Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) RG4L válasza Napfénysüti (#4700) üzenetére


RG4L
őstag

Én már túl vagyok rajta. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#4702) Micsurin


Micsurin
nagyúr

lassan megint kéne költeni :DDD Keen vision meg ilyenek megérik ?

RG4L: Melyik jetet érdemesebb húzni majd elsőnek ? naval vagy f80-ast ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4703) RG4L válasza Micsurin (#4702) üzenetére


RG4L
őstag

Nem tudom, elvileg az F-es ág jobb, de én most a Pantherre megyek.

War Thunder: Gelesztaa

(#4704) Micsurin válasza RG4L (#4703) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben ,köszi :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4705) RG4L


RG4L
őstag

Egyébként tök jó, hogy jönnek ezek a kis javítások, patchek, de a 90%-a a tankokhoz tartozik, a maradék pedig vegyesen... Semmi jelzés nincsen affelől, hogy a Gazsi rendbetenné a flight modelleket, a hit detectiont, a BR rendszert, a németeket és japánokat úgy összeségében. De igen, kell még több Spitfire hamis flight modellel, még több orosz szemét, még több propeller vs. jet meccs, prototípusok és hasonlóak.

Mivel a német és japán gépek majdnem, hogy használhatatlanok most a szar BR rendszer miatt, mindenki az amcsikkal és angollokkal repül, ami azt jelenti, hogy sorozatosan dobja be a Military Exercise mapot, ahol a cuki is F8F-ek Meteorok ellen röpködnek.

Oké, értem én, hogy a GF-ban sokkal több hiba van jelenleg, de hogy ennyire le kelljen szarni a repülőket, az már művészet.

War Thunder: Gelesztaa

(#4706) Micsurin válasza RG4L (#4705) üzenetére


Micsurin
nagyúr

a spit-ekel teljes mértékben egyet értek.... a jet-es résszel is , a szinte csak tankokal már nem , repültél a p400 asal te pár hete/1-2 hónapja ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4707) RG4L válasza Micsurin (#4706) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, repültem vele nem rég. Miért?

Csak visszamenőleg pár patch note, vastagon kiemelve, ami a tankokhoz tartozik.

Inability to fly with American planes when they were selected at the start of the game has been fixed.

Pz.VI ausf H1 tank barrel durability value has been fixed (durability value on the “barrel” module increased up to values of other heavy tank barrels).

Historically fixed traverse and elevating angles of Panzerjager Panther and its commander’s premium variant. Changed from +-15 to +-11 degrees horizontally and from -10 +30 to -8 + 14 degrees vertically.

Fixed elevation angles of Panther II from -6.5 +17 to -4,5 +15 degrees (old angles made weapon glitch through tank surfaces), also in -165 +165 degrees sector elevating angle decreased up to -3 degrees (turret facing reversed from vehicle direction vector and with old angles barrel would go through exhaust pipes)

105mm KwK45 rate of fire has been fixed from 5.4 shots per minute to 3.9 shots per minute (old value was a mistakenly taken from KwK43)

Fixed damage effect from HE tank rounds, which led to the destruction of the tank when the shell would detonate on the vehicle roof. Now it is still possible to damage the tank by a roof breech, but it won’t lead to the immediate destruction of the vehicle.

Fixed an issue that was causing FPS drops intermittently during aircraft combat (thanks to all our players that posted logs and replays for us)

Improved help screen for ground vehicle controls.

Re-arranged UI element positions in the combat interface (they won’t obstruct each other any more)
Fixed an error in the ground vehicle tutorial where ‘zoom in’ wouldn’t trigger its continuation, which made it impossible to complete the tutorial.

Fixed an issue that wasn’t allowing re-spawn while player had too little ammunition available.

Issue when repair time was being increased whilst upgrading using the ‘field repair’ crew skill has been fixed.

Fixed battle mass and transmission parameters of Aufklärungspanzer 38(t). Its mass now is 11 tons, its maximum speed is 58km/h

Fixed maximum speed of Pz.Kpfw 38(t) A/F – it is now 42km/h.

Fixed maximum fire rate of the M3 75mm cannon (captured M4A2) from 18 to 12 shots per minute.

Fixed how the detonation fuse for PzGr39 88-mm AP shells work, the armour thickness on which it would trigger has been reduced by half.

