Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) RG4L válasza t.imi (#4850) üzenetére


RG4L
őstag

Nálam minden oké (UPC).

War Thunder: Gelesztaa

(#4852) t.imi válasza RG4L (#4851) üzenetére


t.imi
addikt

Köszi. :R Kiléptem. alt+tab, game háttérben, de folyamatosan connection lost / connection-t hallgattam :))

(#4853) Atlantis válasza t.imi (#4850) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem nincs ilyen baj vele, szintén Telekom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4854) RG4L válasza Atlantis (#4853) üzenetére


RG4L
őstag

Az első jet killem RB-ben!

Három ellenség maradt, egy B-24, egy B-17, és egy Meteor. A Meteort üldöztem egy jó ideje, közben a bombázóik leszálltak, felszerelkeztek bombával, és miután felszállak, feléjük menekült a Meteor, mondván, hogy ott a két bombázó között majd menedékre lel. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#4855) superecneB válasza RG4L (#4854) üzenetére


superecneB
őstag

Ez az esés mennyivel ment a végén? Mennyit bír ez a KI-84 mielőtt szétszakad?

(#4856) RG4L válasza superecneB (#4855) üzenetére


RG4L
őstag

Nem volt olyan nagy sebesség, de szerintem 900-ig elmegy kb. :)
A pontosság kedvéért megnézem majd neked.

War Thunder: Gelesztaa

(#4857) RG4L válasza superecneB (#4855) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem kielégítő választ ad ez a videó.

Függőleges zuhanás a remegő képig, majd mikor neccesnek éreztem, adtam neki egy ki terhelést. Sorry a szar minőségért. :(

War Thunder: Gelesztaa

(#4858) RG4L válasza RG4L (#4857) üzenetére


RG4L
őstag

WTF!?!?
1170-nél tört a Ki-84-es. Ez most komoly vagy... ennyire UFO lenne tényleg?
Tudom, hogy kb. a legjobb propelleres vadászgép, de... nekem ez fura.

War Thunder: Gelesztaa

(#4859) superecneB válasza RG4L (#4857) üzenetére


superecneB
őstag

Fú ez már nem origami repülő...

(#4860) RG4L válasza superecneB (#4859) üzenetére


RG4L
őstag

Ez bizony nem. Az az 1170 amit írtam picit sok szerintem, mentem még egy tesztet, itt csak 8000 méterről kezdtem el zuhanni, 1060-nál tört.

War Thunder: Gelesztaa

(#4861) superecneB válasza RG4L (#4860) üzenetére


superecneB
őstag

Az sem kevés. Az A6M2 510 nél már tört nekem bár most már maxos így kicsit erősebb de nem merek vele 500 felé menni fordulóban.

(#4862) superecneB


superecneB
őstag

A prémium Chaika meglepett, hogy kifordulja a fullos A6M2-met... Aztán megnéztem... 13,X sec vs. 16.8 :(((

(#4863) RockHaRD


RockHaRD
addikt

igaz, hogy éjféltől reggel 5-ig tartott, de meg van a 70 lejátszott meccs is, és megvan a prémium repülő a 3 acsiért :))

:C

(#4864) t.imi válasza Atlantis (#4853) üzenetére


t.imi
addikt

Ezt is köszönöm. :)

(#4865) anytime válasza RockHaRD (#4863) üzenetére


anytime
őstag

Milyen az uj gep?
Ilyen gepszerzo achik szoktak lenni?

(#4866) RG4L válasza anytime (#4865) üzenetére


RG4L
őstag

Én mentem vele, nekem tetszett :)
Ahogy tudom, nagyobb ünnepek alkalmával, fontos évfordulók napján/hétvégéjén szoktak lenni. Ritka, de szokott.

War Thunder: Gelesztaa

(#4867) anytime válasza RG4L (#4866) üzenetére


anytime
őstag

Ertem, koszi, figyelni fogok ra!

(#4868) RG4L


RG4L
őstag

Tegnap néztem egy videót a németek "kamikáze" (idézőjelesen!) támadásairól, hát ők nem szaroztak, ha rammolásról volt szó.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4869) anytime


anytime
őstag

Haver ma volt nalunk egy grill-partyn, mikozben megmutattam neki a jatekot.
Este regisztral :)

(#4870) RG4L


RG4L
őstag

Nem gondoljátok, hogy ez picit túl van játszva? :D

War Thunder: Gelesztaa

(#4871) RG4L


RG4L
őstag

Nem rég szereztem, már most imádom :U

War Thunder: Gelesztaa

(#4872) anytime válasza RG4L (#4870) üzenetére


anytime
őstag

Nem kicsit, szerintem ...
Ez a mostani szerzemeny?
Nalam most a Hayabusha a tuti :)

(#4873) RockHaRD válasza RG4L (#4871) üzenetére


RockHaRD
addikt

ez miez?

