Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) erikke17 válasza Th1sN04ll (#4049) üzenetére


erikke17
őstag

Ha jól értem akkor ez csak egy egyszeri alkalom lett volna, hogy kitudjuk próbálni a tankokat? :W Tehát nem olyan, mint megveszem és megmarad a zárt béta... ?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4052) Th1sN04ll válasza erikke17 (#4051) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem jól érted, mert ezután is lehet menni, csak kétséges hogy én fárasztom e magam azzal hogy 30 percig a server busy.... aztán ha nagy nehezen bekerülsz a lobbyba akkor kb még 10+ perc mire elindul egy játék... :U Hát nyaljanak sót, adtak ezzel a szarnak egy pofont... bár stressz tesztnek jó volt, megmutatta hogy a szerverek úgy szarok ahogy vannak :K

(#4053) wall2


wall2
tag

Alap a kicsike, de driftelni lehet vele. :DDD

(#4054) erikke17 válasza Th1sN04ll (#4052) üzenetére


erikke17
őstag

Ahhá éértem, köszönöm a felvilágositást! :)
Bizony nem ártana a szerverparkot bővíteniük. Most is elhasalt 64k játékosnál.. Meg mikor volt az ingyen aranysas osztás a nyert csatákért akkor is elhasalt.. :S

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4055) Colos1 válasza Th1sN04ll (#4049) üzenetére


Colos1
őstag

Ez egy zárt béta. Azok a "dilettáns barmok" azért adták az eventet, meg boldog-boldogtalannak a CBT kulcsot, hogy sok emberrel le tudják tesztelni a szerver stabilitását. És hogy elvették az eventet... :W Igazad van, miért nem hagyták a nyilván instabil szerverrel szenvedni az embereket, és mi a francért kezdtek neki inkább a hiba keresésének :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#4056) Th1sN04ll válasza Colos1 (#4055) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Miért nem készültek a rohamra? Annyira zárt ez a beta hogy 2 óra ráfordítással boldog boldogtalan előtt megnyílik... :U

(#4057) Bingisz válasza Colos1 (#4055) üzenetére


Bingisz
addikt

De itt most nem a CBT szervert nyíratták ki, hanem az air force rendes szerverét.
Ha ilyeneket akarnak, akkor nyissák meg egy hétvégére a nightly szervert és terheljék túl azt.
Amúgy meg ők is tudják már elég rég óta, hogy ~65k embernél omlik össze a szerverük.
Fel kellett volna készülniük, bár ez tény, hogy a kiadók kb.~0%-a teszi ezt meg.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4058) Th1sN04ll válasza Bingisz (#4057) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem normális dolog ráterhelni mindent a központi éles szerverekre.... ezzel számolni kelletett volna még akkor is hogy ha stressz test volt... lehet megelőző lépéseket tenni! :K

(#4059) Colos1 válasza Th1sN04ll (#4058) üzenetére


Colos1
őstag

És honnan tudod, hogy nem számoltak? Az utóbbi hetekben volt szerver karbantartás. Lehet pont erre készültek, és a megelőző lépéseket tették. Csak nem jött össze. Még mindig azt mondom, hogy ameddig béta állapotban van, ezt nem kellene nekik hibának felróni. A Bugfield 4 pl. "kész" állapotban is tudott ilyent produkálni, naponta többször is :D A Gaijin legalább béta alatt kísérletezget ilyennel.

Majd ha a végleges változatban omlik így össze, akkor én is részt fogok venni annak megtárgyalásában, hogy melyik fejlesztőnek az anyja mivel foglalkozik, meg hogy a fejlesztők mit rakjanak és hova :DDD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#4060) Th1sN04ll válasza Colos1 (#4059) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Zartnak alcazott open volt ez az eles szervereken amia multkori aranysasos eventen is lrhalt tankok nelkul, csodak most se leteznek! :DDD

(#4061) Fel


Fel
addikt

Az elit csapat:

Mekkora királyság már, mikor 10 (tíz) db vadásznak egy kill sem jön össze...

De legalább pénzt kaptam a csata után:

Mondjuk azt nem értem, hogy ezeket a battle trophy izéket mikor mire kapja az ember..

(#4062) erikke17


erikke17
őstag

Hogy tudnám rávenni, hogy letöltse a tankokat? Tegnap ugye megcsináltam feladatokat.. majd később felajánlotta hogy fogadjam el a feltételeket és le lehet tölteni.. Igen ám de kellett el mennem igy a Download helyett arra mentem, hogy Cancel, mondván hogy majd holnap letöltöm ha hazaértem.. Most meg semmi.. :-/

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4063) Fel válasza erikke17 (#4062) üzenetére


Fel
addikt

A patchelést megcsinálja automatikusan a launcher indításkor.

