Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43551) ddt500hu válasza LK (#43550) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem értettél meg. Ha elmondja nem kárhoztatom érte. Ez csak egy érdekes adat semmi több.

(#43552) ddt500hu válasza FoxiestFox (#43549) üzenetére


ddt500hu
veterán

Semmilyen. Eladtam. Kellett a pénz a WOWS-ra! :DDD

(#43553) FoxiestFox válasza ddt500hu (#43552) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Menő :Y

(#43554) LK válasza ddt500hu (#43551) üzenetére


LK
addikt

Dehogynem, csak viccesen jött ki :DDD Apropó, te nem a team green-ben vagy hanem a team puple-ben nem? :D

Tudja valaki, hogy 8.11 mikor gyün? Ez ha jól tévedek akkor már a karácsonyi időszakig az utolsó peccs lesz ?
Talán visszarakom a gamet egy rövid időre ;] , egy kis német BB-zésre.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43555) ddt500hu válasza FoxiestFox (#43553) üzenetére


ddt500hu
veterán

Most csak kölcsön moci van. Persze az is Kawasaki. :DDD

(#43556) FoxiestFox válasza ddt500hu (#43555) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Apám volt "nagy" motoros, fiatal éveiben mindenhová azzal ment, anyámat is azzal fuvarozta terhesen is (megmagyaráz pár dolgot velem kapcsolatban :DDD ).
Durvák ezek a versenygépezetek.
Én is gondolkodtam már motoron, nekem a 70-es évekbeli nagyon analóg, de már elég kifinomult gépek tetszenek.. nedves álmaimban kísért egy Z900 évek óta :))

(#43557) sith7 válasza FoxiestFox (#43556) üzenetére


sith7
nagyúr

gondolom lila színben :DD ;]

(#43558) LK válasza LK (#43554) üzenetére


LK
addikt

Látom korai volt a kérdésem, mert még csak most megy az első teszt. Gondolom lesz vagy december közepe mire kihozzák.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43559) FoxiestFox válasza LK (#43558) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Dec 12, ha jól tudom. (Szülinapom egyben, ha jól akarom tölteni, be sem lépek aznap :D ).

(#43560) LK válasza FoxiestFox (#43559) üzenetére


LK
addikt

Köszi. Úgy láttam, hogy T10-zel ismét érdemes lesz majd menni, a ládákért.
És sajnos pont ez az időszak amikor a szünidő elkezdődésével a csaták minősége a béka feneke alá kerül.

Isten éltessen előre is, és adjon neked több erőt, bölcsességet és alacsonyabb lovat.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43561) olivera88 válasza ddt500hu (#43548) üzenetére


olivera88
veterán

Arra én is kivi vagyok. "Kb az összes meg van"
Azokból nem tudom hányat ingyé meglehetett szerezni. Bár igaz azok mint az olcsóbbak voltak.
FoxiestFox Ja eltaláltad, otthon lakom :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43562) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

aztaqrva eget... hát mi van ezzel a gémmel?! :C
szétszed egy Des Moines.. egy GoKut.... haggyuk már :D AP ide v oda.. nem életszerű...
az mellett meg el sem megyek, hogy a csapattársaim érnek kb annyit, mint egy magyar fociválogatott... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43563) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#43562) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mit értesz életszerű alatt?

(#43564) sh4d0w válasza - = Zk = - (#43562) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Várd meg, míg találkozol egy Haruval...

https://www.coreinfinity.tech

(#43565) Honzi


Honzi
senior tag


Kíváncsi vagyok mekkora grind fest lesz megszerezni ezt normál szerveren.
Viszont ez az 1v1 ranked akkora baromság régen nem szórakoztatott ennyire ez a játék. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#43566) ledgeri válasza frame>24 (#43543) üzenetére


ledgeri
nagyúr

13 eurónyi... én megszenvedtem a hajólistámért :) (nem mindha a játék maga nem lett volna egy-e egyre könnyebb [innen esik egy prémnap, onnan 25 freeXP-s zászló + festések..)
(#43544) LK
Egyfelöl nem listáztam magamnak, hogy legyen összehasonlítási alap. Másfelöl ha nem is EUs követelmény lenne, de elérhető, mi lenne a haszna és kinek, ha hiányzik 20 sor chat? Eddig én nem is gondoltam rá... ezután meg kb kövi kikéréssel meg redundás lesz az első 60 ezer sorom....

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43567) - = Zk = - válasza sh4d0w (#43564) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, találkoztam már nemegyszer.... ( "nemkétszer.. Te hülye, mit eszel?!" )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43568) Tüzi válasza dokee78 (#43515) üzenetére

Hirtelen azt hittem a Willy Dee xD Ja, ami majdnem megtorpedózta az Iowa-t az Atlantin miközben siettek Jaltára FDR-el a fedélzeten... lol...
De az négy tornyos volt, ez meg nem az.
Nem ez az ami a második vh első amerikai lövéseit adta le PH-nál?
mod:
Valami W-s ez is.
mod2:
Ja, Ward:
[link]

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43569) LK


LK
addikt

K...jó, megdöglött a videokártyám 1 hónappal a gariidő lejárta után. Hogy rohadna meg. Legközelebb gold garanciát veszek b+.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43570) KJ82 válasza dokee78 (#43515) üzenetére


KJ82
senior tag

USS Finch.

