Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) spanglee001 válasza Joshi (#31600) üzenetére


spanglee001
addikt

igen modding, gépház vásárlásnál is egyből nekiesek flexel mindíg, hogy beférjen a szűrőm :C meg álltalában még itt ott csinosítgatni kell a házon, hogy kényelmes legyen :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#31602) Joshi válasza spanglee001 (#31601) üzenetére


Joshi
titán

Ezt rendeltük együtt az Aquaától ugye? Megvizsgáltam jó kis cucc. :K

(#31603) spanglee001 válasza Joshi (#31602) üzenetére


spanglee001
addikt

ahha igen azóta még pár forintot ott hagytam az aquanál :B , meg az EK nál is, hihetetlen hogy milyen hamar megjött az EK tól a cuccos

mióta megvan a szűrő sose takarítottam, pedig a legelején megfogott valami kis szöszmöszt, azóta ott lengedezik a filteren, legalább látom van ármlás :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#31604) Omli85 válasza carr (#31580) üzenetére


Omli85
őstag

Én is pont ezeket a blokkokat nézegettem és valószínű egy MX lesz berendelve. Amúgy tesztek alapján az MX és EVO széria között nem sok különbség van szóval nem feltétlen éri meg a felárat az EVO blokk, már ha EK blokkokat nézzük.

spanglee001: bazz jó, hogy írtál elfelejtettelek értékelni sry :( gyorsan pótlom is :).

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#31605) carr válasza Omli85 (#31604) üzenetére


carr
őstag

Találtam egy tesztet, a diszkó kontinued féle cca 7C-al gyengébb, mint a szupermaci.
Az evo meg tartalmaz még hátlapot, meg gumi alátétet is, az előbbihez képest.
modster kolléga tud elvileg ócsóé. Kérdezz rá, neked is tud-e.
:R

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#31606) Omli85 válasza carr (#31605) üzenetére


Omli85
őstag

Köszi az infót :R de mivel több dolgot rendelek (vga full cover stb) így szerintem marad a EK-Supremacy MX már nem variálom meg, meg így egy helyről megjön minden :). Ez persze még annak a függvénye, hogy az új pumpa + radi páros hoz e javulást ezzel a blokkal ami most van :). Mert ha javul akkor nem biztos, hogy megéri lecserélni a proci blokkot most.

Thermaltake P500 lesz cserélve Laing 18W DDC-re
240-es Thermaltake radit meg egy PHOBYA G-CHANGER 480 V.2 váltja

Meglátom mit változik a helyzet :)

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#31607) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#31589) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Black Silent Pro széria.

Az egy dolog, hogy mennyire halk, de a radiátort átfújni statikus nyomás kell. Soiseblocker-t meg le lehet csavarni 4V-ra.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31608) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#31607) üzenetére


Yllgrim
őstag

Koszi, megnezem a PK3-at, most nezek par hang tesztet rola. :R

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#31609) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#31608) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tessék.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31610) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#31609) üzenetére


Yllgrim
őstag

Rendeltem 10 PK3-at, ajanlom nekik hogy fekve se rezegjenek be kulonben tuzre vetem az egesz gepet... :) Te leszel a hibas Zsomi ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#31611) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#31610) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak szólj, mikor/hol veted tűzre, hogy a levegőben elkaphassam. Megérné a retúr jegyet. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31612) Zsírkrétamen válasza DigitXT (#31595) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek :R
Én nem tudom minek kellett volna tartály vagy pumpa, anno kérdeztem a kompakt topikban, ott azt mondták ez így kevés lesz, vagy 2 külön kompakt lenne jó a cpu-vga-ra, de azt meg én nem szeretném.
Nem szeretnék olyan külön szettet, szerintem ahhoz képest drága, vagy ezt a Triton-os megoldást választom, vagy külön léghűtést a vga-nak, csak, akkor ugye megint az van, hogy hangos.
Nem cserélném le a 290-et, mert szeretem és nekem elég bőven teljesítményben, ki sincsen hajtva, csak hát nem gondoltam, hogy a ref ilyen rossz hűtésű. Illetve, nem mostanság fogom lecserélni a szettet, a cpu még talán változhat egy 1150-re, de a triton etéren elég univerzális megoldásnak tűnik. Illetve, eladni nem igen fogom, ha tényleg jól működik, akkor haláláig lesz a gépben :DDD
Radiátor hely viszont van a gépemben, úgy tudnám megoldani, hogy felülre megy a Triton radiátora ventikkel, előre meg a másik 2×120-as radiátor akár pushpullba, elől van hely neki bőven. Radiátornak melyik lenne jó? Ek, Magicool vagy Alphacool?
És akkor gondolom egy ilyen cső jó lesz, és ha jól számolom 4 ilyen csatlakozó kell? Kihagytam valamit, ami még kell?
Ami még fő kérdés, hogy egyátalán van-e értelme bevizezni a vga-t, +50k-t rákölteni radira miegyébre, jobban hűtené, mint egy Raijintek Morpheus?

