Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44801) Lall válasza Bogyó bá' (#44799) üzenetére


Lall
veterán

Ló**szt. Nem akku baja van ennek, hanem bugos a frissítés. Mint láthatod nem csak én panaszkodom emiatt. Elvagyok simán vele, mert mindenhol van töltő (otthon, kocsi, iroda), csak mint infót osztottam meg. Majd megjavul. Inkább a kijelzőt kéne cseréltetni, hogy nem érzékel. :B

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44802) -Prometheus- válasza Lall (#44798) üzenetére


-Prometheus-
tag

A legújabb frissítés után nekem tegnap játék közepén halt le a kijelző, az is csoda, hogy ki tudtam kapcsolni a telefont (már persze az akkumulátor kivétele nélkül). Akkor egyszer csinálta, azóta egyelőre jó. :)

(#44803) BobTail válasza Lall (#44798) üzenetére


BobTail
őstag

1020-nál detto, bár (lekopogom) kb. két napja nem csinálja már... a legújabb frissítés előtt is ez volt, aztán frissítés után is csinálta párszor, szóval dont fos, ez szoftveres baj, és a türelem jó 8.1-et terem ;)

(#44804) geared válasza Lall (#44798) üzenetére


geared
tag

nekem hajnali 5-kor került le a töltőről. most van 60%-on.
volt másfélóra zene, folyamatos FB messenger, telefonálás, kis böngészés...

én nem érzem, hogy szarabb lett.
l820

sonyericsson -> nokia -> iphone -> motorola -> nokia lumia 820 -> ?

(#44805) viewdetails válasza Lall (#44798) üzenetére


viewdetails
addikt

Külföldi fórumokon is ismert probléma a táccsszkrín érzéketlenség, de már áprilisi infók is vannak róla, valószínűleg nem a mostani frissítés okozza, csak ez hozta elő Nálad. Nem vigasz, tudom.
One more HR? :F

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44806) Lall válasza viewdetails (#44805) üzenetére


Lall
veterán

Most nem csinálok ezért HR-t. Gondolom majd "elmúlik" egy újabb vagy a végleges firmware frissítéssel. Az is előfordulhat, addig lecserélem egy másik "szarra". ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44807) viewdetails válasza Lall (#44806) üzenetére


viewdetails
addikt

"egy újabb vagy a végleges firmware frissítéssel" Nem volt elég mára az Insider? Eztkellcsinálnie? ;] :DDD Itt már minden végleges!
HR-t megfontolnám, 8.1-re lépés után pár napig halogattam, aztán megtettem, azóta 8.0 üzemidő.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44808) batai15


batai15
félisten

No a tapasztalatom az hogy ezek az akku figyelő appok , eléggé merítik a telefont.
Nekem nincs is fent, és nem panaszkodom az akku időre.

(#44809) Lall válasza viewdetails (#44807) üzenetére


Lall
veterán

8.1 telepítés után csináltam HR-t. Jót tett, most várok. Ha nem jön valami javítás lehet tolok egyet, de mint mondottam elvagyok vele (most is a töltőpadon fekszik) és ma még nem kellett újraindítani. ;]

Am, kacsingatok egy 1520 fele :B , de szoktam néha ábrándozni a 930-ról is. Csak az a nyavajás Glance... :(((

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44810) viewdetails válasza Lall (#44809) üzenetére


viewdetails
addikt

A 1520 egy "fablet". :P Volt hír egy kompaktabb változatról is régen, 1520v néven, de már rég hallottam felőle.
Glance valóban must have feature az értesítő led híján.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44811) btudos válasza viewdetails (#44810) üzenetére


btudos
Topikgazda

1520v-ből lett a 930 5"-on. ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#44812) Lall válasza viewdetails (#44810) üzenetére


Lall
veterán

Mérete nem zavar a mindennapokban, de ha váltanék rá, ki kellene találnom futásra valami más eszközt. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44813) viewdetails válasza btudos (#44811) üzenetére


viewdetails
addikt

btudos
Ennyire nem követtem, köszi az infót.

