Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) fcbarca válasza RG4L (#4550) üzenetére


fcbarca
őstag

igen simulator.a tutorial gép :D
mutassa hogy nyomjam a gombokat de hiába mindig becsapódok,page downt is nyomom

(#4552) RG4L válasza fcbarca (#4551) üzenetére


RG4L
őstag

Menj ugyanazzal, vagy hasonló géppel test flightot SB beállítással.

War Thunder: Gelesztaa

(#4553) fcbarca válasza RG4L (#4552) üzenetére


fcbarca
őstag

bocsi de nekem kinai,hol állítsam ezt a valamit?

(#4554) RG4L válasza fcbarca (#4553) üzenetére


RG4L
őstag

Megcsináltam a felszállást neked SB beállításokkal, nem tudom, hogy joystickkal nyomod-e, de nekem csak egerem van.

A lényeg, szép lassan adagold a gázt, lassan elindul a gép, nagyobb gázadásra elkezdi tolni az orrát, ezt Q-E gombokkal korrigált, a page down-t nem nyomtam mikor fejelni akart a gép, csak felhúztam az egeret, és igyekeztem nem nekimenni a sátraknak. :U

Itt a videó.

War Thunder: Gelesztaa

(#4555) Fel válasza erikke17 (#4548) üzenetére


Fel
addikt

Minden szinten 6-6 repülőt vagy tankot kell kifejlesztened ahhoz, hogy továbbléphess a következőre. A techtree bal szélén ki van írva hogy állsz.

(#4556) Napfénysüti válasza RG4L (#4547) üzenetére

Nekem mindig be van jelölve az automatikus javítás és nem vagyok kredit szűkében egyelőre.

Més que un club!

(#4557) RG4L


RG4L
őstag

Valaki mondja má' meg nekem, hogy ezt miért és mire kaptam o.O

War Thunder: Gelesztaa

(#4558) Fel válasza RG4L (#4557) üzenetére


Fel
addikt

Erre: The Birth of RJ Mitchell

Valószínű korábbi csatából jött (amit Spitfire-rel repültél). Régebben írt ki valamiféle üzit is ilyenkor az achi mellé (Másik géppel szerezted vagy vmi ilyesmi).

[ Szerkesztve ]

(#4559) RG4L válasza Fel (#4558) üzenetére


RG4L
őstag

Basszus tényleg, pedig olvastam a cikket, csak nem néztem mikortól indul az egész.
Csak azért fura, mert japánokkal mentem és szerintem ma nem is játszottam még Spitfire-el.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4560) Francia91 válasza Atlantis (#4526) üzenetére


Francia91
veterán

Én pl a B-17-eseken fejlesztem a lövészek számát, ha Aranysast kapok :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4561) Atlantis válasza Francia91 (#4560) üzenetére


Atlantis
veterán

Attól én még messze vagyok, hogy többlövészes gépeim legyenek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4562) Revolit válasza Atlantis (#4561) üzenetére


Revolit
senior tag

Akkor biztos nem a japókat viszed :) :P

(#4563) Atlantis válasza Revolit (#4562) üzenetére


Atlantis
veterán

Valóban nem, csak az amerikai-orosz-angol trió érdekel, a másik két nemzet nem. Németekről nem sok jót olvastam, japánok meg hasonlóak, mint az angol vonal, ha jól tudom. Így is lassan haladok, de nem baj, nem sietek sehová.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4564) RG4L válasza Revolit (#4562) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem pl. japóknál hatalmas csalódás a G5N1 és a G8N1 is. Mindkettő irányíthatatlan AB-ben is, RB-ben pedig két lövéstől fordulásképtelen lesz. Leszállásról ne is beszéljünk...

War Thunder: Gelesztaa

(#4565) Francia91 válasza Atlantis (#4563) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem az egyik legénységnél már 7 tapasztalt lövészem van, egy B-17E van oda betéve... Aprítják a jónépet rendesen. Most a 8-ikra gyúrok, az még picit messze van, na akkor lesz fullos :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4566) Revolit válasza Atlantis (#4563) üzenetére


Revolit
senior tag

Ne érts félre, én se kedvel(t)em japókat :B
Bár most hogy inkább RB-zek, azért oda nem rosszak. AB-re oroszok elég tápok, gyakorlatilag insta-20mm gépük van. RB-n viszont tragikusak. Na jó, átfogalmazom, én tragikus vagyok velük, de ahogy olvasgattam, tényleg nem RB-re valóak :P

