Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Kucsek válasza FoxiestFox (#18995) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Tisztában vagyok a térkép fontosságával. Most vagy másnak rossz a szeme vagy nekem jó, de nálam így is használható. pillanatok alatt tudom értelmezni a térképen látottakat.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#19002) #65675776


#65675776
törölt tag

Egyetlen találat Fiji-be: 20k dmg, devstrike, csata megnyerve. Mi van a Fiji seggében, ami ilyen könnyedén robban?

Előző csatában írja egy csapattárs, hogy hallott egy mesét, miszerint amelyik csapatban Colorado van, az veszít. Kikaptunk. A következő csatában az ellenoldalon játszott. Üdvözöltem, és írta, hogy akkor veszítünk, mert nálunk a Colo (azaz én). Válaszoltam, hogy vagy ők, mert ott egy Gneisenau (azaz Ő). Írta egyik csapattársa, hogy akkor tegyék meg tétjeiket. Mi nyerünk, a fent említett találattal.

[ Szerkesztve ]

(#19003) ledgeri válasza #65675776 (#19002) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Van a megfigyelés (átlag) és van a kivétel (te).

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19004) #65675776 válasza ledgeri (#19003) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem a megfigyelésem a Belfasttal hasonló. Bár így Rank 11-12 környékén már több használható belfast-os van. Lentebb a nagyrészük csak campelt és végignézte ahogy kikap a csapat.

Az előbbi vesztes csatában úgy vert belém egy legalább dupla citet egy Nagato, hogy még csak fel sem tünt a minimapen. Abból már nem is tudtam felépülni. Legalább akkora volt, mint amiről képet raktam fel fordított esetben. Csak neki van rá 64k HP-ja, nekem meg 50100.

(#19005) olivera88 válasza #65675776 (#19004) üzenetére


olivera88
veterán

A Mutsu két nap úlva érkezik a shopba.,

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#19006) #65675776 válasza olivera88 (#19005) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez engem mennyiben érint?

(#19007) olivera88 válasza #65675776 (#19006) üzenetére


olivera88
veterán

Jah, nem neked szántam, hanem csak úgy.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#19008) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Gondoltam, a mai jó kis 20% wr körüli ranked után majd egy kis csapatás a nagyvasakkal korrigál, wg nem így gondolta:

(#19009) #65675776 válasza FoxiestFox (#19008) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor én a 3:4-gyel még jól állok.

(#19010) FoxiestFox válasza #65675776 (#19009) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lazán. Minősíthetetlen volt, de végigtoltam a napot, ma nem volt jobb dolgom.
Holnap csak délutántól érek rá, kíváncsi vagyok, hagyja-e visszanyerni.

Most is mentem egy rankedet levezetésnek, ez is loss :DDD Ez kész.

[ Szerkesztve ]

(#19011) redzsi válasza FoxiestFox (#19010) üzenetére


redzsi
senior tag

Szarni rá, egy 1-2 hét és Missourizol! Kredited már most megvan hozzá. :D
Rankedet meg sokkal szórakoztatóbb nézni mint játszani: link :DD

[ Szerkesztve ]

(#19012) #65675776 válasza FoxiestFox (#19010) üzenetére


#65675776
törölt tag

Most is mondják, hogy támogassam a csapatot. Az eszébe sem jut, hogy azért árválkodok egyedül (hozzáteszem a cap ponton), mert ők lazán otthagytak a vérbe. Négyen (két Scharnhorst, egy Leningrad és egy Fiji) lőtték a Nagatot, de nem voltak képesek 12k-nál több dmg-et bevinni neki (közben az kiszedte a két Scharnhorstot és a Fijit). Mikor az elején még ráláttam akkor leszedtem róla 16k-t. Két cirkáló (Haguro és Belfast) nem volt képes kilőni egy Yorck-ot 10 perc alatt.

Hogy jutottak el az ilyenek Rank 11-12-re?

Nem tudok feljebb lépni Rank 11-ről, mert feszt ilyen csapatokat kapok.

