Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49101) And válasza g947 (#49100) üzenetére


And
veterán

Elvileg lehet jelismétlőként alkalmazni, mivel gyárilag többféle jelismétlési módot is támogat: [link]. Célszerű az universal repeater-mód használata, amiről több infót a manual 3.5-ös fejezetében találhatsz.

(#49102) gulupeti


gulupeti
senior tag

Sziasztok,

Holnap fog érkezni ZTE H368N hgw mellé, iptv-s hálózatba egy ASUS RT-N12 D1 wifi router, mert a másik "lakrészben" ugyan használható az ott lévő kompjúter, de meglehetősen gyenge a jel, ezen szeretnék erősíteni.

Elolvastam az itt fellelt útmutatót, ez ok.
AP módban kell összekötni őket.

A két wifi jel között valamennyire azért lesz átfedés. Ilyenkor a 2 SSID lehet ugyanaz és milyen csatornát állítsak be mindkettőhöz? Mi a megfelelő beállítás?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#49103) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok!
Olvasgattam bőszen a topicot de csak arra jutottam hogy total hulye vagyok :)
Tehat segítséget kérnék,van nekem egy upc wifi-s modemem a padlás szobában,de sajnos a lenti hálóban szinte nulla a wifi jel :((
Ezt szeretném orvosolni valahogy.
Tudnátok ajánlani valami jelerősitőt vagy amirre szuksegem lenne a (tenyleg nem vagok semmit) a megoldashoz?
Köszönöm!

Üdv! Gordon

(#49104) Gubek-Einste válasza gulupeti (#49102) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az Asus-ban van dedikált AP mód így nem kell így kell beállítani, hanem az Adminisztráció/Üzemmód menüpont alatt egyszerűen AP módba kell tenni és a szolgáltatói eszközből jövő kábelt az Asus WAN portjába kell dugni.

Az SSID/jelszó páros lehet ugyan az mindkét eszközön de a csatornák azok legyenek különbözőek, lehetőség szerint minél távolabb egymástól.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49105) Gubek-Einste válasza Gordon32 (#49103) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kábelt kellene levezetnek a lenti helyiségbe és arra egy AP módú eszközt kötni.
Többféle lehetőség is van az eszközre, ehhez jó lenne tudni az igényeket és a környezeti tényezőket.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49106) gulupeti válasza Gubek-Einste (#49104) üzenetére


gulupeti
senior tag

Értem. Akkor már eleve rosszul fogtam volna hozzá. :)
Köszönöm a segítséget, ma elvileg hozza a futár a routert, bízom benne, hogy zökkenőmentes lesz a beállítás.

(#49107) g947 válasza And (#49101) üzenetére


g947
tag

Köszönöm segítséged. Kipróbálom.
üdv g947

(#49108) Gordon32 válasza Gubek-Einste (#49105) üzenetére


Gordon32
tag

Hát pont a kábelezést próbálnám elkerülni,de ha kell akkor kell.
Sima utp-kábel?
Mi az a Ap izé?
Kb 5x5-ös szobarol lenne szo,atlagos falakkal.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Üdv! Gordon

(#49109) Gubek-Einste válasza Gordon32 (#49108) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Sima utp-kábel?
Igen

Mi az a Ap izé?
Olyan eszköz amelyik kábelből csinál wifi-t.
Általában egy sim wifi router is jó erre a célra amelyen ki van kapcsolva a DHCP.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49110) Cortez863


Cortez863
csendes tag

Sziasztok!

Diginél vagyunk előfizetők és nálunk is frissítették a netet 1000Mbps-re. Régebbi fekete ZTE modem van és vadiúj TP Link 1043N router. A laptop egy asus k53sv-sx562d. A modemről és a routerről kábelen 300-350Mbps maximális értéket mutat a speedtest, viszont wifin akármit csinálok 50Mbps-nél nem megy feljebb közvetlen közelről se. Elmentem rokonhoz is,ahol hasonlóak a körülmények és ott is ugyanaz a helyzet.
Van esetleg valamilyen tippetek hogyan tudnám kiélvezni a nagyobb wifi sávszélességet?
A router elvileg 450Mbps-es maximális sebességet tud, de nincsenek álmaim, tudom,hogy az csak egy névleges érték. Reméltem,hogy legalább a 300Mbps-t el tudom érni. :F

(#49111) Gubek-Einste válasza Cortez863 (#49110) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A 450 Mbps az csak a link sebesség, a mérhető ennél sokkal alacsonyabb mivel az adat mélyen csomagolva van a kommunikációban.
Egy N300-as linkeken kb 80-100 Mbps ami átmehet, környezeti tényezőktől függően.

Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok) lenne használva?
Ezek közül kellene az egyikkel csinálni egy mérést a helyi viszonyokról és képernyőmentés berakni a 2,4/5 GHz-s csatorna képről.
SSID/jelszó csak angol abc betűi és/vagy számok?
A wifi csatorna 1 és 11 közötti?
Gyártói/chipset driver-t használsz vagy az OS sajátját?
Milyen adapterrel van laptopban?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49112) htc07


htc07
addikt

Sziasztok!

Egyik napról a másikra, egy (német) vodafonos modem-router wifi jelét nem fogja, csak egyetlen laptop, a többi pc, telefonok nem látják. SSID boradcastol (nem rejtett), csatornát is kézzel állítgattam 1-11-ig (2.4-en) meg 5ghz-n is váltogattam, de semmi, inssider sem látja a jelet.

sosem láttam még ilyet, van tippetek, mi lehet a gond?

(#49113) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

Sziasztok,

Költöztünk és beköltözött a telekom 1000Mbit a háztartásunkba.
Nem akarok bajlódni a hálózati kábelezéssel Wi-Fi-vel szeretném a PC-ket csatlakoztatni a szolgáltatótól kapott Sagemcom cs5001 routerhez. Elvileg szimultán tudja a 2.4GHz-t és az 5GHz-t szórni.
Milyen pcie vagy usb wifi modult vegyek, hogy a rendelkezésre álló sávszélességet kihasználjam? Az eszközök között fal nincs, távolság 7m

-- end of transmission --

(#49114) Gubek-Einste válasza htc07 (#49112) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Újra indítás/reset sem segít?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49115) Gubek-Einste válasza SaNyEe (#49113) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A teljes sebesség nem lesz meg wifi-n.

Az USB-s előnye, hogy könnyen elmozdítható így mindig optimális helyre lehet rakni, laptopban is használható, igény szerint csatlakoztatható le-fel. Hátránya, hogy beépített vagy kicsi külső antennával rendelkezik általában.
A PCI-E-s előnye, hogy általában nagyobb antennával rendelkezik. Hátránya, hogy a gépház erősen árnyékolni tudja a jelet, már rendszer indításkor eldől, hogy lehet-e használni, csak asztali gépben használható. A gépház árnyékolást kivezetett antennával lehet megszüntetni.

Ajánlottak:
USB-sekből Asus USB-N53/N66/AC53/AC54/AC55/AC56/AC68, TP-Link TL-WDN3200/4200/Archer T4U/T4UH/T4UHP/T9UH
PCI-E csatlakozóval pedig Asus PCE-N53/AC55BT/AC56U/AC66/AC68/AC88, TP-Link TL-WDN3800/4800/Archer T6E/T8E/T9E
A dual band adapterekhez sajnos nem tudsz olyan könnyen hosszabbító kábelt kapni így meg kell barátkozni a gyári kiszereléssel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49116) htc07 válasza Gubek-Einste (#49114) üzenetére


htc07
addikt

természetesen, megvolt minden basic troubleshooting, épp még a factory reset nem.

(#49117) Gubek-Einste válasza htc07 (#49116) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Akkor csináld meg azt is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49118) LJ.


LJ.
tag

Sziasztok,

segítségért fordulnék hozzátok, belefutottam egy kis anomáliába amely kifogott rajtam. Édesanyámnak vásároltam egy Lenovo 520 laptopot, amiben egy Realtek 8821AE AC-s wifi kártya van. Windows telepítés után nálam tökéletesen működött minden (társasház, vasbeton födém, stb...), szépen hozta az elvárható sebességeket (UPC connetcbox routerrel teljesen jó, kb 40 MB/s másolás hálózaton belül)

Édesanyámék lakásában azonban egyszerűen semennyire sem sikerül normálisan életre lehelnem a wifi kapcsolatot egy szintén ugyan ilyen UPC boxxal. Néha nem megy egyáltalán, néha csak csiga lssan (1-2 Mbps...), néha viszont hozza a rendes sebességet. Környező wifi hálózatok nem igazán zavarhatnak, mivel csak 1-2 hálózat található a környéken. A router teljesen jól működik, telefonnal (iPhone 6) a laptop helyén 60 Mbps az átviteli sebesség.

