Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48301) Bogyó bá' válasza Tamas25 (#48300) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mert nem végleges verzió: véletlenül ne lehessen telepíteni.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#48302) cattus válasza Tamas25 (#48300) üzenetére


cattus
őstag

Pont azért, mert béta.

Do the thing!

(#48303) #35104512


#35104512
törölt tag

Valkinek van ötlete, hogy mitől lehet az, hogy 625 -ön 2 napja nem megy a whatsapp arra hivatkozva, hogy "background data restricted"? Be van állítva a telefonon egy havi 200Mb -os limit, ami már elfogyott, de eddig ugyanezzel a beállítással minden gond nélkül ment, wifi -n sem hajlandó, és a 925 -ön ugyanezekkel a beállításokkal hibátlan :F programot már próbáltam újratelepíteni

(#48304) mdraco


mdraco
őstag

Jól eltűntek a HTC-k az üzletekből, szinte csak Nokia van.

(#48305) Воланд válasza #35104512 (#48303) üzenetére


Воланд
titán

tedd unlimitedre a data plan-t. neha hajlamos megzavarodni a whatsapp ha lejar a havi keret.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48306) btudos válasza mdraco (#48304) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az a ket HTC, ami kijott tobb mint masfel eve... Nem csoda, hogy eltuntek.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48307) zack


zack
nagyúr

Eladtam ma du. a G2-öt. Ezen túl vagyok. Kaptam érte 84k-t tokjával együtt.
Szereztem egy kölcsön Moto E-t, amíg kitalálom, hogy mi legyen. Úgy néz ki szemtelenül olcsón kapok majd egy 1520-at, és előtte tesztelhetem, napokat is akár. Ez így korrekt. Ha nem jön be, visszaadom, és még mindig ott a Sony Z2, G3, vagy i5s 32GB is akár, de lehet visszatérek a G2-höz, mert nagyon szerettem, az eddigi egyik legjobb telefonom.

Szóval egyenesbe vagyok, pár nap és itt lesz nálam a 1520-as. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48308) polonic válasza zack (#48307) üzenetére


polonic
félisten

Mondok valamit.
G2 kuka, z2 kuka. Inkabb osszes droid kuka.

Szoval marad a 1520. Vagy ha nagyon szentseget akarsz torni max az alma, nagyon max... :D

(#48309) btudos válasza polonic (#48308) üzenetére


btudos
Topikgazda

Objektiv ervekkel alatamasztott velemenyt olvashattunk, koszonjuk. ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48310) Воланд válasza btudos (#48309) üzenetére


Воланд
titán

csak a csekkre hajt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48311) polonic válasza btudos (#48309) üzenetére


polonic
félisten

As always :D

(#48312) btudos válasza Воланд (#48310) üzenetére


btudos
Topikgazda

Majd O kapja a Te bonuszodat. :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48313) junior11 válasza btudos (#48309) üzenetére


junior11
veterán

Megint okosabbak lettünk ;]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#48314) br.rak válasza zack (#48307) üzenetére


br.rak
őstag

Tudom hogy itt nem illik, de a BB Z10 (LTE) is elég jó kis masina, bár nem tudom manapság mennyire hozzáférhető (jó a kamerája egy nagy vacak, meg nincs rá ingyenes offline navi)

[ Szerkesztve ]

(#48315) btudos válasza br.rak (#48314) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az igen, Z10-et ajanlani ott, ahol G2, G3, Z2, 5S es 1520 jatszik, bator dolog. Te egy masik csekkre hajtasz? :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48316) Oppenheimer válasza zack (#48307) üzenetére


Oppenheimer
veterán

84k egy használt G2?!?! :D 32 gigás? Szóltál volna nekem, kapsz cserébe egy xiaomi mi3-at. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#48317) br.rak válasza btudos (#48315) üzenetére


br.rak
őstag

Hajt a fene, már megkaptam a nyári jutalékot :DDD
Viccet félretéve egész kellemes mind a rendszer, mind a telefon. (mondanám hogy Z30 csak ahhoz még nem volt szerencsém személyesen)

(#48318) gyurkikrisz válasza br.rak (#48314) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ha már az ajánlásoknál tartunk, én ajánlanám a Jollát, az egyik legfelkapottabb rendszer mostanában. Jövőre már 10-20% körülre várható a részesedese, 2015-ben eljön a Jolla éve :R

;]

Oppenheimer: [link] ;] elég változóak az érzéseid a telefonnal kapcsolatban :D

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48319) polonic válasza gyurkikrisz (#48318) üzenetére


polonic
félisten

Es en meg nem is tettem emlitest a firefox os-rol.

