Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) Воланд válasza pzstm (#28917) üzenetére


Воланд
titán

jah, mar leirom itt is a velemenyem ezzel kapcsolatban. ertem en, hogy kell a notif center, mert a toast notif jelenleg sokmindent nem er, de konyorgom, ott van a kihasznalatlan bal oldal, ne basszuk mar el azzal, hogy fentrol lefele kelljen huzkodni. raadasul phablet eseten sokkal kenyelmesebb a balrol jobbra, meg a jobbrol balra vegzendo muvelet, minthogy a kijelzo tetejerol kellene lehuzni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28952) Oppenheimer válasza Воланд (#28951) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szoftverergonómia szerinted érdekel valakit is a legnagyobb szoftvercégnél? :U Amúgy egyetértek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#28953) Boonen007 válasza Oppenheimer (#28952) üzenetére


Boonen007
őstag

+1 :) Simán meglehetne játszani és a letisztultságát sem rontaná. :)

[ Szerkesztve ]

(#28954) cerb


cerb
tag

beírom újra, hátha csak vélelenül siklott át rajta mindenki:

Találkoztatok már azzal a problémával, hogy bizonyos zenei albumokat nem szeret a WP7-WP8? Konkrétan arra gondolok, hogy ha lejár az egyik szám, nem folytatódik a következő, ameddig rá nem nyomok újra a play gombra. Marha idegesítő. A régi, és az új rendszeren is ugyan azok az albumaim produkálják ezt a hibát.

(#28955) istnag válasza savoo (#28915) üzenetére


istnag
addikt

Nem értem, hogy miért nem. Azért ez nem egy egetrengető dolog, így a XXI. században. Szvsz. Bár gondolom itt is az ms akadályozza,korlátozza a fejlesztőket,csak ebben tényleg nem értem miért.

(#28956) Воланд válasza Oppenheimer (#28952) üzenetére


Воланд
titán

nyilvan nem, az eddigiek alapjan, de azert en meg remenykedek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28957) batai15


batai15
félisten

Ha már kívánság lista :
noti center, ill quick settings fül is, oda is mehetne a wifi kapcsoló , zene vezérlő.
Jöhetne valami rendes wireless megoldás is, egy kis ui ránc felvarrás is.Mhl kimenet.
zene lejátszó át dolgozása, illetve egy alaból nagy tudásó movie player is. hirtelen ennyi.
Ja és rendesen legyen felhőba v bármerre a telefonon rendes save file a játékoknak.
Illetve bugfixek is

[ Szerkesztve ]

(#28958) pzstm válasza Воланд (#28951) üzenetére


pzstm
titán

én is szívesebben látnám bal oldalt, ráadásul egyedibb is lehetne. Hátha ez csak egy concept, de félek, hogy nem merik meglépni ;(

de totál egyetértek vele

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28959) Воланд válasza pzstm (#28958) üzenetére


Воланд
titán

"In terms of the notification center, we can reveal that they work even on the Lockscreen. The Lockscreen can still be swiped up like normal to unlock the phone, but in Windows Phone 8.1 you can also swipe down to go directly to the new Notification Center."

awesome, koszi.

"First-party Tiles, like Email, can be swiped towards the left to clear the Live Tile of notifications/counts. Currently, users can swipe from the Right to bring up the full app list for the OS, but swiping left will clear any Tiles without the user having to open the program directly in 8.1."

haat, oke.

forras

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28960) Bogyó bá' válasza mukibuci (#28932) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Legalább mi, WP felhasználók ne legyünk már gugli-függők. Legyenek elveink! :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#28961) Oppenheimer válasza Воланд (#28959) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az első jó, a második LOL. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#28962) pzstm válasza Воланд (#28959) üzenetére


pzstm
titán

hát nagyon kíváncs leszek...remélem tényleg elég sok új feature lesz és elég komolyat alkotnak srácok :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28963) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Én arra leszek kíváncsi, ha megoldanak mindent faszául, akkor a hater trollok mit fognak ezek után mondogatni? Marad a szaracsempe? :DDD

(#28964) pzstm válasza kolosanyi (#28963) üzenetére


pzstm
titán

legtöbb esetben most is az van, pláne mióta már instagram is van hivatalosan is ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28965) kolosanyi válasza pzstm (#28964) üzenetére


kolosanyi
veterán

De fájlkezelő nincs, anélkül meg... Ja, és automatizálni se lehet a rendszert meg őőő... Mit szoktak még? Szaracsempe.

