Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44751) JamesHun válasza br.rak (#44750) üzenetére


JamesHun
addikt

tudom, pedig nem hinném, hogy annyira nagy árkülönbség lenne
talán a samsungnak van, mert nála olvastam egy smart dual sim leírást ahol mindkettő mehet egyszerre
akár beszéd közben 3g-t megoszthatod sim2 ről

SeriesX: JamesSHun

(#44752) 313313 válasza JamesHun (#44751) üzenetére


313313
addikt

Én úgy olvastam okos telefonnál processzor szinten akad meg a dolog, mivel a processzor nem képes kezelni a dual-aktiv módot. Illetve van 1-2 processzor ami köré lehetne telefont építeni, de azok meg elég borsosak...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#44753) Blyan válasza jockas (#44749) üzenetére


Blyan
félisten

Ne higyjetek nekik, sose történt még semmi állejtős dolog. :N

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44754) mazsi70 válasza batai15 (#44732) üzenetére


mazsi70
senior tag

Nekem is nagyon bejövős !

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#44755) JamesHun


JamesHun
addikt

2014 ben tök jó lenne ha lenne olyan névjegyzék ami kompatibilis IOS és WP-n is
icloud egy kaka
microsoftos elég fapados és kötött
google majdnem jó, de az egyik os en a weblap mező pl nem jelenik meg, csak az egyéb mezőként kezelt webcím

SeriesX: JamesSHun

(#44756) hülyegyerek válasza Blyan (#44753) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Legalább addig is van miről beszélni :)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#44757) csabi94 válasza Dave™ (#44665) üzenetére


csabi94
őstag

Szerintem nagyon szép a képe a 820-nak, és nem azért, mert elfogult vagyok. Barátomnak 625 van (tudom, hogy az olcsóbb kategória), és egymás mellé téve szemet szúr, hogy milyen szép a kép. Nem váltanék, csak ha nagyobb kijelzőt kapnék hd vagy full hd felbontással. :)

(#44758) Dave™ válasza csabi94 (#44757) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha szépnek látod akkorsemmi gond, elég megosztó jelenség, normális, hogy két tábora van. A Lumia 800-at én is nagyon szépnek láttam anno, aztán amikor most bekapcsolom a 920 mellett akkor meg már nem annyira, átállt a szemem :)

(#44759) WestBam


WestBam
senior tag


@ SsPL711
Félre van értve valami. Elsősorban én rontottam el, mert 920 és 820 szerepel a képeken. Másodsorban Crytec210-nek írtam tegnap, hogy lövök a két telefonról képet neki egymás mellett, mert van rá lehetőségem, ezzel is esetleg segítve a döntését, ha telefont cserélne akkor a 920 jobb választás szerintem mint a 820. Szóval itt két konkrét típusról volt szó.


@ Dave™
Az én szememnek a képekkel ellentétben a 920 sokkal természetesebbnek hat, ellenben a fotón sajnos ez pont fordítva jön át, mintha annak természetesebb színei lennének, ami mérésekkel igazolva lehet így is van, ellenben mivel a szememmel nézem a telefont nekem sokkal jobb a 920 "ragyogóbb" színe és képe, közelebbinek tűnik a valósághoz, a 820 fakóbbnak hat.


@ Dzsosy
Neked inkább nem írok semmit, először olvasd már el kinek és miért csináltam a képeket, aztán lehet flamelni de felesleges mert ebben nem találsz itt partnert szerintem ;) Amúgy igen, én szúrtam el, 800-at írtam de 820 van a fotón a 920 mellett.

@ mindenki
PEACE!

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#44760) Dzsosy válasza WestBam (#44759) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nem flamelek, csupán egyszerűen nincs értelme annak amit csináltál és írtál (mármint ennek a pixeles összehasonlításnak). ;)

(#44742) jockas
80000 Ft volt januárban telenornál előfizuval. Ennyiért nem nagyon volt független (plusz utólag kiderült, hogy a telenor is függetleneket árul :DDD). :P

[ Szerkesztve ]

(#44761) Levwi válasza Dzsosy (#44760) üzenetére


Levwi
aktív tag

A két képen nem a pixel a lényeg hanem a színek, a 920 kijelzője igenis valósághűbb színeket ad mint a 820-é a 820 kijelzője kicsit kékes és ez a lényeg a képeknél és nem a pixelek.

Huawei P20 Pro Black

(#44762) Dzsosy válasza Levwi (#44761) üzenetére


Dzsosy
senior tag

"Felbontásra az egyik képen belezoomolva jól látszik, hogy a 800 mennyivel jobban csíkoz vagy pixeles, kinek hogy tetszik."

A többi stimmel (vagyis szubjektív, de értem, hogy neki az jön be jobban). ;)

(#44763) BiP válasza Blyan (#44753) üzenetére


BiP
nagyúr

Végülis a Pureview se volt az :)

(#44761) Levwi: Lehet, bár nekem a linkelt képeken a 820 képe jobban tetszik.
Élőben persze biztos más a helyzet. Igaz, csak 925-re emlékszem, de az nagyon szép. (820-nál szebb)
Nekem 820 van, de azzal is meg vagyok elégedve.

