Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48601) legiaap válasza Ádám16 (#48598) üzenetére


legiaap
nagyúr

Itt nem csak olyan appokról van szó, mint a twitter, facebook, instagram meg a társai. Az alapvető appok nyilván elérhetőek de még most is hiányos a store nagyon. Pl. Mennyit kellett várni a Waze-re vagy a Fitbitre, legtöbb nagyobb cég oldalán még mindig csak az IOS és androidos linkek vannak. A saját gáz szolgáltatómnak ami nem kicsi cég nincs appja wp-re, vagy a saját bankomnak olyan az appja, hogy a netre dob vagy van olyan app amivel távolról tudom vezérelni a lakásom fűtésrendszerét? Vagy hány fajta navi van a store-ban? Tudom ott a HERE és ha nekem más kell?hány WP exclusive game van a store-ban? Állandóan olvasom pl. aki filmet akar nézni mit ajánlanak neki. Moli player soha nem hallottam más alternatívát, pedig jó lenne. Igaza van a csávónak. Nagyon jó rendszer és most, hogy látom mennyi frissítés jön még jobb lesz de ezzel nem lehet csatát nyerni. Kellenek az appok. Lehet neked, vagy a többségnek elegendő ami van de vannak akiknek nem.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48602) cattus válasza zack (#48600) üzenetére


cattus
őstag

Nem igazán értelek. Azt teszel ki a kezdőképernyőre, amit csak akarsz. Ha gyakran játszol, persze célszerű kirakni a Játékok csempét, de ha nincs kint, ugyanúgy elérhető az alkalmazáslistából.

Do the thing!

(#48603) gyurkikrisz válasza Ádám16 (#48597) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Akkor jól gondoltam azt hogy el vagyunk kényeztetve... Igaz hogy mindhárom beta, de más fejlesztési fázisban tartanak, szerintem a lockscreen van a legkorábbi stádiumában, ezért fordulhat elő hogy gyenge. Mert BETA. A rendszer egyik még kezdő stádiumában járó, (kitapasztalatlan?) újdonságára épít, nem csodálom hogy nem perfect.

legiaap: Moliplayeres peldadat nem ertem. Ha egyszer jo, akkor minek kene mas? Mert nem mondhatod azt, hogy barmi KRITIKUS hibaja lenne, ami nem tenne jova. Vagy az a baj hogy fizetni kell? Akinek volt penze telefonra, legyen penze appokra is. Siman megadok egy Angry Birdsert 200 forintot, ami droidon igyenes, mert nem nagy ossszeg, legfeljebb masnap nem tomok be egy jo sutemenyt, hanem Angry Birdsot veszek belole. Nem nagy dolog. Es szerintem exclusive appnak siman betudhato mondjuk a videoszerkeszto, mert droidon nem talatam normalisat, ezek meg eleg sokat tudnak.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48604) savoo válasza legiaap (#48601) üzenetére


savoo
addikt

Mondjuk navira pont van alternatíva...

(#48605) m1lan válasza mdraco (#48583) üzenetére


m1lan
őstag

Azért várjuk meg ezzel a kijelentéssel a Cyan-t. 8.1 PfD-vel bármelyik "laggos fosra" megéri elcserélni szvsz.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#48606) gabber01 válasza Kbali (#48576) üzenetére


gabber01
addikt

Nem, sajnos így sem jó. Letöröltem mindet és letöltöttem újra, de simán a telefonra teszi, pedig a tárterületsegédben mindent átállítottam az SD-re. Egyéb helyen nem tudom még mit lehetne állítani, térképeknél nincs ilyen opció, sem a Here Drive-ban.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#48607) gabber01 válasza legiaap (#48601) üzenetére


gabber01
addikt

Én meg azt nem értem, hogy minek a milliónyi app, aminek a 99%-a hulladék, ótvar, szar és csak időpazarlás letölteni is! Pl. az említett Moli Player helyett minek más? Ha van valami ami tökéletesen használható adott célra, minek mást keresni?
Persze, vannak még hiányosságok, van ami lehetne jobb, de alapvetően megtalálsz mindent ami kell.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#48608) mukibuci válasza savoo (#48604) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mondjuk fitbitre is, vagy polar loop, vagy bármelyik másik ilyen kütyüre. Vagy pebble okosórát is használhatsz, ugye? vagy örüljünk, ha a bluetooth headset működik? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#48609) pzstm válasza zack (#48600) üzenetére


