Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44201) Csavez™ válasza jones965 (#44199) üzenetére


Csavez™
veterán

Köszönöm szépen! :R Szerintem benevezek egyre.

(#44202) Laraxior


Laraxior
titán

ismeritek ezt a ventit?
Lecserélném 4 ilyenre a 9 darab 12-est a MO-RA2 radin. Elég sok levegőt megmozgatnak, az nekem fontos.
Mert ez szép meg halk, de nem tudom, hogy az a levegő elég-e
A hang nem zavar, bizonyos szintig, a teljesítmény fontos.
Csak, hogy van-e különbség mondjuk vízhőfokban... Érdemire, gondolok, nem kiszámított 0,5°C-os differenciára (mint pls a milyen sorrendbe kössem be a dolgokat)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44203) abridabri válasza Laraxior (#44202) üzenetére


abridabri
veterán

(#44204) Laraxior válasza abridabri (#44203) üzenetére


Laraxior
titán

Fasza, akkor ebből beszippantok 4 darabot :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44205) fuvi válasza Laraxior (#44202) üzenetére


fuvi
senior tag

phobyam van,13 FPI-s, 35 mm vastag radiátort kényelmesen átszellőztet, 4-500-as fordulaton

(#44206) jones965 válasza Csavez™ (#44201) üzenetére


jones965
Modder

Nekem nagyon bejön, ez már a 3. Formula lap ami nálam van.

(#44207) Grózi válasza jones965 (#44206) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nekem még Formula VII volt,azért a lapért adtam ki életemben a legtöbb pénzt(közvetlen megjelenés után vettem elég borsos áron),de nem bántam meg.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#44208) Jim Tonic válasza jones965 (#44206) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Léteznek hasonlóan funkciógazdag mATX deszkák? Én nem vagyok egy nagy tuner, pl. a vizes blokk nem kellene rá, de a többi szolgáltatás azért vonzó.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#44209) jones965 válasza Jim Tonic (#44208) üzenetére


jones965
Modder

Z270-es platformon? Persze, most a strix brand alá tették be az impact lapot.

(#44210) KAMELOT válasza jones965 (#44209) üzenetére


KAMELOT
titán

Jó kis lapocska! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#44211) rup1u5


rup1u5
nagyúr

tom_tol fórumtárs nekem ajándékozott egy sosem használt EK-VGA Supremacy blokkot! Még a postát is fizette! :R
Mindig belerángattok valamibe!
Úgyhogy folyt.köv.! :DDD ...majd valamikor.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#44212) Jim Tonic válasza jones965 (#44209) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ez ITX. De majd akkor körbenézek. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#44213) JasL


JasL
senior tag

FUSSATOK BOLONDOK!!! ÉLETRE KELT A SZÖRNY!

(#44214) JasL


JasL
senior tag

Bekerült a LED is.. gn. Ha megjönnek az új víztiszta csövek, azokat is lecserélem és elrendezem, ez most csak egy ideiglenes borzadály, de kellett vmi, ami hűti, 6800k-hoz nem jár gyári hűtő :((

[ Szerkesztve ]

(#44215) LLKobe válasza JasL (#44214) üzenetére


LLKobe
veterán

Nagyon pofás már most :K A csövek mitől világítanak így? A folyadék vagy a megvilágítás vagy mindkettő?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#44216) KAMELOT válasza LLKobe (#44215) üzenetére


KAMELOT
titán

Vagy a cső vagy a folyadék UV-s.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#44217) rup1u5 válasza JasL (#44214) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Grat! :C
Az a cuki kis passzív vga viccesen mutat abban a gabonatároló méretű házban. Gondolom ideiglenes.
Elöszőr azt hittem mosogatószivacs van a pumpa alatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#44218) Jim Tonic válasza KAMELOT (#44216) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Valószínűleg a cső, mert a tartály nem világít. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#44219) rup1u5 válasza Jim Tonic (#44218) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szerintem nem UVs a cső, csupán attól ilyen ahogy megtörik benne a fény + hosszú expozíció a kamerán. Azért gondolom, mert a pumpa és a res között nem fénylik. Aztán lehet, tévedek.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#44220) Jim Tonic válasza rup1u5 (#44219) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nálad lesz az igazság. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#44221) KAMELOT válasza rup1u5 (#44219) üzenetére


KAMELOT
titán

Szerintem valami megmagyarázhatatlan jelenség! X-Files :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#44222) topaz45 válasza JasL (#44214) üzenetére


topaz45
tag

Gratula.
Nagyon jól néz ki a cucc.