Próbáltam a gyári lenovo driverrel, a Realtek honlapján található driverre is updateltem, azonban semmi változás nincsen. Mi lehet ilyenkor a baj? Hardveres hiba esetén nálam is jelentkeznie kellett volna a problémának, nem igazán értem mi zavarhat be. Esetleg tudnátok valami ötletet adni?

Köszi! :R

(#49119) mezis válasza LJ. (#49118) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Már egy is zavarhat, ha ugyanazon vagy közeli csatornán (frekvencián) nyomul.

Nincs a közelben más vezeték nélküli eszköz (füles, egér,...) ?

Lássuk azért, mi van az éterben !

mezis

(#49120) Hadr0n


Hadr0n
csendes tag

Szép napot.

Tudomásom szerint lehet PC ből routert csinálni, nah de hogy ?
És ha igen akkor CiscoOS t lehet e rajta futtatni vagy valami hasonlót ?

(#49121) Cortez863 válasza Gubek-Einste (#49111) üzenetére


Cortez863
csendes tag

Szia!
16m2-es szobában produkálja ezeket az internet.
Téglafalak vannak. Csatolom a képeket.
Nem értek annyira ezekhez a dolgokhoz.
Az SSID jelszó 7 kisbetű és 2 szám.
A laptop asus k53sv-sx562d gyári cd driverét használom.
A nagyobb baj,hogy az asztali gép sem tud 100Mbit-nél többet.
Szerintem a router lehet a gond, mert modemről az asztali gép eléri az 500 Mbit-et. De a laptop közvetlen modemről nem tudja.
A router TP-LINK TL-WR1043ND

(#49122) Stehe


Stehe
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg egy 2009-es Dell laptoppal rendelkezem, amiben egy SSD található, illetve Express Slot és USB 2.0 csatlakozó felületek. Bevezettük a Digi gigabites netet, amihez kapcsolódóan updatelem a routert, jelenleg úgy tűnik egy ASUS AC66U B1 típusra. Kérdésem az lenne, hogy a laptopcsere nélkül milyen lehetőségeim vannak akár WIFI jel erősítésre, akár gigabites UTP csatlakozó utólagos bővítésére, illetve mekkora lehet a maximális sávszélesség, amit ki tudnék használni?

(#49123) brandarchi


brandarchi
tag

Sziasztok.

Remélem jó helyen teszem fel a kérdést!

Szóval, ma egy Wifi repeater-rel sikerült a szomszédból áthoznom a jelt. Minden eszközöm sikeresen csatlakozik rá és megy is az internet (2 mobil,2 laptop) hiba nélkül megy. De az asztali PC bár felismeri nem hajlandó csatlakozni rá. Beírom a jelszót és hosszas gondolkodás után kiírja Can't connect to this network.

Próbáltam sok mindent de nincs már ötletem. Valakinek ötlete?

Mielőtt rákérdeznétek, igen a tulajdonos tudtával csináltam. Nem használja ki és részösszegért használhatom...illetve használnám de a legfontosabb eszközöm nem akar csatlakozni rá.

Ha számít valamit ez van a legtávolabb tőle de még így is fúl jelt fog be.

A PC egy D-link DWA-171 adapterrel fogja a wifi jelt. Más wifivel müködik.

Galaxy Alpha

(#49124) krealon válasza Stehe (#49122) üzenetére


krealon
Topikgazda

"Jelenleg egy 2009-es Dell laptoppal rendelkezem, amiben egy SSD található, illetve Express Slot és USB 2.0 csatlakozó felületek. Bevezettük a Digi gigabites netet, amihez kapcsolódóan updatelem a routert, jelenleg úgy tűnik egy ASUS AC66U B1 típusra. Kérdésem az lenne, hogy a laptopcsere nélkül milyen lehetőségeim vannak akár WIFI jel erősítésre, akár gigabites UTP csatlakozó utólagos bővítésére, illetve mekkora lehet a maximális sávszélesség, amit ki tudnék használni?"

A legnagyobb sebesseget egy ExpressCard Gigabit adapterrel erheted el, ami 10k HUF kornyeken indul.
A Wifi-n AC-s adapterrel lehetne gyorsitani, de ExperssCard verzioban nem talalok, USB 2-n pedig 200 Mbps korul lehet a csucssebesseg az USB 2-es port miatt

Egy USB 3.0-s ExpressCard megintcsak 10k kornyeken van, amihez a legolcsobb 866 Mbps adapter 7k HUF, amivel 400-500 Mbps a max.