pzstm
titán

kellhet akár igen ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48610) legiaap válasza gyurkikrisz (#48603) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt a pénz dolgot pont rossz embernek mondod. Elég sok appot vettem már a store-ban.
:K
Miért kéne más?
Változatosság kedvéért talán. De az neked miért baj ha lenne alternatíva? Károd lenne belőle? Nem értelek.
savoo: IGO, Sygic..?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48611) gyurkikrisz válasza legiaap (#48610) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nem lenne károm. De minek alternatíva, ha ez is tökéletes?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48612) gabber01 válasza legiaap (#48610) üzenetére


gabber01
addikt

Androidon melyik is az ingyenes offline navi? Ja, várjál, az nincs. :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#48613) savoo válasza mukibuci (#48608) üzenetére


savoo
addikt

?

(#48614) mukibuci válasza savoo (#48613) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

navira mondjuk pont van alternatíva, egy csomó dolog viszont egyáltalán nincs, nem hogy alternatíva lenne rá :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#48615) nikovics válasza hroberto (#48591) üzenetére


nikovics
csendes tag

Behalok, köszönjük! A gyermeksarok be-ki tényleg működik! 😃

(#48616) savoo válasza legiaap (#48610) üzenetére


savoo
addikt

Azok nincsenek (mondjuk IGO csak iphonera van. ) Van viszont Navigon, Copilot pl. (Mondjuk én tök úgy emlékeztem, hogy sygic is van de még sincs.

(#48617) savoo válasza mukibuci (#48614) üzenetére


savoo
addikt

Továbbra sem értem, hogy ez hogy üti az én kommentem?! :F

(#48618) legiaap válasza gabber01 (#48612) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most komolyan ezzel akarsz érvelni a hozzászólásomra?
:)

gyurkikrisz: Leírtam miért lenne jó alternatíva. Változatosság kedvéért, de szemléltetem akkor. Példaul te mindig ugyanabban a ruhában vagy? Gondolom nem. Miért nem? Változatosság kedvéért. Vagy csak egy fajta csakit eszel? Stb.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48619) m1lan válasza gabber01 (#48607) üzenetére


m1lan
őstag

A MoliPlayer fizetős, míg a másik két platformon van egy halom ingyenes alternatíva videolejátszásra.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#48620) mukibuci válasza savoo (#48617) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

felsorolt egy csomó dolgot, amiből te félsikerrel megcáfoltál egyet, majd ezzel el is intézted a kérdést :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#48621) B4l!nt


B4l!nt
aktív tag

Sziasztok.
Régebben már használtam a wp-t egy HTC Titan-al amit szerettem de, voltak hiányosságok.
Nagyon megtetszett az 1520-as. Értesítések már jönnek időben, megbízhatóan? Ha neten böngészve le szeretnék tölteni zip fájlt azt meg lehet nyitni egyszerűen? WP7 alatt gondok voltak még ezekkel. Illetve ahogy látom ebank alkalmazás még nincs, a khb oldala megy rajta megfelelően? (jelenleg LG G2)

(#48622) Alexios válasza B4l!nt (#48621) üzenetére


Alexios
veterán

nekem mindkettő megy rendesen 1520-al

(#48623) mdraco válasza m1lan (#48605) üzenetére


mdraco
őstag

Az igaz, hogy sok bajom volt vele, másoknak is. De mióta visszatértem 8.0-ra, s majd tisztán ráment a 8.1 PfD. Sokkal jobban megy, kevesebbszer látom a resuming feliratot is.

(#48624) savoo válasza mukibuci (#48620) üzenetére


savoo
addikt

:O

Marhára nincs igazad. Semmilyen kérdést nem akartam elintézni, reagáltam egy pontatlanságra. Nem mondtam, hogy nem igaz amit mond, nem hülyéztem le. Írta (többek között), hogy nincs navira alternatíva én meg írtam, hogy van.