Üdv. topaz45

(#44223) Chrys_ válasza JasL (#44214) üzenetére


Chrys_
addikt

Nagyon nagy ház annyi cuccnak, ami egy normálba is bőven belefér. Mit raksz még hozzá? Vagy ennyi?

(#44224) LLKobe válasza rup1u5 (#44219) üzenetére


LLKobe
veterán

Ebben nem vagyok otthon, de UV-s ledből nem csak ilyen lilás szín van? Én is megcsinálnám az enyém ilyenre, ha pirosban megoldható:) Bár ha az van amit írtál akkor bukta.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#44225) abridabri válasza Chrys_ (#44223) üzenetére


abridabri
veterán

Ha van hely miert ne ? A nagyobb hazak jobban hutenek ,tobb ora hasznalat utan sem "melegszenek be", tobb lehetoseg van a kesobbi bovitesekre. Minel nagyobb annal jobb ;]
En szemely szerint max panellakasba tudom elkepzelni ezeket a ma divatos matx hazakat . Vagy valami kis fogyasztasu netezos gephez.

[ Szerkesztve ]

(#44226) Chrys_ válasza abridabri (#44225) üzenetére


Chrys_
addikt

2 venti minimális fordulaton többet ér, mint egy kurva nagy doboz. És ő a radit is a gépházba teszi, szóval mindenképpen lesznek ventik. Akkor mégis mi a cél? Mert a "passzív hűtés" biztos nem. Nekem egy Lian Li PC201a van, az sem kicsi, de be lett építve rensdesen. (Most akartam amúgy váltani kisebbre, de végül nem jött össze.)

(#44227) Jim Tonic válasza abridabri (#44225) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nálam van hely, mégis mATX cuccom van. Egyszerűen azért, mert nekem jobban tetszenek a mini erőgépek.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#44228) fuvi válasza Jim Tonic (#44227) üzenetére


fuvi
senior tag

nekem egy HAF 932-ben van mATX, SLI-vel :D

[ Szerkesztve ]

(#44229) rup1u5 válasza KAMELOT (#44221) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Odafigyelek a részletekre. Baj? :P állítólag a patás van ott elföldelve. ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#44230) ViZion válasza JasL (#44214) üzenetére


ViZion
félisten

Szép lett, grat! :R
Felirat kellene még rá:
Zimmer frei! :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44231) LLKobe válasza Jim Tonic (#44227) üzenetére


LLKobe
veterán

+1 Az enyém még kisebb ;]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#44232) energy4ever válasza LLKobe (#44231) üzenetére


energy4ever
addikt

Na akkor erre mondj valamit, ha mar a meretrol van szo... :DDD

Jo, mar teljesen mas a gepem, de durva volt, ez az ultramini gephaz. :D

Most igy nez ki a gepem:

:))

(#44233) LLKobe válasza energy4ever (#44232) üzenetére


LLKobe
veterán

Jó, ez már a beteg kategória volt:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#44234) energy4ever válasza LLKobe (#44233) üzenetére


energy4ever
addikt

Ez adta a lokest a megvalositasahoz, aztan mint ahogy latod a mostani kepeket, kicsit elszallt az agyam... :D

Nembaj az ITX 50Kg felett is ITX... <3 :DD

(#44235) abridabri


abridabri
veterán

Matx fanboyoknak, szoljatok ha ez befer egy mini hazba : 7x GTX 1080 watercooled / dual CPU ;] 2x

[ Szerkesztve ]

(#44236) carr


carr
őstag

Urak! Sziasztok. :))

Elővettem a 2 éve elrakott alkatrészeket, s szeretném megcsinálni a vizet a gépbe. Phenom 2 x4 szolgál 2011 oóta, de tervben a váltás fx8320ra, és a Vga ami agyalásos. Gtx 1060 és970 között megy a vadászat, de egyelőre nem tudom melyikhez van full cover blokk. Ekwb horror (ok mihez képest) más esetleg a piacon normális áron?
A többi egység minden megvan már.
4gb a 970 6gb a 1060.a ház még a bitfenix outlaw.... (logout cikk)
2-4 évig tervezem megtartani ebben az állapotban.
Véleményt ésjavaslatot várok.
Köszönöm.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#44237) velizare válasza energy4ever (#44232) üzenetére


velizare
nagyúr

anno filóztam én is ezen a házon, de sajnos a kártyám nem fért volna bele. :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#44238) LLKobe válasza carr (#44236) üzenetére