Szerk. Közben megtaláltam, a Ward-ot játszotta a Tora! Tora ! Tora !-ban, a wiki szerint.

[ Szerkesztve ]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43571) - = Zk = - válasza LK (#43569) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mid vót'?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43572) Tüzi válasza LK (#43569) üzenetére

Az enyém is a héten döglött meg :D
7970m..

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43573) ledgeri válasza LK (#43569) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért menjen egy DDU meg miegymás!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43574) LK válasza - = Zk = - (#43571) üzenetére


LK
addikt

giga RX460, most dobtam be egy felest így estére, hogy ne egyen meg az ideg.

Ledgeri: mi menjen? nem vágom

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43575) Tüzi válasza KJ82 (#43570) üzenetére

Ja, a hajó tényleg az xD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43576) KJ82 válasza LK (#43574) üzenetére


KJ82
senior tag

Display Driver Uninstaller.

@Tüzi Nézd meg a Ward-nak mennyi kéménye volt.

[ Szerkesztve ]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43577) Tüzi válasza KJ82 (#43576) üzenetére

Ja már leesett, csak a száma rémlett abból az "első amerikai lövés" sztoriból.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43578) LK válasza KJ82 (#43576) üzenetére


LK
addikt

jaaa.... persze, köszi
Valami strapabíró VGA 40-60 között? Tudtok ajánlani? 3-4 évente meghalnak nálam, ez normális?

Köszi Foxi, de ezek után rettegek a használttól. Teljesen ésszerű,és jó amit mondasz de nem merem. Nincs túl sok pénzem erre kari előtt. Újat szeretnék, extra garival.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43579) FoxiestFox válasza LK (#43574) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincsenek fent a VGA árak, simán vehetsz aprón még garis RX570-et mondjuk olcsón.
Azért ezt írom, mert nekem ez van, és elégedett vagyok vele.

(#43580) Tüzi válasza LK (#43578) üzenetére

ólommentes-forrasztások korszakában...
tök környezetbarát, hogy háromszor annyi nyák-ot kell vegyél, mert minden összeszarja magát.
de legalább az a 0.05 gramm ólom nincs benne...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43581) KJ82 válasza LK (#43578) üzenetére


KJ82
senior tag

Nekem is RX 570 van, tudom ajánlani. Még a gyengusz procimmal együtt is simán visz mostani játékokat FHD-ben, semmi túlhúzással.

Mondjuk én Radeonban csak Sapphire-t vagyok hajlandó venni. Bányászláz idején vettem XFX 560-at, ( az volt a legolcsóbb és kapható), alapból döglötten érkezett meg ( megterhelve elszállt az egész gép szép kis sípoló hang kíséretében, egy fekete képernyővel ). Annak az árát beszámítva vettem ezt, azóta is elégedetten használom.

Ja és ez csak a sima Pulse, nem pedig az erősebb Nitro.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43582) KJ82 válasza LK (#43578) üzenetére


KJ82
senior tag

Kicsúsztam a szerkesztésből, szóval :

[link]

45k, ajándék játékokkal.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43583) LK válasza KJ82 (#43581) üzenetére


LK
addikt

Hát FOX és KJ82, most nézem, hogy tényleg RX 570 lesz, a pulse elég jó árban van, de nem fog megdögleni ez is pont 3 évnél?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43584) KJ82 válasza LK (#43583) üzenetére


KJ82
senior tag

Amit linkeltem az 2 év gari, + vehetsz még hozzá 3-at 9k-ért.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43585) LK válasza KJ82 (#43584) üzenetére


LK
addikt

Mindenkinek :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43586) T_Stark válasza LK (#43585) üzenetére


T_Stark
őstag

Mondjuk azért nem egészen normális, hogy 3-4 évente sorra halnak a kártyák.
Tápod valami normális? Ház szellőzik rendesen?

(#43587) dokee78 válasza KJ82 (#43570) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,onnan fotóztam ki.