(#28966) pzstm válasza kolosanyi (#28965) üzenetére


pzstm
titán

mondjuk én a módosítható betűtípust és lecserélhető billentyűzetret sem láttam sehol említeni eddig :(

;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28967) Oppenheimer válasza kolosanyi (#28963) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem még kéne az is, hogy a prediktív szótáramat mindig mentse el felhőbe. Tévesen hozzáadott pedig szavakat lehessen törölni. 3-4 hónap mire rendesen használható szótárat faragok belőle, de nagyjából ilyen gyakorisággal kell vinnem a telefonokat szervizbe, szóval mindig kezdhetem előröl. :(((

(#28966) pzstm: swipe-olós vezérlést amúgy nem telne sokba beleépíteni a mostani billentyűzetbe, és akkor senki sem sírna a swipe appért. De ahhoz kéne olyan fejlett szótárkezelés is amit feljebb írtam.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#28968) kolosanyi válasza pzstm (#28966) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mondjuk a billentyűzet javulhatna. Legalább annyit, hogy kap egy magyar szótárat, ami a legtöbb gyakran használt szót tartalmazza és képes a tanulásra, cloudba backupolásra, ahogy Oppenheimer írja. Mondjuk onnan meg már egy lépés csak a huzigálós bevitel, és akkor mindenki happy.

(#28969) BobTail válasza kolosanyi (#28968) üzenetére


BobTail
őstag

"Legalább annyit, hogy kap egy magyar szótárat, ami a legtöbb gyakran használt szót tartalmazza és képes a tanulásra"

... de hiszen ez már van :U

(#28970) #18001664


#18001664
törölt tag

Ahoy!
L520-ra hogy tudom rávarázsolni a Nokia Camera appot? GDR3 Preview már rajta van a telón, nem mintha ez feltétel lenne.

(#28971) BobTail válasza #18001664 (#28970) üzenetére


BobTail
őstag

Épp ma jött ki a többi Lumiára kompatibilis változata, a Nokia Camera BETA ;)

(#28972) pushalias válasza kolosanyi (#28829) üzenetére


pushalias
addikt

Már a szakmai topikban is méregetés? Következő lépcső a „nekem mennyivel jobb, mióta visszatértem Androidra” lesz? :D

Honor 9 / HP 8470P

(#28973) pzstm válasza kolosanyi (#28968) üzenetére


pzstm
titán

Neked Wp7-ed van? Mert WP8 magyar szótárt indulás óta ismeri ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28974) kolosanyi válasza BobTail (#28969) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja, hogy a WP8 már kapott ilyet. Sry, ez most tudatosult bennem csak. :DDD

(#28972) pushalias
Hát én használok droidot is, de valahogy nincs ingerenciám a tableten kívül még a telefonon is nyűglődni vele. Igazából ha tehetném, lecserélném a Nexus 7-et egy RT-s tabra, oszt csókolom. Vagy notebookostul, mindenestül kukáznám és vennék egy T100-at. Talán ez lenne a legjobb.

(#28973) pzstm
:K

(#28975) hoffman_ válasza kolosanyi (#28965) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én most váltottam, de a csempe még mindig szar ;] :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28976) #18001664 válasza BobTail (#28971) üzenetére


#18001664
törölt tag

Fel is tettem, köszi!
Hoppá, egész jó képeket csinál az 520...

(#28977) StLui válasza pzstm (#28964) üzenetére


StLui
veterán

Feleségemnek még mindíg maradt egy indok, miért nem kell neki: nem lehet FB chat-en matricákat küldeni, és ezt most komolyan írom. Viszont én megértem, megszerette, szereti küldözgetni, pc-t nem is használ.
De amúgy meg vicces :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#28978) hoffman_ válasza StLui (#28977) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ja igen, ez engem is bosszant amúgy, de nagyon :DDD a viber új stickerjeit sem kapta meg, és a fészbukos stickerek is hiányoznak, főleg a panda, meg a zöld izé a cut the rope-ból :D

arról tudni valamit, hogy bekerül-e a gyári facebook appba a stickerek támogatása? ha tuti nem, akkor letöltöm a messengert...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28979) Oppenheimer válasza hoffman_ (#28978) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Milyen messengert töltesz le WP-re? :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#28980) savoo válasza hoffman_ (#28978) üzenetére


savoo
addikt

Én viszont agyszaft tudok kapni azoktól a buzmóságoktól.. :D

(#28981) hoffman_ válasza Oppenheimer (#28979) üzenetére


hoffman_
nagyúr

találtam valami fészbuk messenger pótlékot, ami tudja kezelni a sticker-eket. bár, ahogy néztem most a review-kat, nem egy perfekt dolog :D

savoo:

alapvetően én is, de a panda meg a zöldbéka a szívemhez nőtt :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28982) Alexios válasza hoffman_ (#28978) üzenetére