LLKobe
veterán

Ha nem ragaszkodsz a (méregdrága) FC blokkhoz, simán meg lehet oldani univerzális blokkal is, ahogy én is tettem a GTX1070-emen. Sokkal olcsóbb újonnan is.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#44239) energy4ever válasza velizare (#44237) üzenetére


energy4ever
addikt

390X Asus DC II, 2 reszre szetkell szeddni, majd belerakni ket reszben, es belul osszerakni a kartyat, ugy befer. :DDD :N

(#44240) JasL válasza velizare (#44237) üzenetére


JasL
senior tag

Van egy feleslegessé vált Carbide Air 540-em éppen ;)

A misztikum feloldására: nem UV-sok a csövek, megopálosodott átlászóak lennének (Mayhems Ultra clear). Sajnos a Nanoxia clear lötyije ezt műveli szerencsétlennel.

A poén kedvéért (és mivel olcsó volt) megint Mayhems Ultra clear csövek fognak bekerülni a gépbe, de a mostani Nanoxií lötyi nem mehet át bele, mert megint kinyírja. Plusz már kedvem sincs horror árakat fizetni agresszív lötyikért. Arra gondoltam, hogy gyógyszertári desztvizet rakok bele. Ötletek, hogy mit lehetne hozzáönteni, ami nem marja meg a csöveket és bacigátló? Régen volt ez a fagyállós ötlet, vmi ilyesmire gondoltam. Van itthon tiszta alkohol (96%-os) meg kerozin, nem tudom ezek jók-e valamire, bár az alkohol szerintem megint kinyírná a csöveket.

Várom az ötleteket! :) Legvégső esetben rendelek 5L mayhems clear lötyit, az csak nem nyírja ki saját márkájú csövüket.

(#44241) Laraxior válasza JasL (#44240) üzenetére


Laraxior
titán

Itt most szokás lett az ajándékozás... úgyhogy én elfogadnám.
Köszönöm.
A postacímemért privátban érdeklődhetsz.
De azt kifizetem, hogy neked is teljes legyen az ajándékozás öröme :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44242) ViZion válasza LLKobe (#44238) üzenetére


ViZion
félisten

XFX megszívatott, a VRM blokk egybe van a többivel :((( Megoldom majd.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44243) tom_tol válasza Laraxior (#44241) üzenetére


tom_tol
addikt

Pig :DDD

(#44244) JasL válasza tom_tol (#44243) üzenetére


JasL
senior tag

Hiába próbálkozik :) De viccnek jó! :DD

[ Szerkesztve ]

(#44245) gyiku válasza JasL (#44214) üzenetére


gyiku
nagyúr

remelem feszesebbre huzod ezeket a lasszo csoveket, met igy valahogy nem adja.

hüllő

(#44246) JasL válasza gyiku (#44245) üzenetére


JasL
senior tag

Mondanám, hogy read-only módban vagy, de még az sem :D Pedig pont arra a posztra írtad, de kimásolom:

Ha megjönnek az új víztiszta csövek, azokat is lecserélem és elrendezem, ez most csak egy ideiglenes borzadály

[ Szerkesztve ]

(#44247) gyiku válasza JasL (#44246) üzenetére


gyiku
nagyúr

arra ertettem, ha nem derult volna ki. az uj csoveket huzd meg szepen.

hüllő

(#44248) rup1u5 válasza Laraxior (#44241) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#44249) JasL válasza gyiku (#44247) üzenetére


JasL
senior tag

Nagyon nem tudom húzni őket, különben megtörnek. A mostani átmeneti felállásban is majdnem ez a helyzet, a tartályba visszamenő ág csövet alig tudtam úgy igazítani, hogy ne törjön. Egy kis drót tartja a csapot, mert annak meg akkora súlya van, hogy felül letöri a radiból kifolyó csövet.

Nemsokára jön 5 méter cső, ha valakinek van szuper ötlete az elrendezésre és csövezésre, az lerajzolhatná! A tartály és radi helye fix.

Itt az új videokártyával, de ez elvileg nem sokat szól bele a csövezésbe.

[ Szerkesztve ]

(#44250) rup1u5 válasza JasL (#44249) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem igazán értem a csap elhelyezését. :U Miért nem a pumpa és a tartály közé tetted? Sokat lehetne javítani a csövezésen ha mondjuk a CPU blokk kimenőjére egy 45°-os fittinget tennél a pumpa kimenőjéről a 90°-osat meg átraknám a tartály bemenőjére.

Why don't you knock it off with them negative waves!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.