Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Szőrös  válasza Revolit (#4350) üzenetére


Szőrös 
veterán

1. : front nézet , "kívülről" csak olyan gépet látsz amin van gunner.

2.: messziről nem tudod ki az ellenség ki nem , 1 km belül van marker akkor látod szokásos kékkel jelölve. Egyébként egy idő után már a sziluettekből is felismered a gépeket.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4352) RG4L válasza Revolit (#4350) üzenetére


RG4L
őstag

1) Amelyik gépnek nincs cockpit nézete, azt kívülről látod SB-ben is? Vagy a "front" nézetet látod?

Azt a nézetet látod, ahol az emelkedés szöge és az "iránytű" látszik, pl. bombázókon.

2) Honnan tudod, hogy az 1km-re lévő gép barát vagy ellenség, ha nincs spotting? :DDD

Nem tudod, hogy 1km-re van, csak sejtheted, de egyébként ha kellőképpen közel mész hozzá és barát, akkor kékkel kijelzi, ha nem jelzi ki, akkor lőheted. Ugyanez a captured gépekre is igaz.

War Thunder: Gelesztaa

(#4353) Revolit válasza RG4L (#4352) üzenetére


Revolit
senior tag

Aha, köszi, neked is torz on borz :R

Na meg igen, még a távolságot se jelzi ki :) Azért majd egyszer kipróbálok egy SB-t is, ha már RB-ben is legalább annyira magabiztos/életképes vagyok, mint AB-ben :P

(#4354) RG4L válasza Revolit (#4353) üzenetére


RG4L
őstag

Próbáld ki a Bf 110-essel, szépen mozog a levegőben, felszállást először test flightban tanuld meg, és mivel van gunnerrel, szét tudsz jobban nézegetni.

War Thunder: Gelesztaa

(#4355) Colos1 válasza Revolit (#4350) üzenetére


Colos1
őstag

A Premium Captured gépek baromi idegesítőek, ha azok pont az aktuális ellenfél gépei. Amerikai / Angol vs. Japán meccsen angolként lőttem már amerikai Ki-61 -est :B

Azonban a legtöbb embernek van annyi esze, hogy ilyen gépekkel többnyire csak akkor megy, ha más ellenfél ellen játszanak. (Ha meg nem volt, már megtanulta :DDD )

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#4356) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Tegnap részt vettem egy eventen :
2db F-86 vs 30 Catalina. RB flight model, infinite ammo. A bálnák győztek :D (mondjuk 5 darab spawnból kb instant crash)

[ Szerkesztve ]

(#4357) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Ma is volt egy kis japó RB.

[ Szerkesztve ]

(#4358) Napfénysüti válasza BreeZeRr (#4357) üzenetére

Ha már szóba kerültek: mik a japók erősségei? Gondolkodom hogy nekiállok egy másik nemzetnek is aztán a japánok általában szimpatikusak szoktak lenni, szeretem a cuccaikat. :)

Més que un club!

(#4359) RG4L válasza BreeZeRr (#4357) üzenetére


RG4L
őstag

Itt már ki voltam akadva, pedig el se kezdődött a meccs szinte :D
Itt van egy pár kép tőlem, a chatet elnézve tök ugyanakkor lőttünk 1-2 képet! :D

És itt egy pár a tegnapi levezetésből :U

War Thunder: Gelesztaa

(#4360) RG4L válasza Napfénysüti (#4358) üzenetére


RG4L
őstag

Vegyes felvágott egy nemzet, van náluk német cannonos vadászgép, vadászgép fordulási képességgel rendelkező bombázó, 57mm-es cannonnal felszerelt bombázóvadász heavy fighter, valamint hozzájuk tartozik a legjobb fordulókörrel rendelkező vadászgép-széria, a játék egyik legjobb vadászgépe, és a játék eddigi legnagyobb bombázója, aminek szárnyfesztáva kb. 10 méterrel nagyobb mint a többi 4 motoros bombázónak.