(#31613) Omli85 válasza Zsírkrétamen (#31612) üzenetére


Omli85
őstag

A cső amit linkeltél az akril cső, fix merev csöves rendszert akarsz? Mert ha nem akkor a többi között keresgélj ;).

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#31614) Zsírkrétamen válasza Omli85 (#31613) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Ohh, nem, akkor egy ilyet. A többi rendben van?

(#31615) lotTóni


lotTóni
tag

Hihetetlen.A második ddc1t döglik be.Ráadásul kéne a gép....
Az előzőhőz képest ez már kocogtatásra se indul.:/

....two beer or not to be....

(#31616) gigollo


gigollo
tag

Hali!

Corsair H55 rámegy FM2+ foglalatra? FM 1 et ír hogy igen. Gondolom nem sokban különbözik így tekintve az FM2+

(#31617) #90933760 válasza gigollo (#31616) üzenetére


#90933760
törölt tag

Kompakt vízhűtés
Mi nem használunk ilyeneket, nem tudjuk. Itt kérdezd meg.

Viszont én úgy tudom a hűtés felfogatás nem változott az AMDnél ezer éve, úgyhogy rá kell mennie.

(#31618) gigollo


gigollo
tag

köszi akkor érdeklődök a másikba és bocsi :)

(#31619) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!

Úgy néz ki a custom házamtól megválnak útjaim. Arra viszont jó volt, hogy az asszony megbékél, ha valami normálisabb elrendezést csinálok az asztalomon. :DDD
Végül is cockpit, 3 monitor marad és a víz is... :))

Nézegettem régebben is házakat, de nem tudok dönteni.
Fractal Define R5 jó lenne, de az idióták most emelnek árat, hogy majdnem megközelíti a Phanteks Enthoo Luxe szintjét... gondolom a friss szállítmány már drágább lesz, vagy kivezetik.
Felső hely szűke miatt amúgy sem teljesen szimpi a ház, de meg tudnék békélni a gondolattal.
Jó lenne minimal design, hangszigetelt házat venni.
Nem árt ha van benne 5,25"-os hely, de ha nincs az sem gáz. (ODD-m már usb-s ventiszabályzóból pedig van kijelző nélküli aquacomputernél).
Olyan házban gondolkodom, amibe be lehet zsúfolni a jelenlegi rendszerem és később ha belső radit szeretnék, akkor egy 360x30-as és egy 240x45-ös is elférjen. (gondolom ez elég egy erősebb VGA és egy i5-höz is ha húzva vannak.) :F
A tartályom 250-es, így ez most nagyobb fejfájás, mert nem minden házba tudnám elrakni praktikus helyre.
1HDD és 1 SSD van a gépben jelenleg.
A tápom nem moduláris így nem árt ha el tudnám dugni a kábeleket.
Plexi és tsai nem játszanak a ház oldalán, kinőttem már abból a korból.... talán 2002-ben volt ilyen házam.
Hangszigetelt házakon kívül vannak olyan típusok amik elég halkak?
Tervben van még egy szabályzó is amivel 0 rpm-re le tudom szabályozni a ventilátorokat. Erre jó az Aquaero 5LT is nem? Mivel nincs kijelző jobban el lehet dugni a házban.... gondolom progival lehet felprogramozni és monitorozni is? Miben tud kevesebbet mint Pl az Aquaero 5 Pro vagy XT?
Átfolyásmérő is tervben van, ebből gondolom érdemes normálisat venni... pl usb-s csatival rendelkezőt... vagy mást is rá lehet dugni az aquaerora (mondjuk ami occóbb... mert ~50 ejroért mást is tudnék venni :DDD ) ?

