Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47951) pzstm válasza blokad (#47943) üzenetére


pzstm
titán

és az megy? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47952) Kbali válasza Воланд (#47945) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez az, de nekem ezt írja ki:

(#47953) blokad válasza pzstm (#47951) üzenetére


blokad
senior tag

Igen, arról csekkoltam reggel is :) a kis 520-on gyorsabb és jobb is, mint az official alkalmazás, plusz lehet "check in now" csempét kitűzni ami egyből a venue választóhoz dob be.

[ Szerkesztve ]

(#47954) pzstm válasza blokad (#47953) üzenetére


pzstm
titán

akkor máris kukázom a Foursquuaret :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47955) MattM


MattM
tag

Sziasztok! Valaki tud olyasmi appot WP-re, mint az AirDroid androidra?
Tehát egy OTA-sync cuccot :D

[ Szerkesztve ]

(#47956) Воланд


Воланд
titán

csodbe ment a nokia, kocsog ms444!!!negy!!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47957) Sofian válasza Воланд (#47956) üzenetére


Sofian
őstag

Kit érdekel/érdekelt a fogyasztók közül az NSN? ;]

(#47958) emvy


emvy
nagyúr

Megvan a megoldas az automatikus idoallitasra: Authenticator.

while (!sleep) sheep++;

(#47959) Воланд válasza emvy (#47958) üzenetére


Воланд
titán

az nem allitja, csupan kiirja, hogy mennyit kesik vagy eppen siet a keszuleked.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47960) gabber01 válasza emvy (#47958) üzenetére


gabber01
addikt

És ez hogyan függ össze az idővel?

Szóval kb. sehogy...

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#47961) emvy válasza Воланд (#47959) üzenetére


emvy
nagyúr

Kozepesen beneztem. Szoval maganak atallitja, de a 'fedelzeti' orat nem allitja at. Vicces, mert ehhez kommunikalnia kell az NTP szerverrel :)

@gabber01:

Az azonositas eleg masszivan osszefugg a pontos idovel..

while (!sleep) sheep++;

(#47962) gabber01 válasza emvy (#47961) üzenetére


gabber01
addikt

Azt én értem, de az elég rossz lenne még viccnek is, ha ehhez külön app kellene. Elvégre megfelelő autentikáció nélkül fel sem léphetne a telefon adott szolgáltatói hálózatra. Vicc ez az egész, már 20 éve is működött ez a lehetőség.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#47963) emvy válasza gabber01 (#47962) üzenetére


emvy
nagyúr

Jah, mondjuk pont a GSM AUC-hoz nem kell a pontos ido, de vegulis ez reszletkerdes most. Tenyleg nagyon kene mar az NTP WP-re, foleg, hogy ha valami miatt csutkara merul a telefon, akkor az ido/datum visszaall a legutobbi hard reset idejere (???)...

while (!sleep) sheep++;

(#47964) Clemi válasza Kbali (#47952) üzenetére


Clemi
veterán

Esetleg nem az a helyzet áll fenn, hogy két Onedrive fiókod van? Amit a PC-n nézel annak más a felhasználónév/jelszó párosa, mint az MS fióknak amit a telefonodon állítottál be? Első körben ennek néznék utána, de egy előzetes ellenőrzésként a telefonon a fényképeknél az albumokban alul külön ott látszanak a tárhelyeken lévő fényképek, így a FB fiókban és az OneDrive fiókban lévők is. Ha ott látszanak a szinkronizált képek, akkor valóban dupla fiókod van.

(#47965) Dzsosy válasza blokad (#47953) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Ráadásul az "Én" csempe "bejelentkezés" részébe is be tud épülni.. :P

(#47966) catroot válasza blokad (#47943) üzenetére


catroot
veterán

Ott is ugyanúgy beragad az értesítés és nem fejlesztik azt sem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47967) Kbali válasza Clemi (#47964) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szia! Nem hiszem, hogy így lenne, ondedrive-on látom a camera roll-t, doksikat, ha pl. camscannerrel mentek képet, akkor megjelenik, ott vannak a kontaktjaim is. Csak a biztonsági mentés nem látszik.

(#47968) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Sziasztok,
Adott a következő összeállítás: L625 + egy nem smart tv, amin csak hdmi csati van, usb nincs.
Meg tudom valahogyan a telefon képét jeleníteni a tv-n?
A telefon azt írja, hogy vezeték nélkül nem tud képet továbbítani. (a dlna hardveres feature vagy szoftveres?)
Nincs valami hack erre?
Vannak tv okosító androidos kütyük, az segíthetne?
Előre is Köszi!
G

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#47969) jockas válasza Kbali (#47967) üzenetére


jockas
senior tag

Nálam is ugyanez a helyzet. Elvileg van biztonsági mentés (kivéve a képeket), de a Onedrive szerint nincs olyan eszköz, ami beállításokat mentene oda. Természetesen a névjegyzék ott van, ha a telefonról feltöltök valamit, akkor az is felkerül.

