Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43751) KJ82 válasza olivera88 (#43750) üzenetére


KJ82
senior tag

Meg HS 294-et :))

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43752) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem tudom vátemá? SMS Scharnhorst

(#43753) scyllarus válasza #21346560 (#43752) üzenetére


scyllarus
veterán

De ez még az első, nem a játékban lévő.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43754) sh4d0w válasza #21346560 (#43752) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi

https://www.coreinfinity.tech

(#43755) #21346560 válasza scyllarus (#43753) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tudom, de a fanokat érdekelheti!

(#43756) scyllarus válasza #21346560 (#43755) üzenetére


scyllarus
veterán

Persze, igazad van, hogy beraktad.
Én is elolvastam, amikor szembejött velem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43757) ddt500hu


ddt500hu
veterán

2 óra játék után egy teljes csillaggal vagyok előrébb! :C
Ez a két kép jól jellemzi a rankedet:

(#43758) Chabe89 válasza ddt500hu (#43757) üzenetére


Chabe89
addikt

Hétvégén még randomot se játszok, nemhogy rankedet. :D

(#43759) olivera88


olivera88
veterán

A nehéz szezon kezdet után ismét sikerült feljutni a Typhoonba. :C

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43760) ddt500hu válasza Chabe89 (#43758) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát sikerült 5 óra játékkal -2 csillagba kerülni. :DDD Játék törölve. Mentem tankozni. :)

(#43761) olivera88 válasza ddt500hu (#43760) üzenetére


olivera88
veterán

Mindenki kiábrándult már WOT ból, te még mindig játszod. :D ?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43762) ddt500hu válasza olivera88 (#43761) üzenetére


ddt500hu
veterán

Lehet inkább sorozatokat nézek 3 hétig.

(#43763) tbw


tbw
aktív tag

Ha valakinek türelem fejlesztést írnak fel, az simán menjen rankedet.
Mert az jól fejleszti a türelmet az biztos.
Sikerült lejutni rank 5-re.
De egy kínszenvedés volt.

TBW

(#43764) olivera88 válasza tbw (#43763) üzenetére


olivera88
veterán

Mivel tolod?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43765) ddt500hu válasza tbw (#43763) üzenetére


ddt500hu
veterán

Teljesen igazad van. A 10-11 session-ben még volt türelmem. 364-216 csata a rank 1-ért.
Aztán kész kifújt.
13: 142 csata rank 5.
14: 61 csata rank 7.

(#43766) gaboka75


gaboka75
tag

Általában én is hamar megunom a Rank-et. Most 49 csatánál tartok, napok óta rank 8 és 9 között ingázok. Kizárólag Smolensk-el megyek. Szerintem a több száz csatát (nem uni játékos szint) nem ér meg, főleg ha végül nem jutsz el 1-ig.

(#43767) gaboka75


gaboka75
tag

Annyi előnye van a Ranked-nek, hogy random-ból eltüntek a Smolensk-ek. :)

(#43768) LK válasza gaboka75 (#43767) üzenetére


LK
addikt

A random viszont elég jó játszható.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43769) FoxiestFox válasza LK (#43768) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ugyanazt a játékot játsszuk? :DDD

(#43770) LK válasza FoxiestFox (#43769) üzenetére


LK
addikt

Több mint 1%-ot javítottam a kapott accon már. T9-10. Missi,FDG,JB,Monti,Alaska :DDD . Montit még nem érzem. GK remélem jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43771) - = Zk = - válasza ddt500hu (#43762) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én elővettem a PvE játékokat sztímről... elég jól elszorakozok vele.. idestova 2+ éve már :C...
hajóka is csak... napi 1-5 kör... vagy ha van régi klántársam, vele...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43772) KJ82


KJ82
senior tag

24k dublonba fog fájni a Puerto Rico-hoz a dublon boost...........az legalább 3 akciós AAA játék ára a Steamen.

Gondolom otthon meg csodálkoznak hogy miért csuklik a kedves mama már napok óta :))

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43773) FoxiestFox válasza KJ82 (#43772) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ingyen is ki lehet grindolni, de ha valaki siet, fizessen, nem? :D

(#43774) KJ82 válasza FoxiestFox (#43773) üzenetére


KJ82
senior tag

Én inkább az árán akadtam ki. Mondom karácsony jegyében lesz talán 15k a 3 , nos, kissé naiv voltam, WG-ről van szó.