[ Szerkesztve ]

(#19013) FoxiestFox válasza redzsi (#19011) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mentem még egyet, mert bár egész nap tapasztalom, még mindig nem fér a fejembe, hogy ilyen szar:

Eddig azért egy kicsit menőnek tartottam azokat, akik elérik az R1-et, mert úgy tűnt (így kívülről), hogy ez sokkal inkább skillfüggő, mint a random... de nem... szénné van bundázva... egyik nap majdnem mindet nyerem (talán egy csillagot ha veszítettem tegnap?), másik nap egy kezem megszámolom, mennyit enged? :Y Ne már.
Olyan gci átlátszó, mint mikor Flamu egy pakkból kihúzott egy Gremyt és egy Nikolai-t, kb csupán ennyire rigged :DDD
A működését látva kell, hogy legyen mögötte egy algoritmus, ami a várakozó játékosok paraméterei alapján állítja össze a csapatokat. (x időszakban te szopsz hogy más gyorsan grindolhasson)
Ma elég sok ismert játékossal találkoztam vagy ismert klán tagjával (OMNI-sok, KKTM-esek, TTT-sek rendszeresen egybekerültek a másik oldalon, míg a fordítottjára nagyon kevés példa volt (sőt csupán kettő, egyszer összefutottam Aerroonn-nal, illetve egy TTT-s sráccal, mindkettő loss lett.

Játékmechanikailag megértem, hogy a ranked szezon viszonylag sokáig tart, időtartama alatt pedig valahogy egyenletessé kell tenni a grindot a többség számára (magyarul mesterségesen el kell nyújtani), hiszen csupán limitált számú usert érdekel egyáltalán a ranked, őket valahogy el kell osztani, hogy ebben az időszakban végig, folyamatosan legyen elég user, aki rankedezik.
Ha a user bemegy, és pro lévén 24 óra alatt végez a cuccal, mert lecarryz majdnem minden meccset, az megengedhetetlen. Ha a korrekt képességű bemegy, és egy hét alatt végez, még mindig megengedhetetlen, mert egy idő után nem lesz elég user ahhoz, hogy a többiek várakozás nélkül, vagy kevés várakozással játszhassanak.
Csak miért ennyire tenyérbemászó ez az algoritmus? Miért egyértelmű, hogy adott időszakban gyenge csapatokhoz vagy betéve folyamatosan, hogy ne tudj haladni? Ezt tényleg nem lehetne elegánsabban megoldani basszus? Oké, orosz, jóvanazúgy, örülök ha nem csesz ki loginre betöltés közben, de azért mégis...

Ja meg ha már úgyiss paytowin, és paytoprogress, legyen már normálisan az... prém szarral játszom, prém accounton, jelenleg nehezen veszi be a gyomrom ezt... szeretnék haladni, és nem vágyom top csapatokra, de azért az átlagot ugyan konzisztensen kapjam már meg... :U

[ Szerkesztve ]

(#19014) #65675776 válasza FoxiestFox (#19013) üzenetére


#65675776
törölt tag

Teganp előtt 64% volt a WR-em. Mostanra lement 49-re. Rendszeresen az első kettőben vagyok, beviszem a csapat damage-ének a 40-60%-át. De nem ér semmit. Most is elmennek hárman egy CV-ért. Megegyezünk, hogy A, egy síkagy a Gneisenau-jával elmegy a B-ra, és még ő kér támogatást. Gyere velünk, akkor nem leszel egyedül vazze.

Egyébként meg ha ennyire látványosan előre fixált az egész, és mesterségesen szabályozott a haladás, akkor mégis kinek van kedve így játszani. Nekem semennyi. A kihívásokat szeretem, de ez színtiszta szopatás. Vicc az egész ranked így.

[ Szerkesztve ]

(#19015) Chabe89


Chabe89
addikt

Látom kezditek már ti is gyártani az ostoba összeesküvés elméleteket. :U

(#19016) olivera88 válasza Chabe89 (#19015) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD Van benne vmi amit night ír. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#19017) FoxiestFox válasza Chabe89 (#19015) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem ezek a benyomásaim, és a felsoroltak okán találom valószínűnek.
Nem tudom, a pár tízezer userből, akiket online látni naponta, mennyi akar rankedezni, de ha azt mondom, a fele, már valószínű sokat mondtam. A maradék egy részének szintén elmegy a kedve a francba elég hamar, és kiszáll r 12-9 között valahol.
A maradék néhány ezernek kell várakozásmentes rankedet biztosítani 6 héten át. Do the math.
Ez egy nagyon kicsi játék, nem egy Wow, vagy Dota, vagy Lol.

