Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) frame>24 válasza LK (#42245) üzenetére


frame>24
addikt

A wows-tömegek konszenzusa az, hogy mindenki gyökér-noob, aki a kevesebb, de nagyobb kaliberű ágyút használja.
Merthogy tűzgyújtásnál a (sikeresen)becsapódó lövedékek száma többet nyom a latban.

Ugyanakkor, ha jól emlékszem, 2-3 patch-el ezelőtt megemelték a RN BB-k citadeljét, hogy oldalról lehessen sebezni, ÁM én ezt továbbra sem tapasztalom, tegnap Musashi is kevés volt, hogy az oldalba kapott Lionért beadja a fekete ikont...

kenször: a tüzek mellett kb. cruiser concealment BB testben és továbbra is bolygópajzs...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42252) LK válasza frame>24 (#42251) üzenetére


LK
addikt

Hát ne most nerfeljék halálba a Repuval együtt, amikor végre elértem.

Egyébként én Lionban nem éreztem azt a nagy sebezhetetlenséget. Mindig mindenki engem lőtt, azt inkább. Elolvadt,mint vaj a napon.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42253) tbw


tbw
aktív tag

Én még soha nem tettem fel a nagy ágyút a Conquerorra.
Csakis a kicsi, mivel 12 lövedék.
És gyújt ahogy kell.
Hiába a citadella, mikor azt is ki tudod printelni újra.

TBW

(#42254) FoxiestFox válasza LK (#42250) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Te nem találkoztál még vele ellenfélként? Na, azért. :)

[ Szerkesztve ]

(#42255) ddt500hu válasza LK (#42250) üzenetére


ddt500hu
veterán

Persze de ha nem találod el akkor nem gyújt. :U

(#42256) tbw válasza KJ82 (#42212) üzenetére


tbw
aktív tag

Összekevertem a Frieslandet a Siegfrieddel.
Persze a dd az nagyon fasza.

TBW

(#42257) LK


LK
addikt

Köszi a tippeket mindenkitől.

ddt500: azt azért valahonnan sejtettem, hogy el is kell találni ;) A nagyobb számú löveg, nagyobb eséllyel talál, gondolom ezt akartad kifejezni.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42258) ddt500hu válasza LK (#42257) üzenetére


ddt500hu
veterán

:K És még egyszer. Mind a kettővel sokáig használtam. A kicsi jobban tetszett. Nem mondom, hogy valamelyik is jobb volt. Kb. ugyan azt tudták.

[ Szerkesztve ]

(#42259) capulet75 válasza LK (#42250) üzenetére


capulet75
addikt

A Repu 3x jobban gyújt mint a Conq. Ha már kenször...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42260) LK válasza ddt500hu (#42258) üzenetére


LK
addikt

:R
Jó látni, hogy sokan nagyon jók vagytok Repuval, Kenszörerrel, bődületes átlagsebzésekkel,max. sebzésekkel. Sajnos csak az egyikre van zsém, és felszerelésem. Repura nincsen kapitányom sajna, mert Ricsit, Alsace-et örökre megtartom. Csak sajnálok kiadni 1500dubit kapitányra.
capulet: igazad legyen
Kéne kenszörségi versenyt tartani ;] Melyik a legkenszörebb hajó kategóriában.

Más: Tegnap én Sims-el és egy cc társaságában voltam, és egy Gepárd elment előttünk keresztbe, és le se szart minket, lőttük mint a barmok, el se fordult. Alig kapott sebzést. Egyszerűen nem okoztak sebzést a HE találatok. :Y
Ennyire bírja? AP-vel kéne lőni?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42261) ddt500hu válasza LK (#42260) üzenetére


ddt500hu
veterán

Amikor megvettem a Conqueror-t biztos voltam benne, hogy lesz vele 400k-s csatám annyira gyújtott. 15-20 fire mindennapos volt. Aztán egyszer csak abbahagyta. :((

(#42262) FoxiestFox válasza capulet75 (#42259) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csakhogy a Reput kevesen használják HE-vel, mert kurva jó AP-ja van.
Amúgy is csak 8 shell, 12-vel szemben, és a két szélsőt szét szokta szórni :D

(#42263) FoxiestFox válasza LK (#42260) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kenszörtoplist hajónként:

DD: Haru/Kita
CL: Smolensk
CA: Stalingrad
BB: Conq
CV: mind

Ezek a gigakenszörök. Persze kicsi kenszörből is van sok, jól használt Woosterek, Burgonyák, stb

