Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49051) Madn!ght válasza hoolla (#49042) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem pl. a Raven hátuljára lehet felfogatni.

KÉP
KÉP

(#49052) Snip3r_HUN: :W :DDD :DDD :DDD

(#49048) F e Z o: danger den kuckóba sztem elfér.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49052) Snip3r_HUN válasza F e Z o (#49048) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Persze nem is egy: [link] ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#49053) Weareus válasza Tikakukac (#49049) üzenetére


Weareus
addikt

Lehet, de ettől függetlenül dőreség házba rakni: külső radi és elvan a talpain.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#49054) Tikakukac válasza Weareus (#49050) üzenetére


Tikakukac
titán

Popszegecs? Miben? Ebben a dobozban ugyan egy darab sincs :B Épp ezért volt rémálom megtervezni és megcsinálni, hogy minden szedhető, takarítható, könnyen hozzáférhető legyen. Oldhatatlan kötésből nem is nagyon van. A váz hegesztett, meg a belső fa lap ragasztott. Minden más belső és külső dolog domborúfejű belsőkulcsnyílású M3-as 12mm-es csavarral van felrakva :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49055) seniman válasza F e Z o (#49048) üzenetére


seniman
addikt

A LianLi-nek van valami dual chamber mordálya,aminek az egyik kamrába befér.De az már nem is igazán házméret,közelebb áll egy komód kaliberhez. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#49056) Weareus válasza Tikakukac (#49054) üzenetére


Weareus
addikt

Akkor legközelebb jó minőségű fotót tessék felrakni. :P , mert a "ház" aljánál a kábel mellett az első blikkre totál popszegecsnek látszik. :B

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#49057) Tikakukac válasza Weareus (#49056) üzenetére


Tikakukac
titán

Emiatt nem bontok le mindent, hozom el a softboxokat meg állványozom fel a nagy gépet :B Azon is így nézne ki, mert felülről ebből a szögből csal. Az a popszegecs az az Aquaero gyári felfogatójának a menetes része, ami amúgy totál felül van ;) Vezeti a szemet, na.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49058) DigitXT válasza Tikakukac (#49057) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyébként, olvasva az áramlásmérők pontosságáról, jobb lenne, ha lenne előtte
némi egyenes csőszakasz.:D Mondjuk nem mintha kritikus lenne a pontossága.

(#49059) Tikakukac válasza DigitXT (#49058) üzenetére


Tikakukac
titán

2cm megvan szerintem simán :B Hátulja még úgyis kérni fog némi műhelymunkát, csak a nyaram elment építkezésre. Ha az meglesz, akkor lehet betoldok majd oda egy 2-3-4 centis közdarabot. De amúgy ja, annyira nem fontos a pontosság, 150 liter/h van most is, simán beférne egy AC-s szűrő is meg a másik blokk úgy, hogy még az is túl lenne tolva. Pedig kott le van tekerve a D5 meg a Aquastream is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49060) Leon77


Leon77
őstag

Én ebbe költöztetem majd bele a radikat és a vízhűtést, a gép mondjuk a tetején lesz, de gyakorlatilag minden gépházon kívül lesz.

Egy Zalman z11-et alakítok át és fekvő pozícióban lesz a tetején úgy, hogy 45 fokig legalább felnyitható lesz.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#49061) Bakus válasza hoolla (#49042) üzenetére


Bakus
tag

Én anno mikor még volt "rendes" gépházam, így oldottam meg:

Majd pedig így:

És mivel kivül volt a radi jobbak voltak a hőfokaim is.

[ Szerkesztve ]

"A víz örök, de a gép változik"

(#49062) Grózi válasza DigitXT (#49037) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Javítva ismét,jogos volt a felvetésed.Viszont abban tévedsz,hogy most javítottam először-csak most vetted először észre legfeljebb..
És igen,a Ventis topic összefoglalóját én csináltam korábban(tehát nem más munkájába nyúlok bele),csak akkor még több időm volt.Lennének még ötleteim itt is,csak kapacitás(idő) nincs rá-az elmúlt 3 hétben nem véletlen csak reggel és este vagyok-építkezem.És ilyenkor hullafáradtan a p...ba kívánom a topikgazdaságot,de még itt vagyok.Korábban is felajánlottam,hogy szállj be,ezt tartom most is-jelenleg nekem ennyi fér bele.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#49063) Grózi válasza syC (#49038) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Na ez azért már túlzás lenne szerintem...

