Tudom. De nem költök erre a játékra, nem veszek prémium időt. Prémium hajót meg nem zászlózok fel, az kell arra a hajóra, amelyiket éppen húzok.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#47010) Nordic válasza belaazallat (#47009) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát ez alsó hangon egy tiszta 1,5M credit lett volna prémmel/zászlókkal. Amúgy JB-re jellemzően a credites zászlókat kell felrakni, nem az xp-seket. Azok úgyse kellenek ahhoz, hogy húzz egy ágat.

[ Szerkesztve ]

(#47011) belaazallat válasza Nordic (#47010) üzenetére


belaazallat
addikt

Így is van 118 M kreditem, hova gyűjtsem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#47012) olivera88 válasza belaazallat (#47011) üzenetére


olivera88
veterán

Mit mondjak én akkor 731 milla mellett. :DDD ?
Rakhatnának be jatékba mondjuk kredites special shipeket. Nem coal vagy FXP lenne hanem kurva sok kredit, pl 400 milla egy TX BB. :D

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#47013) belaazallat válasza olivera88 (#47012) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem is több volt, de vettem pár hajót, köztük néhány 10-est. Meg most reseteltem két ágat, veszem meg a hajókat, felszereléseket, megy rá a kredit.

Szerk: nekem viszont ez az egy accom van, nem reroll acc, nem vett, és nem vettem prémet, max nyertem. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#47014) frame>24 válasza olivera88 (#47012) üzenetére


frame>24
addikt

jah, á'la WoT black market event...
mondjuk Jean Bart 300 milláért, és akkor az első 100, akinek jó a pingje, viszi... ;]

de tényleg lehetne ilyen, kár, hogy a játék most nagyon nem érdekes

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#47015) LK


LK
addikt

FoxiestFox!

[Elkaptalak! Most már látom hogy mással foglalkozol mostanában, ezért nincs időd játszani. Szégyen gyalázat!]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#47016) Nordic válasza LK (#47015) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hiába írsz neki, már régóta elengedte a fórumot.

(#47017) - = Zk = - válasza LK (#47015) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezjó :D :D ... :C

(#47016) Nordic
igaz, de emléke örökké élni fog... <3 :O

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47018) LK válasza - = Zk = - (#47017) üzenetére


LK
addikt

Hát igen. Tapasztalata és tettei a közösség számára példamutatók lehetnek ! Segítő mondatai amik mindig lelket öntöttek belénk, megfáradt hajósokba örökké élni fognak!
Nubiaiak tanításáért külön köszönet neki ! Vitáink, és személyeskedései mindig emlékezetesek maradnak. RIP.

De feltámadunk, ezt megígérhetem, méghozzá a Cyberpunk2077 topicban szeptembertől ! :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#47019) - = Zk = - válasza LK (#47018) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemááár, oda is jönni fog?! :O :DDD
visszamondom a gémet bakker... :DDD..... lúfaxt... nincs az az isten. ink a halál ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47020) LK válasza - = Zk = - (#47019) üzenetére


LK
addikt

Az utóbbi évek legjobb játéka lesz. Mindenkinek ott a helye.
Single player játék lesz, szóval ha valaki balfék, nem foghatja a társakra :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#47021) - = Zk = - válasza LK (#47020) üzenetére


- = Zk = -
félisten

így van :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47022) LK válasza - = Zk = - (#47021) üzenetére


LK
addikt

És garantáltan nem kell százezreket költeni rá. Éves prémek, hasonlók.... Szerintem ne offoljunk többet, adjuk át a topicot a szokásos 3 napos hozzászólás szünetnek... ;] WG foreva!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#47023) olivera88


olivera88
veterán

Discordról is jó régóta eltünt. De sztem nincs kizárva h visszatér újra játékba egyszer. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#47024) Tüzi válasza - = Zk = - (#47019) üzenetére

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47025) - = Zk = - válasza Tüzi (#47024) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47026) Tüzi válasza - = Zk = - (#47025) üzenetére

:DDD :DDD :DDD :C

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47027) LK


LK
addikt

Mosmá nyugodtan offolhattok, tiétek a topic.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#47028) Tüzi válasza LK (#47027) üzenetére

Ó jajj... ne bombazz már korán reggel a negatív hullamaiddal Moriarty.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47029) sith7 válasza Tüzi (#47028) üzenetére


sith7
nagyúr

Gondold erősen, hogy ott lesz a híd, és akkor biztosan ott lesz. Ez egy álomszép vasúti híd, ami biztosan ott lesz. :D

(#47030) olivera88


olivera88
veterán

Befutott az Al Nevsky végre.
:D

Első csata :DDD 4 Nevsky oldalanként.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#47031) Chabe89 válasza olivera88 (#47030) üzenetére


Chabe89
addikt

Lassan már csak orosz fostalicskák lesznek a játékban, mert mással kb. semmi értelme nem lesz bemenni.

