Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) LK válasza Flayer (#998) üzenetére


LK
addikt

Én sem rohanok felfelé. Pl. Tier3 St. Louise-t megtartom,nagyon tud aprítani.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1002) zarew


zarew
senior tag

Nem értem a WOT-ban 10-ből 8 vereség,itt 10-ből 2 vesztes. Így korigálnak? Itt van valami stat oldal?

[ Szerkesztve ]

(#1003) Flayer


Flayer
senior tag

Hát nekem ezzel a japán tier 3 Kawachi nagyon nem megy!:(
Lassú a hajó,az újratöltés szerintem nagyon pontatlan!
Remélem fentebb jobb hajók lesznek!?

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1004) Micsurin válasza Flayer (#1003) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kongotól már jó lesz :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1005) Flayer válasza Micsurin (#1004) üzenetére


Flayer
senior tag

Igen köszönöm a választ közben visszaolvastam a fórumon jó pár 100 hozzászólást látom elég sokan szapulják tehát nem én vagyok túl noob hozzá!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1006) capulet75 válasza Flayer (#1003) üzenetére


capulet75
addikt

Igazából ha 5 csomóval gyorsabb lenne vagy egy kicsit kevesebb lenne az újratöltés, nem lenne az olyan rossz. De amíg 33 csomóval haladó, torpedókkal felszerelt rombolók vannak addig nagyon vérszegény.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1007) Preda válasza sh4d0w (#992) üzenetére


Preda
aktív tag

Ha egyáltalán nem megy a célzás, akkor az első lövésnél a célkeresztet pontosan az ellenséges hajó közepére állítsd . Mármint horizontálisan.Vertikálisan meg a hajótest aljára. Lőj egy ágyúval és figyeld meg hova megy a lövés. Következő lövésnél állítsd a célkeresztet az előzőleg megfigyelt távra. Később már menni fog e nélkül is.

(#1008) Cifu válasza capulet75 (#1006) üzenetére


Cifu
nagyúr

Miért lenne 5 csomóval gyorsabb? A játékban a realitásokhoz közelíti dolgok közül pont a sebesség az, ami úgy-ahogy stimmel (bár a gyorsulás már kevésbé), azért ha már eredeti, létező hajókról mintázták a játékban lévő egységeket (vagy legalábbis a többségüket), akkor valamennyire illene ezeket tiszteletben tartani.

Az újratöltés sebessége mondjuk más tészta, azzal nyugodtan lehetne játszani...

A rombolók érthető okból gyorsabbak, de ezért is van töredék mennyiségű életerőpontjuk. :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1009) gaben88


gaben88
őstag

Eszméletlen jó játék, nagyon rákattantam! :-) Eddig csak 360-on toltam a WoT-ot, de azt hiszem most váltani fogok.

Viszont 1080p-ben, maxon a játék fix 71 fps-el fut VSNYC nélkül. Ez normális?

Lehet valahogy lockolni az ellenséges hajót, hogy manőverezés közben is lehessen lőni őket? :R

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1010) Cifu válasza gaben88 (#1009) üzenetére


Cifu
nagyúr

Viszont 1080p-ben, maxon a játék fix 71 fps-el fut VSNYC nélkül. Ez normális?

A te gépeden? Nem lenne meglepő... :P

Lehet valahogy lockolni az ellenséges hajót, hogy manőverezés közben is lehessen lőni őket?

Alaphelyzetben befogod őket (célkereszt felettük), közben nyugodtan tudsz manőverezni.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1011) capulet75


capulet75
addikt

Valamit félreértettél. Azt mondtam hogy "HA" 5 csomóval gyorsabb... blabla... akkor használhatóbb lenne.