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#49064) hszilard666 válasza syC (#49038) üzenetére


hszilard666
veterán

Én olyat akarok hogy legyen egy dedikált "magányos vagyok" gomb az oldalon és ha rákattintok akkor nyomtasson a gép nekem egy Aleska Diamondot. Léccilécci!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#49065) Henk válasza hoolla (#49042) üzenetére


Henk
veterán

Nekem sem a házban van, hanem az oldalára csavarozva egy nova. Így kényelmesen mozgatható maradt.

[link]

A Phobya-nak van valami ultrabig háza amibe asszem 2 nova is befér.

(#49066) hoolla válasza Weareus (#49043) üzenetére


hoolla
aktív tag

Wow Székre? Nagyon tetszik ez a rugalmasság. Ez mindjárt több teret ad nekem.

Tetszik ez a topik, amiért mindenkinek nagyon személyes egyedi megoldásai vannak.

Úgy látom, hogy ha kint van a radi, akkor is lehet a 10-13-as csöveket használni. Ami jó hir mert a nagyobbak már böszmék szerintem az én kicsi házamba.

A ház oldalára, tetejére nem tudok rakni semmit, illetve a teli oldala az a fal felé néz és kb 10 cm rés van ott. Meg ugye minden irányban ivelt a Manta.
A kábelrengeteg is el kell hogy tűnjön, igy lesz furkálva az asztal amúgy is.
Viszont a levegő áramlásra nem gondoltam, az szét idegelne... Azt lehet, hogy a fal felé fújja. Lenne kb 30-40 cm a radi test és a fal között, hogy még ne zavarjon a fészkelődésben. Az elég nem, hogy ne ragadjon be a hő? Nem paksot hűteném.

Bakus te egy szaki vagy úgy látom. Remek munkák! Az iróasztal az brutál. :R
Viszont ami engem egyenlőre érdekel az, az a kép, ahol az asztalod oldalára van felcsavarozva egy állvány segitségével. Azt is te csináltad vagy lehet venni? Valszeg csak csinálok egyet, de csak akkor tudom elkezdeni ha már a radiátor is itt van. Viszont jól látom, hogy van egy rés a radi és a ventik között is? Az miért van? Illetve van arról az állványról/talpról/bracketről külön képed? Nyilván ki van vagdosva a közepe, hogy a levegő keresztűl is jusson. Lehetséges, hogy két külön talp egymás felé forditva? És 6 venti a venti oldalon és még 3 a radi oldalon?

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#49067) Bakus válasza hoolla (#49066) üzenetére


Bakus
tag

Lehet venni radiátor tartó állványt (én Todynál vettem anno [link]). A kép csalóka, azért tünik úgy, hogy van valami a tartó és a radi között mert a radi túllog a tartón.
Ha kívülre viszed ki a vízet akkor 16/10-es csövet használj, nekem is azok voltak.

"A víz örök, de a gép változik"

(#49068) KAMELOT válasza Bakus (#49067) üzenetére


KAMELOT
titán

Te sem szórakozol a vízhűtéssel! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49069) anubis6 válasza Makesz79 (#49014) üzenetére


anubis6
aktív tag

Mielőtt szétkapnád az egészet, hogy megforraszd, érdemes párat kipróbálnod a kollégák által javasolt megoldásokból, és én is mondok kettőt:

Van egy német pillanatragasztó, amihez jár egy ilyen üvegszerű granulátum, amivel pillanatok alatt be lehet foltozni szinte bármit, elég csak ráfolyatnod a ragit, ráöntöd a granulátumot, és kész is:
Hosch ragasztó