Fixed displayed penetration values for OF462 shell (M-30 cannon from SU-122)

Fixed displayed armour values of the SU-122 (it wasn’t displaying the armour thickness of the fighting compartment).

Fixed after-penetration effect of APHE 57-mm shells of ZIS-2, ZIS-4, ZIS-4M cannons (BR271, 271K, 271M shells). Fragmentation effect parameters of these shells was the same as 45mm AP shells with the same mass. Amount and effect radius of casualty-producing fragments has been increased.

Fixed several client crashes due to poor connection at the start of the game.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4708) Micsurin válasza RG4L (#4707) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mert azon például szerintem tuti , hogy javítotak FM-et , a fegyverein.... Ha jönnek egyszer, talán , 3 év múlva ,a hajók akkor a tankok is le lesznek szarva :P ;]

szrk: Lesznek valaha tank/repcsiknek közös mecsek ? :F b17-el zívesen osztanám a panzer4-eket :C

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4709) RG4L válasza Micsurin (#4708) üzenetére


RG4L
őstag

Nem nyúltak hozzá a P-400-ashoz.
Custom gameben lehet menni tankokkal és repülőkkel közösen, haverral meg is néztük egymást közelről:


War Thunder: Gelesztaa

(#4710) anytime válasza RG4L (#4705) üzenetére


anytime
őstag

Igen, elegge le vannak tojva a nemetek ..., ezt ma nagyon is megtapasztaltam .... :(

(#4711) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Hány TK-tól jár bann ???? Mert ma kb lett vagy 10 egyszerűen annyira kell nekik a lángoló gép , hogy inkább a lepotyanásuk árán is beprobálkoznak... Nem direkt lővöm le őket de bejőnek a rakéta szorásomba és kampec :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4712) Micsurin


Micsurin
nagyúr

sebeztem egy rakcsival véletlen a base-t amikor kergetem egy wellingtont... erre amikor lebombázták 5 percel később megint levont érte , akkor ez is teamkill-nek minősül ? :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4713) RG4L válasza Micsurin (#4712) üzenetére


RG4L
őstag

Először sebezted, aztán pedig a teljes lerombolás történt. Ugyanúgy kétszer vagy többször von le, ahogy bombázásnál annyiszor kapsz pontot ahányszor sebzel egy bázist, és akkor is, ha megsemmisül.

War Thunder: Gelesztaa

(#4714) RG4L válasza Micsurin (#4708) üzenetére


RG4L
őstag

Update!

War Thunder: Gelesztaa

(#4715) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Streameltem egyet házon belül. (új funkció a Steamen)
4.5 méteres képátlón még nem repültem. Csak a 3D hiányzott. Egyébként nem érzem úgy, hogy igazán nagyobb élményt nyújtana vásznon, de kipróbálni jó volt.
A kép amúgy bemozdult mert sötét volt.

(#4716) Atlantis


Atlantis
veterán

Azt meg lehet valahogy előre nézni, hogy egy gépen mennyi gép által irányított lövész van? CSzeretném elkerülni, hogy feleslegesen öljek adott esetben egy bombázó legénység "Gunner" szekciójába XP-t.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4717) JackFeryll válasza Atlantis (#4716) üzenetére


JackFeryll
őstag

Az adatlapon megnézed, hogy hány turret van rajta.

(#4718) Atlantis válasza JackFeryll (#4717) üzenetére


Atlantis
veterán

És tényleg, kösz. Eszembe nem jutott volna.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4719) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ma is lett arcadeban agy 3 friendlys mert bejönek kill lopni de a 12,7-esek legyalulják őket :( mitt tegyek ? Félek , hogy bann lesz, nem szándékos de bejön elém annyira kellneki , de meghal :W És a a10-es kingcobra elé is.... :W Mit tegyek ???? őtlet ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4720) nemeth989 válasza Micsurin (#4719) üzenetére