Viszont a fránya jet-eket már nagyon ki akarom próbálni. Bár nem sok jót hallani tier5-ös játékokról, de akkor is. Oroszokkal vagyok legközelebb hozzá (3 tier 4-es gép megvan), viszont tier 3-ban lemondtam, hogy oroszokkal RB-zek, úgyhogy egyedül még ott megyek AB-t, yak9-el járok trollkodni igazából :DDD
Múltkor mondjuk elég vicces, kilőttem wellingtont!! és zuhanás közben még lőtt rám, eltalált egy lövéssel, és kigyulladt az egész repülő!! :F le is égett... de nem picit lángol vagy ilyesmi, végig széltében, a törzs is meg mindkét szárny... érdekes volt.

[ Szerkesztve ]

(#4567) Atlantis válasza Revolit (#4566) üzenetére


Atlantis
veterán

Én még kezdő vagyok, oroszoknál tegnap lett meg a LaGG-3-8 (vagy miarosseb a neve) és első csatában felkenődtem a hegyoldalra, mert rohadtul nem fordul a nyomorult az addigi gépeimhez viszonyítva. A 20mm-es puska biztos jó, de előbb még el kéne találnom az ellent és még szokni kell, hová is célozzak. Egyelőre az amerikai gépek tetszenek legjobban, 12,7-es puska is tűrhető és még fordul is, ha kell. Hangsúlyozom, I-es szinten vagyok, lehet később ez változni fog.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4568) Revolit válasza Atlantis (#4567) üzenetére


Revolit
senior tag

Na jó, a duplafedelesek után semmi sem fordul jól :) Amúgy érdemes emelkedni, és felülről lecsapni ellenfélre. De tény, hogy nem egy fordulóbajnokok az orosz gépek, de azért nem is a legrosszabbak.

Az viszont örök igazság, hogy mindenkinek más a stílusa, mindenkinek más fog bejönni :)
Két nagy csoport van igazából (én még erre a kettőre osztom, ennél jobban szét lehet bontani, azon a szinten még nem vagyok :P ): fordulóharc és energia harc. youtube-on esetleg érdemes róla videókat nézni: war thunder energy fighting tutorial illetve turn fight tutorial.

(#4569) csaabz válasza Atlantis (#4567) üzenetére


csaabz
őstag

Az orosz vadászokkal tier 1-ben rengetegszer "estem le" az égből, mert nem fordult/elfogyott a lendület. Borzalmasak.
A tier 2 már használhatóbb lesz.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4570) Atlantis válasza csaabz (#4569) üzenetére


Atlantis
veterán

Szintén, földi célpontra rá se merek menni orosz géppel (mással se nagyon), alapból is szokatlan még az irányítás, mert WoT után még mindig néha "W" gombbal akarok emelkedni, ami nem jó technika. :) A LaGG még nem fullos, azt hittem, csak ezért gyenge, de ezek szerint fullosan se lesz sokkal jobb. Ráadásul érzésre ha egy szúnyognak nekimegyek vele, attól is szétesik, mintha törékenyebb lenne, mint az I15-ösök vagy az amerikai P36-osok.

Revolit: ok, majd rákeresek. Nekem egyenlőre az életben maradás is siker, tanulnom kell az irányítást, ilyen mélységekbe nem mentem bele. Tegnap végre volt egy 7 killes köröm, na annak örültem, most először sikerült elsőnek lenni a csapatban, bár általában máskor is top 6-ban szoktam lenni, kivéve, ha bombázót is kell vinnem, mert az mindig lerontja a helyezésem.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4571) RG4L válasza Revolit (#4568) üzenetére


RG4L
őstag

"Na jó, a duplafedelesek után semmi sem fordul jól :)"
Milyen magasságon? A6M széria?

Nem mondhatod rá, hogy nem fordulóbajnokok az orosz gépek, csak pár példát mondok.

Egy Spitfire-el, ami köztudottan jól fordul alacsony magasságon, megróbálsz lefordulni egy Zérót?
Egy full csapat tele Yak és La gépekkel nem fordulóbajnok csapat egy olyan csapat ellen, ami pl. full P-47-esekből, F6F-ekből vagy tierben megegyező Bf/Fw gépekből áll?
Ugyanez fordítva is igaz, pl. egy Zéróval vagy Spittel oké, hogy rá tudsz fordulni egy Bf 109-esre, de vajon követni is fogod tudni a zuhanását vagy végsebességét?

