Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#11370) doc


doc
nagyúr

"Tudtommal ez része az egyházotok tanításának és elég fura lenne azt hallanom egy hívőtől, hogy mégsem az."
Rosszul tudod, ez a Bibliában van benne. Xenu a Bibliában szerepel. :K
Bizonyítsd be, hogy nem! :))
Remélem érted a dolgot.

nagyon eros maszatolas
de legyen: a Bibliaban NEM szerepel Xenu. tudom, mert vegigolvastam, es nem volt benne. egyebkent nagyon egyszeruen ellenorizheto: olvasd vegig te is, vagy akar csak nyiss meg egy elektronikus verziot, es keress ra a 'Xenu' szora. ennyi, be van bizonyitva :)

ertelmes parhuzam lenne ha hasonlo kategoriaju ugyeket keresnel. mondjuk mas vallasszervezetnel kirobbant botranyt, aminek szinten vannak birosagon nyomai, hivatalos dokumentumok formajaban. mondok egy ilyet, csak ugy peldakent (nyilvan nem csak egy ilyen van): a pedofil papok botranya. sok papot a birosag bunosnek talalt, a Vatikan szinten elismerte az ugy letezeset, mennek a karteritesek, kivetkozott papok, stb.
szerinted a legelvakultabb, legbigottabb katolikusokon kivul ki az aki ketsegbe vonja hogy valoban leteznek papok, akik gyerekeket molesztaltak szexualisan?

(ez persze nem azt jelenti hogy MIND olyan. en is ismertem olyan papokat, akik baromi jo fejek voltak, es a reverendat leszamitva nem mondtad volna meg roluk hogy papok. szivesen jartam ministralni, soha egyetlen ujjal sem ert hozzam vagy akar csak nezett ram UGY.)

"Én megértem, hogy ez a dolog segített kijönnöd a csávából, és - mint életed alapjához - ragaszkodsz hozzá foggal körömmel."
Pont ezt akartam rád mondani. :)
De várj, hogy tud segíteni, ha nem igaz és nem működik? :U

en, mint emlitettem vallasos voltam, a masodik vallasomat kb. 7-8 eve hagytam el
azota allast valtoztattam, a fizetesem az akkorinak (realerteken szamolva) kb. haromszorosa, nagykepuen szolva sikeresnek mondhatom magam
szerinted ez minek koszonheto? annak hogy elhagytam a vallast?
NEM. egesz egyszeruen magamnak koszonheto, annak hogy tettem a celjaim elerese erdekeben.
a te logikad alapjan ez azt bizonyitana, hogy az ateizmusnak koszonhetem mindezt, ami persze nyilvan baromsag

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.