A második, pedig hasonló egy másik úriember javaslatához.. hajós boltokban lehet kapni, amivel a víz alatti lékeket kívülről javítják.. valami paszta szerű anyag, ami bármilyen felülethez könnyen tapad, és utána megszilárdul. Ennek a nevét nem tudom, de biztos könnyen rátalálsz:)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#49070) proci985 válasza hoolla (#49066) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem is volt egy idoben kint. a cosmos elegge restriktiv volt, szoval a kulso 60as a gyakorlatilag pushpullal eleg sokat jelentett a rendszer szempontjabol es felrakott oldallappal nem rontotta el a sleeper designt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49071) Grózi válasza hszilard666 (#49064) üzenetére


Grózi
Topikgazda

:C Te meg az Aleskád... ;]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#49072) ViZion válasza Grózi (#49071) üzenetére


ViZion
félisten

Aleska az nem a venti fajta? Erre gondolt biztosan. :K :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#49073) Grózi válasza ViZion (#49072) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Gyanítom... :DD

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#49074) Snip3r_HUN válasza ViZion (#49072) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az Akasa “magától” pörög,az Aleskát meg magadon pörgetnéd. :DDD ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#49075) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok!
Radi: EK Coolstream CE 420
Pumpa: Magicool DCP450
Blokk: EK Supremacy EVO TR Acetal+Nickel

Aliexpressen nézegettem a FormulaMod Store-ban Barrow fekete fittingeket, 1,5-2euro\db Szerintetek megéri innen venni?- ezek nem Aluk? 8db kellene... Merlinnél nem adnék ki majdnem 2000Ft-ot \darab....

(#49076) KAMELOT válasza Walter_White (#49075) üzenetére


KAMELOT
titán

Én a helyedben jobb blokkot vettem volna ennyiért.
Szerintem inkább vegyél EK fittingeket.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49077) Walter_White válasza KAMELOT (#49076) üzenetére


Walter_White
senior tag

Milyen blokkot?

(#49078) KAMELOT válasza Walter_White (#49077) üzenetére


KAMELOT
titán

Aquacomputer, persze ha van AMD-re, ezt nemtudom.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49079) Ghoula


Ghoula
senior tag

Hasznal valaki nv kartyaval venti vezerlest? 290-el barmit allitottam ment,de ez a nyomorek addig emeli a pwm-et emig legalabb 1100on teker a venti. A beallitott pwm marad 23% de a ventik nem annyit kapnak. :(

(#49080) KAMELOT válasza Ghoula (#49079) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor vegyél fix rpm-es ventiket.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49081) Ghoula válasza KAMELOT (#49080) üzenetére


Ghoula
senior tag

Ez megoldasnak eleg gyenge :)

(#49082) KAMELOT válasza Ghoula (#49081) üzenetére


KAMELOT
titán

Softveresen állítottad be vagy ventivezérlővel?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49083) #65675776 válasza KAMELOT (#49082) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gyanítom a kártya saját csatlakozóját használja.

(#49084) Ghoula


Ghoula
senior tag

Ugy bizony. :) Azert mertem itt kerdezni,mert vizeseknel jellemzobb ez a fajta hasznalat.

(#49085) seniman válasza Ghoula (#49084) üzenetére


seniman
addikt

A legtöbb vizes egy állandó fordulaton hajtja a ventiket. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#49086) KAMELOT válasza seniman (#49085) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen, pont ezért írtam fix rpm-es ventiket, vagypedig szabályzót ahol te állítod be a fordulatot. Akkor ne csodálkozzon, hogy össze vissza pörög a ventije. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49087) Tikakukac válasza seniman (#49085) üzenetére


Tikakukac
titán

Az a baj, ahol mondjuk muszáj egy teliterhelés mellett búgatni őket, alapban pedig csendmánia van, ott lehet szívni egy keveset. Ez a baj a manuális dolgokkal. Robesz is otthon ontja a benzint ha nincs elzárva a csap, mert nem csináltam még meg a karbit és hiába zártam el 200 alkalommal mindig, ha egyszer nem és tiszta benzin lett minden. Gépnél ugyanez. Mennyivel olcsóbb lett volna nekem is a manuális megoldás, de muszáj volt dinamikusra rakni mert nyáron 1 napos render közben kifő a rendszer, mindegy mekkora radikat teszek be meg van köbméteres szivattyú.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49088) proci985 válasza Tikakukac (#49087) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Biztonsagosabb, ha van failsafe.