(#48625) no1r válasza mukibuci (#48620) üzenetére


no1r
őstag

szerintem ez az app kérdés az egyik legérdekesebb dolog ebben a smartphone bizniszben.
mind2 álláspontot meg tudom igazából érteni. nyilván jobb lenne nagyobb, széleskörűbb és használható app kínálat, de azért hogy ettől bukásra ítéljünk egy rendszert az szerintem erős...
hiszen a másik fele a dolognak pont az, hogy annyian használnak már okostelót, hogy a specifikus igények százalékban elvesznek az átlag felhasználás mellett (és azzal a legtöbb user elégedett is)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#48626) gyurkikrisz válasza legiaap (#48618) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Változatosság kedvéért :DDD ha egyszer van egy jól műkődő program, miért változtassak rajta? Te is naponta váltasz telefont/böngészőt/oprendszert/autót csak a változatosság miatt?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48627) gabber01 válasza legiaap (#48618) üzenetére


gabber01
addikt

Az a baj, hogy hibásak a párhuzamok.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#48628) HKorn válasza legiaap (#48618) üzenetére


HKorn
addikt

Ruhás példa azért nem teljesen passzol ide. Azt kénytelen vagy váltogatni, nem használhatsz egyet folyton.
Emellett én is azt mondom, hogy biztos jó ha van mindenre egymillió alternatíva, de engem speciel droidon tök zavart, hogy akartam egy szimpla jól kinéző egyszerű, sallangmentes appot valamire és napot töltöttem el azzal hogy próbálgassam melyik jó. Wp-n van 1 de sz pont olyan egyszerű ahogy én szeretem :D
Ráadásul én a gyári appokat szeretem használni, nem szeretem ha mindenre külön appot kell letölteni.

Run&Ride

(#48629) legiaap válasza gyurkikrisz (#48626) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na azért ne essünk túlzásokba kérem,
:)
De kérdésedre a válasz elég gyakran váltok telefont, meg oprendszert is. Általában mindig két telefon van nálam két különböző rendszerrel. Az egyiken pl. 5 fajta böngésző van fent és mindegyiket szoktam használni. Autóm nincs még. Egyéb kérdés?
:DDD
Érdemi válasz: Neked nem kell és nem is ajánlott váltani.

HKorn: Hordhatod minden nap ugyanazt a ruhát csak nem árt kimosni azért. :))

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48630) gyurkikrisz válasza legiaap (#48629) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Erdemi valaszt is kapok a kerdesre?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48631) m1lan válasza mdraco (#48623) üzenetére


m1lan
őstag

Nálam az a legkisebb gond, a többit meg újratelepítés nem oldja meg. De még reménykedem, hogy a hivatalos jobb lesz, legalább egy kicsit.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#48632) catroot válasza legiaap (#48618) üzenetére


catroot
veterán

Valahogy azt veszem észre, hogy nehezükre esik sokaknak beismerni azt, hogy sajnos a wp legnagyobb hátránya az, hogy le van maradva a Store. Ezen nincs mit szépíteni.

@gyurkikrisz

Az alternatíva azért is lenne nagyon fontos, mert mindenkinek más az igénye. Lehet, hogy egy adott alkalmazás számodra tökéletes, míg másnak hiányos valamiért. És nem tud működő alternatívát keresni.

Sokszor megesik az ilyen.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#48633) Rigormortiis válasza legiaap (#48618) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért? Te minden alkalommal más appal nyitsz meg videót? Annak mi értelme, de komolyan?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#48634) gyurkikrisz válasza legiaap (#48629) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Még mindig nem kaptam választ arra, hogy miért kell több app, egy feladatra, ha van egy ami tökéletes rá. Csak el poénkodtad hogy így meg úgy, de VALÓS válasz az nincs. De legalább leírtad hogy nekem nem javaslott váltanom. WP topikba csak ilyenért jársz? Mint a tegnapi "google play nem vírusos" hsz-ed 920 topikban, ami egy bődületes nagy baromság volt.