(#48320) zack válasza polonic (#48308) üzenetére


zack
nagyúr

Pedig a G2 jó kütyü. Érteni kell a droidhoz, és jó az, csak az lesz kérdés, agyban át fogok e tudni állni, na és hogy zenében milyen lesz G2-höz képest.
Egyébként a G2 mindent jól csinál...Remek fényképek és videók, zenében az egyik legjobb, és mindent amit használtam belőle tetszett.
Abban bízom, hogy alapvetően nyitott vagyok az új rendszerekre, nem vagyok szemellenzős, hogy csak az, és semmi más. Aki ilyen, az képtelen objektíven állást foglalni.
Tény hogy a droidnál a dalvik rendszer nem a legjobb, de az ART sem egy világmegváltó újítás. Tisztában vagyok vele, ahogy azzal is hogy jelenleg nincs jól működő stabil flagship Androidos telefon. Forrósodnak, nincs stabil térerő, nem folyamatos a működés, és elkérnek értük 130-180k-t. Pofátlan egy banda az összes, mert ha már megkérik az árukat, legalább legyen minőség és optimalizálás.
Ezért gondoltam, hogy most jött el az ideje, hogy lépjek, mert nem tudok mit venni, hiába van a zsebemben az összes modell vételára, mert egyiknek itt másiknak ott van gyengéje...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48321) Blyan válasza zack (#48320) üzenetére


Blyan
félisten

Vegyél egy masik g2-t, vagy egy 930/1530 valamelyikét, aztán lesd meg ősszel mit gurit az alma a tepsi szifonnal. Utana aztán lehet ujra válogatni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48322) polonic válasza zack (#48320) üzenetére


polonic
félisten

Jajj!

En nem tudom ezt a komoly mondanivalot dekodolni hirtelen. En azert trollkodtam az elobb, na :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48323) Gergőke88 válasza Blyan (#48321) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ha jo aron tud szerezni 1530-t akkor erdemes abba belevagnia. Ha nem jon be neki a w8, akkor vehet g3-t is, ha vegre rendesen optimalizaljak.

(#48324) Lall


Lall
veterán

Megjelent a 1530? :Y

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#48325) SpongyaBob válasza Lall (#48324) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Te sem hagyhattad ki, hogy ne szóljál be :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#48326) mdraco válasza Lall (#48324) üzenetére


mdraco
őstag

Most az X30-sok ideje van :D

(#48327) Gergőke88 válasza Lall (#48324) üzenetére


Gergőke88
addikt

1520, csak elirtam.

(#48328) Lall válasza Gergőke88 (#48327) üzenetére


Lall
veterán

Nem csak Te, tinface is. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#48329) Blyan válasza Lall (#48324) üzenetére


Blyan
félisten

Én írtam el :D :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48330) zack válasza Gergőke88 (#48323) üzenetére


zack
nagyúr

Nagyon jó áron lesz. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48331) jockas válasza Gergőke88 (#48323) üzenetére


jockas
senior tag

Öööö....W8 Lumián? :DDD Ez új... :DD

(#48332) gyurkikrisz válasza jockas (#48331) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A frissen bemutatott 1530-on az van... Nem tudtad? :P

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48333) csipszikutya válasza btudos (#48278) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Messsngerben raláltam hiba bejelentést. Ott irtam nekik.

(#48334) szutyis válasza zack (#48320) üzenetére


szutyis
tag

"Olyan szépen tudott brummogni legalul, ahogy eddig még semmilyen kezembe került példány, a lábdob nem püfögött, és a cinek sem voltak bádogból˝" [link]

(#48335) Dave™ válasza szutyis (#48334) üzenetére


Dave™
nagyúr

A 920 is nagyon jól szól az audio technica AD2000-esemmel, szóval nem lepődök meg. Pedig az fejhallgató, igaz érzékeny fajta.

