Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) Géjza


Géjza
őstag

Sziasztok,

Email frissítést hogy lehet 15 percnél sűrűbbre venni? L620 a hw.

Köszi.

(#44602) Melack válasza Géjza (#44601) üzenetére


Melack
veterán

Gmail esetében sehogy

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#44603) viewdetails válasza Géjza (#44601) üzenetére


viewdetails
addikt

Próbáld meg Exchange fiókként felvenni m.google.com kiszolgálóval. Ha elég régi a mail cím, működhet. Ha nem, irányítsd át outlook.com-ra a leveleket és pushban lejönnek, a válaszok pedig gmailes címmel mennek ki.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44604) Melack


Melack
veterán

Azt hol tudom beállítani, hogy a rendszer csak smst küldjön, mmst ne? Mert valamiért MMSnek küld el pár üzenetet, de nem tudom, miért.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#44605) Géjza válasza viewdetails (#44603) üzenetére


Géjza
őstag

Köszi mindkettőtőknek ;)

(#44606) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

(#44607) #35104512 válasza Dzsosy (#44606) üzenetére


#35104512
törölt tag

nem tudom, hogy örüljek e neki, a sok 8.1 -el kapcsolatos hozzászólás alapján én egyelőre úgy gondolom jó nekem a 8.0 :)

(#44608) JamesHun válasza #35104512 (#44607) üzenetére


JamesHun
addikt

630 on elég szépen muzsikál a 8.1
ne félj szerintem

SeriesX: JamesSHun

(#44609) SsPL711 válasza Dzsosy (#44606) üzenetére


SsPL711
őstag

Akkor akinek megvan a 8.1 DP, azok csak cyan-t kapnak amikor elérhető lesz az adott országban.
Jövő héttől meg jön ki a 8.1 hivatalos, vajon a szolgáltatói verziókra mikor ér ide :F

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#44610) Dzsosy válasza JamesHun (#44608) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nekem 925-ön is jó. Nem instabilabb a 8.0-nál és a legutóbbi frissítés óta nálam van olyan jó az üzemidő (vagy talán még jobb is), mint 8.0 volt. Néhány appon kell még csiszolni és kész. (pl twitter végre belekerüljön a link megosztási listába és az értesítésre bökve oda dobjon az appon belül ahova kell akkor is ha előtte már futott a twitter)

(#44609) SsPL711

Idézet a kommentek közül:

"Sumit Mishra: Preview window 8.1 nd microsoft update 8.1 is different nd I hv install window 8.1 in 1020 by prewiew developers. Did it will create problem when the microsoft 8.1 will released

One Microsoft: No problem.
You will get the final OS version with the Lumia Cyan update when it is released for your phone."

[ Szerkesztve ]

(#44611) Tewe013 válasza Dzsosy (#44606) üzenetére


Tewe013
őstag

Véééggggreeeee!!! :D Igaz már most is fenn van, de érdekel milyen lesz Cyannal. :)

(#44612) moleculez


moleculez
veterán

[új kínai WP csodák]

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#44613) Lall válasza Dzsosy (#44606) üzenetére


Lall
veterán

Nem egy kapkodós banda. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44614) Воланд válasza Dzsosy (#44606) üzenetére


Воланд
titán

na, ezt szajkoztam mar harom hete kb. :DDD

szerk.: jah, hogy ez nem hivatalos oldal? na mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44615) #35104512 válasza Воланд (#44614) üzenetére


#35104512
törölt tag

hogy júni 24 előtt megjelenik? :)

(#44616) Воланд válasza #35104512 (#44615) üzenetére


Воланд
titán

nem. hanem azt, hogy nem juni-en kezdik el kitolni a frissitest.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44617) legiaap válasza moleculez (#44612) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kicsit HTC-s beütésűek, de egész pofásan néznek ki.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#44618) Bogyó bá' válasza legiaap (#44617) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Csak terjed a WP, ha már a kínaiak is látnak benne fantáziát (nagy darabszámot).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#44619) btudos válasza legiaap (#44617) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az első lesz az M8 WP változata :DDD

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#44620) moleculez válasza legiaap (#44617) üzenetére


moleculez
veterán

Abszolút vállalhatóak. Már amelyik...
Amúgy nem is tudom miért "kínaiztam", asszem egyik sem kínai. Blu-Florida, Prestigio-Ciprus, yezz talán kínai egyedül.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#44621) correctman


correctman
tag

Csoki

Szerintetek az miért van hogy a gyári OneDrive appal nem tudok zenét letölteni a telefonra?
Rábökök hogy fájlküldés és visszadob a menübe. 8.1-et használok ha ez számít valamit.

