Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) emvy válasza Bogyó bá' (#48100) üzenetére


emvy
nagyúr

> (#48099) emvy: nálam nincs fehér képernyő, feketéről "indul".

Lehet, hogy azert, mert vilagos hatterrel hasznalom a telefont.

while (!sleep) sheep++;

(#48102) Levwi


Levwi
aktív tag

Lumia 1520-ra kijött a cyan csak gondoltam valakit érdekelhet
Ahogy nézem a 820 és a 920 kapja meg legutoljára. szerintem visszafele mennek a megjelenési dátumok szerint.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

(#48103) emvy válasza Levwi (#48102) üzenetére


emvy
nagyúr

.. kiveve ha a PfD fent van.

while (!sleep) sheep++;

(#48104) Dave™ válasza emvy (#48103) üzenetére


Dave™
nagyúr

Próbaképpen kipróbálhatnád, hogy a Pfd alkalmazáson belül kilépsz a developer programból, hátha ennyi is elég neki.

(#48105) Levwi válasza emvy (#48103) üzenetére


Levwi
aktív tag

Az már nem az én gondom, nekem is fent van a 920-on, csak azért szóltam, hogy akinek kell a cyan az kezdheti visszarakni a 8.0-t és frissíteni cyan-ra, mert a telefon nem fog szólni ha pfd fent van.
De azért remélem mire 920-ra kijön addigra javítják a PFD hibát és nekem nem kell majd kinlódnom vele.

Szerk.: azt nem tudjátok, hogy miért cserélték le a töltésjelző hangot? a 8.0-s jobb volt.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro Black

(#48106) Dave™ válasza Levwi (#48105) üzenetére


Dave™
nagyúr

Túl hosszú és hangos volt állítólag.

(#48107) Pttypang válasza Dave™ (#48106) üzenetére


Pttypang
veterán

Lecserélték? o.O

Everybody lies.

(#48108) cattus válasza Pttypang (#48107) üzenetére


cattus
őstag

Jepp. De szerintem az új se rossz.

Do the thing!

(#48109) Dzsosy válasza Integrale (#48089) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Akkor az én 925-öm is különleges, mert nálam is flottul működik, nincsenek ilyen furcsaságok. 😋 Bár ettől függetlenül vissza álltam a gyárira. 😏

(#48110) stewe780


stewe780
őstag

Van olyan geocaching progi wp-re, ami a geocaching.hu koordináta formátumát értelmezni tudja copy paste-el konvertálgatás nélkül?A GPS satellite nem eszi meg...
Aki használ ilyen progit, melyiket ajánlja?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#48111) SsPL711


SsPL711
őstag

Nekem is először fekete kép, majd a háttérkép és a feliratok jönnek be, kb. ~ 1 másodpercen belül.
De, nekem így is jó ez a "new" LockScreen.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#48112) alevan válasza Levwi (#48102) üzenetére


alevan
őstag

Rohadjanak meg.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#48113) Bukk900 válasza stewe780 (#48110) üzenetére


Bukk900
őstag

Az outdoormaps megnyitja és a térképen elhelyezi a letöltött .loc fájlt.

(#48114) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Köszöntök mindenkit!

Adott egy egy 1320 Lumia PFD 8.1 Van lehetőség a kijelzőidő mérésére az akku fogyasztásnál valamilyen módon?

Előre is köszönöm.

(#48115) polonic válasza szabosasito (#48114) üzenetére


polonic
félisten

Sajna nincsen.

(#48116) emvy


emvy
nagyúr

Downgradeltem 8.0-ra, de nincs update. Szopo :DDD

Egyebkent a 8.0 sokkal lassabbnak erzodik, mint a 8.1, igy visszamenve. Persze lehet, hogy csak az animaciok lassabbak.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#48117) WinPho válasza emvy (#48116) üzenetére


WinPho
senior tag

Csak lassabbak az animációk. De legalább nem laggolnak annyit...

(#48102) Levwi
Téves! A L620 kapja biztos legutoljára! ;] (hogy nyalnának konnektort...)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#48118) NGC


NGC
tag

Sziasztok

Tud valaki megoldást, hogy az mp3 számokba integrált album borítók meg is jelenjenek a lejátszó ablakában Cyan-on? Állítólag az MPAtool még nem támogatja a 8.1-et.

(#48119) cattus válasza NGC (#48118) üzenetére


cattus
őstag

PC-n nézz rájuk az MP3tag nevű programmal és ott add hozzá a borítókat.

Do the thing!