(#47970) Dave™ válasza eszgabor (#47968) üzenetére


Dave™
nagyúr

A Lumia 625 szerintem tud DLNA-t, meg egyébként is van több megoldás is erre, ha képeket szeretnél, de ha a TV-d teljesen "buta", akkor valamit rá kell kötnöd, pl. egy androidos tv okosítót, ahogy fogalmaztál, vagy akár egy laptopot, HTPC-t. A telefon ugye mint adó lesz jelen, de vevőnek is lennie kell, tehát hiába lenne pl. Lumia 930-ad Miracasttal, ahhoz is kellene valami, ami fogadja a jelet. Lásd a fentiek.

(#47971) Clemi válasza Kbali (#47967) üzenetére


Clemi
veterán

Neked 8.0 vagy már 8.1 van a telefonon? Esetleg csinálj néhány képernyő képet a biztonsági mentés menü képernyőiről és tedd fel ide, talán azokon ki lehet szúrni valamit.
Egyébként WiFi kapcsolattal próbálsz menteni?

Nekem speciel még a PC (azon is 8.1 van) biztonsági mentése is látszik, ott ahol neked azt az üzenetet mutatja, hogy nincs eszköz ami oda mentene.

[ Szerkesztve ]

(#47972) jockas válasza Clemi (#47971) üzenetére


jockas
senior tag

Kétlem, hogy bármit ki lehetne szúrni a beállítási képekből. Csak annyit látsz, hogy be van kapcsolva és hogy X órával ezelőtt készült utoljára biztonsági mentés...Onedrive-on meg nem látszik. Egyébként nálam 8.0.

(#47973) mrhitoshi válasza Oppenheimer (#47900) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Már nyert ügye van a Sony-nak. :D
Szerencse, hogy PS4-et vettem, mindig is vonzott az, amit még az MS a Xbox mögé rak, de így kutyát sem érdekli már. :C

PS4

(#47974) Dave™ válasza mrhitoshi (#47973) üzenetére


Dave™
nagyúr

Kész szerencse, valóban, hiszen hivatalosan úgysem érhető el itthon az xbox music és a video, a live-ot nyilván nem érinti, az exkluzívok pedig továbbra is exkluzívok maradnak, ergo rengeteget nyertél ezzel a még nem is tudni hogyan kell értelmezni "hírrel". Nem mondom, hogy ne örülj a PS-nek, csak ne csinálj már úgy, mintha most valami nagyon megváltozott volna a saját szempontodból, mert az ég világon semmi változás, sőt, inkább arról szól, hogy a játékokra fognak nagyobb hangsúlyt fektetni, és gondolom ezért vettél elsősorban PS4-et.

(#47975) mrhitoshi válasza Dave™ (#47974) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Bocs, de szerintem az ilyen hírek egyenlők azzal, hogy amit eddig csináltunk, és építgettünk az fogjuk és leszarjuk. Én azért örülök, hogy nem egy ilyen idióta bagázstól vettem konzolt, mert kitudja mit fognak még elbaszni az elkövetkezendő 6-7 évben. Arról nem is beszélve, hogy a Sony-nál ott van a Music Unlimited. ;)

PS4

(#47976) Kbali válasza Clemi (#47971) üzenetére


Kbali
nagyúr

8.0, Black van, utoljára mobilneten indítottam a mentést, végig is megy, kiírja, hogy sikeres, de nem látom, ahogy Jockas sem.

(#47977) pzstm válasza mrhitoshi (#47973) üzenetére


pzstm
titán

nyilván mindent átolvastál, tájékozódtál, és végigolvastad a topikot is ugye? :U [link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47978) Azazael válasza pzstm (#47977) üzenetére


Azazael
aktív tag

A [wpcentralos cikk] alapján sem teljesen világos még mi lesz, az appokat megtartják az biztosnak tűnik, és lehet a tartalomgyártásra tett törekvéseket állítják le, részleteket nem közöltek.

(#47979) Clemi válasza Kbali (#47976) üzenetére


Clemi
veterán

Esetleg próbáld meg WiFI kapcsolattal a mentést. Nekem úgy rémlik mintha a Black alatt lenne olyan opció külön, hogy csak WiFi kapcsolatnál ment bizonyos dolgokat.
A képernyő mentéseket nem teszed fel valahová?

(#47980) Dave™ válasza mrhitoshi (#47975) üzenetére


Dave™
nagyúr

Csak gyanítom ettől az "idióta" bagázstól használod a Windowst, meg az aláírásod szerint a WP-t. Csak a következetesség jegyében.

(#47981) mrhitoshi válasza Dave™ (#47980) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A piacon nincs jobb náluk. Ha lenne, más lenne a helyzet. ;)

PS4

(#47982) savoo válasza Воланд (#47898) üzenetére


savoo
addikt

A kinect azért nem lett sikeres mert sz*rra sem való. Egy konzol igen is a játékokról szóljon ne a sok felesleges maszlagról.