[ Szerkesztve ]

(#19018) Razermazer válasza FoxiestFox (#19017) üzenetére


Razermazer
őstag

Pontosan pont 10-nél tervezem a kiszállást :K

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#19019) sh4d0w válasza Chabe89 (#19015) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szerintem kicsit gondolj bele, ha Tied lenne a cucc, hogyan készítenéd el az algoritmust és rá fogsz jönni, hogy Foxnak igaza van. Aki korán eléri az r1-et, már nincs motiválva a további játékra, tehát kiszáll a rankedből - ami a többieknek rossz, mert így egyre kevesebben lesznek a játékosok, egyre hosszabbra nyúlik a várakozási idő, ami adott esetben oda vezethet, hogy azok a játékosok, akik nem érték el a kitűzött célt, szintén kiszállnak, de telesírják a fórumokat, hogy hosszú idő, mire bejutnak a játékba - mivel a rankedben nincs limit a várakozásra.

Üzletileg ez teljességgel elfogadhatatlan, ugyanakkor ott a másik véglet, amit éppen Fox képvisel: fizet a játékért, a gyorsabb előrehaladásért és folyamatosan szopóágon van. Ezért van az, hogy az algoritmus a húzd meg-ereszd meg logika mentén van kialakítva.

https://www.coreinfinity.tech

(#19020) Razermazer válasza sh4d0w (#19019) üzenetére


Razermazer
őstag

Nah ezt akartam éppen leírni, csak közben kiszaladtam borotválkozni :)

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#19021) Chabe89


Chabe89
addikt

Akkor tisztázzuk a dolgokat!

"Eddig azért egy kicsit menőnek tartottam azokat, akik elérik az R1-et, mert úgy tűnt (így kívülről), hogy ez sokkal inkább skillfüggő, mint a random... de nem... szénné van bundázva... egyik nap majdnem mindet nyerem (talán egy csillagot ha veszítettem tegnap?), másik nap egy kezem megszámolom, mennyit enged? :Y Ne már.
Olyan gci átlátszó, mint mikor Flamu egy pakkból kihúzott egy Gremyt és egy Nikolai-t, kb csupán ennyire rigged :DDD"

Ez egy nagy baromság, már ne is haragudjatok. Az algoritmusban még lehet is valami, de ez nonsense! :U
Valószínű a WG direkt dobál, be mellétek sz@r játékosokat, hogy ezzel is szivasson. Mert ők termelik ki azt a rengeteg idiótát akikkel nap mint nap találkozunk Szentpéterváron föld alatti laborokban. :U Mért nem lehet elfogadni azt a tényt, hogy vannak gyengébb képességű emberek? Vagy azt, hogy nem fog minden mindig úgy történni ahogy azt mi akarjuk? Random emberkéket nem fogsz tudni soha írányítani. Ha csapatjátékot akartok lépjetek be egy komoly klánba, vagy barátkozzatok meg a gondolattal, hogy randomba ez így működik. :U

(#19022) Chabe89 válasza sh4d0w (#19019) üzenetére


Chabe89
addikt

Btw aki fizet a játékért annak biztosítani kéne a gyorsabb előrehaladást? Hogy jobb csapatokat kapjon? Na akkor lenne még csak "megbundázva"! Ezt hol olvasstátok? :U Ez egy általános téveszme, hogy ha van prémiumom jobban adja. Prémiumért skillt nem kapsz, és ez tökéletesen látszik most rankedben a sok shiny horse és belfast teljesítményén.

[ Szerkesztve ]

(#19023) FoxiestFox válasza Chabe89 (#19021) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez egy aranyos gyermeki gondolat (picit naiv, but that's ok :D ), egy ponton szerintem hibás: nem teljesül az a feltétel, aminek egy valóban véletlenszerűségre bízott rendszerben teljesülnie kell - hogy többnyire ugyanabban az arányban találkozz meccsenként gyengébb képességű játékossal, és ugyanabban az arányban legyenek jelen az átlagos és jó játékosok is.
Itt nemcsak hogy ez nem teljesül, de rendkívül éles különbségekről beszélek, mikor egyik napról a másikra, vagy egyik óráról a másikra átlagos csapatokat kapsz, ahogy kéne, majd pedig botszerűeket nagyon sokáig folyamatosan. Ennek a valószínűsége mint írtam, random gyakorlatilag elenyésző, és vélhetően egyszerűen az áll a háttérben, hogy "szintez" a matchmaker. Ami nem lenne baj! CSGO-ban is és ki tudja mi mindenben szintez, csak ott nem rágod le a saját fejed tőle.
Ez nem csak rankedben, randomban is megvan kicsiben. Gyakorlatilag minden esetben, mikor a wr-em elkezdett ugrásszerűen emelkedni, volt egy határ, amin felül mm azt mondta: ok, ennyi elég lesz, most pár napig botokkal játszol. Nincs kivétel, tökmindegy, mennyire jó játékosokkal vagy divben, nem fogtok nyerni.
Átlagsebzésnél ugyanez. Mikor elkezd a meredeken emelkedni, egy idő után észreveszed, hogy hmmmm, nem gyújt, pattog, overpenel, olyanokat kapsz, amiket nem szoktál, stb.