(#48120) arm1n_ válasza stewe780 (#48110) üzenetére


arm1n_
csendes tag

Én szoktam geocachelni, szerintem úgy egyszerűbb, hogy egy klienst használsz, pl geocaching plusz. A túrázáshoz meg szintén van egy tök jó progi, rá lehet tölteni a turistautak.hu térképét, tehát ha van lefedettség mobilnet nélkül sem tévedsz el az erdőben :) A neve NaviComputer, ingyenes, a használati instrukciókat ki lehet keresni az alkalmazás topikba beírta valaki egyszer.

(#48121) szabosasito válasza polonic (#48115) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Köszönöm a segítséget.

(#48122) NGC válasza cattus (#48119) üzenetére


NGC
tag

Nem kell hozzáadnom, már integrálva vannak, a WMP vagy a Zene appban megjelennek ha PC-n hallgatom, MP3tag-al is látom őket, csak a WP8.1 nem jeleníti meg őket.

[ Szerkesztve ]

(#48123) Dave™


Dave™
nagyúr

Segítség kellene beragadt albumokkal:

A filekezelővel (telefonon) töröltem albumokat, viszont a zene alkalmazásban bent maradt a sokból 4. Lejátszani nem tudja őket, hibaüzenetet dob, tehát ezek már valószínűleg nincsenek rajta, csak a cacheben vagy a zene alkalmazás adatbázisában. Próbáltam újra rámásolni ezt a négy albumot, de ekkor azt hiszi, hogy már rajta van, így nem másolja, törölni meg nem tudom, mert fileok nincsenek, ha pedig a zenék közül akarom a pc-s alkalmazással, akkor hibát jelez ki, lévén nem találja.

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#48124) Dave™ válasza Dave™ (#48123) üzenetére


Dave™
nagyúr

Illetve amit még találtam: a phone/music mappában van egy rejtett album mappa, azon belül pedig minden albumhoz tartozik egy 0 bájtos file, az adott album címével, és egyedül itt található meg az a 4 ominózus album. Törölni ezeket az index fájlokat viszont nem lehet, hibaüzenetet ad.

(#48125) Demonhunter


Demonhunter
csendes tag

Helo! Érdeklődni szeretnék hogy Windows Phone 8at lehet e frissíteni 8.1re? :)

(#48126) stewe780 válasza Bukk900 (#48113) üzenetére


stewe780
őstag

900HUF :Y , nem tudom megér-e annyit. :U

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#48127) Воланд válasza Demonhunter (#48125) üzenetére


Воланд
titán

lehet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48128) stewe780 válasza arm1n_ (#48120) üzenetére


stewe780
őstag

A geocaching plust leszedtem, de az a magyar oldallal nincs összekötve. A NaviComputert köszi, majd megnézem.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#48129) Reinkz válasza Dave™ (#48124) üzenetére


Reinkz
senior tag

Pedig ott a rejtett mappákkal kell trükközni: a telefonban a music alatt vannak kezd artist-al és az album mappa tartalamát ezek után töröld ki teljesen.

(#48130) Clemi válasza Reinkz (#48129) üzenetére


Clemi
veterán

+1 csakhogy mindezt a PC-re csatlakozva USB kábellel.

(#48131) Levwi válasza emvy (#48116) üzenetére


Levwi
aktív tag

akkor a hivatalos nokia oldal is hazudik? Miben bízzon manapság az ember ha a hivatalos oldal se megbízható.

Huawei P20 Pro Black

(#48132) emvy válasza Levwi (#48131) üzenetére


emvy
nagyúr

Az enyem nem magyar (nem is Mo-n hasznalom).

while (!sleep) sheep++;

(#48133) arm1n_ válasza stewe780 (#48128) üzenetére


arm1n_
csendes tag

Nekem semmi bajom nincs vele, szerintem a geocaching egy adatbázist használ, így a magyarokat nem kell összekötni, nekem behozza az összes közeli ládát, a leírást, a képeket stb.

(#48134) Bukk900 válasza arm1n_ (#48133) üzenetére


Bukk900
őstag

Sok magyar láda nincs bejelentve a geocaching.com-on.

stewe780: ha csak a koordináta kell, akkor copy paste a here maps-ba, megjeleníti és elmented a kedvencekbe.

