Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) s7evcsenko válasza JamesHun (#4800) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szar a fordítás.
Akkor pusztít, ha a közelharci egységeinek együttes értéke 10 vagy több.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4802) FireKeeper válasza JamesHun (#4800) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ott biztos félrefordítás lesz. sztem őrá gondolsz, és az ő scorch-a úgy működik hogy ha az ellenfél közelharci egységeinek összpontszáma 10 vagy nagyobb, akkor kinyírja a legerősebb közelharci egységét/egységeit.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4803) JamesHun válasza FireKeeper (#4802) üzenetére


JamesHun
addikt

sejtettem, hogy valami nagyon el van írva :D

SeriesX: JamesSHun

(#4804) Ted_Beneky válasza JamesHun (#4800) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Azt én is megszívtam! Van egy nilfgaardi vezérlap is, aki szintén pusztít.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4805) Archanon válasza JamesHun (#4800) üzenetére


Archanon
őstag

vs.

Felettébb különös. :DDD Már csak azért is, mert tisztán emlékszem, hogy ez a kártya teljesen jól lett lefordítva az elején, mert megértettem a működését elég hamar - pedig milyen suta voltam a gwenthez én is, noha nem egy nagy ördöngösség, mégis remek játék. Lényeg: az az "ostrom" továbbra is a közelharci egységeket jelentené.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4806) Ted_Beneky válasza TBT (#4798) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ebben jön Shani 3.0?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4807) Archanon


Archanon
őstag

Sikeresen telepítettem a japán hanganyagot. Azt hiszem a NewGame+ közben lesz min nevetni. Rivia no Geraruto kalandjai hajimatta. :DDD

Más: [link] Kell ilyen...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4808) NY_A válasza TwentySix (#4756) üzenetére


NY_A
őstag

A "Skellige legkeresettebje" küldetésben? Mert most épp azt csinálom, és nekem sem akar meghalni.

(#4809) FireKeeper válasza NY_A (#4808) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

próbáld ki így

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4810) NY_A válasza FireKeeper (#4809) üzenetére


NY_A
őstag

Igen, ez bejött. Nagy király vagy! Köszönöm szépen.

(#4811) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#4797) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Megvettem, már tölti le, remélem magyar lesz... :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4812) S1M0N válasza s7evcsenko (#4811) üzenetére


S1M0N
senior tag

Leárazva kb. ugyan ennyiért meglehet venni Steam-en, GoG-on is, rengetegszer van akciózva.
A G2A-s példány meg ki tudja, hogy milyen forrásból származik, ott bármi megtörténhet.

Amúgy meg mind a GoG-os, mind a Steam-es változat tartalmazza a magyar feliratot/szinkront.

(#4813) s7evcsenko válasza S1M0N (#4812) üzenetére


s7evcsenko
addikt

2 hónapja nézem a gog-on, 1 centet se ment le az ára...
G2A is korrekt helynek tűnik, van shield-jük, ami garantálja a rendes kódot, és értékelni is lehet a vásárlást.
GOG-on simán érvényesítettem is... aszem sűrűbben ránézek ezentúl.

Tudom, hogy a GOG-os tartalmazza, csak a G2A-n nem volt ott a magyar a honosítások közt, ezért félek kicsit, hogy valami butítottat ad a gog, amiért nem náluk vettem meg. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4814) S1M0N válasza s7evcsenko (#4813) üzenetére


S1M0N
senior tag

Pedig pár hónapja biztosan volt, de pár hete Steam-en is akciózva volt az első és a második rész, sőt, 1-2 napja a Humble Bundle oldalán is. :Y :K

(#4815) Mike válasza NY_A (#4808) üzenetére


Mike
veterán

azaz

(#4816) Mike válasza Televan74 (#4180) üzenetére


Mike
veterán

szuper!

(#4817) GazRic válasza Mike (#4815) üzenetére


GazRic
senior tag

Nálam gyilok után odébb meg meghalni , de állva marad és ennyi ... vagy remeg.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#4818) Balu972


Balu972
aktív tag

bocs, egy darabig nem voltam, hányas patchnél járunk? Nekem a GOG-n nem engedi letölteni az 1.07-est sem, az update gomb inaktív :(((

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#4819) nismoka válasza Balu972 (#4818) üzenetére


nismoka
addikt

1.08.3 azthiszem

(#4820) genndy válasza nismoka (#4819) üzenetére


genndy
addikt

Igen.

Balu972: töltsd le kézzel, nem kell feltétlenül a Galaxyt használni.

GazRic: pont az oldalon előfordul többször, visszaolvasol és ott a megoldás. #4761

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4821) Balu972 válasza genndy (#4820) üzenetére


Balu972
aktív tag

köszönöm a válaszokat!