(#47032) Tüzi válasza sith7 (#47029) üzenetére

A híd még áll!... Már nem áll... látod mit tettél a negatív hullámaiddal, Moriarty?
Hidd el Csodabogár, nem én vagyok az oka. Én végig csak szépen gondoltam a kurva hídra...

epic

(#47031) Chabe89
Neked fogalmad nincs arról, hogy az oroszoknak milyen szuperflottájuk volt.
Még aTirpitz-et is megtorpedózták anno! Bizony!
Igaz mind a két torpedó baszott felrobbanni, de ezt már nagyvonalúan elfelejtik megemlíteni :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47033) Tüzi

Három peccs múlva jönnek az új orosz csatacirkálók, új, specifikus modullal...
[link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47034) sith7 válasza Tüzi (#47032) üzenetére


sith7
nagyúr

a legnagyobb filmek egyike volt :C

(#47035) LK válasza Chabe89 (#47031) üzenetére


LK
addikt

Ez rekord szerintem. Kb. 1 év alatt rommá gyalázták az emlékét is a játéknak. Szerintem valami új faszkalap főnököt vagy vezetőséget neveztek ki náluk. Akkor szoktak történni ilyenek. Új szelek fújnak, kelet felől :DDD

Bizony nagy film volt. Le is töltöm mindjárt. 😃

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#47036) olivera88


olivera88
veterán

Van USA heavy és LIght CA ág, Britből szintén, várható volt h Orosz is kettő lesz. :U

Chabe89
Klán csatán eléggé dominál az Orosz meta.. Bár most legutobbi szezonban a CV berakása rendesen felkvarta az állóvizet, a meta gyakorlatilag 3 hajóra szükült le, Stalingrad, Venezia, Haku.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#47037) scyllarus válasza olivera88 (#47036) üzenetére


scyllarus
veterán

Na jó, csak az amcsiknak valóban volt ennyi hajójuk ;]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#47038) Chabe89 válasza olivera88 (#47036) üzenetére


Chabe89
addikt

Micsoda változatosság. :U

(#47039) - = Zk = - válasza Chabe89 (#47038) üzenetére


- = Zk = -
félisten

...már-már gyönyörködtet :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47040) Tüzi

[link]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47041) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Akkora balfaszok vannak, hogy hihetetlen.... Okádék ez a játék ezzel a sok kreténnel..

(#47042) Kolbi_30 válasza SoulReaver (#47041) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Tenyleg? :D

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#47043) ddt500hu válasza SoulReaver (#47041) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azanyámúristenit128kdmg3kill!! :Y :C :F

(#47044) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

El kell ezt a jatekot engedni..Ma voltam 2 kört hakuval..vegig rinyalnak a spotert..vegig spotoltam mindenkit spoton tartottam mindeki latszik az ellenfeltol...es 60k spotting dmg a vegen..Mert nem tudnak loni..minimalisat sebeztem mind ket korben..80k korul, hogy csqak spotoljak..de nem szamit mert lehet campelni a hegy mogott es loni az oldalat..es rinyalni a spot miatt..ez az egesz jatek ugy szar a jatekosok miatt ahogy van..az osszes szefus ezt jatsza..sajnos.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#47045) SoulReaver válasza ddt500hu (#47043) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mivel heti 2-3 csatát tolok, nem ez az életem. Nekem ez is egy kiemelkedő sebzés volt, még ha ez számodra nevetséges is... :) Továbbra sem lett kisebb az arcod, bár nem tudom mire van akkora. Na mind1. Biztosteprövagyésmostkeményvagykexi... :U

(#47046) ddt500hu válasza SoulReaver (#47045) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azzal indítasz, hogy balfaszokkal és kreténekkel van tele a játék. :R
Majd beraksz egy olyan csatát ami legfeljebb tier5-ben lenne kiemelkedő. :C
Akkor kinek is nagy az arca? :U
Az elmúlt egy hónapban 5 ranked csatát mentem. Kb. ennyire az életem.

(#47047) - = Zk = - válasza Tüzi (#47040) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemsemmi...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47048) LK válasza ddt500hu (#47046) üzenetére


LK
addikt

Ha azzal a sebzéssel TOP3 volt véletlenül, nyugodtan írhatta. Hogy ezzel a sebzéssel is TOP3-ba sikerült feljutni. Minden csak nézőpont kérdése. :DDD Egyébként, mivel jócskán rövidültek a csaták ez egy rövid meccsen nem rossz. ;)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#47049) Kolbi_30 válasza LK (#47048) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Egy meccs atlag 8 perc..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#47050) Tüzi válasza - = Zk = - (#47047) üzenetére

Top1 szerintem Flamu

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.