"Valószínű a WG direkt dobál, be mellétek sz@r játékosokat, hogy ezzel is szivasson. Mert ők termelik ki azt a rengeteg idiótát akikkel nap mint nap találkozunk Szentpéterváron föld alatti laborokban."
Kétlem, hogy a szívatás a cél, egyszerűen csak az, hogy a userbázis statszinten valamennyire homogén legyen, és a totál agyatlanoknak is legyen valami sikerélménye.
Újabb konteó: szerintem a detonation pontosan erre való. Nagyon érdekes, hogy 10 esetből 9-szer kulcsjátékost detonál ki kulcspozícióból kulcspillanatban.

Ha csapatjátékot akartok lépjetek be egy komoly klánba, vagy barátkozzatok meg a gondolattal, hogy randomba ez így működik.
Hm? Én nem csapatjátékot akarok elsősorban... az következne abból, hogy randomban az esetek többségében ne 10 bot és 2 korrekt játékos játsszon egy csapatban 10 korrekt játékos és 2 bot ellen, hanem úgy kb egyforma arányban legyenek jelen. Rankedben ez csak álom, mint írtam, szét kell húzni az adott időintervallumon, ott nem nagyon lehet ezzel mit csinálni.

Ranked grindról leírtam mindent, ez az én elképzelésem, nem kívánom beállítani abszolút igazságként, egyszerűen csak kézenfekvő, hogy így működik a dolog, mert így célszerű (és sajnos végletesen szar) megvalósítani, mezei logikai érzékkel, nem törődve a user experience-faktorral, én is így alkottam volna meg.

Btw aki fizet a játékért annak biztosítani kéne a gyorsabb előrehaladást?
Pontosan így van. Ha a prémium hajóknak biztosítják az OP-ságot, sok esetben az undorító OP-ságot, legyenek szívesek ezt is.
Ne kelljen a bad-bad-bad-bad ratinges Pensacolás, Maas-os idiótákkal szopnom rankeden egy egész napot (és nem a tegnapi volt az utolsó, vélhetően.
Nekem nem ez jut eszembe a premium experience-ről. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19024) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#19023) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Úgy értem, amit számos alkalommal írtál te is: a játék pay to progress.
I paid. Want to progress now.

(#19025) Chabe89 válasza FoxiestFox (#19024) üzenetére


Chabe89
addikt

Maradjunk annyiban, hogy se az én naivságomra, sem a te paranoiádra nincsen semmi féle bizonyíték. :U

"Want to progress now."

Haladsz is! Azóta lett pár T10 hajó a kikötődben és ez ennyiről is szól. Nem arról, hogy 60% lesz a WR-em és 2000 a PR-em, mert vettem prémiumot. :U

(#19026) FoxiestFox válasza Chabe89 (#19025) üzenetére


FoxiestFox
félisten

En ilyen oldschool arc vagyok Tavi.. reszemrol ha valami autonak lasztik, az auto, ha medvenek, tobb mint valoszinu hogy medve, ha bundanak, hat.. :D

(#19027) olivera88


olivera88
veterán

Ma jól fut a szekér, azt hiszem ideje abba hagyni most, 12 ról indultam reggel miután visszaestem tegnap 10 ról, és eljutottam 9 ig, egyetlen lose se volt.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#19028) redzsi


redzsi
senior tag

Jammin411 bészélt a legfrissebb videójában arról hogy tesztel egy modot ami játék közben mutatja az játékosok statisztikáit. (nem xvm) Jó esély van rá hogy a héten kész lesz vele és kijön a béta verzió. Akinek lesz rá energiája és eléggé elszánt ezzel könnyebben meg tudja vizsgálni hosszabb/rövidebb távon hogy pakolja az ember mellé a gyengébb/jobb képességü játékosokat.