(#44765) bwooster: Az első kettő bűnronda, (az X koppintás gáz, a másik tankmobil meg vicc),
a 3. viszont nem rossz. Kár, hogy ilyen nagy tepsi.

[ Szerkesztve ]

(#44764) Levwi válasza Dzsosy (#44762) üzenetére


Levwi
aktív tag

bocsi azt nem láttam hogy felbontásról is szól az eszmecsere elsiklottam felette de akkor tényleg nem sok értelme van a képnek.
a színek azok látszanak de mást nem kell nézni rajta. :)

Huawei P20 Pro Black

(#44765) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

volt már?
Windows Phone 8.1 Prototypes Hands On at Computex 2014

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#44766) Blyan válasza BiP (#44763) üzenetére


Blyan
félisten

Hát a 808 még az volt, azóta semmi álejtős nem jött össze ezen a fronton.
Vagy igen?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44767) sickoface


sickoface
tag

helló!

találkoztatok már olyan hibával, h nem működik a mobilnet? felmentem a telekom oldalára és még van kb 100mb, amit felhasználhatok, de nem bírok csatlakozni. beállításoknál engedélyezve van, próbáltam ki-be kapcsolgatni, hálózatkeresést automatikusra/kézire, de semmi. ha átkapcsolom 2g-3g-lte-re akkor sem sikerül. egyébként azóta ilyen, mióta visszajött szervizből. (repedt kijelző)

amit még elfelejtettem leírni, a térerő mindig a felén van és hívás közben néha iszonyatosan besípol, mintha gerjedne.

[ Szerkesztve ]

(#44768) WinPho válasza Blyan (#44753) üzenetére


WinPho
senior tag

Akkor már nagyon érik, lehet, hogy most mégis. ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#44769) Воланд


Воланд
titán

Microsoft's next flagship Windows Phone to come out in November on 3 US carriers, features 3D Touch

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44770) pzstm válasza Воланд (#44769) üzenetére


pzstm
titán

akkoris megveszem nemsokára 930-t ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44771) Integrale


Integrale
veterán

Bongeszoben ti sem tudtuk belepni az outlookba?

"Bad reklám is reklám too"

(#44772) busman_ válasza sickoface (#44767) üzenetére


busman_
tag

Igen, sokaknak volt ez a hiba. A megoldás nalam az volt hogy a Beállítások/ hozzáférési pont menüben LTErol 3G-re állítod magad.

(#44773) pzstm válasza Integrale (#44771) üzenetére


pzstm
titán

Nalam most bejön

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44774) Lall


Lall
veterán

Jó lett ez az új 8.1 frissítés. 2 óránként csak 30%-ot merül a telefon.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44775) Integrale válasza Lall (#44774) üzenetére


Integrale
veterán

Amikor frissitettem javult egy kicsit, tegnap ugyan azzal a hasznalattal egy ora alatt 28%!

pzstm: Koszi, nalam se wifirol se mobilnetrol nem tolti be. :(

"Bad reklám is reklám too"

(#44776) Dave™ válasza Lall (#44774) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem 2,5 óra alatt merült 4%-ot. Valamelyik app lesz az inkább.

(#44777) viewdetails válasza Lall (#44774) üzenetére


viewdetails
addikt

Elég volt. Szedd le az Insidert Lalll és menj haza. :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44778) Clemi válasza viewdetails (#44777) üzenetére


Clemi
veterán

Rendkívül boldog lennék, ha részleteznéd, hogy miért is az Insider az oka ha akkorát merül a telefon! :C Csak tájékoztatásul: Lassan egy éve használom (igaz a Pro verziót) és jelenleg, ha kikapcsolom a GPS-t és az adatforgalmat 2G-re kapcsolom, akkor WiFi nélkül 0,7 %-ot WiFi-re kapcsolódva 1,3%-ot merül üresjáratban a telefon. Akkor mi köze is van az Insidernek a merüléshez, ami ráadásul engedélyezve van, hogy folyamatosan fusson a háttérben.

(#44779) viewdetails válasza Clemi (#44778) üzenetére


viewdetails
addikt

Te nem szoktad olvasni ezt a topikot, csak írsz, ugye? ;)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44780) Integrale válasza Clemi (#44778) üzenetére


Integrale
veterán

Emlekeim szerint Lallnal is furcsa dolgokat muvelt az Insider, ugy mint nalam.

Feltoltottem, reggel 6-kor levettem, netezessel, zenehallgatassal es egy-ket hivassal delelott 10-ig 100%-on maradt. Kikapcsoltam, vissza mar nem tudtam, mert teljesen lemerult! Ezt eljatszotta ketszer, letiltottam az Insidert, es megjavult.