Ezek a koltsegek osszemerhetoek egy regi notebook araval, igy szerintem csak penzkidobasnak jo.

Ha veszel egy 1x1:1-es AC adaptert, (pl Edup EP-AC1607), az 433 Mbps link mellett tudhat 200 Mbps korul, ami talan belefer az USB 2 kereteibe, es meguszhatod 3.5 k HUF korul.

(#49125) Gubek-Einste válasza brandarchi (#49123) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

SSID/jelszó csak angol abc betűi és/vagy számok?
A wifi csatorna 1 és 11 közötti?
Gyártói/chipset driver-t használsz vagy az OS sajátját?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49126) Stehe válasza krealon (#49124) üzenetére


Stehe
aktív tag

Köszi a részletes választ!

A laptopot szeretném megtartani, ezért amiket javasoltál mind szóba jöhetnek.
Ha létezik Gigabites Express Card adapter az is szimpatikus, mert az SSD-t valószínűleg meg is tudnád hajtani. Illetve az USB-s megoldásból ki lehetne hozni 200Mbitet? Ami nekem még kérdéses, hogy mennyire működnek jól ezek az eszközök. Mind sebességre, mind megbízhatóság tekintetében...

Illetve vannak a fenti eszközökre ajánlott típusok? Amit említettél Edup egyik célgnél sem találom...

(#49127) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Olyan Wifi jelerősítőt keresek ami a megerősíteni kívánt hálózatnak az SSID -jét használja, ergo nem hoz létre új SSID -t ahhoz, hogy az eredeti hálózat jelét továbbítsa.
Jelenleg egy ilyet használok: Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2
Ezzel csak annyi a problémám, hogy az eredeti hálózatra beállítva, létrehoz egy olyan SSID -t aminek a végén van még egy "_plus" végződés.
Ha a ház egyik végéből megyek a másikba akkor mindig át kell csatlakoznom a másik SSID -re...

Előre is köszönöm.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#49128) And válasza pvt.peter (#49127) üzenetére


And
veterán

Egy univerzális repeatert használva ezen nem fogsz tudni változtatni: az azonos hálózatnév (SSID) még nem jelent azonos wifi-hálózatot! Otthoni körülmények között szakadásmentes váltást csat WDS-repeaterrel lehet megoldani, annak meg előfeltétele, hogy a WDS-linket létrehozó eszközök - az első router és a repeater - azonos chipsettel rendelkezzenek és lehetőleg egyforma firmware-verziót futtassanak.

(#49129) pvt.peter válasza And (#49128) üzenetére


pvt.peter
őstag

Szia,

Értem, köszönöm a választ.
Akkor marad ez az univerzális megoldás, majd E-Robottal automatizálom a váltást :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#49130) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!
Nagyon láma vagyok a témában, elnézést ha nagyon alap dolgot kérdezek (ez biztos)!
Egy router közbeiktatása miért rontja le jelentősen a sebességet?
Adott egy asztali gép, amin 150/100 megabit/s sebességet mérek, ha közvetlenül a gépbe van bedugva az internet kábel.
Vettem egy olcsó wifi routert, hogy telefonnal és táblával is hozzáférjek a nethez. Ilyenkor ugye a netkábel a routerbe megy, és a router össze van kötve az asztali géppel, tehát a gépen nincs wifi.
Ilyenkor max 50/50 megabit/s sebességet mérek (a feltöltés néha több).
A router egy D-link DIR-605L

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#49131) Gubek-Einste válasza csab2 (#49130) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Azért gyenge a hardvere, hogy ilyen sebességű netet lekezeljen, alapból a 100-as portjai is belimitálják a lehetőségeket.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49132) umbu


umbu
újonc

Sziasztok
Segitséget szeretnék kérni az alábbi eszközök beárazásában

Ma kaptam pár cisco air-ap1242ag-a-k9 Access Pointot és AIR -ant5959 antennát. Ezeknek kb mennyi lenne az ára párban (AP+ANT)? Van hozzá adapteres POE is, ami 220-ról megy.

(#49133) csucsreg


csucsreg
tag

Sziasztok!

Remélem jó helyen érdeklődök. Kinéztem a notebookomba egy ilyet

Van valakinek tapasztalata ezzel?

(#49134) krealon válasza csucsreg (#49133) üzenetére


krealon
Topikgazda

"Kinéztem a notebookomba egy ilyet (Intel Wireless-AC 9560)
Van valakinek tapasztalata ezzel?
"

Tapasztalatom nincs, viszont fontos megjegyezni, hogy az AC uzemmod csak akkor fog mukodni, ha notebookba bepitett antenna tamogatja az 5 GHz-es frekvenciasavot is.