Lalll
Hajtsd kettőbe, ma már mindenbe ezt a flexikijelzőt teszik... oh, wait! :DD

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#44814) Dave™ válasza btudos (#44811) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az inkább az Ikonból lett, ha már a 1520 IPS. Persze a többi paraméterben többnyire megegyezik, de mint tegnap láttuk sokaknak nem mindegy, hogy milyen kijelző van benne :)

(#44815) btudos válasza Lall (#44812) üzenetére


btudos
Topikgazda

Add oda asszonynak a 920-at, és akkor futhatsz a 625-tel, könnyebb mint a 920, és kisebb mint a 1520, tökéletes megoldás.

Mennyivel egyszerűbb bringán, a hátsó zsebben elfér simán egy 1520 is. :P

Dave™: 1520v csak híresztelésekben létezett, a kijelzőt leszámítva a 930 hardveresen egyezik a 1520-szal, szóval ha valami akkor az Icon/930 páros a 1520 "mini". Egyébként a 930 nekem se kéne az AMOLED miatt. :N

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#44816) Lall válasza btudos (#44815) üzenetére


Lall
veterán

Eszednél vagy? A telefonom közelébe sem jöhet. HR után sem! :D

Futásra találtam egy kompaktabb, androidos megoldást. Régóta szemezek ebay-en vele. :K

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44817) BiP válasza btudos (#44815) üzenetére


BiP
nagyúr

Egyébként a 930 nekem se kéne az AMOLED miatt. :N
Én azért nagy duzzogva elfogadnám :)

(#44818) btudos válasza BiP (#44817) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ha hozzámvágnák, én se dobnám vissza, de a 8X-et nem 930-ra fogom lecserélni.

Lalll: HR után se? Beleégett a telefonba az információ? :DDD Androidos megoldás? Beteg lélek. ;]

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#44819) Lall válasza btudos (#44818) üzenetére


Lall
veterán

Sajnos az MS, Nokia még nem találta fel az mp3-as futós, okosórát, de pár év és biztos lesz. :) Mindeközben a Motorolának már 3 éve van.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44820) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

van egy Lumia 520, és csatlakoztatom a windows 7-et futtató notihoz. Fent van a Zune program.
Elindul a windows phone-os fájlkezelő progi is, látom nagyjából a telefon tartalmát, kijelölöm a fotókat, át akarom másolni, de azt írja, hogy a művelet sikertelen volt.

Ha megnézem az eszközkezelőben, akkor jelzi, hogy nem megfelelően működik az eszköz (sárga háromszög, felkiáltójel).

Próbáltam újratelepíteni a drivert, sikertelenül. Ezt a Windows Phone asztali programot is próbáltam újratelepíteni ,de sem leszedni, sem újratelepítieni nem engedi magát. A Zune-ban pedig, hiába csatlakozik a telefon, nem látja.

Próbáltam csatlakoztatva újraindítani a telefont, kiszedtem a micro SD kártyát, de egyelőre semmi.
Egy windows 7 újratelepítésen kívül még mit lenne érdemes megpróbálnom?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#44821) pzstm válasza btudos (#44818) üzenetére


pzstm
titán

én igen ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44822) Dave™ válasza Dalai Láma (#44820) üzenetére


Dave™
nagyúr

Eszközkezelőből távolítsd el, és hagyd, hogy újra feltegye magától. A Zune nem fogja látni, mert az csak WP7.X telefonokhoz kellett, a 8-asokkal nem tud mit kezdeni.

(#44823) Dalai Láma válasza Dave™ (#44822) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Erről az infóról nagyon lemaradtam! (hozzáteszem, nem az enyém a telefon, nekem WP7.8-asom van).