(#47983) Oppenheimer válasza savoo (#47982) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hazibuliba jo moka, azon kivul tenyleg hasztalan.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#47984) batai15


batai15
félisten

Unalmas ez a wp életxD

(#47985) jockas válasza Clemi (#47979) üzenetére


jockas
senior tag

Nálam WIFI-n van a telefon gyakorlatilag mindig... (elég fura ez így,főleg, ha HR-nél mondjuk fel sem ajánlja a visszaállítást...erről viszont én nem tudom nyilatkozni, mert amióta megvan, azóta nem volt HR és nem is tervezek)

(#47986) nyesix


nyesix
senior tag

Sziasztok, be lehet állítani, vagy le lehet tölteni podcastkent a classfm morning show c. műsort ?

(#47987) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

En azt tapasztalom igy jópár nap után, hogy alapjaiban siman hozza az uzemidot , eleg jo 1,5 nap. Ebben telo zengallgatas...viszont keves net. De amint IE11 el böngészek...rogton zabálja. Nincs valami alternatív böngésző ami kevesebbet eszik, de olyan gyors is mint az IE11?
Egyrbkent lumia 625 a telo.

2. Illetve hogy tudom elérni azt hogy a névjegyeimet is feliltse felhőbe az Outlook?
Elvileg van ilyen funkciója.

[ Szerkesztve ]

(#47988) Azazael válasza fulton (#47987) üzenetére


Azazael
aktív tag

Szia!
1. tudtommal alapvetően minden böngésző az IE motorját használja így fogyasztásnak nagyon hasonlóan kéne alakulnia, de meg lehet próbálni másikat (nálam mondjuk az IE esetén a kijelző zabál sokat) pl.: Surfcube, Next browser, UC browser esetleg.

2. Magától szinkronizál felhőbe mivel csak vmilyen fiókban (outlook, gmail stb.) tudsz névjegyet menteni. Vagy egyik accountodról szeretnél a másikra másolni?

(#47989) fulton válasza Azazael (#47988) üzenetére


fulton
addikt

Nem , de pl most is mikor atalltam a 8.1 re, elotte a 8.0 rendszernél is be volt állítva az Outlook fiók, mégsem szinkronizált miutan felrakta a 8.1 et. Pedig szinten megadtam az Outlook fiók accountjat a telóra. Es megsem szinkronizált.

(#47990) Azazael válasza fulton (#47989) üzenetére


Azazael
aktív tag

Idő kell neki, hogy lehúzza a névjegyeket. Az elsődleges fióknál nincs lehetőség arra, hogy elutasítsd a névjegy sync-et (de ezt beállításokban kapcsolatok beállításai között a névjegyek hozzáadása részen belőheted a fiókot amit szeretnél, hogy szinkronizáljon).

(#47991) viewdetails


viewdetails
addikt

Ismerős L820 8.0, Win7x64 Prof, drivert hiányol ha csatlakoztatja, nem látszik az MTP eszköz. MS MTP SDK letöltve, helyzet változatlan, eszköz eltávolítva, újra hozzáadva, semmi változás. Másik W7x64 alatt szintén nem látszódik, Win 8.x alatt nem tudja kipróbálni. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#47992) szamovar


szamovar
tag

Nálam sem látszódik semmi a biztonsági mentésből, pedig be van állítva. Ki is írja a telefon, hogy mikor mentett utoljára, de a felhőben semmi. 1020 8.0 black

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#47993) cattus


cattus
őstag

Gondolom csak 8.1-es telefon biztonsági mentése látszódik direktben a OneDrive tárhelyen, ha jól tudom, 8.0-n még senkinek sem volt ilyen. Szóval újabb 8.1 ficsőr.

Do the thing!

(#47994) KunEmber válasza cattus (#47993) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ja, ja. Menüpont ott van, de az eszközlista/mentések nem látszódnak, pedig ment, mert múltkor szépen vissza is töltötte.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#47995) Dave™


Dave™
nagyúr

Kipróbáltam a Spotify-t, és az a vicces, hogy streamelve is sokkal gyorsabb és összeszedettebb minden szempontból, mint a gyári zene alkalmazás a helyi tartalommal. Van még hova fejlődnie...

(#47996) pzstm


pzstm
titán

DC-50-es tartozékot rendelt már valaki? Vagy esetleg használ bárki?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47997) BobTail válasza pzstm (#47996) üzenetére


BobTail
őstag

Mire vagy kíváncsi?

(#47998) pzstm válasza BobTail (#47997) üzenetére


pzstm
titán

tapasztalatokra ;] :P

Ha zsbemeben hordom és lemerül, akkor mondjuk mennyi idő alatt töltődik újra, illetve ugyebár nem volt még vezetéknélküli töltőm, ha arra rakom telefont mennyivel lesz lassabb/gyorsabb a töltési sebesség? :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47999) BobTail válasza pzstm (#47998) üzenetére


BobTail
őstag

Töltési sebesság már ugyanolyan gyors, mintha hálózatról menne. Mivel 2400 mAh-es, így majdnem 100%-ra fel tudja tölteni 0-ról :P

(#48000) mbale válasza Dave™ (#47995) üzenetére


mbale
tag

Nyugi, majd ha elkezdi random dobálni a check your internet connection errort, visszavonod. Egy rakás szar, ha hosszabb ideje már használod.

szerk: na csak le kellett írnom...

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.