Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48951) m1lan válasza legiaap (#48900) üzenetére


m1lan
őstag

Eddig a WP vezet :Y

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#48952) savliget válasza Karma (#48949) üzenetére


savliget
tag

Köszönöm! Pont most olvasok az MPAtool-ról. Talán majd lesz 8.1 kompatibilis változat is. PC-re nincs valamilyen szoftver?

(#48953) Воланд


Воланд
titán

Live Folders in Action

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48954) tomi3650


tomi3650
csendes tag

sziasztok. lehet, hogy már volt itt kérdés, de nem találom,
Van valami hátrányom ha Telekomos szoftver van rajta a Független nokia szoftverrel szemben?
Frissítésekre gondolok elsősorban. 625-öm van

(#48955) Pttypang válasza Воланд (#48953) üzenetére


Pttypang
veterán

A video szaggatott?

Everybody lies.

(#48956) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Sziasztok!

Most készülök feltenni a 8.1-et, olyan kérdésem lenne, hogy megoldható valahogy, hogy a facebook contact-jaim, ne a névjegyekkel együtt legyen, hanem külön kezelje?

[ Szerkesztve ]

(#48957) JamesHun válasza Воланд (#48953) üzenetére


JamesHun
addikt

jó lesz ez :D
Bár picit értelmét veszti majd a kezdő képernyő ha minden vacakkal teleteszed, de tetszetős :)

SeriesX: JamesSHun

(#48958) azigazimoris válasza tomi3650 (#48954) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Mindent megkapsz, max valamivel később. A várakozáson túl nincs más hátrány.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#48959) Воланд válasza Pttypang (#48955) üzenetére


Воланд
titán

itt kicsit masabb. viszont erdekes ez az animacio, ha siman lenyilna jobb lenne, mint ez az ugralas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48960) SpongyaBob válasza @matthew@ (#48933) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Rendesen megjön minden. Nincs push probléma.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#48961) tvamos válasza m1lan (#48951) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem sokkal...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#48962) m1lan válasza tvamos (#48961) üzenetére


m1lan
őstag

Ez tény, de azután, hogy tegnap a Melyik okostelefont vegyem? topikban valaki megaszonta' hogy a WP részesedése azért csak 2,7%, mert egy butított sz*r az Androidhoz képest, ami bezzeg a piac 80 valahány százalékát teszi ki, kicsit meglepő az eredmény :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#48963) junior11 válasza m1lan (#48962) üzenetére


junior11
veterán

Ott nagyon sok okoság megy nem tudtad :Y ;] Csak az eldzsí, nexus a menő :DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#48964) BiP válasza Воланд (#48953) üzenetére


BiP
nagyúr

Bárcsak látnám, melyik ujjával nyomkodja...

(#48959) woland_y2k: Itt meg úgy böködi, mint amikor a tyúkok csipegetnek :)

(#48965) HKorn válasza m1lan (#48962) üzenetére


HKorn
addikt

ja ezt én kaptam meg valamelyik expert-től, meg hogy WP-t csak az vesz, aki nem ért az androidhoz :DDD

szegények..., mondjuk én se vagyok normális, hogy szeretek szembe menni a tömeggel, de sikernek könyvelem el, hogy már pár tanácsot kérő emberkét sikerült a WP vonalra terelnem, még mielőtt valami 30 ezres droiddal megkeserítette volna a saját életét. :)

Run&Ride

(#48966) zack válasza Is-tee (#48956) üzenetére


zack
nagyúr

Van lehetőség rá, hogy megadd mit láss a névjegyzékben. Nekem sincs összevonva.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48967) zojjektum válasza HKorn (#48965) üzenetére


zojjektum
senior tag

Én is droidról tértem át, romoltam orrba-szájba, hogy normális működésre bírjam (igaz most "csak" 625-öm van), de innentől kezdve csak ezen a vonalon maradok. Mondjuk haver is áttért pedig neki samu s4 volt, de még arra is köpködött.