(#48336) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

srácok, már korábban is kérdeztem, de nem jött válasz
samsung omnia 7, win 7.8-as frissítéssel, rendszer visszaállítva, live fiók belőve és nem működik a market.
nem tudok letölteni, 508abxxx kodót dob ki ha tölteni akarnék le alkalmazást.
az xbox.com hibakódot nem ismeri fel
ha beírom a mit tanácsol hogy kevesebb karakterre keressek rá akkor vásárlási gonddal magyarázza
mit tehetek?
valamint a zune progiban sem tudok bejelentkezni a live fiókomba.
ha újat akarok létre hozni egy sima hibával kidob hogy nem lehet bejezni és próbáljam meg később
két napja görcsölök vele, és nincs megoldás rá.
régió a fiókban és a telcsiben is Magyarország...
több gépen is próbáltam, semmi eredmény
valakinek ötlet, tipp esetleg?
előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48337) Lacus_84 válasza Lacielvtárs (#48336) üzenetére


Lacus_84
senior tag

MS fiókodban a születési dátum jól van megadva?

(#48338) Lacielvtárs válasza Lacus_84 (#48337) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen az is jól be van állítva

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48339) Ádám16


Ádám16
addikt

[link]. Ha ez igaz, és international lesz, akkor lesz vetélytársa a 930nak, legalábbis külső tekintetében biztos.

(#48340) junior11 válasza Ádám16 (#48339) üzenetére


junior11
veterán

Ha jól rémlik, tavaly is így irtak az M7-ről WP formában, mégsem lett belőle semmi...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#48341) Blyan válasza junior11 (#48340) üzenetére


Blyan
félisten

A különbség annyi lehet, hogy most a 8.1 már hozott elég újdonságot, hogy esetleg a HTC kidobjon egy újabb modellt. Mert a Black-kel nem akartak foglalkozni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48342) btudos válasza Blyan (#48341) üzenetére


btudos
Topikgazda

Csak az M8 kevésbé illik a WP-hez, az M7 szögletesebb háza jobb lett volna.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48343) Blyan válasza btudos (#48342) üzenetére


Blyan
félisten

Pff. :DDD Ez aztán érv!
Mondjuk piacra dobhatják akár az M7 házában is. Specifikációban úgyis az lehetne a WP változat is.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48344) savoo válasza Blyan (#48341) üzenetére


savoo
addikt

Hát a Blackel ha akartak volna sem tudtak volna.. ;]

(#48345) btudos válasza Blyan (#48343) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem érv, vélemény. Most már pont nem izgat, mit ad ki a HTC, úgyse fogom megvenni.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48346) Lall válasza Blyan (#48343) üzenetére


Lall
veterán

Sensual Blyan. Nem vagy valami jó passzban mostanság, mindent félre értesz. Vonulj félre és .... ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#48347) polonic válasza Lall (#48346) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem a szuszogós kolléga régóta nem lőhetett fejbe senkit. :(

(#48348) Blyan válasza savoo (#48344) üzenetére


Blyan
félisten

Igaz, GDR3 :P Csak már annyira Nokiás vagyok, hogy a WP analógia már meg sem ragad... :D

Igazad van Lalli, gyere és kapd be ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48349) HKorn


HKorn
addikt

Miért van az, hogy ha beállítok a gmail naptáramba egy eseményt, akkor a telefon már előtte lévő nap reggeltől azt mutatja?

Át lehet ezt valahogy állítani, hogy ne mutassa ennyire előre, csak aznap?

Gmailnál alapból az van beállítva az eseményekhez, hogy 30 perccel előtte emlékeztessen.

Run&Ride

(#48350) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Ma fogom szervizbe vinni a telefonom és kérdezném, hogy van-e valakinek Miskolcon szerviztapasztalata. Nem tudom, hogy a Nokiába vigyem vagy a T-hez. Kíváncsi vagyok a recsegő ház problémával foglalkoznak-e majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.