Nekem is minden maxon FHD 50+ fps pedig notin játszom.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1012) Flayer válasza Cifu (#1008) üzenetére


Flayer
senior tag

Bocsánat gaben88 akart menni! Hamar meg lehett unni!Most kezdtem egy pár napja de már kezdem egy kicsit!Kevés benne a pálya!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1013) Atlantis válasza Flayer (#1012) üzenetére


Atlantis
veterán

Így igaz. Engem hetek óta nem visz rá a lélek, hogy belépjek. Persze nyár is van, lehet ősszel/télen majd vízre szállok, addigra még illik majd bővülni is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1014) gaben88 válasza Cifu (#1010) üzenetére


gaben88
őstag

Engem ami meglep, hogy se felfele, se lefele nem mozdul kb az fps számláló. Kb olyan, mint, ha VSYNC-el fix 60 fps lenne a játék! :D

Tehát, ha az ellen felett ott a célkereszt és én elkezdek manőverezni és lövök, akkor az ellent lövi? Este kipróbálom. Köszönöm! :R

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1015) LK válasza gaben88 (#1014) üzenetére


LK
addikt

Amennyiben ágyúval lősz,te célzol. Itt nincsen automatikus célzás mint a wotban. Vagy valaki oktasson ki pls. Mert én is használnám. ;]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1016) Cifu válasza LK (#1015) üzenetére


Cifu
nagyúr

Automatikus célzás abból a szempontból van, hogy stabilizált a tűzvezetés. Magyarul akárhogy mozogsz, forogsz, a célkereszt helyzetét a saját hajód forgása, haladási iránya és sebessége nem befolyásolja, az a célpont helyzetéhez képest "fix" helyen van, ha elengedsz mindent.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1017) gaben88 válasza Cifu (#1016) üzenetére


gaben88
őstag

Ez csak akkor nehéz, mikor maximális ZOOM-mal egy 9-10km-re lévő hajót lövök és közben mozognom és manővereznem is kéne. Kb lehetetlen küldetés ez ellenség lock nélkül, de értem amit mondasz és kipróbálom, kikísérletezem majd pár kört beáldozva ezért. :)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1018) Cifu válasza gaben88 (#1017) üzenetére


Cifu
nagyúr

A térképen annyira lehet látni, hogy ne menj neki a szigeteknek (főleg, hogy van proximity alert), a csapattársakba belemenni meg azért nem olyan könnyű. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1019) sith7 válasza gaben88 (#1017) üzenetére


sith7
nagyúr

a célzást meg kell tanulni, erre nincs segítség, és azt is tudni kell, hogy milyen hajóra lősz

pl. csatahajóra 8 km - ről, elég úgy lőni, hogy a célkör közepétől jobbra lévő 5 - ös számot teszed a hajó
elejéhez, ha jobbról balra megy; ugyanez cirkálónál már mehet a 10- es fele 2-3 nagyobb vonással, rombolónál meg még több, feltételezve mindhárom esetben, hogy nem vált irányt, nem lassít stb.

ha közelebb, vagy még messzebb van a hajó, akkor ezek az értékek változnak ... na ezt kell begyakorloni, meg ha a hajó nevéből, formájából még nem tudod, hogy melyik a 3 közül, akkor az ikonokat betanulni, hogy akkor az most mi is, amire rá fogsz lőni

(#1020) LK válasza gaben88 (#1017) üzenetére


LK
addikt

Én ezért szeretem a cirkálókat. Olyan gyorsan tüzelnek,hogy hamar be lehet lőni az ellent.
8-9-10 kilóméternél,megvan hogy mennyivel kell elé célozni,e felett kissé nehézkes,de nem lehetetlen.
7 kilóméternél kissé elécélzok,6-nál az orrát célzom.
De ezt mind mind befolyásolja,hogy milyen a sebességel halad. Fordulásnál,a fordulás irányába kell tűzelni.

Cifu : értem, így már más a leányzó fekvése

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1021) gaben88 válasza sith7 (#1019) üzenetére


gaben88
őstag

Jaja, ez lesz, WoT-ban is tanulni kellett ezeket, itt is kell! :) Nem baj ez, csak azt hittem, hogy van valami segítség, amiről én nem tudok.