(#44622) Воланд


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44623) Sofian válasza Воланд (#44622) üzenetére


Sofian
őstag

:U Window Phone Majd Edition 8.1

[ Szerkesztve ]

(#44624) Oppenheimer válasza Воланд (#44622) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mi az a wp blue? Ebbe lesz benne az egyéni lockscreen?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#44625) Воланд válasza Oppenheimer (#44624) üzenetére


Воланд
titán

belso kodnev. olyan, mint az apollo. a lock screen-rol meg nagy a hallgatas. a bemutaton kulon app volt, nem a rendszer resze, sdk-ban/dokumentacioban meg nincs egy szo se rola. raadasul ugye mar vannak kint wp8.1-es keszulekek. szoval, szerintem majd wp9.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44626) Blyan válasza Воланд (#44625) üzenetére


Blyan
félisten

Szokas szerint ámítottak minket. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44627) eddie17


eddie17
addikt

Ha feljebb akarok lépni 520rol és véletlenül 1giga ramot szeretnék akkor a következő lépcsőfok a 925? Már mint a kapható telok közül. Vagy valamit rosszul nézek.

(#44628) batai15 válasza eddie17 (#44627) üzenetére


batai15
félisten

820. Bár már nem kapni. csak használtan .

(#44629) HKorn válasza eddie17 (#44627) üzenetére


HKorn
addikt

Vagy Esetleg HTC 8X, Samsung Ativ S

Run&Ride

(#44630) Dave™ válasza eddie17 (#44627) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha csak ennyi az igényed akkor az 525 a legolcsóbb :) Személy szerint ajánlom a 920-at is 925-tel szemben, bár egyre nehezebb beszerezni.

(#44631) batai15


batai15
félisten

a htc 8x is elég jó most azt használom. 1 bajom vele hogy nincs nokia camera rajta :DD :DD

(#44632) Dave™ válasza Воланд (#44622) üzenetére


Dave™
nagyúr

A PR3.0SC minek a rövidítése? Ezek a cyan firmware-ek? Illetve mik a fenti számok? Kicsit azért nehéz értelmezni ezt a táblázatot.

Az sc-t látom, csak a pr-t nem tudom dekódolni...

[ Szerkesztve ]

(#44633) Blyan válasza Dave™ (#44632) üzenetére


Blyan
félisten

pre-release?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44634) Karma válasza Blyan (#44633) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudom a pontos feloldását a rövidítésnek, de a hivatalos kiadott verziókat szokták így nevezni (például lásd N9), úgyhogy gondolom Public vagy Press Release inkább.

“All nothings are not equal.”

(#44635) eddie17


eddie17
addikt

Köszi srácok az 525-öt el is felejtettem. :) De az nem előrelépés. :)
Viszont a wp viber elkedvelítlenít. Mennyire nem tud konstansan működni. Meginog bennem az akarat hogy wp-n maradjak.

[ Szerkesztve ]

(#44636) FіkuszKukіsz válasza Dave™ (#44632) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Cyan ott van a táblázat címében.

(#44637) jockas

wp 8.1= wp blue

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#44637) jockas válasza Oppenheimer (#44624) üzenetére


jockas
senior tag

Nem a WP8.1 -et nevezik WP Blue-nak? Mert akkor lehet, hogy OTA-n keresztül csak júliusban kapjuk meg...

(#44638) gyurkikrisz válasza eddie17 (#44635) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nem használom, de woland imád dicsekedni azzal hogy nem csak WP-n szar az egész, szóval biztos máshol sem hibátlan :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#44639) jockas válasza gyurkikrisz (#44638) üzenetére


jockas
senior tag

Tuti. :D

A családban van 2 droid (az más lapra tartozik, hogy mindkettő lassú...) és pont tegnap hívták az egyiket viberen és nem lehetett hallani semmit sem...gyakorlatilag használhatatlan még a "nagy" droidon is. Csak azt nem értem miért kell a WP-t megszólni azért, mert nem megy rajta rendesen az a viber, ami droid sem megy rendesen... (mondjuk sejtem...divat szidni a MS termékeket)

(#44640) Zoli133


Zoli133
őstag

Ez a hétfői frissítés nem tett jót.
Ha hívás közben 3Gről 2G-re vált a hívás megszakad a telefonon meg befagy, számolja tovább az időt, de letenni se engedi, csak a restart segít.

Másnál nem jelentkezett?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#44641) hokins válasza Zoli133 (#44640) üzenetére


hokins
addikt

Nálam nincs ilyen probléma. Itt Szolnokon stabilan tartja az LTE hálózatott.

(#44642) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

A viber fanyalgóknak: Lehet tesztelőnek jelentkezni

We’re looking for individuals who want to help improve Viber for Windows Phone!