(#48968) hroberto válasza junior11 (#48963) üzenetére


hroberto
veterán

Meg a Moto G (Magyar nyelv és garancia nélkül.) :U :DDD

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#48969) pzstm válasza zojjektum (#48967) üzenetére


pzstm
titán

kolleganő csak annyit írt whatsappon S4 után, hogy ba**meg, máskor is rádhallgatok, ez k*rva jó és kurvagyors

Ő Lumia 930-ra váltott :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48970) HKorn válasza pzstm (#48969) üzenetére


HKorn
addikt

teljesen mindegy, akkor meg menne az, hogy nincs hozzá alkalmazás, meg szaracsempe, meg az androidhoz képest ez csak egy butított rendszer és nem alternatíva semmilyen szempontból sem, mert vagy droid vagy az iOS, de a WP az gagyi :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#48971) rgeorge válasza pzstm (#48969) üzenetére


rgeorge
addikt

Ne is írd... Sógorom azzal hívott fel, hogy vett egy okostelefont, segítsek neki beletanulni. Mit vett? Samsung Galaxy Core LTE-t... Mindezt azok után, hogy notebook-ot az én tanácsomra vett, és azóta minden alkalommal megemlíti, hogy mennyire jó vétel volt.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#48972) junior11 válasza hroberto (#48968) üzenetére


junior11
veterán

Ja, látod azt ki is felejtettem ;]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#48973) zack válasza rgeorge (#48971) üzenetére


zack
nagyúr

Meg is érdemli. Akinek nincs érezéke ehhez az Android horror a WP-hez képest.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48974) MasterMark válasza gabber01 (#48924) üzenetére


MasterMark
titán

Az 512 MB RAM nem gond? Milyen alkalmazásokhoz kell több?

Switch Tax

(#48975) pzstm válasza MasterMark (#48974) üzenetére


pzstm
titán

játék...erőforrásigényesebb játékok elsősorban

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48976) daninet


daninet
veterán

Sziasztok!
Kelet Európa és Balkán térségében erős navigációt keresek. Ki-mit ajánl? A Nokia Drive annyira buta, pedig jó lenne :(

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#48977) gabber01 válasza MasterMark (#48974) üzenetére


gabber01
addikt

Csak egy-két erőforrás igényes játéknak lehet kevés, egyébként ez még nagyon sokáig nem lesz gond.
Szvsz. mobilra nincsenek igazán jó játékok, a néhány kevés kivételnek meg bőven elég 512MB.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#48978) MasterMark válasza gabber01 (#48977) üzenetére


MasterMark
titán

Ami talán érdekelhet az a Halo: Spartan Assault, meg az ilomilo. Ezekhez vajon elég?

710-hez képest akkor általánosságban egy sokkal jobb telefon a 625 is, nem?

Switch Tax

(#48979) zojjektum válasza MasterMark (#48978) üzenetére


zojjektum
senior tag

Azokhoz teljesen megfelelő.

(#48980) cigam válasza daninet (#48976) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Mitől erős?
Miért buta?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#48981) pzstm válasza MasterMark (#48978) üzenetére


pzstm
titán

Halo Spartan Assault jó régen kapott olyan frissítést ami lehetővé tette az 512RAM-os készülékeken is a futást, ilomilo-t nem tudom 100%-osan, de úgy rémlik, hogy az is megy annyival

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48982) zojjektum válasza pzstm (#48981) üzenetére


zojjektum
senior tag

Igen megy.

(#48983) gabber01 válasza MasterMark (#48978) üzenetére


gabber01
addikt

Halo-t most direkt kipróbáltam, tökéletes.

710-hez képest? :) Nem egy kategória. ;)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#48984) daninet válasza cigam (#48980) üzenetére


daninet
veterán

erős a jó térképektől, mint iGo-nál a TopMap kelet európára.
buta mint a föld, mert a végső célon kívül semmit nem lehet neki beírni, köztes pont pl nem létezik, ezzel számomra használhatatlan navigációra

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#48985) gabber01 válasza daninet (#48984) üzenetére


gabber01
addikt

Hogyne lehetne közti pontot megadni neki. Here Maps-ban megtervezed és indulhat a navi, lol.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#48986) daninet válasza gabber01 (#48985) üzenetére


daninet
veterán

aham. 8.1-től van benne :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#48987) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A GSM Arena battery tesztben a 1020 esetén hogyan jött össze az a 22 óra beszélgetési idő? A HW szinte megegyezik a 920-al ill. a 925-el.

(#48988) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

1520 tulajoktól kérdezném, hogy a glance mennyire szipákolja az akkut annak tudatában hogy IPS a kijelző?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#48989) emvy válasza SpongyaBob (#48988) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem szipakolja, ha kezlengetos modban hasznalod. Mondjuk ha folyamatosan bekapcsolva tartod, az jo kerdes.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#48990) Alexios válasza SpongyaBob (#48988) üzenetére


Alexios
veterán

Én jedi módban használom, úgy lényegében egyáltalán nem

(#48991) HKorn


HKorn
addikt

most végülis ez a skype integráció hogy áll 8.1-nél?

nem az volt hogy teljesen integrált lesz és akár képes hívás közben is átváltani?