A6M Zéró vonal: azonnal megjelenik rajtuk a 20mm-es cannon (x2) full HEF-T lőszerrel, szakít ha betalál, de kevés lőszer (eleinte 120, majd 240 ha jól tudom). Összességében lassúak, könnyűek, és a korai Zérók (A6M2, A6M2 mod11) nagyon könnyen törik a szárnyaikat, zuhanni képtelenség velük, nagy sebességnél fordulni szintén, mert bármikor törhet a szárny, viszont elviselhető sebességen és relatíve alacsonyan mindent lefordul és akkor tuti be is talál a lőszered. Ahogy haladsz előre az újabb és újabb Zérók egyre jobbak és jobbak lesznek! :)

Ki-61: nekem ezek a gépek amolyan semelegesek voltak, nem rosszak, nem is túl jók, egyiken van német cannon, próba cseresznye hogy tetszik-e.

Ki-45: heavy fighter felszerelve 20mm-es cannonnal vagy/és 37-essel, plusz az egyiken van schräge musik is, jól fordulnak, bombázókat lehet a 37mm-es verzióval vadászni. Ide tartozik még a Ki-102 is, csak egy tierrel lentebb.

B5N2 és B7A2: zuhanó bombázók, egyiken 2x20mm cannon, talán a Ju 87-esekehez tudnám hasonlítani őket.

Ki-49: hihetetlen jól forduló bombázó kevés bombával, aranyos kis gép, főleg ha lő a 20mm-es cannonnal a gunner :)

G5N1 és G8N1: a G5N1-ről eddig semmi jót nem tudok elmondani, AB-ben irányíthatatlan, RB-ben egy fokkal nekem jobb volt, de még mindig tré, hatalmas gép, tényleg nagyon nagy, viszont jó az a 3.2 tonna bomba rajta... a G8N1 pedig nem véletlen a "Deathstar".

Ki-84: elég jó all-in vadász, jópár gépet lefordulnak, kap idővel 30mm-es cannont is a 20-asok mellé, nagyon jól zuhan, soha nem tudtam még eltörni a szárnyát

N1K: a játék egyik legjobb vadásza, még nem sikerült sokat menni vele mert nem került rendesen sorra, de hamarosan eljön az ideje. Csak egy baj van, amitől a németek is fosnak, és ez nem más mint, az F8F Bearcat.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4361) donmackó válasza RG4L (#4348) üzenetére


donmackó
őstag

1935. szeptember 17-én emelkedett először a levegőbe a Junkers Ju 87A. Ez a gonosz kinézetű, keselyűre emlékeztető, tört szárnyú repülőgép képes volt arra, hogy 90 fokos zuhanás közben hajszálpontosan célba juttasson egy 450 kg-os bombát. A célra zuhanás után egy légnyomást érzékelő automatika vette ki a gépet a zuhanásból, mert a pilóta akkora terhelést kapott, hogy rövid időre akár el is ájulhatott, és a gép „felrántása" után pár másodpercig cselekvőképtelenné vált. A neve a Stuka, amely a német zuhanó harci gép (Sturzkampfflugzeug) kifejezés rövidítése. A Luftwaffe zuhanóbombázója a második világháború korai szakaszának egyik legfélelmetesebb fegyverévé vált. Zuhanás közben a kiengedett fékszárnyak és a repülőgép körül megváltozott légáramlás keltette jellegzetes sivító hang - amit a futóműre erősített szirénával tovább fokoztak - bénítólag hatott az ellenséges földi erőkre. Az angliai légicsata után kiderült azonban a modern vadászok elleni védtelensége, így 1942 után többségében már csak az orosz fronton ill. az Afrika Korps megsegítésére vetették be. Még a háború vége előtt, 1944-ben abbahagyták az addig 5700 darabot számláló gyártást.

forrás:[link]

Release the cable hounds!

(#4362) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Szeretnék néhány dolgot megkérdezni, segítséget kapni:

Látom, hogy a 3 alapgépek minden nemzetnél free repair kategóriába esik, ez eddig tiszta. Ahogy lépkedek feljebb, minden gép adatlapján fel van tüntetve, hogy mennyi a max repair cost.