Ki lehet tesztelni a rendszert, csak egyszer legyen 35 fok a lakasban (pl mert meghal a klima nyaron) egy szokasosnal megterhelobb / hosszabb task mellett, es baj lehet. Ld az en peldam tavaly amikor nem ment a szabalyozas a skandinav kanikulaban aztan 60fok folott volt a viz amikor lelottem. Pedig elotte stabil volt, sot volt boven rahagyas is.

Plusz egy ido utan mindig a tap lesz a leghangosabb. 800W felett csendben levo tap talan 1-2 van a piacon.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49089) Tikakukac válasza proci985 (#49088) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezért nem tekerős a rendszer nálam. Nyáron itt meghalsz kb. távgép meg nekem alap, alig voltam idefent.

Passzív a táp most is, előtte a kilowattos Corsair is 500W-ig nem kapcsolt be, az a része nem izgat. Leginkább a radiszellőzés a karcos, most meg ugye passzív táppal egyik szenzor be lett csempészve és ha a tápnak melege lesz, akkor indulnak a ház elején is a dolgok.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49090) KAMELOT válasza proci985 (#49088) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem nyáron a szobában 35-36 fok van, úgyhogy a rendszer tesztelve van! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49091) seniman válasza KAMELOT (#49090) üzenetére


seniman
addikt

Akkor könnyen megy a ruhaszárítás. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#49092) proci985 válasza Tikakukac (#49089) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent anno volt tekeros rendszerem meg legen kezzel behangolva, nem veletlenul voltam ugy vele a viznel hogy megveszem a draga cuccot szabalyozni.

jaja, nalam is van harom vizszenzor es harom legszenzor. utobbi harom arra kell, hogy legyen kep a belepo oldal / felso resz (kb alaplapi VRM korul az ambient) / felso kilepo oldal helyzetrol. illetve arra, hogy a belepo es a kilepo kozott meg azelott kapjanak feszt a 200as hazventik mielott 25fok lesz az elteres hazon belul ambient tekintetben.

(#49090) KAMELOT: itt 35 fokot kb nyaranta egy hetvegen tudok tesztelni kb :). de akkor a 40+fokos hetvegere gondolj ami azert vizzel necces.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49093) KAMELOT válasza proci985 (#49092) üzenetére


KAMELOT
titán

Az sem gond nálam. Csak 5 fokkal melegebb a proci game közben! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#49094) Laraxior


Laraxior
titán

Maradt még itthon egy falatnyi a "barátomból" :D

Érdekes, mert itt is hozott egy jó 15°C-t. Valahogy nem sokat ért az MX4... :(

Azért mit ne mondjak, az AlphaCool legalább annyit ráírhatna a blokk dobozára, hogy milyen foglalathoz jó, mert eléggé bennem volt a para, hogy vehetek új blokkot, vagy rendelhetek valami lefogató kiegészítőt.
Oké, az összes foglalatra jó..de azért tüntessük má' fel. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49095) Thorus


Thorus
aktív tag

Mai nap vettem a fáradtságot és kicsit módosítottam a hdd keret pozícióján és máris befért a radi. A többi részét is gyorsan beszórtam a házba, nem a legszebb de nem is használatra van, hanem tudjam mit kell máshogy csinálnom a végleges háznál.


A radi fölé még lesz egy plexi hajlítva ami majd hátra irányítja a levegőt. Mielőtt bárki írna a ventik hiánya miatt az is meg van oldva rejtve.

Még lesz egy venti meg porszűrő.
A rendszert nem töltöm fel azért nincsenek rajta a szorítók a csatlakozókon.
Ha lesz időm, kedvem meg pénzem lehet még idén megcsinálom a végleges házat.
Bármi javaslat jöhet mert ez az első vizem és első épített házam.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#49096) Bakus válasza Thorus (#49095) üzenetére


Bakus
tag

Jó lesz az, bár a pumpa és a ház közé tennék a helyedben valami rezgés elnyelő anyagot. +1 Ha van rá módod akkor marógéppel sokkal szebben kivitelezhetőek a nyílások, és a végső verzióban ragaszd is össze a lapokat mivel úgy kevésbé rezegnek.