Ha a regi adapter csak 2.4 GHz-en mukodott, akkor ez is csak azon fog.

(#49135) csucsreg válasza krealon (#49134) üzenetére


csucsreg
tag

Köszi. Támogatja. A bajom a mostanival hogy 1x1es , 433 Mbit/s. Ezt akarom feltornázni. A gép amúgy egy 2017es Hp Pavilion x360

[ Szerkesztve ]

(#49136) krealon válasza csucsreg (#49135) üzenetére


krealon
Topikgazda

"A bajom a mostanival hogy 1x1es , 433 Mbit/s. Ezt akarom feltornázni. A gép amúgy egy 2017es Hp Pavilion x360"

A service manual kepe alapjan a kijelzo keretebe ket egyforma antenna van, igy valoszinuleg gyorsabb lenne a 2x2:2-es kartya. (Ha mukodik es nincsenek feher listazva az UEFI altal a felhasznalhato wifi modulok.)

(#49137) csucsreg válasza krealon (#49136) üzenetére


csucsreg
tag

"(Ha mukodik es nincsenek feher listazva az UEFI altal a felhasznalhato wifi modulok.)"

Na ez most kínai volt. A laptop pontos típusa 2GG88EA

(#49138) Gubek-Einste válasza umbu (#49132) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mivel csak A/G-s az AP így nem sokat ér, az antenna sem érhet valami sokat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49139) krealon válasza csucsreg (#49137) üzenetére


krealon
Topikgazda

Nagyobb gyartok neha trukkoznek, hogy csak a sajat gyartasu potalkatreszekkkel hajlandoak mukodni. "Kompatibilitasi okokbol". Valojaban csak profit-maximalizalas.

(#49140) csucsreg válasza krealon (#49139) üzenetére


csucsreg
tag

Köszi. Lehet találni valahol ilyen listát?

(#49141) Gubek-Einste válasza csucsreg (#49140) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Gyártói oldalon kellene ez ügyben szétnézni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49142) csab2 válasza Gubek-Einste (#49131) üzenetére


csab2
veterán

Magyarul olcsó húsnak híg a leve?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#49143) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!
Próbálom a lényeget röviden,tömören leírni. Tp link router után jobbra-balra egy-egy Asus RT N12D1 router,a két Asus AP módban megy. Odáig rendben minden,hogy fix ip-t adtam eme kettőnek.
Az első kérdés... TP link-en a sebesség az állapot fülön a laptop szerint 150Mpbs, az Asusoknál már csak 65Mbps.Ez miért van??

Második kérdés... Az egyik Asusnak frissítettem a FW-t,mert jelzett. Automatikusan letöltötte,rendben felment rá.Firmware verzió:3.0.0.4.380_8120 most.
A másik Asus miért nem tud frissíteni automatikusan? Megnyílik egy ablak,hogy fájl kiválasztása,feltöltése,bla-bla-bla. Miért nem csinálja magától?? Firmware verzió:3.0.0.4.378_6975

Üdv: Attila

(#49144) Gubek-Einste válasza csab2 (#49142) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kisebb nethez még jó lehet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49145) Gubek-Einste válasza tillatrilla (#49143) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mik a wifi beállítások?
Nem egyszerre frissülnek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49147) urges


urges
csendes tag

Sziasztok!
Használja valaki az alábbi kültéri AP-t?
Intellinet 525824 Kültéri Wireless AC600 Dual Band Access Point
A kert wifi ellátására néztem ki, viszont beszerzése előtt örülnék, ha megosztanátok velem milyen tapasztolatot szereztetek az eszközzel kapcsolatban.
20x45 m területröl van szó, az AP az egyik sarkon lenne, 5 m magasan.
Digi 1000 Mbps netet kapna ZTE router lan portjáról UTP kábelen.

(#49148) Gubek-Einste válasza urges (#49147) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csak 100-as portja van így ez erősen belimitálja a lehetőségeket.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#49149) urges válasza Gubek-Einste (#49148) üzenetére


urges
csendes tag

Köszi! Ezt értem, de mit takar 5GHz-en a 433 Mbps?

(#49150) krealon válasza urges (#49149) üzenetére


krealon
Topikgazda

"mit takar 5GHz-en a 433 Mbps"

A kapcsolati sebesseget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.