Honnan tudom kézzel letölteni?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#4822) FireKeeper válasza Balu972 (#4821) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kövesd a linkeket...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4823) genndy válasza Balu972 (#4821) üzenetére


genndy
addikt

GOG.com...
Ennél jobb linket nem tudok adni, mert a játék oldalához ahonnan a patchet le tudod szedni már bejelentkezve kell lenni. De ha Galaxyd van akkor accod is van.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4824) s7evcsenko válasza S1M0N (#4814) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ma akciózták le 1.39Euro-ra... hát kapják be. :DDD

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#4825) noxon


noxon
őstag

Hello, már másodszorra találtam olyat hogy vibráló kő és valami kerek jel van rajta. Oda, hogy lehet bejutni? Nem jövök rá. Witcher érzékkel sárgán jelöli.

We live in a simulated world...

(#4826) genndy válasza noxon (#4825) üzenetére


genndy
addikt

Illúzió, főszálban kapsz hozzá cuccot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4827) Balu972 válasza genndy (#4823) üzenetére


Balu972
aktív tag

köszi mindenkinek! :R

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#4828) Mike válasza GazRic (#4817) üzenetére


Mike
veterán

Televan linkjéről töltsd le a javítást, a 12-es dlc-ben cseréld le a fájlokat és akkor jó lesz (elvileg, még nem tettem meg)

(#4829) Montesantos válasza Mike (#4828) üzenetére


Montesantos
senior tag

Jó lesz, nálam is ezzel a dlc-vel lehetett befejezni a küldit

Gabi

(#4830) genndy válasza Mike (#4828) üzenetére


genndy
addikt

Működnie kell, nekem sikerült (innen, azzal). Nem tudom a GOG-ost mikor javítják hivatalosan :(((

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4831) ingalls


ingalls
senior tag

Sziasztok!

Most küzdök Imlerith papával. Már legalább 10-szer nekifutottam, de sikertelenül. 26. szinten vagyok, sajnos a pontjaimat ostobán helyezgettem szét, de ezzel már nincs mit tenni.
Néztem videókat a megöléséről, s megpróbáltam leutánozni: kitérés (minthogy az állóképesség miatt az elugrással spórolni kell), quen jel folyamatosan, és támadni, mikor pihen. Ez megy is addig simán, amíg el nem dobja a pajzsát és begurul. De sajnos ezután olyan ütemben kezd el támadni, hogy egyszer elkap és szétver annak ellenére, hogy szorgalmasan próbálok kitérni és használom a pajzsot továbbra is. A videókon, amit néztem, csak úgy simán ugrándozik előle és szinte el se találja végig. Én meg nem tudok kitérni, és míg ott szédelgek előtte, addig szétdarál.
Van esetleg valami tanács, amivel letudhatnám ezt a küldetést, mert már egy egész estém ráment és kezdem unni. Gondolom, innen már nem lehet kikerülni, hogy tovább fejlesztgessem magam?!

Köszönöm! :R

(#4832) nismoka válasza ingalls (#4831) üzenetére


nismoka
addikt

Van főzet amivel újra oszthatod a pontjaidat de bukfencezz mint őrült előle és nyomd a fecskét, menni fog! ;)

[ Szerkesztve ]

(#4833) Nazara


Nazara
őstag

No, bővitik a románcokat patch formájában:

A Kotaku egyik írója, Kirk Hamilton rákérdezett erre a fejlesztőknél, a CD Projekt RED pedig válaszában megígérte, hogy az íróik kibővítik néhány extra társalgási lehetőséggel mindkét kapcsolatot, amely remélhetőleg kielégítőbbé teszi majd a szerepjáték románcait.

Várjuk. :)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#4834) GazRic válasza genndy (#4820) üzenetére


GazRic
senior tag

PS4-nél nincs ilyen patchelés :(

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#4835) ingalls


ingalls
senior tag

:U Eltűnt a magyar nyelv beállításának lehetősége:D

(#4836) brumi1024 válasza Nazara (#4833) üzenetére


brumi1024
veterán

Elég szimpatikus húzás :)

(#4837) S1M0N


S1M0N
senior tag

Tegnap ismét nekiugrottam a játéknak, vagyis inkább folytattam, mert ez még csak az első végigjátszási kísérletem. (bár Steam szerint 144 óránál járok) :B

Kb. 1 hónapja nem nyúltam komolyabban a játékhoz, jöttek is a patchek, meg a bugok is, pedig eddig még nem találkoztam semmi komolyabbal. Na de tegnap!

A "legjobb" az volt, amikor majdnem sikerült térdig érő vízbe (ami egy hajóroncs és egy kis szikla közötti pocsolya, elválasztva a nagy víztől) belefulladni!

Mozoghattam akár hogyan, már majdnem elfogyott a levegő, de végül sikerült kikecmeregni.

Direkt átállítottam az alternatív mozgásos cuccot, ami elvileg segít a jobb mozgásban. Bár a fő gond nem ez volt, hanem az, hogy nagyon hülyén van megcsinálva ez a vízpartról kimászós dolog, mert nagyon össze-vissza érzékeli, hogy most ki tudok-e mászni a vízből, vagy nem.