"Olyan gci átlátszó, mint mikor Flamu egy pakkból kihúzott egy Gremyt és egy Nikolai-t, kb csupán ennyire rigged " - Ezt például nehezen tudom elképzelni hogy nem irányított volt, pont azokat a hajókat húzta ki "véletlenül" amik hiányoztak neki. Gondolom ez után rögtön megnőtt a santa vásárlás kedv is, ahogy a wg várta.

(#19029) Chabe89 válasza redzsi (#19028) üzenetére


Chabe89
addikt

Ennyi erővel akkor a róka úr siker sorozata is irányított volt. Nem csak Flamunak dobta ki ezt a két hajót. :U

(#19030) sith7 válasza Chabe89 (#19029) üzenetére


sith7
nagyúr

Lebukott :DD :DD :DD

(#19031) Chabe89 válasza Chabe89 (#19029) üzenetére


Chabe89
addikt

Mellesleg 5 euróért úgy vitték, mint a cukrot annak reményében, hogy egy több 10e FT-os hajót dobhat. Nem kellett ehhez Flamu videója. :N

[ Szerkesztve ]

(#19032) Rushyk


Rushyk
tag

Ranked Draw :Y

[link]

(#19033) FoxiestFox válasza Chabe89 (#19029) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én vagyok itt a legrigged-eb, ja, látszik nem csak a santa szerencsémből, de a remek mecsmékingemből és super uni statjaimból is. Oh wait ;]

redzsi: naaaa, ez tök jó.. én arra gondoltam tegnap, hogy megyek pár napot úgy, hogy minden meccs minden játékosának relevánsabb statjait kigyűjtöm egy excelbe csaták után, hogy hosszabb távon is össze tudjam hasonlítani, hogy az én csapatom, vagy az ellenfélé kap-e több olit meccsenként.
Ugyanezt meg akarom csinálni nyertes sorozatban is. redzsi-vel nagyon sokszor, úgy értem nagyon sokszor úgy nyerünk (gyakorlatilag a nyert csatáink 80%-a kb ilyen), hogy semmit nem tudtunk csinálni, mert az ellenfél lehal gyakorlatilag instant, ilyen 200-400 xp-vel.. Szóval ez ilyen on-off, vagy nagyon szopsz, vagy kicsit sem.
Nagyon ritka az izgalmas meccs. Volt olyan nyerő sorozatom, amiben a vesztes sorozat kb 60%-át tudtam sebezni. :U
Kétlem, hogy ez normális dolog, és értem, hogy 0.6-nál tartunk, de a matchmaker kéne legyen az első, ami rendesen működik.

Rushyk: lol, hogy kezelte a játék? Mindenki veszített, vagy senki?

[ Szerkesztve ]

(#19034) redzsi válasza Chabe89 (#19029) üzenetére


redzsi
senior tag

Nem, nem ezt mondtam, nem így értettem. Két külön dologról beszélünk.
20 santa csomagból, a lehetséges kb. 15-20 prém hajóból pont azt a két hajót kapta meg ami hiányzott neki (+ egy emden). Ez minimum gyanús, de inkább profi +bevétel generálás. De nincs igazából ezzel semmi baj.
Össze is számolhatnánk csak az itt fórumozók mennyi csomagot vásároltak, és ehhez képest mit kaptak, ill. mennyire kapták a vágyott/hiányzott hajót.

Nem kellett ehhez Flamu videója. - persze hogy nem, de hamár lúd...

[ Szerkesztve ]

