Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Valaki linkelne nekem egy egyszerű leírást arról, hogyan tudom visszarakni Care suittal a 8.0-át? Tudom már volt itt többször is, de ki tudja már hol találom azokat. Ma újraindítottam a telefonom és miután bekapcsoltam nem lehetett vele telefonálni, a sim kártyáról nem tudok számokat sem szinkronizálni mert hibát ír, pedig a sim másik telefonban működik. Térerőt nem jelez és mikor jelentkezett a probléma a dátumot is kb 1 hónappal visszaállította és a data sense beállításokat is nullázta. Nem tudom találkozott-e már valaki ilyen problémával de szerintem ebből szerviz lesz, ezért kellene visszatenni 8-ra. HR sem segített. T-mobilos szoftvert kellene ráraknom valahogyan.

(#48052) viewdetails válasza tomboy0013 (#48051) üzenetére


viewdetails
addikt

Volt ilyen 8.0 alatt és mással is előfordult már. HR és élj tovább. Ha mégsem, Nokia Software Recovery a barátod, ha mindenáron product codeos kell, akkor NSU

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#48053) tomboy0013 válasza viewdetails (#48052) üzenetére


tomboy0013
veterán

A HR megvolt, nem segített. A másik 2 módszert nem ismerem azért kértem egy linket leírásról, de találtam egyet, aki ért hozzá kérem nézze már meg és írja le, hogy ha így csinálom jó lesz-e.

Winmagazin

(#48054) azigazimoris válasza tomboy0013 (#48053) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Jó lesz. De NSU-val egyszerűbb, ha csak a saját product codehoz tartozó szoftver kell.

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#48055) 3l3mér


3l3mér
csendes tag

Sziasztok!

Nos, egy kérdésem lenne felétek. Tudtok-e olyan app-ot mint a Deezer vagy a Spotify? Egyik sincs a toppon inkább a béka segge alatt. Nos mind a kettőhöz nagy reményeket fűztem, és itt a hangsúly a múlt időn van. A spotify nagyon-nagyon jó volt pc-n igazán élveztem, DE aztán jött ez a förmedvény amit annak mertek nevezni. NINCS Free opció rajta. (Legalább 4-5 próbálkozás után sem sikerült megcsinálnom. Így az egész app számomra egy rakat sz*r mivel nem akarok 5 eurót havonta költeni rá, bocsi. A Deezer amennyire tolják az arcunkba hogy mekkora app így meg úgy nos lehet az én hülyeségem ismét de NEM találtam egy eredeti zenét csak cover-t azaz "másolatot" Ami azt takarja hogy más énekli ugyan azt a dalt. De nem ezért akarom használni hogy más dalait hallgatni. Nos lehet nem próbálkoztam eleget és figylemen kívűl hagytam néhány tényt akkor szívesen fogadom a tanácsokat. :D és ha nincs megoldás akkor még mindig ott van a másik app lehetősége de ha az sem jön be akkor hallgatok zenét máshogy. :D

Nos remélem tudtok segíteni és ha tud valaki írni nekem egy megoldást annak nagyon hálás lennék.
Előre is kösz a válaszokat!

(#48056) tomboy0013 válasza azigazimoris (#48054) üzenetére


tomboy0013
veterán

NSU-val hogyan kell pontosan, linkelsz nekem egy leírást légyszives :)

(#48057) cattus válasza 3l3mér (#48055) üzenetére


cattus
őstag

MixRadio. Angol régióval le tudod szedni, utána meg mondjuk egy alngol Nokia fiókkal bejelentkezve meg tudod használni is. Sajnos Magyarorszagon még nem érhető el, azért kell a trükközés.

Do the thing!

(#48058) hülyegyerek válasza tomboy0013 (#48051) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Marha egyszerű a dolog : az automatikus időállítás valamiért nem működik, és ezért ír ki hibát minden fiók, meg ezért nem szinkronizál. A jövőbeli leveleidet csak nem tudja letölteni....
Átállítod manuálisra, és minden működni fog.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#48059) Clemi válasza 3l3mér (#48055) üzenetére


Clemi
veterán

Tényleg nincs 2 doboz cigi ára vagy 3 korsó sörnyi rávalód, hogy azt a zenét hallgasd amit akarsz? Próbálkozz akkor a Music+-al esetleg, azzal le is töltheted a zenéket egy listába, de meg sem közelíti a megtalálható zenék mennyisége a Spotify vagy a Deezer kínálatát.
Azt egyébként nem értem, hogy neked miért csak másolatokat talált Deezer, hisz a két zenei szolgáltató szinte ugyanazzal a kínálattal (na jó a Spotify valamivel bővebb, cserébe a Deezer meg magyar nyelvű) rendelkezik.