Alexios
veterán

a gyári fb messenger ilyen mióta a wp7 annó kijött..:D

(#28983) hoffman_ válasza Alexios (#28982) üzenetére


hoffman_
nagyúr

biztató :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28984) dejaris válasza BobTail (#28969) üzenetére


dejaris
addikt

Az, ami szotar cimen van, inkabb csak egy helyi megfeleloje a le francais petit negre-nek :W

[ Szerkesztve ]

(#28985) iOce


iOce
tag

Szaracsempe, ezen mindig besírok :DD

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#28986) istnag válasza iOce (#28985) üzenetére


istnag
addikt

Ha sz.rnak nem is sz.r,de van hova fejlődni. :U

(#28987) savoo válasza istnag (#28986) üzenetére


savoo
addikt

Na. Rombusz?

(#28988) istnag válasza savoo (#28987) üzenetére


istnag
addikt

Nagyon elviccelitek ezt a dolgot. :F

-Én szeretném a bejövő üzenetet olvasni a csempén.
-Kimutathatná azt is ki hívott (elmulasztott hívás esetén)

Nyilván ezek csak opciók lennének,de,ha szerintetek nincs hova fejlődni a csempéknek,akkor én kérek elnézést.

(#28989) Rubbi :
Nagyszerű,ki is próbálom. köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#28989) SpongyaBob válasza istnag (#28988) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Fogod és kirakod nagyra a csempét máris látod ki volt az.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#28990) istnag válasza savoo (#28987) üzenetére


istnag
addikt

Vagy pl 2 újjas érintés sincs kihasználva semmire. Mi lenne,ha pl 2 újjal egyszerre érinted meg az adott csempét,akkor bemegy annak a programnak a beállításaiba.(ez is csak egy példa)
Ezeket mind úgy írom,hogy nem egészen egy hete használom a rendszert.

(#28991) Alexios válasza istnag (#28990) üzenetére


Alexios
veterán

de ezek nem szaracsempe kifogások, azok a kinézetet érintik :)

(#28992) nbukta77


nbukta77
addikt

Android utan ku.....va jo a csempe.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#28993) istnag válasza Alexios (#28991) üzenetére


istnag
addikt

Igazad van,de függőlegesen téglalap alakú csempe sincs. ;] Lehet ezt kifogásolják akik aszongyák,hogy szaracsempe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28994) dejaris válasza istnag (#28990) üzenetére


dejaris
addikt

Ket ujjal eleg korulmenyes matatni, mivel altalaban egy kezben van es az ember nem lajhar, igy csak egy ujja all szemben a tobbivel.

(#28995) StLui válasza Alexios (#28991) üzenetére


StLui
veterán

Viszont én most kiraktam teljes szélesre azokat a csempéket amiken érdekel az üzenet, de így meg elég bénán néz ki, 7 teljes szélességű van nekem most hátha így többet ír ki, azt próbálgatom:
Naptár
Kapcsolatok
Telefon
Facebook beta
Facebook chat
Üzenetek
Fényképek (ez tetszik, itt persze nem várok semmit)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#28996) istnag válasza dejaris (#28994) üzenetére


istnag
addikt

Tegyük fel használjuk a másik kezet is....én pl sűrűn szoktam. Nyilván aki nem,annak ez az opció nem opció. :O

(#28997) mukibuci válasza StLui (#28995) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezért lesz jó a 3 oszlopnyi csempe :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#28998) Alexios válasza mukibuci (#28997) üzenetére


Alexios
veterán

vagy a notif center..:D

(#28999) mukibuci válasza Alexios (#28998) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

attól még szarul néz ki, ha teljes szélességű csempékkel rakod tele a képernyőt ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29000) Bogyó bá' válasza istnag (#28988) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ugye, tudod mit mondott a svéd bakter, amikor a vonat levágta mindkét lábát?!
"Hát a f*szom nem kéne?" :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.