@LK: Köszi neked is! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1022) sh4d0w válasza Preda (#1007) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszi a tippet.

https://www.coreinfinity.tech

(#1023) mikron


mikron
tag

Itt is fantasztikus az mm enemy oldalán +1 tierrel magasabb hajók vannak sőt enemy oldalán 4 csatahajó van 1 el szemben. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1024) Cifu válasza mikron (#1023) üzenetére


Cifu
nagyúr

Addig örülj, amíg olyan csatába nem keveredsz, ahol az ellenfélnek van CV-je, a te oldaladnak meg nincs... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1025) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Valaki találkozott olyannal, hogy nem engedi beloginolni a játék? Beírom az emailt/jelszót aztán a horgony körül pörög a kis kék cucc egész nap :U WoT-ba be tudok lépni, illetve másik gépről (laptop) is be tudok jelentkezni, szóval nem account problémáról van szó. Ötletek?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1026) Rém válasza mikron (#1023) üzenetére


Rém
tag

Rombolóval a legjobb leosztás az ilyen. :K

(#1027) octopus666


octopus666
tag

Domination módban, miért nem értik meg a gyöpösök, hogy el kell foglalni a zónákat. :W :W Helyette elmennek bejárják az egész térképet és bukó a meccs. :F Kapásból ma 10 meccset buktunk így.

(#1028) Flayer válasza octopus666 (#1027) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv a klubban!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1029) wall2


wall2
tag

Akármit csinálok ma minden meccsem bukó :(( Egy picit hanyagolom a játékot. :U

(#1030) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nekem ma volt összvissz talán két defeat, meg 20-25 win. A St Louis eléggé bejövős :D Levadásztam ma vele egy CV-t is, mondjuk nagy marha volt, mert bejött a csata közepére.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#1031) octopus666


octopus666
tag

Mai nap zárása 26 meccs 24 vereség :((( WR: 58%-ról 40,2 % utolsó meccsen is 5 vs1 volt abból négyet kilőttem :D az biztos többet prém fiókot nem veszek. :DDD

(#1032) JackFeryll válasza octopus666 (#1031) üzenetére


JackFeryll
őstag

Mi a baj ? Ennyit se kapnál nélküle :D

(#1033) capulet75


capulet75
addikt

Valaki írt egy jó kis WoT leírást, na olyan kéne ehhez is. :K ( Apropó, hogyan tudom füstbe burkolni a hajót?)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1034) Atlantis válasza capulet75 (#1033) üzenetére


Atlantis
veterán

Menj közel egy cirkálóhoz és várd meg, míg kigyújt 2-3 ponton.... :) hja, te a másik füstre gondoltál. No az rombolóknál van, alapból talán a T gomb hatására.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1035) sith7 válasza Atlantis (#1034) üzenetére


sith7
nagyúr

hüle :D :DDD

(#1036) Cifu válasza capulet75 (#1033) üzenetére


Cifu
nagyúr

Apró probléma, hogy a béta fázis miatt simán elképzelhető, hogy amit ma leírsz, a következő patch után hirtelen nem lesz igaz. Én is írtam WoT ismertetőt (lásd blog), de especiel még nem érzem a késztetést, hogy ennek is nekiessek. Persze ha van önként jelentkező, szívesen segítek. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1037) bullseye


bullseye
addikt

Ahoy!

Másnak is előfordul, hogy 50-70 fps mellett a saját hajó valahogy szaggatottan fordul? Mindenki más szépen bedől a kanyarban, ahogy illik.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1038) sith7 válasza bullseye (#1037) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, de nem mindig

(#1039) capulet75 válasza Cifu (#1036) üzenetére


capulet75
addikt

Tegnap még stat sem volt, ma már van. Ha vége a bétának, kezdődik előröl minden? Csatánként 1500-2800 csillagot ad (ha túlélem), de most van VIP vagy mi a sz@r (kaptam 1 napot) , ha nincs akkor olyan 3-400-at. Namost így egy 20kba kerülő cruiser meg az upgradje az 100 csata. Hááááát..... :N Nem lesz ebből így játék ha csak a vásárlással lehet előrébb jutni.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1040) Cifu


Cifu
nagyúr

@bullseye: Igen, nálam is ilyen, a fizika messze nem tökéletes. :(

@capulet75: Ha vége a bétának, kezdődik előröl minden?

Ha wipe-ra gondolsz, akkor úgy tudom, hogy nem lesz több wipe (vagyis nem törlik a hajóidat, pénzedet, stb.).

Csatánként 1500-2800 csillagot ad (ha túlélem), de most van VIP vagy mi a sz@r (kaptam 1 napot) , ha nincs akkor olyan 3-400-at.

A prémium +50%-ot jelent XP-ben és pénzben is. Szóval ha prémiummal kapsz 1500-2800-at, akkor nélküle 750-1400 lett volna.