(#43588) LK válasza T_Stark (#43586) üzenetére


LK
addikt

FSP, igen szellőzik. 2 baj van. Mióta a lányaim megnőttek, 13 és 19 rendszeresen odaülnek és használják a gépet, + nyáron meleg van a szobában,mert panel. A nagy meleg és a nagyobb terhelés az oka szerintem. De most plusz garancia lesz hozzá. Beszéltem egy szervizessel és azt mondta, hogy nem vesztek semmit, ha írok a Gigabyte-nak, hátha ránéznek.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43589) olivera88 válasza LK (#43588) üzenetére


olivera88
veterán

Nekem a 30 fokos szobában nem ment 62-63 fölé az 1660.
Amúgy sztem jobban járnál egy 1660 al.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43590) Chabe89 válasza LK (#43569) üzenetére


Chabe89
addikt

Mégis, hogy döglött meg? Hibaüzenet, sípoló hang miegymás? Ahogy Gerizumo mondta könnyen lehet, hogy csak driver hiba vagy a winfos fájlai sérültek. Btw nekem a 6950-em már 8 éves és még mindig bírja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43591) scyllarus válasza LK (#43588) üzenetére


scyllarus
veterán

Nálam nonstop megy a gép, nem halt még benne soha semmi.
Amúgy én is Rx570-et vettem most, egy HD5670-et (nem röhög!!!) váltott, ami tökéletesen működött még mindig.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43592) - = Zk = - válasza scyllarus (#43591) üzenetére


- = Zk = -
félisten


;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43593) LK válasza scyllarus (#43591) üzenetére


LK
addikt

-Ma hazamegyek, visszarakom a helyére, DDU megvolt, újraindítom.
-Megnézem a másik slotba
-van egy régebbi gépem, megnézem abban is
-15. kerben találtam egy alaplap javítós fickót (áramköri szintig akár) az azt mondta, otthagyom nála és ingyen megmondja mennyiért szerelhető ha szerelhető
-krva nagy mázlitok van a videokártyáitokkal :)
-kedd-szerdára kiderül, hogy ki kell-e dobni
-aztán el kell döntenem, hogy RX570 olcsóért 40-ér már van, vagy vmi NV ami drágább GTX 1650 semmiképp, mert szar, 1660 drága, de az Aquás szervizes azt mondta, hogy nagyon sok RX szériás kártyát hoznak vissza, sokkal kevesebb NV-t , dupla annyit fogyaszt az RX570 és gondolom melegszik is. Nem akarom hogy ez is megdögöljön feltétlen. Ezeken el kell rágódnom.
Ami biztos nem: Gigabyte, ami igen Sapphire, Asus (habár asus GTX 460-om halt meg) talán MSI.
Ami biztos nem: sima garancia, ami igen: garancia kiterjesztés (Aqánál,és az Alzánál láttam csak)
Ennyire vagyok bonyolult csak :DDD Játékmegvonás szerdáig. Ez a kártya Fallout alatt halt meg, a régi a W3 alatt :O

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43594) FoxiestFox válasza LK (#43593) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem ITX változatban van Sapphire RX570, egy ventis, állítottam felfelé az órajelein, és nem csak, hogy nem igazán melegszik, még csendes is.
Nem kell félni szerintem ezektől, a VGA-s topikban is szokták ajánlani őket.
Amúgy szerintem nem mindenki más szerencsés, hanem te vagy szerencsétlen :P
De most majd véget vetünk a sorozatnak ;]

(#43595) KJ82 válasza LK (#43593) üzenetére


KJ82
senior tag

Ha netán eladhatóak az AMD-s játékkódok, akkor elég olcsón megúszhatod.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43596) LK válasza FoxiestFox (#43594) üzenetére


LK
addikt

Én is abban gondolkodok. Sok garival. A VGA topicban,meg most írta valaki, hogy ugyanígy döglött meg ugyanolyan karija mint nekem. :P
RX 580 is brutál áron megy
Chabe: egy előzmény volt, ugyanígy Fallout alatt egy kékhalál 2 hete, így is halálozott el :( kíváncsi leszek a műszerész mit fog csinálni ;] ha lement ez a hajcihő ki lehet törölni az összes e témájú off hszt :DDD :R

KJ82 : ha te vagy bárki segít elpasszolni őket, felezek vele, becsszó

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43597) ddt500hu válasza Chabe89 (#43590) üzenetére


ddt500hu
veterán

6 éves HD7790-es van. A harmadik monitort szolgálja! :DDD

(#43598) - = Zk = - válasza ddt500hu (#43597) üzenetére


- = Zk = -
félisten

X1900XTX is köszöni, jól van.. októberben néztem rá... bírja még... igaz, kevés az ereje jelen felállásban FHD ultrára :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43599) tbw


tbw
aktív tag

Nemtudom ti hogy vagytok vele, de megfogalmazódott bennem hogy lehet letörlöm ezt a játékot.
Minden nap ugyanaz a szenvedés mostanában.
Agyhalott csapattársak, senki nem segít, ha próbálsz egyedül valamit elérni otthagynak a szarba.
Semmit nem ad be kábé egy 5 napja.
Rettenetes körök minden hajóval.
Amúgy ha valaki el akarja adni az accot az hogyan lehetséges? Ha egyáltalán lehet ilyet.
Kicsit fosok a scammelőktől.

TBW

(#43600) LK válasza tbw (#43599) üzenetére


LK
addikt

Elég jó acc. mi bajod vele? :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.