Asszem beérem majd a Goriziával. Nem fogom a karácsonyt egy felpuffadt Alaska miatt grinddel tölteni.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43775) ledgeri válasza KJ82 (#43774) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az ilyenek miatt mondtam, hogy jó, maradok egy évig (mert tesztelgetni jó móka)...
Aztán még a Sub-teszt is érkezőben e héten, és megint feljött a gondolat: No WG in 2020+!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43776) LK


LK
addikt

Szögezzük le, nem vagyok jó krúzerekkel, Cleveland és Myoko amivel szerettem játszani. Tényleg szar vagyok velük. De tegnap életemben másodszor mentem Salemmel, hát a játék elején szarráégettem egy Hindenburgot, majd Vladivosztok következett. 140K-t lőttem össze úgy, hogy rosszul helyezkedtem, bekaptam jó pár elkerülhető találatot is. Ja, 2DD-t is lenulláztam. Rossz játékkal, izzadságmentesen. Na most mi van ha valaki ért is hozzájuk? Mivel BB-s vagyok, rohadtul éreztem mennyivel több lehetőség van egy Salemben pl. és akkor még egy Smolenskről és Moskváról nem is beszélve. A WG elmehet a p-ba.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43777) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ingyenes a kapitány reset azoknak, akik játszottak legalább egy kláncsatát.
Csak szólok, mert szoktatok rinyálni érte. :D

(#43778) gaboka75 válasza LK (#43776) üzenetére


gaboka75
tag

Ne csodálkozz ezen, a DM (Salem) HE és AP DPM-je pont a duplája amire pl. a Yamato képes, tehát ha elég sokáig élsz és van kire lőni (és le is találod), akkor nagyon meghatározó a szereped a meccs során. A BB-k dolga inkább a tankolás, miközben a CA-k a sebzést biztosítják.

(#43779) olivera88 válasza FoxiestFox (#43777) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43780) LK válasza gaboka75 (#43778) üzenetére


LK
addikt

Ez akkor is túlzás. 5KM-ről lenyomok egy Vladivosztokot 1v1. Vmi olasz T6 prémcirkálóval 6-7 percig üldözött 1v1 egy Bismarck, és kilőttem (égetés +1torp) ? Itt vmi gáz van....

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43781) olivera88 válasza LK (#43776) üzenetére


olivera88
veterán

Még ha egy Veneziát megismernél mennyi lehetőség van benne. :U :D A SAP al 10 k + os salvok broadside BB k nek. A Francia és Brit BB k nagyon olvadnak a SAP tol..

Könnyen hozható vele a 100 k + os avg dmg.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43782) FoxiestFox válasza LK (#43780) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha gázként éled meg, hogy kezdesz eredményeket elérni, baj van :D

(#43783) LK válasza FoxiestFox (#43782) üzenetére


LK
addikt

Természetesen nem, de imbalance, akkor is. Ez ilyen JB utánérzés, amikor a töltésgyorsítót benyomod egy 7km full Scharnira, és beledöglik. :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43784) FoxiestFox válasza LK (#43783) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Több cirkálót kéne játszanod high tierben. A Desmo és Salem pont azok a hajók, amik rendkívül jól ki vannak balanszolva, ergo ha jól játszol, jó eredményeket fogsz elérni, ha rosszul, azonnal meghalsz.
Nincs olyan, mint a HIV-nél, vagy Hindenburgnál, vagy Veneziánál, hogy rossz helyre mentél, sarkon fordulsz, és még túl is éled.

(#43785) LK válasza FoxiestFox (#43784) üzenetére


LK
addikt

Az a vicc, hogy igazad van. A high tier szinte függővé tett, de vigyázat, csak azért, mert potens hajókkal játszottam mostanában. Lionnal, Alsace-el nem ment egyáltalán.

Jéé Desmóm is van, ránézek arra is. :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43786) tbw válasza olivera88 (#43764) üzenetére


tbw
aktív tag

Először DD-vel mentem, aztán pedig Smolensk, mert nem akartam elveszteni a csillagot. De sajnos a Smolensk nagyon spotfüggő, és egyre botabb ddk jönnek akik azonnal megöletik magukat. Tegnap rank 5 rank 6 között ingáztam oda vissza. 30ks Worcestert megölt egy Mino 6000 Hpval. Shima meglátja a Minotaurt és rálő stb. stb. mind1 is.

TBW

(#43787) - = Zk = - válasza tbw (#43786) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a baj az, hogy mocskosul nem éri meg a T9-10 annak, akinek pl nincs zászlója, prémiumja... nagyon átkéne szervezni ezt a játék végi kifizetéseket...
hiába megyek egy kínkeserves 140-et a Yamával, ha a végén -25k a számla.... de mentem már 210k sebzést yamával, prém nuku, -12k.....
hát köszi...
értem én, hogy az a játék lényege, hogy öljem bele a pénzt... ölné mén, de még így sem szórakoztat anynira, mint szeretném... RNG, disabled playerek stb...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43789) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#43787) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem fog tetszeni, amit írok, de pont hogy állítani kéne a T10 kredithozamokon - a másik irányba, mint amerre szeretnéd.
A játék minőségének szempontjából az lenne a racionális lépés, hogy kifejezetten unicum játékkal is kb nullszaldóra tudd kihozni, esetleg egy picit fölötte, prém camoval.
Jelenleg irtózatos mennyiségű pocsék játékos játszik 10-ben prém camokkal, mert nem nagyon veszítenek rajta.
Ezzel azt érte el a WG, hogy a 10-es csatákban - nem túlzok - több lett a rossz játékos, mint 7-8 környékén.
Ez nem jó.
Ez a fajta broken economy, hogy pocsék játékkal is, annyi mindent ad a WG (camot, zászlót, prémet), hogy egy-két hét alatt ki lehet húzni egy 10-es hajót, arra vezetett, hogy a high tier közel játszhatatlan, mert mindenki úgy van vele, hogy minek menjen lejjebb, ha játszhat a legerősebb hajókkal?
Sürgősen át kéne gondolniuk az egész high tier economyt... az oké, hogy 1-5-ig 35 csatából meg lehet lenni egy ágon, fentebb viszont lenyűgözően destruktív gameplay aspektusból.