Hátha jobb lesz

Romanes eunt domus

(#44643) eddie17


eddie17
addikt

Ajaj. Rossz vizekre eveztem. :D Ja azért használok wp telefont hogy ide jöhessek és divatból fikázzam. :D
Ma felhúzta az agyam, ennyi.
Bár gyanús lehet a droid felé kacsintgatás, de egy jó wp telefonnal boldog lennék. Ezért is kérdeztem eredetileg azt amit.

[ Szerkesztve ]

(#44644) Statikus


Statikus
senior tag

Vajon mikor oldják meg, hogy a naptárcsempe megjelenítsen több napi feladatot is, vagy akár átfordulva a következő napokat?

Vajon mikor oldják meg, hogy az exchange megosztott naptárak is látszódjanak a naptárban, akár majd a csempén is?

Ezek tényleg brutális kérések a XXI. században? Meddig kell még várni? WP 10.8-ig, 2017-ig? Vicc

Mellékesen: Wifire kapcsolódva miért nem tudok a fényképek közül nagyobb mennyiséget (10-nél többet) kijelölve egy szuszra feltölteni OneDriveba?
Elő kellett vennem a kábelt, hogy lecsaljak közel 100 képet a telefonról... beszarás.

Ötletek, javaslatok?
Köszi mindenkinek előre.

[ Szerkesztve ]

(#44645) Zoli133 válasza hokins (#44641) üzenetére


Zoli133
őstag

Budapest, panel, itt sajnos annyira nem stabil a hálózat.
De ilyen hibáról halottam 7.5 esetén, remélem nem kezdik visszahozni a régi bugokat....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#44646) BiP válasza Blyan (#44633) üzenetére


BiP
nagyúr

Program release vagy product release lesz inkább. Mögötte pedig a verzió.

(#44647) dejaris válasza Statikus (#44644) üzenetére


dejaris
addikt

Vegyel egy masik naptarat, mint ahogy asztalinal is tennel, ha a beepitettnel komolyabb dolgokra van szukseged.

(#44648) Statikus válasza dejaris (#44647) üzenetére


Statikus
senior tag

Már vettem, legalább 4-ért fizettem, legalább 10-et kipróbáltam.
Megosztott naptárakat egyik sem kezeli, mivel az oprendszer szinten van tiltva, azaz nincs megoldva...

Amit használok, nagyon tetszik, csak egy baja van. Az események szerkesztésére nem képes exchange fiókban, újat tudok csinálni, de módosítani nem. Ez is alap hiba a WP-ben... Szerkesztési igénykor elindítom a beépített naptárat és ott szerkesztek. Szánalmas

[ Szerkesztve ]

(#44649) JamesHun válasza Statikus (#44644) üzenetére


JamesHun
addikt

és mikor oldják meg, hogy más névjegyzéket rendesen beolvastassak az outlookos fiókba
google egyből megette még az elnevezett telefonszám elnevezéseimet is (Trófea Óbuda, Trófea Zugló), ellenben a privát nevűt sem emelte át
Az meg csak hab a tortán nálam, hogy ha outlook.com os névjegyzékben megadok egy évfordulót, akkor azt nem hozza fel a naptárra. Mi a francért állítanám be, ha nem azért mert látni is szeretném ott.
Ezen a téren fejlődhetne egyet de bitang gyorsan. A többi nyűgjét eddig megszoktam :)
Bár most Halo-t goldként megkaptam a live accountomhoz, de WP-n mégsem akarja ingyen odaadni, pedig elvileg multiplatformos a játék és csak 1x kéne megszerezni és mennie kéne mindenhol.

SeriesX: JamesSHun

(#44650) WestBam válasza Statikus (#44644) üzenetére


WestBam
senior tag

Szerintem ezt a felesleges kört már egyszer lefutottad az exchange témában, ha bármi változik az úgy is ki lesz itt is vesézve, észreveszed.

A képfeltöltésre reagálnék érdemben: ott valami user error lesz, nekem 920-on hibátlan a feltöltés, hétvégén felvettem egy kb. 800megás videót, lőttem vagy 30 képet, hazajöttem megebédeltem és utána a gépen néztük a fotókat-videókat de ez eddig minden alkalommal így volt ha valahol voltunk (állatkertben pl. több száz fotót csináltam és már onedrive-on válogattam le a jókat), amint wifire csatlakozik a telefon azonnal mennek a képek-videók a felhőbe, nem kell kijelölgetni semmit, főleg nem kábelezni. Hiszen már a XXI. században vagyunk :DDD
Írjak valami vicceset, csak hogy legyen min töprengeni?
Most nézem a wifi/speciálisban, nekem nincs bepipálva, hogy képernyő lezárásakor maradjon aktív a wifi, ellenben az automatikus kapcsolódás igen. Mindenféle bazirgatás nélkül mennek a felhőbe a telefonon lévő képeim amit ismert wifi közelében vagyok, egyszer nem nyomtam még a feltöltésre, max azt láttam, hogy folyamatban van.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.