Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#15245) stranger28 válasza kymco (#15241) üzenetére


stranger28
addikt

Nem tudom direkt írtad-e Debrecent, de tudok mesélni róla, mert itt lakom. Ráadásul pont egy ilyen jellegű telephez közel, mint amiről most szó van. Nem tanyák, de majdnem, érted gondolom.

Buszsofőr külön állatfaj, az engem sem vesz fel, csak int, hogy várjak, aztán elmegy, ha zöldre vált a lámpa. Ezek után tök mindegy, hogy sáros-e a talpad, csak legyen kivel szórakoznia, ha már nulla az életben. Utána pedig magyaráz, ha kevésbé hagyod magad elnyomni. :)

De, hogy magára a mondanivalóra is reagáljak: Aki a 21. században, Európában tanyán lakik, mert csak ott tud, abban azért megint ott van valami saját hiba, nem gondolod? Nem a gyerekek részéről nyilván, ők csak beleszülettek ebbe, hanem feljebb valahol. Sajnáljuk őket meg minden, de ez is csak valami elbaltázott "szülőből" fakad. Amennyiben a gyerek követi a példát, ne is tanuljon, én azt mondom. Amennyiben ki akar törni, mert látja, hogy rossz, meg kellene adni a lehetőséget neki, mindentől függetlenül.

Őket kellene támogatni, nem az egész kisebbséget egyszerre, mert ez semmire nem vezet, mint írod/látod.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.