Catroot: Érdekes, eddig nem nagyon olvastam wp topicban arról hogy a moliplayer rossz.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48635) Dosi válasza HKorn (#48628) üzenetére


Dosi
tag

Ezzel én is így voltam mikor anrdoidon kerestem egy fájlkezelőt :W (mondjuk Sony telefonokra amin alapból nincsen mert ugye minek az...) nahát napok teltek el mire találtam olyat ami megfelelt az ismerősnek a telójára. Szerencsére az S4-gyel ilyen probléma nemvolt, ott tök normális egyszerű volt az egész. Meg ha valami appot kerestem valami okból és 321342421414 találatot dobott fel amelyik tökre nem az volt és meg se közelítette utána googleben kellett keresnem h megtaláljam az appot... most h vettem egy L1520-ast :C fájlkezelő van és jó, lejátszó ami van benne a 8.0-ban vagy PfD 8.1-ben fura hogy nem támogatja az mkv, xvides avit(és nem mind1 hova másolom) vagy nagyon kicsi az a lista amit elfogad, erre ott a moliplayer (tudja azt amit az alap samsungosom tudta, kivéve a feliratkezelést... vagy szimplán nyomi vagyok hogy nem tudom hogyan olvastassam be vele a beépített menujéből)
A Nokiás navi külön megváltás volt h nem az online alapú izé mobilnetevős gugli mapsot kell hasznalni, ami semmit nem ér ha elfogy a mobilneted - anélkül meg csak foglalja a helyet, az offline részét pedig nem minősíteném :DDD aztán ugye ott a videószerkesztők, fényképszerkesztők...sokkal jobbak az alap ingyenesek mint ami androidon megfordulnak fizetősben, kicsit fura ha rákeresek valamire nem biztos h dob vele egyenértékű találatot, biztos van jó alternatíva, de ha egyből úgy kezded h fúú nem veszek WP-s telót mert nincs rajta pont ez a nevű app, de lehet van más alternatívája, mint pl dropbox sincs de a Cloud6 progi pont ugyan az nyújtja mint az androidos társáé.
Én személy szerint ha nincs alternatíva egy appra, csak 1 van de az teszi a dolgát mint Dreiwettertaft a sivatagban, medencében, esőben, űrben, szélben akkor pont nem érdekel h nincs alternatíva (és ha nincs lehetséges hogy pont emiatt mert teljesen megfelel...), nem feltétlen kell az Androidos vagy iOS-es példát követni h legyen 87.846.513.216.898 app(és húú tegnap átlépte a 90.000.000.000.000 határt yeee celebráció van), ha van ami rendesen működik akkor a többi fölös mert nem fogják annyira használni... SZERINTEM! :C :))

u.i.: nekem személy szerint egy app hiányzik a GO SMS Pro( 1k sms-em van fent dropboxon ami várja a letöltést...)

[ Szerkesztve ]

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#48636) gyurkikrisz válasza Dosi (#48635) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A feliratnak egy mappában kell lennie a videóval, és ugyanannak kell lennie a nevének is, és akkor hozzátársítja. Ha így nem megy, akkor a beállításokban a felirat nyelvét át kell állítani sima angolra.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48637) macika69


macika69
tag

Szerintem igazán jó vétel most
[Nokia Lumia 820]

[ Szerkesztve ]

(#48638) Blyan válasza pushalias (#48582) üzenetére


Blyan
félisten

Sőt, nagyon is jól látja a dolgokat.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48639) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Szerintetek zene lejátszásakor lesz valaha élő a Zene csempe? Én szerettem, hogy 8.0 alatt megjelenítette az előadó nevét, vagy az albumborítót.

(#48640) Воланд válasza Pinyo16689 (#48639) üzenetére


Воланд
titán

gdr1

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48641) HKorn válasza Dosi (#48635) üzenetére


HKorn
addikt

Jah.

Viszont legiaap fájdalmának azt részét értem, hogy ha valami újdonságról van szó, mindenhol elsőként csak iOS és android letöltési lehetőség van, sajna WP háttérbe van szorítva. Meg nyilván vannak sepciális igényekre appok, amik szintén nem elérhetőek WP-n, de valszeg ezek a felhasználók nagy részét nem érintik.