(#42264) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#42263) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaj az egyik legbosszantóbbat kihagytam:
CA: HIV

(#42265) sith7 válasza FoxiestFox (#42263) üzenetére


sith7
nagyúr

végig se kellett olvasnom a listát, ebben biztos voltam :DD :C

CV: mind

(#42266) olivera88 válasza FoxiestFox (#42263) üzenetére


olivera88
veterán

A Stalin nem az :N Csak egy nagyon jól balanszolt hajó :)

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42267) Akagi válasza LK (#42260) üzenetére


Akagi
tag

Mostanában mentem pár kört a Lionnal, mintha bizgerálták volna az APját (vagy csak mákom volt) de szórta a citet még a távoli 16-18kmre lévő BBkre is.

Lehet hogy a modulokat szedegettétek re róla, én Apval általában overpenelek és még nem is gyújtok, márha egyáltalán eltaláltátok...

Mindíg az a Kenször ami ellen nem tudsz mit csinálni, én a HEt fedezékből/füstből eregető géppuskákat utálom. Mostanában keveset játszottam, kéne repcsit lőni, de egyszerűen nem találok cvt (ha mégis akkor a másik oldalt abajgatja)...

olivera88: Tökéletesen balanszolt gyenge játékossal :)

[ Szerkesztve ]

Segítség eltévedtem!

(#42268) olivera88 válasza LK (#42250) üzenetére


olivera88
veterán

Csak azt vedd figyelembe hogy Burgonya kevés játékosnak van meg, és többnyire még csak uniponi játékosoknak van, ezért 59 a WR je és jóval több sebzése.
A Conq egy jó HE selvavoval közel 20 k t is lekaphat rólad, és kigyújt még mellé 2-3 helyen. Mi az ha nem cancer? És még superhealt még ne is említsem... Mondjuk most már kevésbé cancer mert aki broadsideol vele azt elég csunyán meg lehet büntetni.

#42260 Minek megtartani az Alsacet :DDD ? Ha van sok elite XP d akkor egykettő feltudsz húzni közel fullos kapitányt egy új hajóba.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42269) capulet75 válasza sith7 (#42265) üzenetére


capulet75
addikt

Akartam is szólni hogy hé, a legnagyobb trollcancer kimaradt. A kedvenc hajóm, folyamat anyáznak miatta. :DDD

Félrement: (#42264) Foxiest

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42270) LK válasza olivera88 (#42268) üzenetére


LK
addikt

Azért, mert ha valakivel divezek és T9-est választ, vagy húz, tudjak vele menni. És akkor már olyan hajóval megyek, amit szeretek.
Másik: nem tudom mennyi cap xp kell egy tizes kapitányhoz, de van 350k kapitányi xp-m. Nem tudom az mire elég, de ezt hajóváltásokra tartogattam. Lehet, hogy 150-200k-t, meg az induló 25 dubit feláldozom egy új Repu kapitányra.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42271) Akagi válasza LK (#42270) üzenetére


Akagi
tag

A 25 dublit felesleges alíg spórolsz vele.

Segítség eltévedtem!

(#42272) LK válasza Akagi (#42271) üzenetére


LK
addikt

Igazad van. 6000 xp csak, ha jól gondolom,az első 3 pont.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42273) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Szépen indul a mai game... :D rank 8

Melyik másik csata hajó ágon induljak el szerintetek? Melyik az amivel kevesebbet lehet szívni?

[ Szerkesztve ]

(#42274) LK válasza SoulReaver (#42273) üzenetére


LK
addikt

Szerintem a Francia, vagy az Orosz. Japán, Amcsi is jó, de a Nagatoval és a Coloradoval sokat szenvedtem. Francia ág nekem végig sima volt.

LK: nem 6000xp, elszámoltam :O

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42275) Chabe89 válasza SoulReaver (#42273) üzenetére


Chabe89
addikt

Japó.

(#42276) FoxiestFox válasza SoulReaver (#42273) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Véleményem szerinti BB erősorrend a 10-eset tekintve:
Kreml -> Conq -> Yama -> GK -> Bonjovi -> Monti -> Repu.

Nekem a Monti a kedvencem.
Ha nem kizárólag a legerősebb BB-re mégy, hanem olyan ágra, amin a legtöbb a jó BB, már más a képlet mondjuk. :D
Japán, amcsi, és francia ágon sok jó BB van, nekem a franciáknál a 8-9 nem jött be, a többi állat.

