Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) sith7 válasza Tuco Ramirez (#2999) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD :DDD

(#3002) szilva01


szilva01
őstag

Jöhetne már a német tech tree :DD

(#3003) Skyhunter válasza smisa (#3000) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nekem sem menne a kódok, "elfogyott" ? :((

(#3004) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

The Monster from the Fjords

Talalo nev, egesz eleteben ott bujkalt, ki sem mertek hozni. :U

(#3005) capulet75


capulet75
addikt

Kipróbálom a CV-zést, melyik vonalat érdemesebb?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3006) Chabe89 válasza capulet75 (#3005) üzenetére


Chabe89
addikt

Japán mozgékonyabb ha menekülni kell meg több squad áll rendelkezésére. Amcsiba fighterek, TB-k jobbak, de elég lassú meg kicsi a loadout magasabb szinteken. Nincs olyan igazából, hogy érdemesebb. Ki kell próbálni, hogy melyik jön be jobban.

[ Szerkesztve ]

(#3007) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Jujj de jo meccs volt, ugy elveztem :U

(#3008) h1mpi válasza Malibutomi (#3007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

5 percig? :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#3009) Malibutomi válasza h1mpi (#3008) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A vicc az hogy majdnema vegeig, T8-ban valamiert senki nem tud celozni, 2 Tirpitz egy North Carolina meg egy Cleveland kergettek, en mag kacsaztam eloluk, es alig talaltak el.
Kozben lottem egy citadelt a NC-nak.

Persze sok eselyem nem volt amugy, mar az elejen kaptam az aldast mikor nem is lattam senkit

(#3010) Sebestyen01 válasza Malibutomi (#3007) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ahogy látom olcsó a Tirpák, mindenki azzal tolja :DDD

(#3011) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Most hogy parhuzamosan nyomom a Clevelandet es a New Mexicot nekem az utobbi jobban bejon.
A Clevelandel nagyon jol lehet basztatni hajokat, meg ha tobben vagyunk leegetni egy BB-t esetleg, de tobbnyire 100-150 talalat de csak 1 max 2 elsullyesztesem van.
A NM meg ritkan ut, de akkor ott valaki elmerul.

Mindig ez jut eszembe az osszehasonlitasrol:

(#3012) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát kezd idegesíteni ez a játék. Nem wot-os módon, nincs dühöngés egyszerűen így nézek ki a fejemből, hogy most tényleg ennyire hülyékkel játszom? Tegnap óta az 55%-os WR-em lement 47%-ra. Tegnap 7 csata kellett a ge.i Myogi leduplázásához.
Ma kezdésnek 3 vereség Wyominggal. És a legszörnyűbb az egészben, hogy kik ellen??
Sokszor nem tudom, hogy a csapatomban vannak nagyobb idióták vagy az ellenségnél???
Megyünk 4-en jobbra, jön szembe 4 hajó, az ellenség St.Louis-a első megmozdulásával belefordul a szigetbe, 4-en lőhetnénk (én lövöm egyedül) elereszt egy sorozat torpedót. Hát nem felrobbantja full hp-ról a mi Phoenixünket?? :Y
Leadok rá két sortüzet nézem egyedül vagyok ge.i!! Meghalt mind a 3 hajón aki velem jött! De hogy és miért??? :W
Következő csata első megmozdulása: Jön az ellen TB raj, 7km-ről látom őket nézem jó 20mp-ig, ok nem felém jönnek. Rámegy a másik BB-re akinek eszibe nincs elfordulni!! Benyel két torpedót ami nem volna baj de a mögötte lévő BB-nk benyel másik 3-at ugyan abból a sorozatból!! :W
És az ellenség lol az ellenség!!
Wyoming szakasz két fővel. Nem viccelek egymás seggébe, kurva faszák lövik a fókuszt. Csak megállnak 2 percenként 3 percre! Csodálkoznak, hogy megtalálja őket az anyahajónk. :C
Aztán rám jönnek egyenként fél hp-val. És megáll vazze!!! 8km tőlem megáll az oldalát mutatva!! És csodálkozik amikor kiszedem.
Aztán a szakasztársát is. Persze ekkor már 2:8-ra álltunk és befoglaltak de egyszerűen vicc az egész.
Bocs de kikívánkozott. :((
És ez a szemét MM nem hagy győzni. 5 hajóm van és kétlem, hogy mind le lesz duplázva estig. :(((

(#3013) Malibutomi válasza ddt500hu (#3012) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A hulyekre:

Igen ez a csapatom a kezdes utan, szep koordinalt mozgas, aki jobboldalt kezd balra indul, aki baloldalt az jobbra :W

De eddig a csucs az volt mikor coop modban kikaptunk a botoktol, ugy hogy rajtam meg egy clevelanden kivul mindenki meghalt :W

[ Szerkesztve ]

