Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75305) SoundX válasza juve600 (#75304) üzenetére


SoundX
tag

Nem gondoltam volna, hogy ilyen reakciókat vált majd ki a véleményem. :U

Azért az iOS-tól se legyünk elragadtatva. Minden rendszernek megvannak a saját hibái... Mondjuk a kedvenc telefonom mindig is a 3. generációs alma lesz(6.x-es rendszerrel), van is a fiókomba 2.darab :DD

De mivel ez elvileg Windows Phone felhasználók szakmai topikja, térjünk is vissza a Windowsra. Még mindig erős a gyanúm, hogy a Microsoft átb@sz. Nekem nem kerek, hogy azt a sok-sok jobbnál jobb ötletet miért nem elsőnek a saját telefonjaiba teszik.

Itt most kitérnék arra, hogy a sok ötletből van ami később SEM kerül be az ablak rendszerébe.

Érthető üzletpolitika lenne, hogy előbb más, elterjedtebb rendszeren kezdik ezeket bemutatni, de egy átlag felhasználó, ha már megszokta a rendszert és arra is megkapja ugyan azt, minek váltana?! Iszonyatosan sok feature-t láthattunk az elmúlt pár hónapban a Microsoft-tól és engem iszonyatosan feldühít, hogy legalább a fele ki sem jött a saját rendszerére.

Nem a telefonokat hibáztatom, hanem ezt a hozzáállást. :R

SZERK.:

Végül-is ha kiadja ezeket saját telefonjaira, miután máshol már elterjedt és megszokott, majd onnan törli, azokat elég kegyetlen de szerintem hatásos lenne ;]

(pont mint, ahogy a Google tette a Youtube app-pal. :K

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy az interneten lévő idézeteknek, sokszor átverés." (Petőfi Sándor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.