(#42277) SoulReaver válasza FoxiestFox (#42276) üzenetére


SoulReaver
veterán

Eddig az FDG-vel mentem, vegyes érzelmeim vannak. Bár, hogy én is fejlődök, több citet lövök, mint eddig, de még a hajót használni nem nagyon tudom.

Lehet egy hülye biztosabb ággal kellett volna kezdenem.

Végül az Orosz ágon indultam el most. Tier5ig freeből megoldottam. Innentől haladok majd a Kreml felé. Úgy nézem, jó haverok leszünk... :D

Köszi a segítséget!

(#42278) FoxiestFox válasza SoulReaver (#42277) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A legjobbtól a legrosszabb felé soroltam, mert félreérhető :D

(#42279) frame>24


frame>24
addikt

Tier X ITA cruiser Venezia in action, SAP lőszer, Yuro büntetés by ichase... :)
Azok az új lövedékek azért odavágnak! De, ugyebár nem gyújtanak tüzet (és emiatt mindenki boldog lesz).

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42280) capulet75 válasza FoxiestFox (#42276) üzenetére


capulet75
addikt

Lel.
-Repu mint utolsó... :DDD Brutál AP és HE, gyors, mozgékony, erős AA.
-Yamato mint harmadik, az egy statikus fos. Tohonya, ég, rohadt lassan mozdul, tili-toli vizibicikli. .
-Conqeror másodiknak. :N Túl van misztifikálva az a hajó. 10-ből 9-en nem tudják kihasználni a képességeit, ráadásul nagyon hamar széthullik.
-GoKu. Az a fos. Mehet a végére. Rettenet tepsi, irtózat szar a hátsó tornyok szöge, ég mint a Reichstag.
-A krupli jó helyen van.
-A Kremlin is.
- Montinak jó a lőtáv, pontos, faszán kanyarodik, cserébe nem túl acélosak a lövegek sajnos.

My list : Kreml > Repu > Conq > Monti = Krumpli > Yama > GoKu

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42281) FoxiestFox válasza capulet75 (#42280) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Repu egy trágyelé szerintem.
HE-vel ránéz valami, lerúgja a színpadról. :DDD AP ellen pedig op kakkanat, középtávon és fölötte nagyon nem eszi (esetleg Yamitól vagy Kremltől).
Nagyon nem a stílusom.
Mondom ezt úgy, hogy az vezeti épp az átlagom :DDD

Fun fact: Kurfurstnál jobban egy tárgy állja a tüzet és a HE-t, és az a Kreml.

A mennyire szeretem-listám valahogy így nézne ki:
Monti, GK, Yama.
Azért a Yama, statikus mivolta ellenére (én is azért nem játszom régóta már amúgy) azért még mindig Yama. Nagyon erős gép, és ha van mellette egy nem túl bot csapat, még szórakoztató is tud lenni megtolni egy flanket vele.
Kurfurst meg egy állat. Ha nem ez nyomorék CV-HE spam meta lenne, egyszerűen rushB cyka blyat, 200+ 10 perc alatt, és fél ellenfél kiirtva. Tudom, mert én így használom, és ha épp nincs túl sok cancer, fülig ér a szám közben. Az a cucc a legtöbb szituban tanky, nem csak nose in. ;]
Elején eszik pár 10-est felépítménybe, aztán szaturál és god mode.

[ Szerkesztve ]

(#42282) LK


LK
addikt

Jó estét, jó szurkolást kedves nézőinknek. Ma este két wows veterán összecsapását láthatják. A jobb sarokban a kihívó a Capulet házból való, aki elég agilis, bal sarokban a bajnok a Vörösbundások csapatából, akit a szakmai berkekben csak "BB buzi"-nak hívnak, és nem azért, mert szerepelt volna a hírneves valóságsowban. :D
És jöjjön az összecsapás. Nézzük: kérem szépen a mai estén stílusok fognak harcra kelni egymással.
A kihívó egy Kremlin átlagsebzéssel kezd, de a bajnok így a menet elején még könnyedén védekezik, és visszatámad egy Großer Kurfürst win rate-tel.... Izgalmas este elé nézünk, azt hiszem, de most következzen egy rövid reklám: .....

:DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42283) ddt500hu válasza LK (#42282) üzenetére


ddt500hu
veterán

:D :C

(#42284) LK válasza ddt500hu (#42283) üzenetére


LK
addikt

:R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42285) sith7 válasza LK (#42282) üzenetére


sith7
nagyúr

küldj nekem is abból, amit iszol :D

más

USA BB ágat érdemes resetelni ?
6-8-9-10 tetszett, 7 -es nem annyira, de ha jól rémlik kapott azóta valami buffot :F

(#42286) LK válasza olivera88 (#42268) üzenetére


LK
addikt

Legyen, ahogy akarod. Eladom az Alsace-et. Akkor még 6-7 misi, és megvan a Repu és a Kenszörör is, de fullosan, felszereléssel együtt. De jól játsszak ám velük !!! :DDD

Fox: :R

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42287) FoxiestFox válasza LK (#42282) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:))

szithét: NewMex még mindig állat, néha pöcögtetem. Colo heal buffot biztos kapott akkor, amikor az NC.
NC-ről mindenki ismeri a véleményem, a játékban lévő egyik legjobb, legjutalmazóbb, legkiegyensúlyozottabb hajó. Iowa meh, Monti királyság. Szóval szerintem igen.
Én a japókat reseteltem, ott egyik sem érződik annyira erősnek, mint régen, de valszeg powercreep effekt, a páncél mindenen erősebb lett. Nagato azért elég zsír még.

[ Szerkesztve ]

(#42288) belaazallat válasza FoxiestFox (#42287) üzenetére


belaazallat
addikt

hol, hogyan kell resetelni? Tech tree-ben nem találtam ilyet.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#42289) FoxiestFox válasza belaazallat (#42288) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Abort, Retry, Fail?

(#42290) sith7 válasza FoxiestFox (#42287) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ, japánon is gondolkodtam , de ott az Izumo elég nagy visszatartó erő :o
Fuso, Nagato nagy kedvenc volt :K

Van valami időpont, ameddig ki kell húzni a resetelt ágat, hogy meglegyen a jutalom, vagy akár több hónapig is lehet tolni ? :F

(#42291) FoxiestFox válasza sith7 (#42290) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pedig az Izumo marha jó :D

(#42292) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hát most nem lesz meg a Rank 1. Úgy beragadtam az 5-ön mint még soha életembe. 2 napja 3 győzelem 3 vereség. Csillagot sosem védek meg, most volt egy 7k dmg-es csatám JB-vel.
Teljesen használhatatlanná váltam. Fogalmam sincs miért. Egyszerűen nem találok el semmit. :W

(#42293) FoxiestFox válasza ddt500hu (#42292) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kitakaze a megoldás a problémádra. Ha nem is nyertek, a csillag marad.
Nálunk szinte mindenki azzal seal clubolja a rankedet, Georgiával csak én rankoltam ki ;]

(#42294) ddt500hu válasza FoxiestFox (#42293) üzenetére


ddt500hu
veterán

Tudom de nincs hozzá kedvem. :U Egyébként ott is van a gond, hogy ahogy haladok előre úgy leszek egyre agresszívabb. Szinte mindig én halok meg először.
Vissza kell vennem. :((

(#42295) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ja. Ma eddig 3 disconnect. :C :W

(#42296) sith7 válasza FoxiestFox (#42291) üzenetére


sith7
nagyúr

buffolták azt is ? :F

azt anno még ddt500hu is free xp - zte :B

(#42297) capulet75 válasza FoxiestFox (#42281) üzenetére


capulet75
addikt

Amikor Henrivel meglátok egy GK-t vagy egy Yamát, akkor neki reszeltek.Sem megölni, sem elmenekülni nem tud ( max ilyen kecinagy lákkal ). A Repuval már nagyon óvatosnak kell lenni, mert az a cucc nagyon tud büntetni mindennel. A Kremlin meg egyszerűen nem fogy el Sokszor csak ráalázok pár tüzet, aztán odébbállok, jobb az úgy mindenkinek.

Egy Reput vagy egy Montit ki tudsz vinni egy fókuszból, még ha lángol a nardág alja, akkor is, egy GK vagy Yama ott döglik meg ahol van.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42298) LK válasza capulet75 (#42297) üzenetére


LK
addikt

Az egész Fr ágra jellemző, és amiért szeretem is őket, az a mozgékonyság. Néztem Repu videót, és elég állat. Brit ágon nekem a Monarch tetszett, a Francián az összes.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42299) FoxiestFox válasza capulet75 (#42297) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Bocs de ez nettó és bruttó is fasság. Ahol a Monti megdöglik, a GK kétszer jön ki. :D
Yama értelemszerűen nem, mert tetű lassú.

(#42300) ddt500hu válasza FoxiestFox (#42299) üzenetére


ddt500hu
veterán

:DDD :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.