Nézd meg a német vagy a szovjet techtree-t, ha az army fül megvan, akkor elvileg nem lesz gond. Egyébként most úgysem lehet elérni a tankos eventeket: [link]

(#4064) erikke17 válasza Fel (#4063) üzenetére


erikke17
őstag

Igen ma elinditottam valamit akart is csinálni de kiirt egy error-t hogy valami frissitéssel kapcsolatos amiben ott voltak az elérési utak tanks meg ilyesmik.. Majd leellenőrizte fileokat aztán annyi.. Szóval nekiállt de dobott egy errort.. :-/

És valóban ott van, mondjuk érdekes, hogy nem töltött le semmit :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4065) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Amúgy megy a tankos event... csak nincs tierlimit tigerek ellen meg nem poén egyes szarokkal :(((

(#4066) RG4L


RG4L
őstag

(#4067) Revolit


Revolit
senior tag

Ez a free repair azért eléggé parasztvakítás, egyrészt hiába javítom meg reptéren, és egy karcot nem ejtek rajta utána, levon egyet akkor is. Másrészt megkarcolja egy sima armored vehicle 7mm-re mondjuk, vagy akármi, amitől még csak be se pirosodik semmi, akkor is vonja le.
Egy nagyobbat befingok a pilótaülésbe már levon egy free repairt szerintem...
Jó, tudom, ajándék lónak ne nézd a fogát, de majdhogynem azt mondanám, jobb lenne, ha nem is lenne, legalább nem puffognék ilyenekért :P

(#4068) Raidon


Raidon
őstag

Nah sracok en is vettem egy tank pakkot :) Legalabb amcsikhoz tudtam venni premium gepet ami tobb rp-t hoz a hazhoz :)

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#4069) Th1sN04ll válasza Raidon (#4068) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Sherman? :C

(#4070) Napfénysüti

Sziasztok!

Ma vágtam neki ennek a játéknak (a repülős részének de tervben van a tankos is) és annyi kérdésem lenne hogy valami kis összefoglaló újaknak mint segítség létezik? Úgy értem mit érdemes fejelszteni, venni az elején. Egyébként hangulatos, jó kis játéknak tűnik de még eléggé bénázok benne, az irányítást szoknom kell. :)

Més que un club!

(#4071) longwild válasza Raidon (#4068) üzenetére


longwild
aktív tag

Nem úgy volt, hogy ez a lehetőség megszünt?

[ Szerkesztve ]

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#4072) RG4L válasza Napfénysüti (#4070) üzenetére


RG4L
őstag

Ezt így talán túl hosszú lenne leírni, mármint az alapokat. Ha érted az angolt, akkor ajánlom a War Thunder Wikit, illetve ha valami direktebb kérdésed van, akkor arra tudunk itt válaszolni.

Amit így gyorsan tudok mondani, választasz egy kezdő nemzetet, a többi majd idővel fel fogod tudni oldani és náluk is lehetőséged lesz gépeket fejleszteni. Eleinte minden nemzetnél 3 crew slottal kezdesz, ezeket silver lionból tudod majd bővíteni egészen 5-ig, a 6-ik, 7-ik stb slot megvásárlása már golden eaglebe kerül (ez a pénzes fizetőeszköz). Minden lejátszott mecs után kapsz fejlesztési pontokat és silver liont, a teljesítményednek függvényében természetesen. Ha van 3 géped betéve 3 slotra (továbbiakban A, B és C), és mindhárommal játszol egy meccsen, A-val szerzel X RP-t (fejlesztési pontot), B-vel Y-t, C-vel Z-t, akkor az A gép fejlesztésére (modifications) X pont lesz költve, B gépre Y és így tovább, viszont a tech treen az általad kifejlesztett gép kutatására X+Y+Z pont megy. A gépek nyílván különbözőek, motorikusan, repülési tulajdonságokban, fegyverzetben, lőszertípusokban, stb. Idővel látni fogod, hogy milyen a te repülési stílusod, azaz milyen gépek esnek jobban kézre, melyek kevésbé. Ajánlom a tutorialok megcsinálását. nézegesd át az irányítást és a billentyűbeállításokat illetve nézegesd meg a nemzetek további gépeit ha feloldottad őket.

War Thunder: Gelesztaa

(#4073) Napfénysüti válasza RG4L (#4072) üzenetére

Köszi!