Megpróbáltam eltávolítani, mind a kettőt (nem tudom miért, de kettőnek jelzi az eszözkezelőben), majd újracsatlakoztattam. Ismét ott volt a sárga háromszög.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#44824) BiP válasza Lall (#44819) üzenetére


BiP
nagyúr

A Nokiának MS-nek is lesz, itt tényleg csak a mikor a kérdés (na meg hogy mit fog tudni).

(#44825) Lall válasza BiP (#44824) üzenetére


Lall
veterán

Már WP7 időkben is ígérgették. De nem várok, futok. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44826) btudos válasza Lall (#44825) üzenetére


btudos
Topikgazda

Addig fuss folyamatosan, amig kijon a MS oraja. ;]

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#44827) jockas válasza BiP (#44824) üzenetére


jockas
senior tag

Nem rég láttam valami hírt, hogy WP8.1-el lesz valamilyen "okosóra".

Más: Az akkufigyelőkkel nincs nagy probléma WP8 alatt (bár láttam pár embert, akinek meggyűlt a baja az Insiderrel).
Probléma jelenleg WP8.1 alatt van...ha az akkufigyelővel van gond WP8.1 alatt, akkor az az app hibája. Ha nincs akkufigyelő, akkor a rendszerrel van valami. Ahogy én látom inkább az utóbbi sanszos.
Önmagában egy normális akkufigyelő app nem meríti ennyire a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#44828) Lall válasza btudos (#44826) üzenetére


Lall
veterán

3 éve futok emiatt. ;]

Amúgy megértem őket. Nincs piaca, biztos senkit nem érdekel, nem venné senki. :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#44829) dregnarr1


dregnarr1
csendes tag

Üdv!

Androidon volt egy olyan ebook olvasó, ahol ha rányomtál egy szóra, akkor egy felugróablakban kiírta az adott szó jelentését. Pl. ha rányomtál az "apple" szóra, akkor a kis ablakban kiírta, hogy "noun, red fruit with a sweet taste" meg ilyenek.

Van hasonló olvasó WP-re? Tudtok ilyesmiről?

(#44830) mdraco válasza dregnarr1 (#44829) üzenetére


mdraco
őstag

Tucan Reader. Bocsi utolag olvastam el jobban a hsz-det, ez fordít...

[ Szerkesztve ]

(#44831) BiP válasza jockas (#44827) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, arra utaltam. Bár nem tudom, hogy konkrétan mit fog tudni.

(#44832) SsPL711 válasza batai15 (#44808) üzenetére


SsPL711
őstag

Próbáltad már úgy az akkufigyelő appot, hogy felcsatlakoztatod töltőre a telefont?
Így is figyeli az akkut és nem merít semmit. ;]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#44833) holapito válasza SsPL711 (#44832) üzenetére


holapito
tag

Helloztok egy kedves embert keresek aki tudna nekem segíteni... a barátnőmnek windows phoneja van csináltam neki egy családi profilt mert még fél éve van 18 ig nem lényeg de az a baj hogy elfelejtettem hogy mi volt ennek az emailnek a neve vagy a jelszava és az ő profiljából semmi használhatót nem látok/látunk vagy csak én vagyok hülye ehhez a wp témához ha valaki tudna segíteni megköszönném. :R :R

(#44834) cattus


cattus
őstag

Roppant idegesítő bug jelentkezett a napokban 8.1-en: A zenéim nagy része egyszer csak egyik napról a másikra megduplázódott, de úgy, hogy egyszer megjelenik helyesen előadóval, albummal, mindennel, meg mégegyszer full üresen, tagek nélkül. Természetesen ha törlöm az "üres" zeneszámot, megy vele a "másik" is, viszont mindkettőt le tudja játszani.

SD kártyán vannak a zenék, már formáztam-újrataktam, egy ideig jó volt, de most előjött megint.

Valami megoldás? HR-t ha lehet elkerülném.

Do the thing!