(#43790) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#43789) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezzel mondjuk egyetértek, észrevettem ezt a "tolja a WG a szekeremet" dolgot...
mondjuk nekem egyik T10-re sincs premium camom...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43791) Chabe89 válasza FoxiestFox (#43789) üzenetére


Chabe89
addikt

Szerintem próbáld ki a tankot. :D

(#43792) FoxiestFox válasza Chabe89 (#43791) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja azt hallottam, hogy ott nem farmol senki 10-ben :D

(#43793) Akagi válasza FoxiestFox (#43789) üzenetére


Akagi
tag

Ha nincs prémed/prémcamód elég nyögvenyelős így is. Szerinted miért is nem játszanak az emberek alacsony tierben? Megmondom mert nem éri meg, t5 alatt kb az idődet pazarlod, mert kb. semmilyen küldetést nem lehet megcsinálni. Ha megnézed a karácsonyi eventet t10 win az karácsonyi konti, t8-t9 acél, t5-t7 némi szén, alatta meg semmi. Én pl szeretem látni hogy haladok, mégha nem is vagyok jó, sőt... Szerintem inkább egy t11-et kéne csinálni (vagy valami állandó ranked félét) és szépen felrakni az unikumokat, legyenek el egymással ott. Megértelek téged zavar, hogy agyhalottakkal kell játszani, de a botnak is két vége van, egy kicsit gondolj bele a másik oldalba is. Másrészt ha t7-t8ban jobban élvezed játsz ott, neked se muszáj a t10.

Segítség eltévedtem!

(#43794) Tüzi válasza ddt500hu (#43765) üzenetére

tegnap mentem kettőt
két shima
egyiket elbasztam 40k dmg, én döglöttem meg egyedül, de megnyertük.
másodikban 180k dmg, 140k spot, és buktuk... és nem én lettem a top xp-s.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43795) FoxiestFox válasza Akagi (#43793) üzenetére


FoxiestFox
félisten

T5-7 ig lehet a legtöbb kreditet kifarmolni legegyszerűbben.
T6-8-ig szintén sima ügy, és már küldetéseket is csinálhatsz.

Mi sem azt akarjuk, hogy mindenki csak a saját tudásához mérhetőekkel játsszon, hanem azt, hogy unicumból és vörösből is egyforma számú legyen a csapatokban, hogy kevesebb legyen ez a tipik 7-10 perces meccs, amiből ma is volt részem bőven, pedig nem mentem, csak párat.
Mivel ez nem fog megtörténni, a wg kiefejezetten ellene van, ezért a második megoldás lehetne az, hogy legalább a legrosszabbakat limitáljuk 10-ben kreditek segítségével, nem gonoszságból, hanem a 10 érdekében.

(#43796) frame>24


frame>24
addikt

0.8.11

lletve:
U.S. Tier X Cruiser Salem The action time of Surveillance Radar has been increased from 25 to 40 seconds
This change will increase X Salem's efficiency in battle and make her better able to counter destroyers and control key positions on the map.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43797) Akagi válasza FoxiestFox (#43795) üzenetére


Akagi
tag

A legrosszabbak most is limitálva vannak (a prémet meg camot is el kell adni). A 10 perces meccs már egy kifejezetten hosszú és tartalmas mostanság, komolyan nem értem hogyan csinálják, de 4-5 percnél már valamelyik csapat fele elhullik... Az meg játéktudástól függetlenül nem a játékos hibája, ha a WG nem tud egy értelmes mm-et összerakni. Hiszed vagy sem, de itt a tápláléklánc alján nekünk se öröm a mostani. Szóval a problémát nem hiszem, hogy megoldaná, legfeljebb lejjebb lenne még a mostaninál is élhetetlenebb.

frame>24 : A Salemnek inkább egy kis radar range hiányzik...

Segítség eltévedtem!

(#43798) Tüzi válasza frame>24 (#43796) üzenetére

ez most vicc, ugye?
erre rárakod a kiegészítőt, akkor majdnem egy perces radar...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43799) Tüzi

"those Captains who have their hearts* set on speeding up the construction of the much-desired cruiser"


*dubloons

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43800) frame>24 válasza Akagi (#43797) üzenetére


frame>24
addikt

Úgy gondolom, hogy ha a range is meg lenne növelve (a Desmo szintjére), akkor amaz a hajó már teljesen értelmét vesztené, ugyebár a Salemnek még ott van a brutál gyógyulás is: 2%/sec vs 0,5%/sec)

Csak ezzel a radar-idő buffal én elgondolkodtam rajta.
A téli hópihe eventre mindenképp visszatérek, bár gift konténerek helyett (tier 10 hajók - és a Salem az t10) inkább STEEL kéne (t8-9, 75 steel/hajó)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.