Még egy kérdés eszembe jutott, anno vettem egy Aquacomputeres kuplung csatit, átfolyás mérő nélkül kb hogy lehet meglesni hogy mennyivel növeli a rendszer ellenállását... nincs erre valami praktikus megoldás?
(nem biztos hogy lesz, de gondolom bepróbálkozom) :D
Kösz a válaszokat előre is Urak!

Vizion: házat keresve láttam, hogy S340-ed van, kérhetek egy képet a rendszeredről, ha nem gond? :R

[ Szerkesztve ]

(#31620) ViZion válasza szacsee (#31619) üzenetére


ViZion
félisten

Nem vagyok fotós típus. Külső radim van, szal. sok mindent nem látni. Amúgy frankó ház, minimál. Kicsit hangos nekem a hangszigetelt után, itt hallom a vinyót... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31621) #90933760 válasza gyiku (#31584) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja, hogy ilyen is van, én csak a vízhűtés lapot néztem náluk, ezt a külön lévőt nem láttam meg. Ok akkor berakom.
Meg beraktam a másik három külföldit is amit írtatok.

Zsírkrétamen
Igen, az a cső és csatlakozó jó. Az első cső nem jó, az merev cső.
Radiátorból az Alpha legyen, mert ennek variálható a csatlakozóhelye. Amúgy radiátorban nincs különbség teljesítményben, átlag felhasználásnál.
[link]
Ez ugyan az amit linkeltél, csak vastagabb. Szerintem érdemes ezt, elég rá kettő venti. Ennyi radiátorral röhögve lehűtöd már a cuccot és később tehetsz be alá komolyabb gépet is.
A Triton elég ehhez, használható az elképzelésed.
24k a Triton ha jól emlékszem, 19k a radi, 25k körül van egy FC blokk. A 4 csatlakozó és a plusz cső és folyadék 5-6k. Nem tudom a Tritonhoz adnak-e folyadékot, de a plusz radi, blokk, cső az ugye el fog nyelni 3 decit biztos. Ez épp belefér a 70K-ba, picit túl is lépi.

(#31622) simlisgumis válasza szacsee (#31619) üzenetére


simlisgumis
tag

Az a baj hogy nálunk nem elérhetőek a caselabs házak [link] De mostanában ldcooling ot nézegettem[link] Egyik sem szigetelt de megoldható,viszont van hely bőven. De az álomház a caselabs STH10 nekem.

(#31623) Zsírkrétamen válasza #90933760 (#31621) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Ez a radiátor csak azért nem tetszik, meg sok rajta a csatlakozó hely, ezért abból itt többet kell venni, és fogalmam sincs, hogy kéne ezt bekötni :DDD
A Tritonhoz adnak gyári folyadékot, de igen, valami kis folyadékkal még rá kell gondolom tölteni, ezt már megoldom.
Úgyhogy ha jó az az egyszerűbb csatlakozású Alpha, akkor gondolatban meg is van a szett, már csak szépen lassan megveszem hozzá az alkatrészeket. Köszi a segítséget :R

(#31624) #90933760 válasza Zsírkrétamen (#31623) üzenetére


#90933760
törölt tag

Gyárilag adnak hozzá záródugókat, csak kettőbe nem, azokba megy a csatlakozó. De ha nem tetszik akkor jó a vékonyabb Alpha is.
Desztillált vízzel kipótolhatod a hiányt. De az is lehet, hogy elég az amit gyárilag adnak.

[ Szerkesztve ]

(#31625) Zsírkrétamen válasza #90933760 (#31624) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Inkább a vékonyabb :B
Folyadékot vagy ilyen olcsó pótlóra gondolok, de szerintem inkább valahogy kifolyatom belőle a gyárit is, és cserélem ilyen uv zöldre :C
De, persze majd kipróbálom, hátha elég.