(#48060) tomboy0013 válasza hülyegyerek (#48058) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az megoldja, hogy legyen mobilhálózat? Erősen kétlem, átállítottam, beállítottam az időt de szerintem annak köze sincs hozzá. A sim kártyám névjegyeit sem képes szinkronizálni. Nem azt mutatja mintha nem lenne benne sim, hanem mintha hálózat nem lenne(és nincs is), nem lehet hívást fogadni meg kezdeményezni.
Egyébként az váltotta ki, hogy az sms-eknél beállítottam, hogy az összeset mutassa aztán újraindítottam a telefont és behalt a hálózat. Mint említettem HR sem segít ezért vissza akarom rakni a 8.0-át és ha akkor sem jó úgy legalább tudom vinni szervizbe.
Légyszives valaki linkeljen már egy NSU-val való újrarakásról egy leírást, minél gyorsabban ha lehet.

(#48061) tomboy0013 válasza tomboy0013 (#48060) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ja most nézem, hogy ez baromi egyszerű, nem kell leírás :D Na remélem megoldja a problémám. De ha mégsem akkor már a szervízbe mondom, hogy a recsegő házat is cserélhetik :D

(#48062) btudos válasza 3l3mér (#48055) üzenetére


btudos
Topikgazda

Fujj, nehogy mar fizessunk a zeneert, amit valaki komoly energiabefektetessel letrehozott. :U

A Spotify egy teljesen jo kliens a Spotify Premium felhasznaloknak. Aki meg ingyen akar zenet hallgatni, toltse le a Youtube-rol, es ne sirjon, hogy nem tud ingyen zenet hallgatni. Annyira bagoert nyomjak ezeket a szolgaltatasokat, hogy nem tudom sajnalni azt, aki az ingyenes hallgathatosag hianya miatt sir.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48063) azigazimoris válasza tomboy0013 (#48056) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Hirtelen ezt találtam.
http://www.smartnews.hu/2013/09/nsu-for-retail-legfrissebb-gyari-szoftver-egyszeru-telepitesehez/
Telepíted a programot, telefont feldugod. A drótra.... :-)
Aztán követed az utasításokat.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#48064) tomboy0013 válasza azigazimoris (#48063) üzenetére


tomboy0013
veterán

Közbe már újrahúztam, most megint 8.0 van rajta de sajnos a hálózat nem megy, nem tudok telefonálni. Mi a szar baja lett ugyan egy újraindítástól??
Na mindegy jövő héten megtöröm a szerencsesorozatomat és elviszem életemben először hiba miatt szervizbe ezt a foskotró telefonom :(((

(#48065) westcoastog


westcoastog
veterán

Live Lock Screen BETA
Itt van, és 512 ramra is felmegy. :)
Érdekesen működik még, feloldáskor látszik az értesítési sáv felül, meg kis fehér képernyőzés után tölt be, lehet a kevés ram teszi.

[ Szerkesztve ]

(#48066) Dzsosy válasza westcoastog (#48065) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Valószínű, mert nekem 925-ön nincsenek ilyen gondok.

[ Szerkesztve ]

(#48067) westcoastog válasza Dzsosy (#48066) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát, bízom benne hátha tudnak még optimalizálni rajta. :)

(#48068) viewdetails válasza westcoastog (#48067) üzenetére


viewdetails
addikt

Valamit kéne mert 925-ön újraindítás után is látszik, tölti be az elemeit (háttér, óra, stb) pillanatnyi dolgokról beszélünk, de akkor is érzékelhető.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#48069) Clemi


Clemi
veterán

Ha beleolvas egy moderátor talán tud nekem segítni, hogy miért nem működnek nálam kód beszúró gombok, mármint azok, amik a "Kattintható kódok és arcocskák" szöveg alatt vannak!!! :F De az arcocsokák se mennek, csak direkt kód beírással :W ahogy most is csináltam.