Akksit felesleges figyelgetnem, ha lemerul feltoltom, ha gyorsan merul sem fogom kevesbe hasznalni...
Igy az insider csak a kicsempezheto okossagok miatt van fent.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#44781) btudos válasza Lall (#44774) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nálam csak rebootolt 3 óránként, tegnap óta nem csinálja, az akksi meg jobb lett, mint eddig bármikor.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#44782) Clemi válasza viewdetails (#44779) üzenetére


Clemi
veterán

Tőlem azt csinálsz a telefonodon amit akarsz. :DDD Nálam működik gond nélkül. :C

Egyébként meg folyamatosan olvasom a topicot. :K

(#44783) Pttypang válasza Clemi (#44782) üzenetére


Pttypang
veterán

Szóval eloszor reszletezze, mi a baj az insiderrel, majd miutan reszletezte, mar elkuldod a fenebe? Erdekes. :U

Everybody lies.

(#44784) Integrale válasza Clemi (#44782) üzenetére


Integrale
veterán

Hat jo, orulj neki :D
De az megint mas kerdes, hogy a a banatert fontos ennyire, hogy 0,7 vagy 1,3%-ot merul orankent. Raadadul egzaktan akkor tudnad merni, ha nem mobilkent hasznalnad.
Eltero lefedettseg es hofok miatt lehetetlen, hogy osszehasonlithato eredmenyekrol beszeljunk.

"Bad reklám is reklám too"

(#44785) viewdetails válasza Clemi (#44782) üzenetére


viewdetails
addikt

Nyugi. Egyrészt Nem Te voltál megszólítva, másrészt nagyjából mindenki tisztában van vele, hogy ez egy fricska Lalll-nak.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44786) Sofian válasza Integrale (#44784) üzenetére


Sofian
őstag

Új frissítéssel nálam is gyorsabban merül készenlétben... én nem változtattam semmit ugyanazokat használom.. Első 8.1 release-nél is mindenki arról akart meggyőzni, hogy a háttérben megy a SETI program a telefonon.. pedig nem...

Előző verziónál minden ok volt.. azokat a számokat hozta mint anno 8.0-nál

(#44787) SsPL711 válasza Sofian (#44786) üzenetére


SsPL711
őstag

Pár nap múlva az új frissítés is beindexel mindent a háttérben, az új metódus alapján, meg elküld mindent az MS-nak, amire szükség van, aztán lecsillapodik megint és jó lesz az akku fogyasztás. :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#44788) Sofian válasza SsPL711 (#44787) üzenetére


Sofian
őstag

Az előző frissítésnél azonnal visszaesett a fogyasztás... akkor csak minden második update indexel...? :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#44789) Clemi válasza Integrale (#44784) üzenetére


Clemi
veterán

Nem az a fontos, hogy 0,7 vagy 1,3 hanem hogy a két óránként 30% az nagyon sok. :( Nálam zene hallgatás+GPS+Endomondo+4G alatt merül óránként 7-8%-ot. :K
Egyébként meg hol olvastad, hogy bárkit elküldtem bárhová miután részletezett valamit, pedig nem is részletezett senki semmit?
De szerintem lapozzunk :R

(#44790) SsPL711 válasza Sofian (#44788) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem, nem. Az előzőnél is ez volt, aztán beállt a 8.0-as szintjére.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#44791) StLui


StLui
veterán

Ezt csakén nem értem? Eddig is volt 200usd alatt, az 520, nem?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#44792) Integrale válasza Clemi (#44789) üzenetére


Integrale
veterán

De az óránként 30%-ot programok nélkül is meg tudom ítélni, hogy sok. :D

olvass vissza, hogy ki írt kinek!

"Bad reklám is reklám too"

(#44793) Bukk900 válasza StLui (#44791) üzenetére


Bukk900
őstag

Gondolom sok hasonló 100-200 usd körüli telefon, táblagép jön az idén. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#44794) viewdetails válasza Bukk900 (#44793) üzenetére


viewdetails
addikt

Az első IP6x-es minősítésűt várom, ki lépi meg először?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44795) Lall válasza viewdetails (#44777) üzenetére


Lall
veterán

Van fent 15 felé akkufigyelő. Tudod, erre izgulok. :)

Sofian: Ugyan ezt tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44796) viewdetails válasza Lall (#44795) üzenetére


viewdetails
addikt

Hogyne tudnám! :D
TakÜzem és IE háttérben futása ki van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44797) Blyan válasza Sofian (#44788) üzenetére


Blyan
félisten

nem így szokás? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44798) Lall válasza viewdetails (#44796) üzenetére


Lall
veterán

Persze. Semmit nem változtattam. 10 órától (70%) alig használtam, most 26-on van. :U Már végigcsináltam minden vudut, de nem segít. Sőt mióta lefrissített naponta játsza el, hogy nem tudom feloldani a kijelzőt (nem érzékeli az érintést) és csak SR segít rajta. Way to the android :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44799) Bogyó bá' válasza Lall (#44798) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha garis, add be szervizbe, hogy cseréljék ki az akkuját. Fölöttébb gyanúsnak tűnik...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#44800) SsPL711


SsPL711
őstag

Kísértetiesen hasonló, mint mikor SGS2-re a végleges 4.1.2 kiadása előtt, jöttek a "hivatalosan" kiszivárogtatott, JB ROM-ok.
Kb. innentől eredeztethető, hogy erős késztetést éreztem a Dorid-ról való váltáshoz.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.