[ Szerkesztve ]

"A víz örök, de a gép változik"

(#49097) hoolla válasza Bakus (#49067) üzenetére


hoolla
aktív tag

Köszi a linket, már találtam itt is kemény 9 dollárért. De lehet hajtok egyet magam. Hever itt egy aluminium lap rács ami pont jó lenne. Jelenleg szitának használom.

Nem értem az összefüggést, miért kéne nagyobb cső kintre? Meg erősen szemezek a PETG csővel. Vennék belőle 2-3 métert, az csak elég lenne kitapasztalgatni, hogy hajlik, de nem tűnik túl nehéznek.
Viszont egy radiátort szeretnék csak. Van/lesz négy felszabadult 140-es ventim, szóval azokat rápakolnám egy hosszú, vastagabbra.

Ez a kinti megoldás felvet néhány probléma forrást. Ha a falra rögzitem a radit, akkor az asztal is fixálva kell, hogy legyen, illetve a hard tubeokkal, a gépház is. Igazából a gépház mindenféle képpen rögzitve kell, hogy legyen. Vagy az egészet ráteszem egy tálcára házzal együtt. Van is ilyen asztallapom még egy fölösben. Igy együtt mozogna minden.
Ez igy elsőre jó lenne tapasztalatszerzésnek, majd egy év múlva, úgy is proci, vga, lap csere ( ha lesz értelmes mini itx lap).

Köszi proci985, de én nem tudom közvetlen a házra rögziteni a cuccosokat.

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#49098) DigitXT válasza hoolla (#49097) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem nagyobb: vastagabb falú. Majd ha rálépsz, meglátod a különbséget.:D

(#49099) Bakus válasza hoolla (#49097) üzenetére


Bakus
tag

Ha kívülre teszed a radit és nem a gépházhoz rögzíted akkor a merev csővezést kívül felejtsd el mivel nem tudnád légteleníteni a rendszert. (nem tudod mozgatni se a házat se a radit)
Azért kell kívülre vastagabb cső mivel kevésbé sérülékeny, nehezebben törik meg.
60-as radi vastagságnál már nem árt ha mindkét oldalon van ventillátor, ezt vedd figyelembe a radi kiválasztásánál.

"A víz örök, de a gép változik"

(#49100) Ghoula válasza proci985 (#49092) üzenetére


Ghoula
senior tag

@49085 seniman:

Vagy mégsem. :)

@49086 KAMELOT

Fix venti nem megoldás, nekem legalábbis. Manuális szabályzás szintén. Lehetne venni külön mérőket, automata szabályzót, de minek, ha ott van a kártyán, és direktben a gpu belső szenzorát használja? Az hogy ez nem működik, az nem az én általam használni kívánt megoldás hibája. Ami más kártyával tökéletesen ment.

@proci985 és Tikakukac

Failsafe is,meg miután elég limitált a hőleadó felület és elég restriktív a rendszer ha fent vannak a burkolatok a házon, így kénytelen vagyok emelni a ventin,mert különben beszorul a meleg, viszont idle és részterhelésen meg a lehető leghalkabban szeretném tartani. burkolat nélkül 43C a gpu, burkolattal 50.
Nem mellesleg kanapéról tolom leginkább,így odaszaladgálni a géphez és tekergetni a ventit közel sem kényelmes megoldás :)
Cseréltem a hátsó ventit Phanteks-re, az ~1600 max, így a fenti 18as sem teker nyélen, és ezt is leveszi 1100-ra , (tippre 60% pwm) de csak auto vezérlésen, ahol 23% a beállított pwm, és a gpu hőfok nem emelkedik annyit, hogy reagáljon,bármit állítanék afterburner-ben custom venti profilla, felvágja nyélre.

Így még mindig kérdezném az nv tulajokat aki gpu-val vezérel ventit, hogy mi a tapasztalat?

Amúgy ilyen lett ha valakit érdekel. :)
Belseje:

Eleje, itt még átépítés és takarítás előtt, ~ 1 évnyi retek porszűrővel.

És a fara:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.