1. Ezt úgy a max. repair cost-ot úgy kell értenem, hogy a sérülés mértékétől függően lehet a javítási költségem 1 - a max-ig terjedő összeg, miután visszatértem a csatából?

2. Előfordulhat olyan (gondolom, igen), hogy annyira gyengén szerepeltem egy küldetésben, hogy a gépet rommá törtem, viszont nem kerestem semmit, hogy a "saldo-m" az nagy büdös MÍNUSZ???

3. Ha kiveszem a pipát az automatikus javítás négyzetből, akkor csata után, a földi személyzet jóvoltából rakják rendbe a gépemet annyi idő alatt, amennyi az adatlapon fel van tüntetve? Viszont ekkor ingyenes a javítás?

4. Megoldás az a költségek csökkentésére, hogy ingyenesen javíttatom a jobb gépeimet és közben repülök a többi géppel? Vagy repüljek jobban, keressek többet, mint amennyibe kerül a javítás? :)

5. Nálatok mi a menet?

Üdv:
A

(#4363) Szőrös  válasza anytime (#4362) üzenetére


Szőrös 
veterán

1 igen
2 igen
3 igen
4 igen de persze nem árt az sem ha csinálsz is valamit egy meccs alatt :D
5 alkalomfüggő , csajtól is függ milyen a menet :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4364) Colos1


Colos1
őstag

Ahhoz, hogy tovább léphessek egy új szintre, továbbra is meg kell vásárolni az előző szinten a 6 gépet, vagy elég csak kifejleszteni? Már meg sem tudom számolni, hogy hány gépem van meg III. szinten, de nem enged tovább.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#4365) BreeZeRr válasza Colos1 (#4364) üzenetére


BreeZeRr
tag

Csak ki kell fejleszteni. Nekem amcsiknál úgy van meg a 6 gép,hogy 2 nincs megvéve csak ki van fejlesztve és úgy is engedte,hogy továbblépjek a következő tierbe.

[ Szerkesztve ]

(#4366) anytime válasza Szőrös  (#4363) üzenetére


anytime
őstag

Köszi! :R

(#4367) Colos1 válasza BreeZeRr (#4365) üzenetére


Colos1
őstag

Akkor szerintem azért nem engedi, mert tier1 -ben nincs meg a 6 gép. Akkor még csak 4 kellett.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#4368) Napfénysüti

RB-ben mik a kritériumai hogy squadronban mehessünk? Azonos nemzet azonos tierű gépei kellenek?

Més que un club!

(#4369) BreeZeRr válasza Napfénysüti (#4368) üzenetére


BreeZeRr
tag

Csak azonos nemzet kell. De célszerű azonos tierű gépeket választani.

(#4370) anytime


anytime
őstag

Hali!

Meg ket kerdest, ha lehet:

1. Kimaxolt geppel, ha csak a fejlesztesi pontok (kek) a fontosak, jol tudom, hogy nem erdemes repulni, mert nem ad annyit?

2. Szamolta mar valaki, hogy egy crew slot-on belul, mibe kerul egy pilota, egy lovesz es a ground szemelyzet kimaxolasa? Megerheti?

Koszi,
A

(#4371) Napfénysüti válasza BreeZeRr (#4369) üzenetére

Akkor jól sejtettem az azonos nemzetet. Ezért nem akart ma összejönni Mikivel. Tényleg rá kell feküdnöm egy másik nemzet ágára.
Mivel repültök a legtöbben? :)

Més que un club!

(#4372) BreeZeRr válasza Napfénysüti (#4371) üzenetére


BreeZeRr
tag

RG4L kollégával szoktam repülni. Változó mivel szoktunk menni,de most ráfeküdtünk a japánokra. Aztán,ha ők meg vannak akkor jön USA majd németek.

(#4373) anytime válasza Napfénysüti (#4371) üzenetére


anytime
őstag

En a nemetekkel tolom, ha erdekes lehet, majd egyeztetunk.

(#4374) Napfénysüti válasza BreeZeRr (#4372) üzenetére

Vele már én is mentem pár kört. :K

anytime: az jó mert nekem csak német gépeim vannak. Ha gondolod vegyél fel, Sermi a nevem a játékban. :K

Més que un club!