(#3014) TESCO-Zsömle válasza ddt500hu (#3012) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Melyik az a St.Louis, ami elereszt egy sorozat torpedót? :Y

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3015) #21346560 válasza TESCO-Zsömle (#3014) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát nem érted?! Épp most magyarázta el! Amelyik befordult a szigetbe! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3016) ddt500hu válasza Malibutomi (#3013) üzenetére


ddt500hu
veterán

Konkrétan nem értem, hogy mi történik. 2 perccel a kezdés után 0:2 az állás. Néhányan úgy halnak meg mint ha ez lenne a feladatuk. :F
Mindenesetre a Wyomingom beszopta mert a 3 vereséggel is kihúztam a New Yorkot így nem kap több lehetőséget. Bár szerettem mert 12 ágyúja van nem lesz 4-ik vereség vele. :( Ég veled Wyoming!

#3014) TESCO-Zsömle Valami cirkáló volt tök mindegy. Állt egy helybe.

[ Szerkesztve ]

(#3017) TESCO-Zsömle válasza ddt500hu (#3016) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megesik sajnos. Mint mondottam anno én az Omaha-val kezdtem úgy a pályafutásomat, hogy az első három csatában elsőként 1-shot. Két lőszerrekesz meg egy dupla citadella. Utóbbit sziget mögött, 18km-ről valami dög, amit nem is láttam...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3018) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hogy tudok replay-t visszanézni? Nincs ilyen mappa és a settingsben sem találtam bekapcsolót. :F

(#3019) Malibutomi válasza ddt500hu (#3016) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

NY-ot en szerettem, de a NM is tetszik..sajna meg le kell kuzdenem a Coloradot is aztan jon a North Carolina vegre

(#3018) ddt500hu

Igy: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3020) ddt500hu válasza Malibutomi (#3019) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi.

(#3021) capulet75


capulet75
addikt

Nah, mentem a Tirpitz-ek ellen. Tök jó hogy a New Mexico-t összesorsolja ilyenekkel, holott kb olyan T8-9-10 a reális ellenfél. :) Eddig is szenvedtem az NM-el, annak ellenére hogy mindenki dicséri, de így aztán még kevesebb az esély. :W
Viszont legalább a Kongo pörög mint a fagyigép, körönként a 2-3 sunk meg a 3k XP legalább megvan.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3022) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintetek melyik a leghasználhatóbb cirkáló amcsi, és japán vonalon?

(#3023) ddt500hu


ddt500hu
veterán

66 leadott lövés. Myogi én így szeretlek. :Y

(#3024) Tuco Ramirez válasza ddt500hu (#3023) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nekem egyszer volt olyan vele, hogy 12 km-re lévő csatahajót 5 gránáttal is eltaláltam egy sortűzből. Hogy ez hogy sikerült, ma sem értem... :D

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#3025) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Le fogom törölni a játékot. :(

[ Szerkesztve ]

(#3026) Micsurin válasza Skyhunter (#3003) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem jó :W Sz@r****k... kiadtak 3-4-5.000 szerintem és kész.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3027) Zolee_70 válasza sith7 (#2980) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Itt valakinek nagyon elgurult a gyógyszere...19k magyar forint., 59,99€. Kívánom, hogy ez egy bukó stratégia legyen a WG-nek.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#3028) Sebestyen01 válasza Zolee_70 (#3027) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:Y ottmarad! :W

(#3029) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Elmegyek pár napra és ez fogad high tierben mire visszajovok? :DDD

Van itt pénz ;]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3030) Telda válasza Zolee_70 (#3027) üzenetére


Telda
addikt

Ez csak az átlag magyarnak drága. Nyilván nem ránk terveznek.
Pl. egy németnek ez annyi, mint neked egy kávé.
Haverom tesco árufeltöltőként már 2008-ban is 900fontot keresett.
Szóval kár ezen rágódni, de mint látod viszik mint a cukrot.

(#3031) Micsurin válasza Telda (#3030) üzenetére


Micsurin
nagyúr

És a rezsi mennyi volt ? :B Kaja ? Ruhák ? Na ugye. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3032) TESCO-Zsömle válasza Micsurin (#3031) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Unokahúgom is ekörül keres és a fizu fele a zsebében marad hó végén. Próbáld ezt meg idehaza...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3033) Zolee_70 válasza Micsurin (#3031) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Szerintem 60€ nem csak nekünk sok, hanem máshol (tőlünk nyugatabbra) is. Ezen felül pedig nem tartok korrektnek, mert egy prémhajó összerakása munkaórában nem mérhető össze egy komplett játékba befektetett munkával, és az is ennyibe kerül (inkább kevesebbe).
Itt csak azt látom, hogy megy a lehúzás. WOT-ban kicsit szerényebben, itt pofátlanul.
El is ment a kedvem a játéktól, nem folytatom, mert magasabb tierben majd kell a prémhajó, de ennyit nem fogok érte adni soha (pedig hidd el, megtehetném...)