(#31626) Csokiii


Csokiii
aktív tag

Sziasztok
Valaki megtudná mondani hogy milyen blokk ez?

(#31627) DigitXT válasza Csokiii (#31626) üzenetére


DigitXT
félisten

(#31628) TESCO-Zsömle válasza DigitXT (#31627) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Biztos az, fogtam is ilyet a kezembe.

Ha jól emlékszem, az volt vele a nagy baj, hogy nem lehet szétszedni.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31629) hszilard666 válasza TESCO-Zsömle (#31628) üzenetére


hszilard666
veterán

Akkor hogy tudja a user tisztítani? :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#31630) TESCO-Zsömle válasza hszilard666 (#31629) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hármat találhatsz...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31631) Csokiii válasza TESCO-Zsömle (#31630) üzenetére


Csokiii
aktív tag

Köszönöm. Nekem még nem.kellet tisztítani, csak vigyázni kell rá. :)

(#31632) hszilard666 válasza TESCO-Zsömle (#31630) üzenetére


hszilard666
veterán

:((( Most elszomorítottál :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#31633) TESCO-Zsömle válasza hszilard666 (#31632) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudsz hármat találni? ;] :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31634) hszilard666 válasza TESCO-Zsömle (#31633) üzenetére


hszilard666
veterán

Elkezdtem írni, az elsőben kiszel tünci volt a másodikban Aleska diamond, és a harmadikban Kim kardashian Szebbik felének az alsó harmada de gondoltam hogy atom off lenne szóval csak elszomorodtam :B Tudniillik ebben a topikban úgy érzem magam mintha egy csapat moderátor figyelne :DDD

Más:
A rapsberry Pi-t ismeritek? Na most a napokban beleakadtam egy régebbi cikbe hogy tuningolható. MI lenne ha le vízhűtenénk egyet? :C

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#31635) Cyberneko válasza Csokiii (#31626) üzenetére


Cyberneko
tag

Jah nem. Elneztem.

[ Szerkesztve ]

(#31636) Cyberneko válasza hszilard666 (#31634) üzenetére


Cyberneko
tag

Megkapnad a 5 perc hirnevet, mint mindenki, aki tokeletesen folosleges, cserebe ostoba, es draga dolgokat csinal.

(#31637) #90933760 válasza hszilard666 (#31634) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mert figyel is, én elnézőbb vagyok ebben, de mivel kiemelt szakmai topik ezért ők hamarabb lecsapnak érte, mint általában máshol a fórumon.

Szétszerelhetetlen blokk takarítása. Ecet, citromlé vagy konyhai tisztítót beleönteni. Megdolgozza. Aztán valahogy rákötni a csapra és csutra nyitni, nagy nyomás, kimos belőle mindent. Tiszta. Ha máshogy nem, a zuhanyrózsát letekered és a csövet odaszorítod kézzel a lyukhoz.

A Pi-t vizezni meg lehet, hogy értelme van-e más kérdés, de egy vizes topikban mi az hogy nem vizezünk valamit? :P

[ Szerkesztve ]

(#31638) ViZion válasza Cyberneko (#31636) üzenetére


ViZion
félisten

+1
arról nem is beszélve, h a víz cucc árának ha a felét a rspi árához dobja, akkor kap egy jóval combosabbHW-t, amit még passzív borda is elbír... de basics óta tudjuk, h az értelmetlen kísérletek is hasznosak... valakinek :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31639) Omli85


Omli85
őstag

No tegnap nyugdíjazta a TT P500-as pumpát és bedobtam helyette a rendszerbe a DDC 18W-t.
Hát van némi különbség a kettő között :Y :DDD.
Szokásos h264 égetés közben a max kupakhő cirka 5 fokot javult, igaz még nincs bekötve a rendszerbe a G-CHANGER 480 V.2.
Bár van egy olyan sanda gyanúm ennek a blokknak ennyi a tudása az FX-8320 4.5Ghz-en már sok neki és nem bírja a kupakot 60 alatt tartani h264 kódolás közben. Szóval mindenképp be kell rendelnem egy új blokkot :((( de ha már CPU blokkot rendelek akkor jöhet a full cover is a vga-ra salala... :DDD.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#31640) #90933760 válasza Omli85 (#31639) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ha nem számít az ár, akkor az Aquacomputer ezüst blokkját megveheted, tudtommal az a legerősebb most is, 70ezer asszem. :DDD