nemeth989
senior tag

Az ellen sajnos nem tudsz mit tenni, szerintem mindenkinél előfordul. Vagy lefordulsz a célról és távolabbról követed, esetek nagy részében nem tudják kilőni, vársz egy megfelelő pillanatra kb. mikor az áldozat éles kanyarba kezd, és akkor durrantod le. Vagy lövöm tovább, és próbálok nem akkor lőni, amikor a lövő zónában van a társ. Mondjuk van amikor ez se segít, mert egyedül vagy lövöd az előtted lévő enemyt, és beléd száll a társ.
Tegnap is megkaptam ezt párszor, belém jön T3-4-es csatában egy Hayabusa, azután én vagyok a noob, hogy a srác 4 perccel a csata kezdete után 200 ponttal és 5 kilőtt repülővel állt ott :D.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#4721) káen válasza nemeth989 (#4720) üzenetére


káen
tag

AB vagy RB?
Mert ha az utóbbi, akkor érezhetően kezdenek ezek átszokni RB-be.

(#4722) RG4L válasza Micsurin (#4719) üzenetére


RG4L
őstag

Nem lősz tovább, ennyire egyszerű. Más megoldás sajnos nincsen.

War Thunder: Gelesztaa

(#4723) Revolit válasza Micsurin (#4719) üzenetére


Revolit
senior tag

Elém is be szoktak repülni elhiheted, érdekes módon mégis egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor fordult elő hogy véletlen lőttem le csapattársat az egész WT-s pályafutásom során... valamit nagyon rosszul csinálsz ha egy nap alattalatt 3-at TK-zol... :U

(#4724) Francia91 válasza Revolit (#4723) üzenetére


Francia91
veterán

Eleinte Yak-9K-val nekem is sikerült néha csapattársat telibe kapnom, mikor bejöttek elém. azóta, ha beszáll elém, inkább ráhagyom, nem kell TK...
Azt tudom imádni, mikor én nagy kaliberes géppel lövöm a B-17-est, erre bejön elém 2x7,7 mm-es géppuskával lőni..... A gunner kiszedi a p*csába két lövésből :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4725) Revolit válasza Francia91 (#4724) üzenetére


Revolit
senior tag

Érdekes módon Yak-9K/T-vel még nem rémlik hogy valaha is TK-ztam volna véletlenül, pedig sokat megyek én is velük AB-ben. De igazából ez a megoldás, hogy hagyni kell addig nem tüzelsz míg egy barát van a célkeresztben. Ki lehet manőverezni hogy így is tudd tovább lőni. Ha nagyon pofátlanul jön be elém (értsd lángol a gép, ellőttem farkát vagy akármi és egyértelműen KS-re jön) na akkor néha elgurul a gyógyszer és nem szállok le a ravaszról, de nem is sírok a TK miatt ilyenkor :P

szerk.: ja, és RB-ben soha nem TK-ztam még (szerintem véletlenül se, de direkt tutira nem), de mondjuk ott engem se még. *KOPP-KOPP*

[ Szerkesztve ]

(#4726) JackFeryll válasza Revolit (#4725) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nekem sikerült. Épp fordulóban voltunk így nem tudtam állandóan körülnézni és úgy vágott be elém keresztbe a társ, hogy pont elkapta a nagy kaliber, one-shot.
Persze úgy én sem tékázok ha 700 méterre vagyok lemaradóban egyenes vonalban és berepül elém valaki aki gyorsabb.

szerk:AB

[ Szerkesztve ]

(#4727) RG4L


RG4L
őstag

Várom a meccs végét, talán a ticketek miatt nyerhetünk, ha nem találnak meg :DD

szerk: elfoglaltuk a zónát amin parkoltam X perce :DDD

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4728) RG4L válasza RG4L (#4727) üzenetére


RG4L
őstag

Miután elkezdtek szerelni, a csapattárs meghalt, egyedül maradtam és vesztettünk, mert nem volt több player. Úgy látszik Gaijin megint egy kamu fixet csinált.

A player is now properly counted as active only if his aircraft can be repaired

War Thunder: Gelesztaa

(#4729) Jarod1


Jarod1
addikt

na tegnap kipróbáltam én is a Wot után furcsa volt élethűbb meg driftelni is tud a tank, meg külön gombal tudok zoomolni..