Tutorialt végigvittem ma Arcade fokozaton, az valóban segített. Meg játszottam talán 2 csatát. Szerencsére volt mellettem egy rutinosabb játékos aki pár dolgot elmondott.
Viszont így olvasva azt nézem hogy érdemes külső nézetből játszani. Ez miért előnyös? Egyelőre kezdőként csak arcade módban gondolkodom. Német vonalat kezdtem el. Még talán annyi kérdésem lenne hogy majd a legénységnek milyen skilleket érdemes így az elején fejleszteni?

Més que un club!

(#4074) RG4L válasza Napfénysüti (#4073) üzenetére


RG4L
őstag

Hogy miért előnyös külső nézetet használni? Erre elég egyszerű a válasz: mert mindenki így játszik, és aki nem, hátrányban van. Az alap beállítások szerint ha repülés közben nyomva tartod a C billentyűt és mozgatod az egeret, körbe tudsz nézni. Nézd meg a látószöget külső nézetben és belső nézetben, ennyi rá a magyarázat. Ja igen, és belsőből igen nehéz észrevenni, ha valaki üldöz, hogy az mégis merre van és milyen gép, illetve nehezebb követni a lead indicatort.

Németek. :) Jó választás, csak bírd velük, Tier 3 környékén nagyon megerősödnek.

"Még talán annyi kérdésem lenne hogy majd a legénységnek milyen skilleket érdemes így az elején fejleszteni?"

Erre meg tudom mutatni az én kiosztásomat.
Vadász crew:

Bombázó crew:

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4075) mikron


mikron
tag

Nem tudtak kilőni. :D :D :D Első 12 killes csatám. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4076) Skyhunter válasza mikron (#4075) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Hol a tornyod? :)

(#4077) Fel


Fel
addikt

Ezt is megéltem:

Hú de rossz most nekem...
Az előzménye az volt, hogy... TKed by __Vendetta56__ , majd persze volt egy kis eszmecsere a cseten. Érdekeség az, hogy a kis temkiller lapított, mint az a bizonyos a fűben, viszont valami -ITA- klános kis görcsök szájaltak helyette. Talán négy mondatot írhattam, amiben a "legkeményebb" szavak a retard és az idiot voltak, na jó lehet bevontam anyucit is... :B Kíváncsi lennék rá, hogy a TK-ért kapott-e valamit a kis görcs, mert biza reportoltam.

(#4078) munnergep válasza mikron (#4075) üzenetére


munnergep
senior tag

Én a 8. killem után ennyire beájultam és így követtem el a kilencediket :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#4079) mikron válasza munnergep (#4078) üzenetére


mikron
tag

Nagyon állati így játszani, de nálunk már vannak repülő felderítő tankok is. :D :D :D

(#4080) munnergep válasza mikron (#4079) üzenetére


munnergep
senior tag

Gondolom a legénység leutánozta a kandós villamos ugráltatást :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#4081) Raidon válasza longwild (#4071) üzenetére


Raidon
őstag

Marmint melyik lehetoseg?

Th1sN04ll: Nem sajna nem sherman csak a starterre futotta ugyis elviszik illetve wipe olva lesznek.
Szal meg ahhoz nem jart 2000 GE.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#4082) longwild válasza Raidon (#4081) üzenetére


longwild
aktív tag

A pénzért vett tankpakkal closed beta jogot kapni.

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#4083) Napfénysüti

Ez a Golden Eagle-t mire érdemes költeni vagy tartalékolni?
Illetve ai billentyűzettel meg egérrel játszik az milyen érzékenységet állított be a forduló gombokra? Pórbálom variálni de még mindig mintha túl érzékeny lenne.

Més que un club!

(#4084) Revolit válasza Napfénysüti (#4083) üzenetére


Revolit
senior tag

Forduló gombokra? Mármint billentyűre a csűrés/csavarás/magassági irányítást? Mert ahhoz én nem nyúltam, elég érzékeny, gyakorlatilag egyből maxra csavarja ki, ami nekem pont jó, mert egérrel irányítok, és billentyűvel rásegítek, ha élesen akarok fordulni (miközben oldalra be van döntve) vagy fel/le akarom irányítani orrát. Az oldalkormányhoz pedig kb sose nyúlok billentyűn, mert meghülyül egér/bill irányításnál... instruktor azt okosan megoldja. Gondolom én... :P

(#4085) Raidon válasza longwild (#4082) üzenetére


Raidon
őstag

Vettem kaptam emailt a Gaijin-tol hogy mikor tudom kiprobalni a tankokat melyik nap hanytol hanyig.