Egyébként én most a Mig-3-ra álltam rá, abból is a 'mappán' belül a legalsó érdekel (mig 3-34 asszem), mert az dupla cannon-os. Azzal szerintem elég nagyot fogok aprítani tier2-be :D

(#4874) RG4L válasza anytime (#4872) üzenetére


RG4L
őstag

Spitfire F. Mk XIVe

Az utolsó Spitfire blokk első darabja, nagyon jó darabok :)

(#4873) G^zC^mp€r: annak a Mig-3-asnak el van tévedbe a battle ratingje, de nagyon... kb. azért tették be a fejlesztők, hogy Tier 1 végi gépeket aprítson, és legyen egy kis orosz sikerélmény, legalább low tierben.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4875) RockHaRD válasza RG4L (#4874) üzenetére


RockHaRD
addikt

ez azt jelenti, hogy nagyon szar, vagy nagyon jó? :D

(#4876) Atlantis válasza RG4L (#4874) üzenetére


Atlantis
veterán

Miért? 2,7-es a BR annál a gépnél, nem érzem túlzónak a Yak-okhoz képest. Nekem még csak a legelső MIG van meg, szóval nem próbáltam, csak papír alapján gondolom így.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4877) RG4L válasza Atlantis (#4876) üzenetére


RG4L
őstag

RB értékelése viszont 2.3

War Thunder: Gelesztaa

(#4878) Atlantis válasza RG4L (#4877) üzenetére


Atlantis
veterán

Jahogy ez ettől is függ? Nem tudtam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4879) RG4L


RG4L
őstag

Egyre jobban felidegel ez az A6M5 otsu... már szinte csak a T4-es fejlesztései hiányoznak.
Előző meccsen 500-al fordultam, se overload, se semmi, tehát nem éles és nem nagy G erős forduló volt, eltörtek a szárnyai.
Most meg WEP-pel szállok fel anyahajóról, beleesik a vízbe. :(

War Thunder: Gelesztaa

(#4880) RockHaRD válasza RG4L (#4870) üzenetére


RockHaRD
addikt

"Itt Véder, egy gépet földre kényszerítettem, mert csajokat soha nem tudok! "

:DDDDDDDDDDDDDD

ez szánalmas :D

(#4881) RG4L válasza RockHaRD (#4880) üzenetére


RG4L
őstag

Itt Gelesztaa... ne égess ki, kérlek, vége!

War Thunder: Gelesztaa

(#4882) RockHaRD válasza RG4L (#4881) üzenetére


RockHaRD
addikt

-Itt Hans, szűzp*csű vagyok!

-Itt Véder, én is!

;]

(#4883) RockHaRD válasza RockHaRD (#4882) üzenetére


RockHaRD
addikt

legjobb komment: "Itt véder: egy mitugrász, bepörgött, figyelem hiányos kis kocka vagyok, aki nem mellesleg össze-vissza beszél és elrontja a többiek játékélményét azzal, hogy be nem áll a szája és végig kommentálja minden egyes jelentéktelen mozdulatát.
Itt véder: VETTEM!"

(#4884) RG4L válasza RockHaRD (#4883) üzenetére


RG4L
őstag

:DDD :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#4885) JackFeryll


JackFeryll
őstag

shepherd-nek elég paranoiás hangja van :D

(#4886) RG4L válasza JackFeryll (#4885) üzenetére


RG4L
őstag

:DDD
Nem hittem volna, hogy ekkora témát sikerül csinálni egy ártalmatlan videóból. :C

Amúgy ami nekem feltűnő volt... sok hülye Spitfire úgy röpködött körbe-körbe, mint légy a szar körül, a sok tahó 109-es meg volt olyan, hogy perceken keresztül csak leste őket... nagyon perfekt csapatmunka volt ennyire egy helyen tartani ilyen sok repülőgépet :D

Úgyértem... a csapatukban lett volna két Ju 88-as, a Bf-ek a látottak alapján ott tartották a Spiteket egy helyben kb, addigra a két Ju szarráverte volna a pályát :D

War Thunder: Gelesztaa

(#4887) RockHaRD válasza RG4L (#4886) üzenetére


RockHaRD
addikt

a mondandód elejéről kimaradt két szó: "Itt Véder"

:DDD

(#4888) anytime válasza RockHaRD (#4883) üzenetére


anytime
őstag

Itt Anytime!
Mit mondjak, ha mar igy belekezdtunk :)
En szarra rohogtem magam :)
Vetel!