Még egy fő taktika van az általad említett kettő mellett, a BnZ.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4572) Revolit válasza RG4L (#4571) üzenetére


Revolit
senior tag

Na jó, de ez így már elég összetett, egyrészt AB-ben ki sem jön annyira, másrészt kezdőként tier1-ben ilyesmiken nem kell még pörögni :N És alacsonyan repülnek még az emberek.

A BnZ is energy fighting-nak egy leágazása :P

[ Szerkesztve ]

(#4573) Atlantis


Atlantis
veterán

Amúgy nemzetenként mennyi legénységet célszerű tartani? Ha mondjuk elhatároztam, hogy oroszoknál 3 vonal érdekel, akkor érdemes 4. legénységet venni? Max annyi előnye van, hogy több géppel tudok indulni csatánként, vagy van más is?

Revolit: igazad lehet, én is mindig földközelben röpködök, nem is lenne türelmem kivárni, míg 2000m körülre emelkedik a gép. Ezért is nem álltam neki a német gépeknek, azt olvastam, azoknál van leginkább szükség a "felmászok-zuhanva támadok-visszamászok" taktikára, ami nem tűnik szimpatikusnak.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4574) RG4L válasza Revolit (#4572) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, a BnZ is energy fighting része, de nem veheted teljesen egy ág alá, mert totál más a cél a két taktikában.

Az energia a tömeg, a sebesség és a magasság függvénye, nyílván beleszámít a motorerő, maga a konstrukció, a légellenállás de ne vegyük ennyire komolyan.

Az energy fightban a lényeg az, hogy olyan szituációba hozd az ellenfeled, hogy pl. nagy G-erős fordulókat kelljen vennie, ezáltal magasságot és sebességet veszít, ellenben veled, így egy vert helyzetbe kényszeríted az ellenfeledet. Na itt jön elő, hogy melyik gép mennyire tudja megőrizni és visszaszerezni az energiáját, motorerő/gyorsulás, tömeg, magasság stb. függvénye.

A BnZ taktika lényege pedig csupán annyi, hogy lecsapsz magasabbról, magasabb energiaszintről és energiamennyiséggel a célpontra, vagy eltalálod, vagy kitért/overshoot, aztán hagyod békén és vagy keresel egy másik ellenfelet, vagy mész még X kört az előzőre.

Atlantis: nem kell, hogy szimpatikus legyen, AB-ben, a szinte fizika mentes világban semmit nem érsz vele. Viszont majd ha RB-t fogsz játszani a kis aranyos orosz gépedben, és meglátsz magad felett egy-két Fw-t és Bf-et, akkor tele lesz a gatya. :D

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4575) Atlantis válasza RG4L (#4574) üzenetére


Atlantis
veterán

Megoldás lehet erre, hogy nem megyek RB-t. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4576) RG4L válasza Atlantis (#4575) üzenetére


RG4L
őstag

Hidd el, hogy rá fogsz unni a sok tahóra AB-ben, millió meg egy dolgot tudok neked sorolni, amiért hányadék az egész.

War Thunder: Gelesztaa

(#4577) Atlantis válasza RG4L (#4576) üzenetére


Atlantis
veterán

Inkább ne tedd, ne vedd el a kezdők lelkesedését. :) Nekem még új és izgalmas az AB is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4578) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Mouse aim-ben be lehet állítani, hogy amikor fordulok a kamerát (és a gépet se) akarja visszatenni vízszintesbe ?

(#4579) RG4L válasza JackFeryll (#4578) üzenetére


RG4L
őstag

Ezt én is szeretném tudni :D

War Thunder: Gelesztaa

(#4580) RG4L


RG4L
őstag

Mai update szép kis csomagot tartalmaz.

Fixed kill assignment after player leaves a vehicle using “eject”.
Fixed kill assignment after aircraft loses wing. Previously, It was possible that a player would not receive a critical and a kill after this occurred.
Performance for Nvidia video cards on DirectX9 has been improved.
Performance in tank battles has been improved.
Fixed several client crashes.
AI tank behavior has been slightly improved. It will take ground terrain into account more when it tries to aim at a target.
In game screenshots will now be disabled whilst window is minimized.
Ground Vehicle control settings have been improved.
Improved distant shadow rendering in tank battles.