Namost így egy 20kba kerülő cruiser meg az upgradje az 100 csata. Hááááát.....

Lásd WoT, ott is Tier V. felett szépen belassul a fejlődés, a Tier IX.-ről X.-re való lépés már több száz csata átlagos játékosnak...

Nem lesz ebből így játék ha csak a vásárlással lehet előrébb jutni.

Előre lehet jutni prémium nélkül is, csak ugye sokkal lassabb. Minden szikrányi WG felé irányuló gyűlöletem ellenére is be kell látni, hogy ők sem azért csinálják, mert a Máltai szeretetszolgálat megtetszett nekik, és étel helyett szórakozást nyújtanak a rászorulóknak. Ez üzlet. Ha úgy érzed lassú a fejlődés, akkor fizess....

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1041) bullseye válasza capulet75 (#1039) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem ekkora különbségnél valami más van a háttérben. A prémium acc +50% (mint minden hasonló játékban), a győzelem +50% (ez már jobban fáj, hogy nem dupla). Viszont például a co-op sokkal kevesebbet ad. Valamint nem mindegy szokás szerint mibe és mennyit sebez az ember, meg hasonlók. De a játék végi statnál meg lehet nézni az alap XP-t, és a teljes alakulását, halál részletesen.

@cifu szerintem elszámoltad 100%-nak az 50%-t :)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1042) capulet75 válasza bullseye (#1041) üzenetére


capulet75
addikt

Csináltam egy olyan map-et ahol volt minden. 92 találat, 8 crit, csomó területfoglalás, 2 v 3 citadella v mi, 4 torpedótalálat, 5 sunk. Erre kaptam 2800 valamennyit premiummal.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1043) sith7 válasza capulet75 (#1042) üzenetére


sith7
nagyúr

Az már szép, az prém nélkül se rossz 1850 xp kb.

(#1044) bullseye válasza capulet75 (#1042) üzenetére


bullseye
addikt

Az nem olyan sok, én most nyertem egy szépet Clevelanddel (volt 100+ találat, 1-2 kill, egy devastating (talán citadellek, nem figyeltem sokan voltak). 1400+ alap xp, meg a win, meg a prémium = 3300+

Sajnos zászló vagy mi pont nem járt érte, pedig érdekelne, az hogyan működik.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1045) Cifu válasza bullseye (#1041) üzenetére


Cifu
nagyúr

Jogos, valóban csak megfeleztem, holott 2/3-adot kapott volna.

Szóval ha 2800-at kapott prémiummal, akkor 1848-at kapott volna prém nélkül.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1046) smisa


smisa
őstag

Nekem az afáj hogy nem lehet áthozni a Goldot Wot-ból, azt egyre jobban meguntam és van 13k gold rajta a repülősbe meg nem láttom értelmét elszórni itt viszont nem lehet :( ami kicsit fáj

(#1047) sith7 válasza smisa (#1046) üzenetére


sith7
nagyúr

legyél türelemmel, lehet meglépik a közös gold - ot is :K

(#1048) gaben88 válasza sith7 (#1047) üzenetére


gaben88
őstag

Legjobb az lenne, ha a Blitz-el és az Xbox-os verzióval is közös lenne. :DDD

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1049) LK


LK
addikt

Nem csak prémiummal,és győzelemmel lehet emelni az xp összegét. Jutalomként kaptam többféle zászlócskát, 3 x 10 darabot.. Az egyik +50% XP-t ad, és aktiválni kell mint a fogyócikkeket. 8. szint felett persze,és jó teljesítményért is lehet kapni.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1050) smisa válasza sith7 (#1047) üzenetére


smisa
őstag

a próféta szóljon belőled :DDD

Nem igazán találok leírást és itt se kaptam választ hátha most :D

Merre érdemes fejelszteni jelenleg tier3 ba vagyok minden vonalon de az amcsik lőtávolsága nagyon kevés illetve nem én vagyok a rombolok ásza az már kiderült ;]

A Kawa elég jól sebez de pontatlan és rohadt lassan tölt mig az amcsi St Louis viszont poén, mire elsüti az utolsó ágyút addigra szinte betölt az első :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.