(#4889) Atlantis


Atlantis
veterán

Érdemes prémium gépet venni? Ha igen, II vagy III-as szinten melyik számít jónak? Elsősorban ezüstfarmolás miatt lenne érdekes, angol/amerikai/orosz legénységhez. Első blikkre az amerikai Zero tűnik szimpatikusnak...valakinek van tapasztalata vele? 1-2 tesztkört repültem vele, egészen jól mozog, amúgy is a fordulóharcokat kedvelem jobban, bár nem tudom, hogy lehet hatékonyan fordulni, néha meglep, hogy egy bombázót se bírok leforogni...az irányítás még mindig rohadtul szokatlan.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4890) munnergep


munnergep
senior tag

Ilyen bázis névvel, lesz még elég sok baleset :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#4891) anytime válasza Atlantis (#4889) üzenetére


anytime
őstag

Ez a kerdes mar bennem is felmerult, igaz, nekem van mar 3 premes gepem.

(#4892) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Nem találtam ilyen problémát a topikban, így:
Steam áruházban a free to play változatot úgy jelöli a kliens, hogy indításra kész. Rányomok, telepíteni akar annak rendje és módja szerint.
A bökkenő viszont, hogy nem tölt le semmit a kliens. :F
Nulla adatforgalom. Steam szerint a játék letöltve, indulásra kész, miközben 0 byte-os.
Letöltések nézetben és a könyvtárban is menetre késznek látszik.
Fájlok épségének ellenőrzése eredménytelen, "ellenőrzés sikeres". :Y
Vki vmi tipp? :R

(#4893) RG4L válasza Atlantis (#4889) üzenetére


RG4L
őstag

Parancs! Fejleszd ki a B-17-est és vegyél hozzá talizmánt, vagy ugyanez a P-47-esen. Vétel!

War Thunder: Gelesztaa

(#4894) Atlantis válasza RG4L (#4893) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát eddig a bombázóktól inkább a hideg ráz. B-25-nél tartok, de nem nagyon szeretem. Hadd kérdezzek hülyeséget: mi az a talizmán (mármint ebben a játékban)?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4895) RockHaRD válasza Atlantis (#4894) üzenetére


RockHaRD
addikt

Itt Véder, pont ezt akartam kérdezni. Mi az a talizmán, és mi az a plussz egy repülő 10 sasért? A másodikat vágom, de a kérdés az annyi, hogy 1 meccsig érvényes, vagy onnantól kezdve mindne meccsen kétszer vihetem azt a repcsit?
Vége.

(#4896) RG4L


RG4L
őstag

Itt lúk, a szkájvalker. Eltévesztettem, sorry, a talizmán +100%RP-t ad, de extra rewardot nem.
Az a backup vehicle meg arra jó, hogy AB-ben az adott gépet, amelyikre megvetted, kétszer használhatod, de csakis kétszer és csakis AB-ben, tehát fika, nem éri meg elverni rá goldot.

szerk: vége. :DDD

Atlantis: ezesetben én a német prémium P-47-est választanám silvert farmolni, illetve aktivizálnék prémiumot, ha nincsen még. vége.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4897) Atlantis válasza RG4L (#4896) üzenetére


Atlantis
veterán

És ez a talizmán örökre szól az adott géphez? Egyébként ez nem az igazi, mert nem haladni akarok gyorsabban, hanem több tőkét. Előbb-utóbb eljutok oda, hogy nem tudom megvenni, amiket kifejlesztek.

Szerk: németekkel pont nem játszom, nem is nagyon vonz. :) Tudom, csak a baj van velem... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4898) RG4L válasza Atlantis (#4897) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, örökre szól.

Előbb-utóbb ott fogsz tartani mint én, már megvettem két jetet, egy amerikait és egy japánt, és kész nemsokára a második amerikai is, tehát összességében rengeteg gépem van, kb. 200, és 5 millió feletti silverem, mert nem nagyon tudom mire elverni. Expert crew-kat nem veszek, mert RB-re felesleges, szóval kiadásom nincsen nagyon.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4899) Atlantis válasza RG4L (#4898) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet te tudsz játszani és jobban jön a kredit, nekem már így a II-es szint végén látszik, hogy később bajok lesznek, ha nemzetenként 4-5 ágat viszek. Én vettem már legénységi skill-t, próbaképpen, valamivel próbálom ellensúlyozni a núbságomat. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4900) Malibutomi válasza RG4L (#4898) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Verd el a tankokra a sok lét :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.