War Thunder: Gelesztaa

(#4581) Atlantis


Atlantis
veterán

Valamit segített a frissítés, tegnap ha tálcára tettem a játékot, vissza se tudtam már menni. Ma ez nincs szerencsére.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4582) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

Elkezdtem kipróbálni a tankos részleget,mert ami a repülőknél megy,az szégyen... A kérdésem az lenne,hogy skill pontoknál az összesre (Driver,Gunner,stb.) kell rakni,vagy hogy működik ez?Mert már egyszer elkezdtem ezt a repülőknél is,hogy mindenre raktam,aztán kiderült,hogy vadászrepcsinél gunnere nem kéne pakolni :B

(#4583) RG4L válasza mikrosuttii (#4582) üzenetére


RG4L
őstag

Mi a baj a repülőkkel?

Én úgy pakoltam, hogy amelyik tank(ok)kal megyek, azon ha egy meccs kilövik pl. a gunneremet és csak utánna tér magához, akkor a gunner vitalityre pakolok pontot, ha szarul céloz, akkor a pontosságára. Ha nagyon nyomorék módon megy a tank meg hasonlók, akkor a vezetőképességre stb. Tehát ami épp kell, én sem tapasztaltam még ki teljesen.

War Thunder: Gelesztaa

(#4584) mikrosuttii válasza RG4L (#4583) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Értem,köszi!Nagyjából én is ezekre pakolok.

Konkrétan nem a repülőkkel,inkább a repülős meccsekkel van a baj.Tegnap is eléggé bosszantó volt a dolog.Japánokkal mentem,elkezdtem üldözni egy bombázót,erre a két csapattársam leamortizálja a vadamat,és magukat is... Ők a kill stealerek egy bénább formája.Nem mondom,én is szoktam,és csináltam is mrá olyat,hogy elszedtem csapattárs elől a repcsit,de néha amilyen látványosan tudják ezt csinálni... Néha öröm nézni,néha meg fogom a fejem :U Mondjuk én se mondanám magamat egy nagyon profi pilótának,sőt.Inkább csak tapasztaltnak,és talán ezekért a dolgokért (kill lopás,neked jön a csapattársad,neki megy a csapattársad a célpontnak) is megy el a kedvem 1 meccs után a játéktól.

(#4585) anytime válasza mikrosuttii (#4584) üzenetére


anytime
őstag

Gondolom AB-n tapasztalod ezt?
Hasonlok miatt mar nem vagyok hajlando beulni, csak RB-re.

Tisztelt Geleeszta Uram!

Rakjuk mar ossze azt a nyamvadt 4-es squd-ot! :)

Vagy marad a belepes utani levelezgetes?

(#4586) mikrosuttii válasza anytime (#4585) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

AB,RB nem megy.De attól,mert még AB-ben történnek meg ezek a dolgok,még nem kell 90%-ban itt történnie.

(#4587) RG4L válasza mikrosuttii (#4584) üzenetére


RG4L
őstag

Elmondom én az alapvető gondot az AB-vel. Mivel egy szinte fizikamentes világban játszódik, megveszik az emberek a gépeket, húúú 4x20mm cannon, 37mm cannon és afelett, vicces meg minden és nincs is megtiltva, hogy azzal menjen. Na de, a játékosok 90%-nak minden gépe, amit AB-re visz, az vadászgép, és hiába lehet rá tenni bombát, rakétát, azt nem hoz. Ergó, az a két árva bombázó ami berepül meccs elején, majd kap a nyakába 4-5 vadászt egyszerre nem fog sokáig élni. Elmegy a meccs első háromnegyede a tömeges gyilkolásokkal, head on ütközésekkel, rammolásokkal, a friendy fire-ről és arról, hogy végiglövi 3 csapattárs a hátadat, mert előtted van egy ellenség, már ne is beszéljünk. Ja igen, aztán lerendezik annyival, hogy beálltál a tüzelésükbe, ami már önmagában is vicces, de nem baj. Na és ekkor jön a meccs utolsó negyedrésze, mikor rájön a csapat, hogy húbazeg' van 1000 ticket hátrányunk, és jön a pingelés, hogy DESTROY HOSTILE VEHICLES. Ez oké is, de ő a kisujját sem mozdítja meg érte, csak a csapatától várja a megváltást, végén meg beírja hogy useless team, noobs, hasonlóak, amiket nem veszek magamra, mert én bombázok, rendszeresen.

