Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81215) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nálam alapvetően az lenne a cél, hogy nagy és tágas legyen, legyen vertikális vga beépíthetőség, de úgy, hogy messze legyen az alaplaptól. Ne takarjon rá a PCH-ra, szellős legyen a VGA mögött is az alaplap.
Dual D5 van, lehet berakok egy Alphacool distrot (abba mindent Koolance QDC-vel csatlakoztatnék) is és azzal kötöm össze a RAM-ot és a CPU-t, a VGA elé pedig betennék a házba egy 280-as radit, vagy 120-asat, amelyik befér. Lehet jobb lenne a 120, mert alulra csak az fér be, felülre inkább nem raknék, csak ventiket. Azon ülne a dual D5 és a tartály.A torrentet szeretem, de egy kínszenvedés benne dolgozni, túl van zsúfolva még így is, hogy kívül van a fő radi. Ez nem egy vizes ház, nem erre találták ki.
Az elképzelésem megvan, de még a jó házat keresem. Ami még fontos, hogy a tápom Corsair RM 1200x shift, szóval ezen nem a végén vannak a moduláris csatik, hanem az oldalán. Tehát nekik is el kell férniük.
Még CM HAF 700 EVO-t is néztem, de annak a mérete már határeset, inkább nagy.
Ott mondjuk nem is egyértelmű nekem a méretjelölés:
Dimensions (L x W x H)556 x 279 x 540 mm (Body Size), 666 x 291 x 626 mm (incl. Protrusions)

Néztem még az Enthoo Pro 2 server edition-t is.
Valamint a TT Level 20 XT-t, de az a tesztek alapján nem elég szellős.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.