(#31641) Omli85 válasza #90933760 (#31640) üzenetére


Omli85
őstag

Á szerintem elég lesz nekem egy EK "szupermaci" is :DDD ha az is kevésnek bizonyul akkor ott marad 60 fok felett a cpu :D

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#31642) hszilard666 válasza ViZion (#31638) üzenetére


hszilard666
veterán

El is vettétek a kedvem :D Valszeg igazatok van. :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#31643) carr válasza Omli85 (#31639) üzenetére


carr
őstag

mesélj csak csillagcsücsöri, mit cserélsz? AM3+ blokkot vadászkolok, jó (nyomott)áron. :D
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#31644) Omli85 válasza carr (#31643) üzenetére


Omli85
őstag

Még Csokiii kollégától vettem anno egy Alphacool NexXxos XP blokkot :R . Ami amúgy becsületesen jól teljesít átlagos használat mellet tekintve ugye, hogy nem mai darab és nem ezekhez az FX kazánokhoz készült. Viszont mikor több órán keresztül kódol a gép videókat akkor azért már nem akar 60 fok alatt maradni a kupak.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#31645) DigitXT válasza Omli85 (#31644) üzenetére


DigitXT
félisten

H.264 kódolásnál nekem is melegebbek a magok, mint mondjuk FC4 közben.
Simán benéznek 60 fok fölé (akár 30 fok dT!), pedig EK Supreme HF-em van...
Igaz, eléggé kis áramlással. És anno kimértem, hogy 1-2 fokot lehetne nyerni,
ha az több lenne, de pont úgy vagyok vele, hogy nem számít, nincs kicentizve
a rendszer. Bár meg van hajtva a proci (2,66 -> 4,2), de nem reklamál. Bírja.:D

Szerk: ha idővel melegszik túl, akkor egyértelműen a radi kevés: a blokk dT-je
ugyanis nem függ a vízhőmérséklettől, szóval blokk rendelés előtt beraknám a
hivatkozott 480-as radit, mert ha csökken a vízhőfok, rögtön hidegebb a kupak.

[ Szerkesztve ]

(#31646) Omli85 válasza DigitXT (#31645) üzenetére


Omli85
őstag

Így tervezem én is, meglátjuk mit mutat a radi csere.
Annyira hamar nem melegszik el a rendszer tekintve, hogy cirka 3L folyadék kering kb körbe körbe, tartály szerepét egy Zalman reserator szolgáltatja amibe azért fér anyag :DDD.
Abból gondolok a blokkra, hogy a 60 fok környékét azt tudja tartani tehát nem emelkedik rohamosan hanem szépen 5-10 perc alatt eljut odáig aztán beáll. Időt tekintve minél tovább megy ugye minimálisan emelkedik a hőmérséklet de ezt betudom annak, hogy azt már nem bírja a 240-es öreg TT radi és idővel elmelegszik azért a rendszer.

Annyi még, hogy a magok nálam se mennek 50fok közelébe se még h264 kódolás alatt se de mivel az kalkulált érték inkább a kupakot veszem alapul.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#31647) #90933760 válasza Omli85 (#31644) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ó, hogy ez a régi blokkod van? Azt hittem elsőre, hogy az XP3-as. Hát ennél jó pár fokkal jobb lesz a szupermaci.

(#31648) gigollo


gigollo
tag

Sziasztok!
Corsair H55 os vizhutot akarok venni, es az lenne a kerdesem, hogy rámegy FM2+ foglalatra? FM 1 et ír hogy igen. Gondolom nem sokban különbözik így tekintve az FM2+

(#31649) idegbeteg18 válasza gigollo (#31648) üzenetére


idegbeteg18
tag

Választ itt találsz.

[ Szerkesztve ]

(#31650) ViZion válasza carr (#31643) üzenetére


ViZion
félisten

van eladó blokkom, csak lusta vok apróra rakni :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.