A domination egy külön kategória. Aki eljut T3-T4-es gépekig akár egy nemzettel és nincsen neki kikapcsolva az instructor, ergó nem tud nagy sebességű landolást csinálni, az miért próbálkozik egyáltalán? Meccs elején mindenki nyomja mint a hülye, hogy először szálljon le, és ő foglalja el a zónát, a meccs további részében viszont ha arról van szó, hogy vagy zónát foglal, vagy ő is elkezd üldözni egy ellenséget, amin már alapvetően másik 3-4-5 csapattárs van, akkor tuti az ellenség üldözését fogja választani. Arról nem is beszélve, hogy azzal sincsenek tisztába, hogy akár egy AAA jármű vagy egyetlen egy árva tank is tud foglalni és magánál tartani zónát.

Egyébként dominationben a játékosok hihetetlen gyilkolási vágyát ki lehet használni az alábbi módon: teszem azt 4 fős squaddal mentek, ketten bementek nehézbombázóval, elrepültök az ellenség pontja majd onnan a spawn pontjuk felé, ledobjátok vagy célpontra vagy csak úgy random a bombaterheteket, és aztán mentek ki a pályáról, amíg vissza nem állít irányba a játék. Ezzel kb. 7-8 ellenséges játékost tudsz kivenni a játékból arra a 2 percre, amíg meg nem ölik mindkettőtöket, a másik kettő squad társad és esetleg csapatod meg jóval nyugodtabban van, mivel a fél csapat titeket üldöt, tehát megindulhatnak az ellenséges zóna felé és el is foglalhatják azt, mielőtt odaérnek a tankok.

Valahogy így nézne ki a csalogatás, a füstcsík húzás csak segít a figyelemfelkeltésben.

Ja igen, és többnyire hason is érvényes a foglalás, volt hogy egy B17-es tettem le 500km/h feletti sebességgel, a kerekek leszakadtak, hason csúszva viszont érvényes foglalás volt.
Itt egy példa:

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4588) JackFeryll válasza RG4L (#4587) üzenetére


JackFeryll
őstag

Az egyéni rewardokat minimalizálni kell és 5x szorzó a nyertes csapatnak.

(#4589) RG4L válasza JackFeryll (#4588) üzenetére


RG4L
őstag

Szintén nem helytálló, mert akkor előjön a konstans 5 B-17-es 5 Do 217 és 5 G8N1-es felállású csapat, és másfél perc alatt végeznek a 3 bázissal és a reptérrel is.

Csak annyit kéne megérteniük a játékosoknak, hogy a bombázás, főleg tankokra és pillboxokra, ha folyamatosan tudod csinálni egy csatában, kiváltja a killek által adott RP mennyiséget, figyelembe véve azt, hogy a kill nem feltétlen lesz a tiéd. A zónafoglalás pedig szó szerint rengeteg RP-t ad.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4590) Revolit válasza RG4L (#4587) üzenetére


Revolit
senior tag

Ja azt bírom mikor 5-en mennek a saját repterünkre és egyik se foglalja el...
Bár egyébként nekem se ment a gyors sebességgel történő leszállás, ha nem lennék lusta vissza is tudnám keresni, itt kérdeztem szerintem én is rá, és adtatok tanácsot, hogy instruktort ki kell kapcsolni, azért nem tudom nagy sebességnél lerakni futóművet :B

Azóta már arról is leszoktam, hogy propellerrel füvet nyírjak :DDD

on-a-side-note: Tegnap mentem egy AB-t oroszokkal, hogy közeledjek jetek felé, és yak9t-vel trollkdotam (szokásos :DDD ), b-17, semmi baja, egy amcsi gép (nem a kittyhawk, de valami hasonlóan összetett nevű :P ) üldözte és durrogtatta, de már le is hagyta. Rázuhantam, két lövésből kiszedem b-17-et, erre lekezd lőni az ökör. Megunta, vagy kifogyott, nem tudom, ráfordultam, és leszedtem, kapja be :D De megsérültem már korábban, ezért leszálltam, abban a pillanatban, hogy megállt a gépem, pofámba kaptam egy szép nagy bombát. Ő TK-zott vissza :DDD I wasn't even mad... :P

(#4591) JackFeryll válasza Revolit (#4590) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nálam nem TK volt, de gigászi magasságokból bombáztam az ellenfél repterét és bejött 2 kill közben :D