(#4375) RG4L válasza BreeZeRr (#4372) üzenetére


RG4L
őstag

Te meg itt lopod a napot meg okoskosz? hűha, mik vannak :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#4376) BreeZeRr válasza RG4L (#4375) üzenetére


BreeZeRr
tag

Csak egyszer találkozzunk élőben.... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#4377) anytime válasza Napfénysüti (#4374) üzenetére


anytime
őstag

Meglesz! Ahogy irtam, en szinte csak este 10-tol tudok jatszani, mikor a csalad nyugovora ter :), de olyan is van, hogy nincs kockanap :)
Kereslek! :K

(#4378) Napfénysüti válasza anytime (#4377) üzenetére

Oké, lehet ma este meló után felnézek. RB vagy AB szokott inkább lenni nálad? Nekem bármelyik jó. :)

Més que un club!

(#4379) RG4L válasza Napfénysüti (#4378) üzenetére


RG4L
őstag

Oszt' minket kihagynátok? :(

War Thunder: Gelesztaa

(#4380) anytime válasza Napfénysüti (#4378) üzenetére


anytime
őstag

Nekem is mindegy, izlelgetem a dolgokat.
Azt vettem eszre, hogy az RB0-t akkor erdemes tolni, ha a gep kimaxolt, mivel a repulesi tulajdonsagai akkor jobbak, nyilvan.
Most az Fw190-est kezdtem el hasznalni, mellette megvan az elso Emil, meg egy Ju egy He112 egy Bf110 es ugye a harom He51-es.
Szoval nagyon az elejen vagyok :)
Udv:
A

(#4381) Napfénysüti válasza RG4L (#4379) üzenetére

Hány embert lehet squadronba meghívni? Ha fent lesztek természetesen jó lenne minél többen együtt repülni. :K

anytime: fejelsztés miatt én is inkább AB-ben repülök és ha már van egy jobb gépem akkor azt viszem RB-be. Ma is toltam ezerrel az AB csatákat hogy minél több gépet húzzak. Most van FW 190 A-1-em meg 2 BF 109-esem, egy E-3 meg egy F-1, legalábbis ha jól emlékszem. De még majd mindegyiken van mit fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#4382) anytime válasza RG4L (#4379) üzenetére


anytime
őstag

Dehogyis, csak eddig az aszok le sem futyultetek minket, zokdfulueket :)

+1 Napfenysutinek!

Ha jol tudom, aki premes, az 4-es squad-ot tud eletre hivni.

Azert 4-en mar lehetne csap a nemet 4 ujj alakzatot :)

[ Szerkesztve ]

(#4383) anytime válasza Napfénysüti (#4381) üzenetére


anytime
őstag

Lehet AB nyugidtan, nekem mindegy, szeretem mind a kettot, csak jussak gep ele :)

Bocs, nem szerkesztgettem :(

Er megkerdezni, hogy ki hany evesen rajong? :)

Ja, ma vettem egy RC Heli-t, nyomjuk a lanyommal otthon :)

[ Szerkesztve ]

(#4384) RG4L válasza anytime (#4382) üzenetére


RG4L
őstag

Mi pont kezdeményeztük egy teljesen squadron létrehozását. Nekem van prémiumom, 4-en lehetünk így, bár én nagyon későig ma nem leszek mert korán kelek holnap. Mehetünk laza AB-ket is németekkel, beteszek 5 bombázót és akkor biztos a győzelem is, illetve kapom a lóvét mint állat. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#4385) Napfénysüti válasza RG4L (#4384) üzenetére

Még nekem is van prémem ha jól emlékszem. Meg is akartam kérdezni a múltkor tőled hogy itt pontosan mi pluszt ad a prémium account?

Németeknél én is vihetek egy bombázót meg egy bombákkal is megrakott heavy fightert. :K

anytime: most leszek 30 nem egész 1 hónap múlva. De nem várom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#4386) RG4L válasza Napfénysüti (#4385) üzenetére


RG4L
őstag

War Thunder: Gelesztaa

(#4387) anytime válasza Napfénysüti (#4385) üzenetére


anytime
őstag

Tegnap voltam fent 22 - 01 között :) - rémesen ment.