Golden Eagle-t. Szerintem majd Premium jarmure meg garazs helyre eri meg kolteni :)
En arra koltottem el :)

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#4086) RG4L


RG4L
őstag

Játszott valaki mostanában RB-t a jenki Mustangokkal? Csak mert kb. az új patch óta alkalmatlanok a diveolásra, rettentő könnyen törnek a szárnyak rajta. Redditen is panaszkodnak.

War Thunder: Gelesztaa

(#4087) Kotomicuki válasza Napfénysüti (#4083) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Részemről a legénységek javítási szintjét húztam fel vele a kellő szintre: ugyanis, ha ez nem egyenlő, vagy nagyobb az aktuálisan röptetett gépével, akkor eléggé sokáig javítanak és azt sok silver lion-ba kerül "kompenzálni"!
Természetesen csak azután, hogy az amcsi és német ágon 6-ra bővítettem a férőhelyeket - ez némi pluszt ad arcade battle alatt: több (-féle) gépet vihetsz be a csatába, így növelve a csapatod esélyét a győzelemre.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#4088) anytime


anytime
őstag

Nagyon eszement dolog SB-ben egerrel es billentyuvel?
Elvileg engedi, nem?
Csak keresem a helyem a nap alatt :)

(#4089) erikke17


erikke17
őstag

Tankok legénységére ha kiosztom a crew pontokat, akkor az ugrik vagy visszakapom? :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4090) Napfénysüti válasza Kotomicuki (#4087) üzenetére

Férőhelyeket már bővítettem most 4 géppel mehetek csatába. Ma játszottam pár csatét, fejlesztgettem is. Mondjuk nem tudom németeknél melyik ágat lenne érdemes vinni így elsőre.

Més que un club!

(#4091) Kotomicuki válasza Napfénysüti (#4090) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A németek "kissé" el vannak nyomva, így mindig nagyobb ellenfeleket fognak kapni, mint kéne! ;]
Ami tetszett az elején: Me-110C, Ju-87-esek, He-111H3, Cr. 42. (jó pár verzióval ezelőtt röpültem velük...)

Arcade csatában egy Me-109E3, F1, F2, FW-190A1, Do-17 J1, He-111H6, tier 2-es sorral már öröm az élet - persze full-osan! :K
A messzereken a bombákat se kell hanyagolni, mert volt már pár csata, hogy ezek döntötték el -> 1-1 pillbox, romboló lezúzásával...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#4092) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

A squad lehetőséget mikor akarják visszatenni a játékba?

(#4093) Napfénysüti válasza Kotomicuki (#4091) üzenetére

Igen ezt az elején eléggé érzem hogy erősebbekkel rak össze. Nagyon nem is szoktam az ellenséges vadászokkal harcolni inkább a földi célokra megyek rá.

Més que un club!

(#4094) Szőrös  válasza anytime (#4088) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem , vagy virtual joy-t használsz amit ugyan egérrel irányítasz de nem AB/RB módon vagy igazi joy-t.
Az utóbbi jobb. Sokkal.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4095) anytime válasza Szőrös  (#4094) üzenetére


anytime
őstag

Igen, de ugy tapasztaltam, hogy ezzel az egeres virtual joy-al azert a celzas "joval" konnyebb ..., legalabbis, nekem. Most probalgatom egy kicsit, aztan meglatjuk.

(#4096) Colos1


Colos1
őstag

Az előbb játszottam egyet. A csapattársaim mind Ki-10 -el voltak, az ellenség meg mind P-26 -os bogyóköpködővel.

Én meg egy fullos Ki-61 Otsu -val :D

Eleinte csak távolabb bámészkodtam, nem volt pofám beszállni a körözgetésbe.

Aztán mégis ;]

Agyaggalamb lövészetnek sem nevezném :DD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#4097) Szőrös  válasza anytime (#4095) üzenetére


Szőrös 
veterán

A célzás könnyebb de közel sem tudod vele úgy irányítani a gépet mint egy rendes joy-al ( főleg ha még pedál is van mellé ).
Mindenesetre ha ez így tetszik és élvezed akkor biztos hogy érdemes lesz beszerezni egy botot.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4098) Edem05


Edem05
őstag

Működnek már a squad-ok?

(#4099) RG4L válasza Edem05 (#4098) üzenetére


RG4L
őstag

Nem. :(

War Thunder: Gelesztaa

(#4100) RG4L


RG4L
őstag

Hogy ez az orosz Pe széria mennyire szar... :C

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.