(#4592) PAtr0n válasza Revolit (#4590) üzenetére


PAtr0n
addikt

Bírom ezeket a vér-Istvánokat, képtelenek feldolgozni, hogy elszedték előlük a madarat. Ha béna meg is érdemli. Szép lett volna a háborúban, ha mindenki TK-zik, mert nem ő szedte le 3 lövésből a B-17-et, hanem a katonatársa. :)
Itt jön az képbe, hogy az ilyen piperkőcök túl komolyan veszik a játékot, azaz ez már nem játék nekik, hanem csupa idegeskedés, és megszállott farmolás. A WoW-os random Raid-ekhez tudom hasonlítani, amikor kib@sztak a partiból, ha már 1 seccel később lőtted a skillt az adott szituban. Na többek között ezért tettem le azt a játékot is, mert már nem okozott örömet.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4593) RG4L válasza Revolit (#4590) üzenetére


RG4L
őstag

Velem is volt ilyen. Ki-84-essel lövök egy másik vadászt, üldözöm, egy baráti I-185 meg belémszáll felülről-oldalról, gondolom ment volna a killre... Erre csak beírom chatbe hogy WTF? és én hagytam is, mondom oké bejövök másik géppel. Spawnolok, ő utánnam és elkezd lőni. Még jó, hogy annyira profi volt a srác, hogy két manőverrel mögötte voltam, mert az A6M5-öst hoztam, de arra nem gondolt, hogy lefordulom. Lőttem rá kettőt és megírtam neki hogy húzzon a francba, azzal el is ment. Ügyes.

Na, de ilyen kalandokat mindenki átél nap mint nap, aki játszik AB-t, viszont ilyet nem.
Szóval ha lennénk ellen, a squadron nem csak a komoly játékról szólna, hanem a baromkodásról is, főleg, hogy jöttek a tankok! :D

War Thunder: Gelesztaa

(#4594) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Jók a tankok , németek nagyon komolyak (rem azok is maradnak :P ) de pl orosz t-28.... van rajta 2 mellék turret ... ittis csak disz mint a WoT-ban ezt pl komolyan nem értem... nem a WT-nek kénereálisnak lennie ???

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4595) Eagle16 válasza Micsurin (#4594) üzenetére


Eagle16
addikt

És mit lőnél ki azokkal? Két darab géppuska van benne, nem jó semmire.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4596) Micsurin válasza Eagle16 (#4595) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Meglenne az érzése a realitásnak......

Tier 1-es németel mért megyek rendszeresen t34-ek ellen ? Nem a gift-es prototype ellen dob be hanem a rendes t2-es 34-esek ellen... :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4597) Máté94 válasza Micsurin (#4594) üzenetére


Máté94
addikt

Még nincs teljes multi-turret kontrol minden tankra, eddig csak T-35-öt demózták vele, de hamarosan.

Különben se mennél vele semmire, talán Flakpanzer és a Reserve-k ellen.

(#4598) Malibutomi válasza Micsurin (#4596) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Megesik. Nekem is beesett egy KV1 a multkor a T1 meccsre.
Leparkolt szépen a célterületen, kb. hatan lőttük minden irányból, az meg ott ásítozott.

(#4599) JackFeryll válasza Malibutomi (#4598) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem értem szerintem ha a stug III-al közel mész HEAT-tel tuti átlövi.

[ Szerkesztve ]

(#4600) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Szeretnek egy kis szakmai segitseget kerni.

A jatek nagyon tetszik, talan tulsagosan is :), de szeretnem eredmenyesebben muvelni. Nem mondom, jol szorakozom vele, de azert lehetne bizony tobb killem is. Szigoruan RB-rol beszelunk, mert a sok agyhalottbol mar nekem is elegem va. Annyira, hogy mar stock geppel is RB-n kezdek.

A jatek estenkent eleg sok szabadidomet elviszi :), igy a szakmai keresgeles a hatterbe szorul. Itt jonnetek Ti a kepbe.

Olvasgattam mar, hogy kulonbozo repulesi technikak vannak es javallottak geptipustol fuggoen, nyilvan nem veletlen. Segitenetek abban, hogy nehany, konyhanyelven irodott mondatban osszefoglalnatok nekem, a kulonbozo repulesi modokat (BnZ, energiaharc, stb ...), ha nem tul nagy keres? :R

Ha geptipust is irnatok hozza a jatekbol, hogy az adott technikara melyik a legalkalmasabb, azt kulon megkoszonnem.

Elore is koszonet a segitsegert! :R

Udv:
A

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.