(#44835) Porcupain válasza cattus (#44834) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Törölj minden zenét a rejtett fájlokat is, és simán másold fel a zenéket. Ne a wmp használd.

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#44836) Boonen007


Boonen007
őstag

920-on megy a Living images Nokia Camera Beta csinálja amit kell. :)

(#44837) Pikkolo^^ válasza Boonen007 (#44836) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Sajnos megy és nem lehet kikapcsolni.

(#44838) geared


geared
tag

Nah, számomra megvan az első igen komoly hiba.
A People hubban a contactnál olyan kicsi a telefonszám, higy nem tudom elolvasni. Mintha nem lenne elég hely...roppant bosszantó, főleg mikor gyorsan meg kell adni valaki számát...

sonyericsson -> nokia -> iphone -> motorola -> nokia lumia 820 -> ?

(#44839) geared válasza geared (#44838) üzenetére


geared
tag

Közben meg lett a megoldás! Újra tökéletes szmomra a wp! :D

sonyericsson -> nokia -> iphone -> motorola -> nokia lumia 820 -> ?

(#44840) batai15


batai15
félisten

Na szóval a következő lenne a gond: aszony lumiáján is az én ms accom van meg adva az appok vásárlása miatt. No de a telefonokon a one note, naptár, sms bejegyzések vannak. Nem lehet valahogy ezt megoldani?
Másik ms accot aszonynak nem akarok csinálni aszonynak.

(#44841) Воланд válasza batai15 (#44840) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44842) batai15 válasza Воланд (#44841) üzenetére


batai15
félisten

Rövid tömör válasz xD

(#44843) Boonen007 válasza Pikkolo^^ (#44837) üzenetére


Boonen007
őstag

Mi a gondod vele?

(#44844) Sofian válasza Boonen007 (#44836) üzenetére


Sofian
őstag

1020-on nem látom..

(#44845) Boonen007 válasza Sofian (#44844) üzenetére


Boonen007
őstag

Ezt csináld ahogy leírja, ja és én azt vettem észre, hogy csak Nokia Camerában visszanézve látható. :)

(#44846) Bukk900 válasza Boonen007 (#44836) üzenetére


Bukk900
őstag

Remélem ezt nem teszik bele a nem bétába, így kikapcsolhatatlanul. Engem zavar, semmi haszna és a mentést is lassítja.

(#44847) Sofian válasza Boonen007 (#44845) üzenetére


Sofian
őstag

Megvan.. háát.. ez így ebben a formában nem egy nagy valami... :D

(#44848) hülyegyerek válasza holapito (#44833) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ha se az emailcím, se a jelszó nincs meg, akkor nem tehetsz semmit. Gondolkodj erősen :)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#44849) Bukk900 válasza Sofian (#44847) üzenetére


Bukk900
őstag

Ja, állóképet visszanézve, mintha földrengés lenne, azt látni, hogy keresi a fókuszt, életlen, majd éles. A fókusz segédfény miatt torzak a színek, villámlás hatás. A jpg mellé még két fájlt is ment, foglalják a helyet, szóval katasztófa.

(#44850) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Mi a fene lett a telefonommal? Nem csatlakozik LTE hálózatra, 3G-t ír de azzal se hoz be semmit. Az áruház wifi-vel se működik. Ha hívok valakit és a hívás végén le akarom rakni egy csomó idő mire visszakapcsol a kijelző, meg ugrál ott is a kép és alig tudom lerakni. Nagyon bánom, hogy felraktam a legutóbbi frissítést jól elkefélte a telefonom :O Remélem hamarosan jön egy frissítés mert ez így elfogadhatatlan. A munkám központi eleme a telefonálás és baromi bosszantó tud lenni, hogy minden hívás végén szerencsétlenkedni kell... Újraindítás szart se ér, HR-hez meg nincs megint kedvem. Valakinek hasonlók előfordulnak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.