Ehhez képest ma kipróbáltam felhívni barinőt és amikor indítom a hívást a skype ikon ott ahol a kihagosítás is van inaktív. Gyakorlatilag csak az alkalmazásból enged hívni, bár az speciel jól működött.

(mindketten a microsoft fiókkal voltunk bejelentkezve)

Run&Ride

(#48992) azigazimoris válasza daninet (#48986) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Akkor csapja rá a 8.1-et. Nem fáj az senkinek és máris tud és tud és tud... :-)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#48993) zack válasza SpongyaBob (#48988) üzenetére


zack
nagyúr

Én is kézlengetősben használom. 60 óra lett a készenlétem 8% aksival. Így nem érdekel mennyit eszik. :N

Megvettem a Lottózó app-ot, és a Weather Premium-ot. Nem volt egyik sem nagy tétel (200ft/db), de a lottózó nem tölt be. A csempéről eltűnt a grafika, csak egy üres kockát látok, és sehonnan se nyitja meg, csak a "folyamatban" és a sok pontot látom. Volt ilyen a Weather Premium-nál is, de ott egy újraindítás megoldotta, a Lottózónál ez sem segített.

Most ez komoly hogy ilyen nyűgös lesz? Mert ez elég gázos lesz így. Hol megnyitja hol nem amiért fizettem. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48994) Clemi válasza daninet (#48976) üzenetére


Clemi
veterán

HA erős és komoly navit keresel, arra célhardvert kell venni! Kb 15e-ért már kapsz egy jól működő használt Wayteq navit, akár 5"-os méretűt is. Egy komplett EU térkép meg nem egy nagy durranás, viszont tuti jó navi.

(#48995) Alexios válasza zack (#48993) üzenetére


Alexios
veterán

hát erre van a trial ugye, hogy ki tudd próbálni nem valami szart veszel-e

(#48996) Clemi válasza zack (#48993) üzenetére


Clemi
veterán

HA T-s vagy, akkor itt a "Mobil Vásárlás" ami ingyenes ellenben benne van a Lottózó rész is.

(#48997) zack válasza Alexios (#48995) üzenetére


zack
nagyúr

Egyik sem szar. Mindegyik jó, ha éppen megnyitja. 8.0-án semmi gond nem volt a lottózóval, mert még ott vettem meg. Hogy is szűröd ki ezt a random nem indulok cimű dolgot? :U Weather is 9-ből 9x indult. 10.-nél meg folyamatban, és csak az újraindítás.

Lehet én vagyok naív...Vannak gagyi programok, amik funkcióban nem azt hozzák amit kell. Itt jogos, hogy próba kell, és ha nem jó nem veszed meg. De ha már egy nyamvadt alkalmazásért pénzt kérnek, nyissa meg a rendszer, ha kell, 1 nap 20x, és ne kelljen újraindítgatni, ha meg szeretném nyitni.

Telenoros vagyok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48998) Alexios válasza zack (#48997) üzenetére


Alexios
veterán

lehet upgradelni kell 8.1-re(mondjuk nem mintha nagyon kéne emlékeim szerint, de mióta kijött a 8.1 nem foglalkoztam még fejlesztéssel wp-re, szóval nem tudom biztosra), de nekem a ~3 év wp pályafutásom során nem volt még ilyen gondom, kivéve valami gányul megírt appal ami random elszállt exceptionnel pl.

Nem csak akkor lehet "gagyi" a program, ha a funckionalitása hiányos.

[ Szerkesztve ]

(#48999) zack válasza Alexios (#48998) üzenetére


zack
nagyúr

Még tesztelem majd őket. 8.1-en még nem indítottam a lottózót, itt lehet kompatibilitási gond lesz (bár mégis. Amikor letöltöttem megnyitotta, emlékszem, és jó volt a csempe is). :U Kapott egy 1 csillagos értékelést hogy érezze a fejlesztője a törődést. Majd ha változik a helyzet, javítom.

Nézd. Androidon több száz programot kipróbáltam, ahogy iOS-en is. Sok volt közöttük a gagyi, de mindegyik stabilan elindult amikor ráböktem. :U

És itt most olyan programokról beszélünk, amit nem 1-2 ember véleményezett, és 4-4,5 csillag között vannak átlagolva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49000) pzstm válasza zack (#48999) üzenetére


pzstm
titán

kíváncsi vagyok erre, holnap megnézem. Érdemes lehet a tapasztalt hibát akár emailben is jelezni a fejlesztőknek, sokan pár órán belül válaszolnak, örülnek neki és készségesen kijavítják :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.