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#3034) TESCO-Zsömle válasza Zolee_70 (#3033) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azért nem tartom korrektnek a Tirpitz-et, mert ezzel a WG szembeköpi saját magát. Eddig a prémium járművek rendszerint egy Tier-rel magasabb gépek gyengített változatai voltak, de a Tirpitz történelmileg is erősebb, mint a Bismarck.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3035) L4mie


L4mie
veterán

Noob kérdés, hogyan lehet mapra pingelni, másik: honnan látszik ki pingel a mapra.?
speciel most volt egy gyökér aki végig spammelte a mapra pingelést egész meccs alatt -.- és még csak mute-olni se lehet. :S

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3036) TESCO-Zsömle válasza L4mie (#3035) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Crtl vagy Shift az egér előhozása, aztán dupla klik a térkép szektorára. Sehonnan. Nem látszik, hogy ki pingelt, ahogy az se, hogy ki kért tűztámogatást. Segítséget meg nem is lehet kérni.

Fel lehet jelenteni. Hasonló hatásfokkal bír, mint a tankos játékban.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3037) L4mie válasza TESCO-Zsömle (#3036) üzenetére


L4mie
veterán

Ty, ctrl+klick el próbáltam, de nem a duplával, köszönöm még1x

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3038) Telda válasza Micsurin (#3031) üzenetére


Telda
addikt

Ha jól emlékszem közel a fele mindig megmaradt.
Odahaza szendvicset ettek, a tescoban meg volt étkező, ahol kedvezményes volt meleg kaja.
Amúgy meg a tankok sem olcsóbbak.

(#3039) capulet75 válasza Zolee_70 (#3033) üzenetére


capulet75
addikt

Én eléggé nyugatabbra élek de 60 euro egy hajóért pöppet sok. Bár inkább a durván pofátlan kategória. A GTAV olcsóbb volt mint a Tirpitz. :Y

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3040) Micsurin válasza capulet75 (#3039) üzenetére


Micsurin
nagyúr

És azért az egy durván tartalmas játék :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3041) sith7 válasza Zolee_70 (#3027) üzenetére


sith7
nagyúr

Bukó ?
Csak ilyen hajókkal találkozom ma T8 - ban

Egyébként ha levonod az 1 hó prém, és a 2500 gold árát, akkor ugyanannyiba kerül , mint az Atago

(#3042) Malibutomi válasza sith7 (#3041) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jol el is k**tak a jatekok most vagy egy hetre azoknak akik nem vettek vagy nincs alapbol T8 hajojuk.
Minden rohadt meccs ezekkel van tele, meg sem lehet mozdulni. Pedig csak T6 hajoim vannak.

I has tirpiss nabs :U

[ Szerkesztve ]

(#3043) capulet75 válasza Malibutomi (#3042) üzenetére


capulet75
addikt

Ezen szívok én is, az NM-el T6-on kész vagyok, egy egy battle és 8 Tirpitz. :W

( Egyébként ha nem 20k hanem mondjuk 5, 100x annyian megvennék szvsz.)

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3044) FoxiestFox válasza capulet75 (#3043) üzenetére


FoxiestFox
félisten

És akkor mi lenne.. :D
Szerencse, hogy én még nem vagyok ilyen magas tierben.. elpüttyögtetek a kis béna cirkálómmal, nekem teljesen jó.
És ma szerencsém volt még a Wyoming-gal is, egész sokat elsüllyesztettem vele.

(#3045) Gaz 78 válasza TESCO-Zsömle (#3036) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nekem az tetszik,hogy a kilőtt játékosok nem klikkelgethetnek a map-on. - ezzel sem idegesitik a még életben maradtakat ;)

(#3046) Tuco Ramirez válasza sith7 (#3041) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Szerintem ezúttal nagyon elgurult valakinek a gyógyszere a WG-nél. Ennyi pénzért egy top kategóriás, frissen megjelent játékot vehetsz. Ez nálam színtiszta lehúzás, WG módra. Persze akkora hype-ot kapott már, hogy sokan meg fogják venni ennyiért is. Én biztosan nem (bár megtehetném, de pofátlan lehúzáshoz elvből nem asszisztálok).

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#3047) sith7 válasza Tuco Ramirez (#3046) üzenetére


sith7
nagyúr

ez van ... talán lesz még magában is :F

(#3048) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na ez furcsa volt, egy Clevelandre lottem agy 11300-as talalatot, aztan tunt csak fel hogy nem volt citadel. Csak egy normal talalat. :F

(#3049) szilva01


szilva01
őstag

Végre megvan a fullos kongo! Itt egy amúgy teljesen átlagos kép:

De ajó teljesítménynek számító myogi 6 találat után egyszerűen annyira élveztem ezt a menetet, muszáj valakivel megosztani. :C

[ Szerkesztve ]

(#3050) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Csúnya mészárlás volt a levegőben. :D

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.