(#4730) RG4L válasza Jarod1 (#4729) üzenetére


RG4L
őstag

[link]

War Thunder: Gelesztaa

(#4731) RG4L


RG4L
őstag

Ezt nem tudom hogy sikerült elérnem :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#4732) PAtr0n válasza RG4L (#4731) üzenetére


PAtr0n
addikt

Úgy bammeg, hogy múltkor hátulról 3x tisztán eltaláltam a Ki-45 Tei-m 37mm-esével egy ilyen rohadék F82-e-t, és csak úgy villantak a tűzpamacsok rajta, de sérülés az annyi lett, hogy kicsit elkezdett füstölni. Enyhén jól páncélozott a mocsok. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4733) RG4L válasza PAtr0n (#4732) üzenetére


RG4L
őstag

Ami azt illeti, ez a Twin Mustang a legrosszabb repülő most a játékban, ha jól tudom, jelenleg a flight modellje azért ilyen, mert csak egy motorja fejti ki hatását.
Mindegy, ma akkor is kimaxolom, az a 4000 font bomba, amit cipelni tud, nem rossz, illetve egész jó bombázók kinyírására.

War Thunder: Gelesztaa

(#4734) erikke17 válasza RG4L (#4550) üzenetére


erikke17
őstag

Valahogy átvergődtem magam, most itt tartok de megint nem enged tovább.. -.- Már kínomban TD-ket kezdtem el fejleszteni, hátha engedi majd.. Se a Tigris irányába se a Párduc irányába nem enged tovább..
Totál nem értem vadászgépeknél nem volt ilyen gondom.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4735) Napfénysüti válasza erikke17 (#4734) üzenetére

Csak 3 tankod van kifejlesztve kettes szinten és 6 kell. :)

Més que un club!

(#4736) erikke17 válasza Napfénysüti (#4735) üzenetére


erikke17
őstag

Ajj de bután van ez megcsinálva kifejleszteni olyat, ami nem kell.. -.- :D
Na és mi van a 3-as tankokkal? Ott csak négy darab van.. Akkor mind a négyet ki kell fejleszteni? :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4737) K3NZO


K3NZO
senior tag

Mennyire jó ez ez az új PBJ? Érdemes rá időt szánni?

"Per aspera ad astra"

(#4738) JackFeryll válasza erikke17 (#4736) üzenetére


JackFeryll
őstag

:D

(#4739) RG4L válasza K3NZO (#4737) üzenetére


RG4L
őstag

AB-ben kb. useless, RB-ben viszont nagyon lehet vele aprítani, általában szembe jönnek vele, mert nem tudják, hogy 12x12.7mm várja őket, vagy éppen egy 75-ös cannon. Ground unitok farmolására tökéletes, és nagyon pontosan lő az orrfegyverzet miatt. Ja, és remek bombázóvadászásra.

War Thunder: Gelesztaa

(#4740) erikke17 válasza JackFeryll (#4738) üzenetére


erikke17
őstag

User error.. :D Benéztem mert csak az első sort néztem a többit nem.. :D :W
Azért köszi az infót mindkettőtöknek.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4741) RG4L


RG4L
őstag

Na, kipróbáltam az egyesített meccset, ahol tankok és repülők is mehetnek és csak negatív tapasztalatom van. Ha repülővel mész, az a tömérdek mennyiségű AAA ami sorba van pakolva a pályák szélein, ronggyálő, mire találsz egy ellenséges tankot, közben ugye figyelni kell a többi repülőre is, a csapatod tankjai pedig persze, hogy nem segítenek a célpontok kijelzésében, mert hát tényleg milyen nagyon nehéz is megnyomni egy X betűt vagy görgőt, majd a kellő számkombinációt.

Ha netalán sikerülne az összes AAA-t kitisztítani, és talán be is találsz bombákkal és az enemy flak sem szed ki, király vagy, mehetsz haza bombákért. :)

Tank szempontból, mennyire szopás már, hogy ha flakra lenne szükséged és úúú te egy medium tankot hoztál be, akkor hawaii van az ellenséges bombázóknak. Ugyanakkor mekkora szopás, ha flakod van és nincsen ellenséges repülő.

Köztudott módon ebben a játékban nincsen csapatmunka, értelmetlen a játék squad nélkül... 2 repülő - 2 tank felállású kezdéssel squadban már tűrhető lenne. A tankokkal megpróbálni leszedni minden AAA-t amit csak lehet gyorsan, amíg be nem campelik a spawnodat, ezáltal szabad utat biztosítva a társaidnak, és mivel itt már tudtok kommunikálni, a bombázóval talál célpontot a társad.