Próbáltam másik böngészőben, ezt a böngészőt újraindítva, de semmi változás.

(#48070) viewdetails


viewdetails
addikt

Miért nem látszik hirtelen újraindítás után sem a OneDrive Képek mappából a Filmtekercsen kívül semmi más? Sem a Mentett képek, sem az egyénileg létrehozott mappák?
A OneDrive alkalmazáson keresztül látom, de ha Képek hubon, vagy Beállításokban háttérképet szeretnék betallózni, csak feketeség.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#48071) Blyan válasza westcoastog (#48065) üzenetére


Blyan
félisten

Hát.... nem nagy cucc. :D És elég szar. Bevillan néha a korábbi hátterem, előtte egy pár tized mp-re sötét még a képernyő.
Nem tudom.... :(

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48072) Blyan válasza viewdetails (#48070) üzenetére


Blyan
félisten

del

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48073) mdraco válasza westcoastog (#48065) üzenetére


mdraco
őstag

Lassan lehet így feloldani, töröltem is. Végleges hátha jobb lesz, de nem nagy cucc...

(#48074) btudos válasza Clemi (#48069) üzenetére


btudos
Topikgazda

AdBlock miatt

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48075) lamantin válasza viewdetails (#48070) üzenetére


lamantin
tag

nálam ugyanez tegnap óta :( ... (1020, 8.1 PfD)

(#48076) Clemi válasza btudos (#48074) üzenetére


Clemi
veterán

Kikapcsoltam az AD blockot most direkt, és valóban :W Csak az az érdekes, hogy évek óta bekapcsolt AD block mellett használom az oldalt, és eddig jó volt. De köszi!!!

[ Szerkesztve ]

(#48077) btudos válasza Clemi (#48076) üzenetére


btudos
Topikgazda

Tudod, az oldal a reklamokbol el, valoszinuleg szandekos a lepes.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48078) polonic válasza btudos (#48062) üzenetére


polonic
félisten

Csak az a problema, ha mondjuk ios-en lehet hasznalni a spotifyt az ingyenes accounttal is, akkor wp-n miert nem?

(#48079) viewdetails válasza lamantin (#48075) üzenetére


viewdetails
addikt

A legutóbbi, sikeres használat óta annyi történt, hogy felraktam a Lockscreen app Beta-t, esetleg Te is? Csak mert abból már nem ment a tallózás, és azóta már máshol sem

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#48080) lamantin válasza viewdetails (#48079) üzenetére


lamantin
tag

nem, én nem tettem fel a lockscreen app beta-t...lehet, hogy a júli 22-es onedrive frissítésben található legújabb feature :DDD (troll off)

(#48081) Clemi válasza polonic (#48078) üzenetére


Clemi
veterán

A Spotify-vel nem szaroztam, prémium módban használom, de van még mit javítani rajta az igaz. Amit legutóbb furcsálltam de nagyon, a kereső működése például. Mondhatni teljesen más találatot hoz fel, mint az asztali alkalmazás. Rákerestem LeeAnn Rimes nevére, de amíg az asztalin felhozott mindent, (albumok, külön számok, meg minden egyéb) addig a WP kliensen csak pár karaoke számot talált.

(#48082) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Kaptam egy érdekes üzenetet a telefonomon. Ugye tegnap írtam, hogy nincs mobilhálózatom, egy újraindítás után nem jött be többet a hálózat. Először csináltam HR-t utána visszaraktam NSU-val a 8.0-át de az sem segített. Kipróbáltam más telefonba a sim-em és ott működött, szóval a sim kártya az jó. Most beletettem a telefonba a barátnőm sim kártyáját és mikor bekapcsoltam azt írta: A telefon mostantól GSM üzemmódban üzemel(vagy valami hasonló volt). Beírtam a pin kódot aztán kb 5 másodpercig volt hálózat aztán megint elment. Valaki találkozott már ilyennel?