(#48135) Jokerx


Jokerx
tag

A Onedrive legutóbbi frissülése óta van vele egy kis probléma. Ha bemegyek a Képek/Albumok/Onedrive/Onedrive albums mappába, akkor nem jelent meg szinte semmit, pedig rengeteg kép van benne. A Onedrive alkalmazásban pedig igen. Másnál is előfordul ez a hiba? Mi lehet a megoldás szerintetek? L920 8.1

(#48136) Kbali válasza Levwi (#48131) üzenetére


Kbali
nagyúr

Milyen készüléked van? Lesz/van frissítés, folyamatosan jön ki. Dpw-seknek állították le, olvass vissza.

(#48137) viewdetails válasza Jokerx (#48135) üzenetére


viewdetails
addikt

Igen sajnos, külföldi fórumokon is tömegesen megjelent a hiba, én is tapasztaltam, a 4.2-es verzióra frissítés után

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#48138) Воланд


Воланд
titán

References to GDR1 for Windows Phone 8.1 found in OEM documentation

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48139) Jokerx válasza viewdetails (#48137) üzenetére


Jokerx
tag

Akkor nincs más, várjuk a frissítést :((

(#48140) Dave™ válasza Reinkz (#48129) üzenetére


Dave™
nagyúr

De nem engedi pc-ről sem, azt mondja nincs csatlakoztatva, vagy nem válaszol. Pedig tuti, hogy ezek okozzák. A törlésre valami ötlet, vagy kerülőút?

(#48141) spider23 válasza Jokerx (#48135) üzenetére


spider23
aktív tag

Nekem olyan gondom van vele hogy nyaralás alatt készült egy jó pár kép és videó. Mivel nem nagyon volt wifi ezért nem is került feltöltésre a onedrive-ba. Hazaérve gondoltam elkezdi majd feltölteni ahogy csatlakozik a wifi -hez, de tévedtem. Másnap próbáltam manuálisan feltölteni de nem sikerült. A telefon lefagyott közben meg sokat kihagyott. A camera roll- ban nem is talaltam olyan opciót kijelölés után hogy feltöltés onedrive-ba, csak a onedrive on keresztül tudtam elindítani a fenti hibákkal. Mit lehet ezzel kezdeni? 8.1-rol van szó.

(#48142) Statikus válasza spider23 (#48141) üzenetére


Statikus
senior tag

Nemrég hasonló problémám volt, de magától megoldódott.
Fel fogja tölteni WIFI-n keresztül magától, csak várni kell kicsit. Esetleg wifi-s területen csinálj 1-2 fotót, hátha attól elindul az összes hiányzó feltöltése.

Egyébként ezt akkor, egyszer csinálta, valszeg valami bug lehetett. Azóta simán, bármikor fotózok, ha wifihez kapcsolódok, feltölti az új képeket.

(#48143) Pttypang válasza Воланд (#48138) üzenetére


Pttypang
veterán

Mindig lesz mire varni :)

Everybody lies.

(#48144) Sungoo válasza Jokerx (#48135) üzenetére


Sungoo
addikt

Most én is megnéztem. Elkezdi betölteni a képeket, majd fekete képernyő. :(

(#48145) spider23 válasza Statikus (#48142) üzenetére


spider23
aktív tag

Most csináltam egy fényképet és azt azonnal fel is töltötte. De az előző képekre rá sem hederített. 😒

(#48146) Dave™ válasza Dave™ (#48140) üzenetére


Dave™
nagyúr

Sikerült, csak egymás után kétszer kellett törölni ugyanazt.

(#48147) Воланд válasza Pttypang (#48143) üzenetére


Воланд
titán

az a jo, hogy ezt legalabb kitoljak pfd-ben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48148) Pttypang válasza Воланд (#48147) üzenetére


Pttypang
veterán

Addigra lesz hozza telefonom is :DDD

Everybody lies.

(#48149) Levwi válasza Kbali (#48136) üzenetére


Levwi
aktív tag

Tudom, hogy a pfd-seknek le van állítva de emvy kolléga visszatette a 8.0-t és nem jelzett neki frissítést a teló pedig a hivatalos oldal szerint már elérhető 1520-ra. Nekem 920-am van.

Huawei P20 Pro Black

(#48150) emvy válasza Levwi (#48149) üzenetére


emvy
nagyúr

De mondom, hogy en _nem_ magyar orszagkodu telefont hasznalok, es megneztem a Nokia oldalan az enyemet: 'Under testing'. Szoval az otthon hasznalatos firmware-re kint kell lennie.

Egyebkent a 8.0 legdurvabb elonye: a kamera egybol startol, 8.1-en meg tokoreszik. Gondolom a Cyan fixalja azt is.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.