A baj az, hogy no name szinte alig találkozni olyan arccal, aki hajlandó lenne kooperálni, de sebaj, egyszer biztosan tudok majd valamelyikőtökkel repülni :)

Ja, a játékban - jusforfun99 - vagyok.

Ami az életkort illeti, én már egy 10-el előbbre járok :)

(#4386) RG4L - szerintem intézek egy 3 hónapos prémet, kezdésnek, aztán meglátjuk, hogy kitart-e a majd a lelkesedésem és az oldal is jó marad.

(#4388) Napfénysüti - az csúnya, lehet, hogy rossz emberkét vettem fel a friendly list-be :)

tedd meg kérlek, hogy Te veszel fel. Néztelek, az ikon mindig piros volt :( - béna voltam, ezek szerint. :B

[ Szerkesztve ]

(#4388) Napfénysüti válasza anytime (#4387) üzenetére

Tegnap még rád is írtam este de nem válaszoltál. :B

Més que un club!

(#4389) Revolit válasza anytime (#4387) üzenetére


Revolit
senior tag

Hát ez az, hogy mindenki megy a saját feje után, nincs kooperáció, és valahogy mindig az ellenfélnél vannak a 4 fős squadok. Mégis mit csináljak 4 egymást fedező vadásszal? Abszolút esélytelen vagyok :(

(#4390) Napfénysüti válasza anytime (#4387) üzenetére

Én már felvettelek azért is írtam rád este úgy fél 11 után. Láttam hogy fent vagy egyedül. :K

Més que un club!

(#4391) anytime válasza Napfénysüti (#4390) üzenetére


anytime
őstag

Szia!

Akkor ennek a végére járok :)
Köszi!

A

(#4389) Revolit - ezért ügyködünk ezen a PH-s squad-on, vagy mi a fene :)

Napfénysüti: leszel ma fent?

[ Szerkesztve ]

(#4392) RG4L


RG4L
őstag

(#4394) Napfénysüti válasza RG4L (#4393) üzenetére

Jó hogy mondod, frissítettem. A tankos sort törölted?

Més que un club!

(#4395) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Holnap szabadnapos vagyok így ma késő estig is itt tudok kockulni. Akinek van kevbe játszani vegyen fel: BreeZeRr ... Inkább RB-nék.

[ Szerkesztve ]

(#4396) RG4L válasza Napfénysüti (#4394) üzenetére


RG4L
őstag

Igen töröltem, mert nemsokára patch és akkor mindenkinek lesz tankja :U

War Thunder: Gelesztaa

(#4397) myckey válasza RG4L (#4396) üzenetére


myckey
veterán

tehát akkor nyílt lesz a ground force része?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4398) Napfénysüti válasza myckey (#4397) üzenetére

Hamarosan igen.

Més que un club!

(#4399) Fel válasza myckey (#4397) üzenetére


Fel
addikt

Itt az előzetes 1.41-es patch notes: [link] (be kell lépni a fórumon, hogy lásd)

Main Changes:
Ground forces are now available for all players in open beta test;
New planes, which include cannon MiG-3, reference I-185, fleet version of B-25 - PBJ-1 in two modifications and two new jet Me-262 in the German tree, new Spitfire fighters for Britain;
Cockpits for heavy fighters Ki-45;
Optimization of shadows and update of visual effects;
Updated ammunition and ballistics.

Az új gépeken kívül jön még pár új tank is. Szovjeteknél prémium T-34, KV-1, SU-122P. Németeknél Pz 38(t) verzió 2. szintre és...

...a kis Hetzer 3-as szintre.

Szerettem volna kipróbálni ezt az új PBJ-1H-t erre...

... a kutya se repül :(

[ Szerkesztve ]

(#4400) anytime


anytime
őstag

Arrol lehet vmit tudni, hogy mi a helyzet a hadihajokkal kapcsolatosan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.