Ja, és még egy dolog. Ha már egyesített meccs, legyen úgy megcsinálva, hogy a repülőknek is legyen van objective illetve legyen több ticket. Na de mindegy, ez csak az én meglátásom, szerintem egyelőre szar az egész így.

War Thunder: Gelesztaa

(#4742) RG4L


RG4L
őstag

:C :DD

War Thunder: Gelesztaa

(#4743) Francia91 válasza RG4L (#4741) üzenetére


Francia91
veterán

En miota kijott az egyesitett resz, azota azt nyomom. Na itt mar tobb haszna van a Yak-9K-nak :D. Neha sikerul vele tankot kiszedni :)
Az AA-k tenyleg hamar kiszednek, meg is lepodtem rajta... Yer-2-vel is nyomattam 4t bombateherrel, lehetett apritani...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4744) RG4L válasza Francia91 (#4743) üzenetére


RG4L
őstag

Rosszul mondod. a Yak-9K-val nem fogsz normális tankot megölni, csak kb. néhány reserve tankot vagy kevésbé páncélozottat, flakot.

War Thunder: Gelesztaa

(#4745) Francia91 válasza RG4L (#4744) üzenetére


Francia91
veterán

Persze, a Medium mar kemeny dio neki, de azert van haszna a 45 mm-es agyunak a kicsi tankok ellen. Az erosebbekhez inkabb IL-2 raketakkal es bombaval. Csak sajnos az iranyitasa fullra pakolva kisse nehezkes

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4746) RG4L válasza Francia91 (#4745) üzenetére


RG4L
őstag

Nem a kaliberrel van baj, hanem a lőszerével. Én akkor már inkább a Yak-9T-t vinném.

War Thunder: Gelesztaa

(#4747) RG4L


RG4L
őstag

Érdekes meccs volt, kiírtam a battle ratingeket. 8km magasan üldözött az N1K, a Ki-84 lelépett, fordultam, srác overshoot, mögékerültem, zuhanással menekült, követtem de nem törtem el a szárnyakat szerencsére, aztán vett egy fordulót, már tengerszinten, tail control crit neki, csapattárs elviszi a killt... de legalább sikerült lenyomnom egy olyan 5 percec menekülés/üldözés után. Miután lezuhant, tájékoztattam, hogy ugye tisztában van vele, hogy még csak BR szerint sem egy szint a két gép, pampogott, pampogott, hogy 1v1-ezzünk meg mittudoménmi. Azután lelőttem a Ki-84-es csapattársát, de úgy, hogy már égett a gépe de még belenyomtam a maradék lőszeremet, hogy miszlikre szakadjon. Majd boldogan nyitottam egy all chatet és mire beírtam hogy REKT, lelőttek. :(

Egyébként érdekes a matchmaking, megyek ezzel a Tier 4 elejei Spittel, és F8F, Ta 152, Bf 109K, N1K, Ki-84 otsu/hei ellenfeleket kapok. Ha én mennék egy meccset valami 6.0 feletti értékelésű géppel, le merném fogadni, hogy már csak a jetek süvítését hallanám.

War Thunder: Gelesztaa

(#4748) munnergep


munnergep
senior tag

BF 109 F4-el kilőttem egy T-34 (1941?)-et. Hogy? 20 mm-el, hol találtam el?

Másik: Vasárnap reggel óta minden meccsemen pilot knock out-tal pusztulok az amerikai illetve német gépeimmel (AB). kb. 60-as és 70-es szinten van a stealth és a vitality a pilótának. Még a játék elején volt sok pilot knock out, azóta 1 héten 1x max. Most meg MINDEN meccsen.
Módosítottak valamit ezen csak lemaradtam róla?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#4749) csaabz válasza munnergep (#4748) üzenetére


csaabz
őstag

Nekem is "pilot knock out" van minden gépemmel, pedig én oroszokkal játszok. :F

Más: A Yak 9T 45 mm-es ágyújával el is lehet találni valamit, vagy csak dísznek van? :W

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4750) RG4L válasza csaabz (#4749) üzenetére


RG4L
őstag

Dísz.

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.