De olyan is volt, hogy a szárazföldön úszott Geralt barátom, hát az sem volt semmi! :C :DDD

Amúgy a kamerakezelése egyes helyeken a játéknak katasztrofális, anyáztam is egy párszor.

Ezektől függetlenül viszont nálam továbbra is az év legjobbja, hihetetlen mennyiségű tartalom van benne.

---

Amúgy most csinálom az ökölharcot Novigrádban, de a fogadóban lévő nagydarab csávót képtelen vagyok legyőzni. Ő 28-as szintű, én meg 26, de olyan pofonokat oszt (sokszor lehetetlen távolságokból vagy szögből), hogy 2-3 találat után már padlót is fogtam, őt meg hiába ütöm-rúgom, alig megy le az élete...

Próbálok kitérni és védekezni, de ez a dupla gombnyomásos kitérés nem valami jó. Nekem jobban kézre állt volna a W/A/S/D + Space lenyomásos megoldás.

Mindegy, most készülök a Ködszigetre, majd utána benézek oda megint.

Ja, amúgy GoG-on akciózva vannak a Witcher játékok!

[ Szerkesztve ]

(#4838) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Ez a Witcher Adventure Game milyen jellegű játék?

[link]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4839) Mate válasza Ted_Beneky (#4838) üzenetére


Mate
nagyúr

(#4840) Ted_Beneky válasza Mate (#4839) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi. Azt hiszem maradok a főjátéknál :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4841) Archanon válasza S1M0N (#4837) üzenetére


Archanon
őstag

Nagyon jó áron vannak, de ez attól még digitális verzió, nem? Én dobozosan imádnám ennyiért, akár még egyszer.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4842) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Az bug hogy a kovácsok meg a páncélkészítők nem maradnak ott nekem a térképen? Egy- kettő ott van (gondolom azokat még az előző patchben "fedeztem" fel. De most egyet se ment el....

halahala

(#4843) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Windows 10 alatt van valakinek problémája a játékkal? Nekem állandóan összeomlik a AMD drivere...... 5 perc után, Windows 8 alatt soha semmi problémám nem volt..... :(

[ Szerkesztve ]

(#4844) alratar válasza xenom0rph (#4842) üzenetére


alratar
addikt

Nekem is ugyan ez a problémám van.
De kijátszom azzal, hogy megjegyeztem 1-2nek a helyét. : )

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#4845) Frod válasza xenom0rph (#4842) üzenetére


Frod
addikt

A nagy térképen a kovácsokat nem mindenhol jelzi, meg arra is figyelj, hogy éjszaka "nincsenek a helyükön" tehát ha pl este 23:00-kor utazol oda érdemes meditálni 7:00-ig és újra "ott terem" dolgozni.
De amúgy is elég ha megjegyzed a pár fő kovács helyét akikhez a legtöbbször mész:
Novigrad - Főtér (és Hattori - ha már megcsináltad a küldetését)
Velen - Báró vára
Skellige - 'Híd Kaer Trolde-ba' melletti gyorsutazópontnál közvetlen

Do you see the white shadow?

(#4846) Ted_Beneky válasza xenom0rph (#4842) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Nekem a gyógyfüvesek tűnnek el néha, de puskázom itt.

Van olyan is hogy hiába mész oda nyitvatartási időben, nem foglalkoznak veled. Meditálni kell. A Cunny of the Goose gyógyfüvestől meg nem tudok semmit se venni, mert mindig elteleportál a kocsma túloldalára beszéd közben :(

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4847) BaLee válasza Dzsolo (#4843) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nekem szerencsére nem volt semmi gondom Win10 alól sem AMD-vel.

Akinek bejött a Witcher, annak tudom ajánlani a Mad Max játékot, hasonló jellegű játék csak más korban, más fegyverekkel. Bár a sivatagos környezetből adódóan nem ilyen gyönyörű mint a Witcher 3, de nekem bejön.

[ Szerkesztve ]

(#4848) alratar


alratar
addikt

Hogy járok jobban?
Ha megveszem EZT, vagy külön-külön a két kieget?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#4849) ingalls


ingalls
senior tag

A New game opciónak mi az értelme? Oké, lesznek nálam cuccok, újraosztható képességpontok, de mi az értelme, ha az ellenfelek is felem fejlődnek? Ennyi erővel simán újból is kezdhetném a játékot. Nem látom az értelmét.

(#4850) genndy válasza alratar (#4848) üzenetére


genndy
addikt

Tudtommal csak ez az egy kiegészítő lesz a játékhoz amiben benne lesz a két küldiszál. De biztos hogy ezzel jársz jobban, csomagban mindig olcsóbb minden.

ingalls: kihívás, illetve tudod használni azokat a cuccokat amik mondjuk csak 40+ szinten elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.