De bízzunk benne, hogy ha szépen stabilan nő a WP-t használók tábora, úgy az appfejlesztők is szívesebben fejlesztenek.

Nem akarok folyton magammal példálózni, mert nyilván mindenkinek másak az igényei, de nekem mondjuk tökéletesen elég a store által nyújtott kínálat, sőt, szerintem már itt is kezd sok lenni a semmirevaló, szemét app, amiből androidon temérdek van.
Pár hetet használtam egy androidos tabletet és nézegettem a Play-t, hogy mi van ott olyan, ami Store-ban nincs és esetleg tök hasznos lenne nekem, hát nem találtam ilyet :)

Run&Ride

(#48642) Pinyo16689 válasza Воланд (#48640) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Köszi. Bár nem igazán értem, miért maradt most ki, hisz eddig volt... De majd gdr1-nél mondhatják rá, hogy egy újabb remek feature! :-)

(#48643) mukibuci válasza HKorn (#48641) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nyilván az átlagnak nem hiányoznak ilyen dolgok, mert aki használ valami kütyüt, annak ha meg is fordul a fejében a wp, azzal a lendülettel felejti is el. így valóban nem fog reklamálni senki sem, hogy nem működik :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#48644) Воланд válasza Pinyo16689 (#48642) üzenetére


Воланд
titán

folyamatosan fejlesztik az alkalmazast, ezzel a funkcioval most igy lettek kesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48645) zack válasza cattus (#48602) üzenetére


zack
nagyúr

Nem ez volt a a kérdés. :) Azt nem tudtam, hogy ehhez Xbox login kell e, vagy sem, illetve azoknak találták e ki, akik rendelkeznek Xbox-szal. Ezért kérdeztem, mert akkor tök felesleges hogy csempeként kint legyen.
De így, hogy én is használhatom, van érteleme kitenni. ;)

A telefon maradni fog. Nagyon tetszik. Mondom ezt a hiányosságai ellenére, úgy hogy az utóbbi években csak Androidot és iOS-t használtam. i4, S2, Note2, S4, HTC One, LG G2...

Azt nem tudjátok miért nem tudom PC-ről a Marketen beállítani a fiókomat? Amikor email ellenőrzés lenne, valami kódot kellene hogy kapjak, de nem jön semmi. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48646) Воланд válasza zack (#48645) üzenetére


Воланд
titán

kerd sms-ben a kodot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48647) zack válasza Воланд (#48646) üzenetére


zack
nagyúr

Ilyen lehetőséget nem dobott fel.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48648) hroberto válasza zack (#48647) üzenetére


hroberto
veterán

Webes felületen be tudod állítani, hogy, hogyan szeretnéd megkapni a kódot. Itt választható sms is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#48649) Dosi válasza HKorn (#48641) üzenetére


Dosi
tag

Igen és ez h a legtöbb dolog iOS és Droidra van először, WP-re meg vagy lesz vagy nem, olyan tyúk és a tojás, ha a szolgáltatók nem csinálnak az adott oprendszerre appot akkor lehet valaki nem is vált pedig maga az os jól fut és stabilan. Amíg viszont nem látják hogy nagy a felhasználóbázis addig nem lép a szolgáltató(és itt nem csak a Vodafonera, Telenorra gondolok, hanem minden olyan cégre/vállalkozásra akiknek van appja androidra/iOSre és sokan használják) és amíg nem lépnek addig amolyan kihasználatlan marad az os és a kínálat nehezen növekszik...

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#48650) Z0C! válasza HKorn (#48641) üzenetére


Z0C!
őstag

nekem pedig van.

Mivel only bankkártyás fizetést erőltetem, a saját bankomnak nincs appja, de még olyan sem, amivel egyenleget tudok ellenőrizni, így marad a webes felület.
Továbbá szimulátorozok így úgynevezett HUD-ként szeretném a telómat használni. Droidnál számtalan lehetőség volt, itt pedig lfaszse...
De hiányzik a Miskolc menetrend is.

szóval a hiány nem minden oldalról mondható el.

----- www.zoci.gumroad.com -----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.