(#48083) SpongyaBob válasza Blyan (#48071) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nálam Ativ S-en nagyon jó, ugyanolyan a sebessége mint a gyárinak :) Érdekes.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#48084) Blyan válasza SpongyaBob (#48083) üzenetére


Blyan
félisten

Nincs a sebességgével semmi bajom, egyszerűen kiforratlan és.. nos szvsz elég gagyi, főleg az, hogy ez letölthető formában került napvilágra.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48085) savoo válasza Blyan (#48084) üzenetére


savoo
addikt

Egyetértek. Megnyomom a feloldó gombot először bejön a felső értesítési sáv majd utána a kép és rá a feliratok. Mindez persze a másodperc tört része alatt de ez így akkor is béna.

(#48086) westcoastog válasza viewdetails (#48068) üzenetére


westcoastog
veterán

Igen igen, detto..
Jó, béta még csak persze, remélem még tudnak faragni rajta.

(#48071) Blyan
Teljes verzióig még javulhat, ha nem, megy a levesbe.

(#48073) mdraco
5 perc után töröltem én is.

[ Szerkesztve ]

(#48087) hülyegyerek válasza tomboy0013 (#48082) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Szervíz

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#48088) Ryoo válasza savoo (#48085) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nalam is ugyanez a helyzet. Lumia 525, igy annyira nekem nem tetszik. :(

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#48089) Integrale válasza SpongyaBob (#48083) üzenetére


Integrale
veterán

Te tényleg valami különleges Ativ tulajdonosa lehetsz :D
Nálam egyszerűen pocsék, pontosan úgy működik mint savoo-nál. Ebben a formában ez használhatatlan.

"Bad reklám is reklám too"

(#48090) Bogyó bá' válasza Blyan (#48071) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem tetszik a legelső, átlós szövegelrendezéssel. Nem akad, nem hibázik (920 - 8.1 prev).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#48091) Boonen007 válasza Bogyó bá' (#48090) üzenetére


Boonen007
őstag

Nem is jön be lassabban mint a gyári gomb megnyomásától számolva?

(#48092) Oppenheimer válasza Boonen007 (#48091) üzenetére


Oppenheimer
veterán

nem tudja most megmondani, legközelebb holnap kapcsolja be a kijelzőt :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#48093) Boonen007 válasza Oppenheimer (#48092) üzenetére


Boonen007
őstag

Valami itt gyanús az én L920-amon egyértelműen lassabb, hogy van ez, hogy ugyanazokon a telókon jó és rossz is :D

(#48094) Lall válasza Boonen007 (#48093) üzenetére


Lall
veterán

Kihez mennyire áll közel a telefonja. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#48095) Bogyó bá' válasza Boonen007 (#48091) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha 0,5 másodperc zavaróan lassúnak számít, akkor igen, lassabban... ha nem mondod, észre sem veszem. :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#48096) Oppenheimer válasza Bogyó bá' (#48095) üzenetére


Oppenheimer
veterán

ha szereted a 0.5 másodperces visszajelzés nélküli várakozásokat, akkor miért nem alsó-közép kategóriás droidod van? ;] és még te piszkálódsz. :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#48097) savoo válasza Bogyó bá' (#48095) üzenetére


savoo
addikt

Neked simán megtenné egy ácsé is. ;]

(#48098) Boonen007 válasza Bogyó bá' (#48095) üzenetére


Boonen007
őstag

Most nézegetve nekem is begyorsult, de eddig lassabb volt és van egy tippem, hogy az is lesz még párszor. :D

Lall:
Hozzám közel áll, imádom a telót. :D Kizárólag egy sárga 1020-ra cserélném le. :)

Bogyo:
Lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#48099) emvy válasza savoo (#48085) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem eloszor egy feher kepernyo ugrik be (kb. 0.1 masodpercre), aztan a lock screen. De ez is annyira idegesito, hogy egybol letoroltem a fenebe.

while (!sleep) sheep++;

(#48100) Bogyó bá' válasza Boonen007 (#48098) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az én telefonom fehér (ronda szürke szilikon tokban) a tied meg sárga. Lehet, hogy emiatt viselkedik máshogy? :))

(#48099) emvy: nálam nincs fehér képernyő, feketéről "indul".

(#48097) savoo: ha Wp 8.1 futna rajta, és normális felbontású IPS kijelzője lenne, akkor már csak a gyártója neve zárná ki nálam.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.