(#19035) Rushyk válasza FoxiestFox (#19033) üzenetére


Rushyk
tag

Sztem nem kapott senki semmit :D

utolsó pillanatban egymás kilötte a 2 utolsó hajó :DD :DD

(#19036) Kucsek válasza FoxiestFox (#19033) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Sajnos igazolnom kell amit írsz, mert hasonló cipőben járok én is. PL tegnap, annak ellenére, hogy nagyon jó W/L aránnyal zártam a napot, nem élveztem. A linkelt csatámon kívül még egy Bismark-os kör volt amivel elégedett voltam. A többit bár nyertem, de alig tudtam valamit csinálni, mert a béna ellenfelet igen hamar szétszedtük/ték. Viszont tegnapelőtt végig szopóágon voltam, minden hajómmal. Rankeded 5 bukó után feladtam, gondoltam random majd tűrhetőbb lesz. De sajnos nem, csinálhattam bármit. Pl egyik alkalommal Chapee-vel foglaltam mert a 3 dd-k nem volt hajlandó. Írta is a Kurfürst, hogy "i have a very bad feeling if a Chappe must cap".
Sajnos hiányzik balance, és az esetek döntő többségében tényleg vagy nagyon nyerünk, vagy orbitális vereség.
WoT-ban sötétkék vagyok, 2000 WNn8 fölött (kb 30 k csata). Ott az évek alatt tanúja voltam mennyire felhígult a játékosok minősége. Ez is egyik oka annak, hogy letettem egy ideje, pedig 18-19 darab 10-es tankom van.
Már félek bemenni rankedre :(

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#19037) sh4d0w válasza Chabe89 (#19022) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A prémium acc pont erről szól, mint ahogy a prémium tartalmak is. Prémium accounttal több XP-t és lóvét kapsz, ami pontosan a gyorsabb előrehaladást biztosítja. Prémium hajókra nem kell költened a fejlesztésekre, minden upgrade fent van rajtuk, több zsé, nincs kapitány bünti. Ez mind-mind a gyorsabb előrehaladást kéne szolgálja. Namost, amikor valakinek megvan a skillje (nem, most nem a Flamu-szintre gondolok, hanem csak a Tietekre), akkor jogosan várja el, hogy ne állandóan a síkhülyékkel rakja össze őket az MM.

Egyébként meg félreértesz valamit, amit szerintem időben kellene tisztázni: egyikőnk sem állította, hogy a prémium tartalom vásárlásával skilleket is kéne kapni.

https://www.coreinfinity.tech

(#19038) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Próbáltam azt is mint a WoT-ban Szopóág űző szertartás . Eddig nem jött be :DDD

Ennyit az MM-ről

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#19039) sh4d0w válasza Kucsek (#19038) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ha ugyanezen a színvonalon adtad elő, nem is csodálom :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#19040) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Sajnos ilyen játékosokkal van/lesz elárasztva a WoWS is :(((

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#19041) Kucsek válasza sh4d0w (#19039) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Már ne is haragudj kolléga, de lehetnél egy kicsit több tisztelettel mások hitvilága iránt. Nem illik ily módon belegázolni mások lelkébe. Ez nem méltó egy a Wargaming "felhasználóhoz" :DD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#19042) Chabe89 válasza sh4d0w (#19037) üzenetére


Chabe89
addikt

Pont, hogy te értetted félre! Ugyan ezt állítom én is, hogy több XP/több pénz ezáltal gyorsabb haladás. Ennyi a prémium. Nem az, hogy jobb csapatok, unicum stat stb... Sokan pedig ezt gondolják sajnos.

Amúgy meg megjött a "jutalmam" Szentpétervárról! ;]

(#19043) ledgeri válasza Chabe89 (#19042) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondom én hogy közéjük tartozol! :Y

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19044) olivera88 válasza Chabe89 (#19042) üzenetére


olivera88
veterán

Fogadjunk most járt le a prémed :)) ? Nekem is küldtek kétszer múlt hónapba mikor lejárt és nem újitottam meg.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#19045) Chabe89 válasza olivera88 (#19044) üzenetére


Chabe89
addikt

Hónapok óta nem volt prémem, de nem is nagyon játszottam. Gondolom most ezzel akarnak visszacsábítani. :D

(#19046) ledgeri válasza Chabe89 (#19045) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én legutóljára akkor kaptam, mikor a legutcsó ranked véget ért, és kaptam goldot Doubloon, because of reasons.. abból adódóan:
prémium időt akartak vetetni rajta.. :(((

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19047) FoxiestFox válasza Chabe89 (#19045) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Észrevették, hogy neked nem tetszik a leleplező riportom, ezért dobtak egy kis aprót, nesze ;]

(#19048) ledgeri válasza ledgeri (#18923) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akinek volt HUD disco-ja, az milyen VGA-val szenvedte el?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19049) Chabe89 válasza FoxiestFox (#19047) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát igen én már csak ilyen barna nyelvű vagyok. :))

(#19050) redzsi válasza ledgeri (#19048) üzenetére


redzsi
senior tag

GTX 950, bár nálam csak egyszer fordult elő pár hete.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.