Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Ted_Beneky válasza Beni97 (#5239) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Olvastad már FireKeeper Gwentes írását? Segíthet nyerni.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5252) XharX válasza fauv (#5250) üzenetére


XharX
aktív tag

Gothic 4? Nekem teljesen az ugrott be róla, bár lehet nem minden pontos, rég volt (és vacak is).

(#5253) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

NG+-ban van mód a hiányzó superior olaj receptek beszerzésére? van kettő amit az ég világon sehol nem találok (jóformán mindent felszedtem már) és árusoknál sincs. van amúgy új olaj fajta vagy a superior a legjobb?
csak azért kérdezem mert addig nem is akarom elkezdeni az NG+t amíg a Geraltom nem fullos :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5254) brumi1024 válasza FireKeeper (#5253) üzenetére


brumi1024
veterán

Van persze mód, és nincs új olajtípus, kezdd el nyugodtan az NG+-t és szedd ott össze a hiányzó olajokat.

(#5255) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Nos meglepi emberek, idő közben átvettem a topikgazdai terheket itt :)

Ennek megfelelően lassan nekilátok majd az összefoglaló gatyába rázásának, és kérdeznélek titeket, hogy mit látnátok benne szívesen, miről olvasnátok esetleg részletesebben?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5256) keIdor


keIdor
titán

Egyébként kinek milyen vége lett? Nálam Ciri szerencsére túlélte, ő lesz Nilfgaard uralkodója, a háborúnak vége, Radovid hallott, Keira és Lambert összejött, Dijkstra hallott, Cerys Skellige királynője, Triss-el jöttem össze (NG+-ban már Yen lesz soron).
Egyébként itt jegyezném meg, hogy Triss-el valóban nagyon kevés párbeszéd van a szökőkút után, mikor elmondja, hogy mit szeretne ha ennek vége. Jöhet a patch, ahol ez bővítve lesz.
Megnéztem YT-n a három befejezést, a harmadik jó szomorúra sikeredett... NG+-ban mi lesz a max level, amíg el lehet fejlődni?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5257) Anubris válasza keIdor (#5256) üzenetére


Anubris
őstag

Nálam Ciri Witcher lett. Nilfgard győzött, Radovid hallott, Keira és Lambert összejött, Letho a Witcher várban maradt, Dijkstra hallott, Cerys Skellige királynője, Yen-el jöttem össze.

(#5258) Lidl válasza fauv (#5241) üzenetére


Lidl
senior tag

Jaja, a Gothic 4 az, de a címe ArcaniA.

Időrendben és történetben a Gothic 3 után van, de nem tudja megközelíteni az elődöket.
De egy kicsit el lehet szórakozni vele.

Lidl

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5259) brumi1024 válasza keIdor (#5256) üzenetére


brumi1024
veterán

A két jó befejezést kipróbáltam, Yennel kétszer és "mindkettejükkel" egyszer jöttem össze, Cerys mindannyiszor uralkodó lett.

NG+-ban én 36-ról indultam, 70-esen fejeztem be.

(#5260) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Ciri witcher, Yen románc, Radovid halott, Temeria oldalára álltam (pedig am bírtam Dijkstrát nagyon, de csak nem hagyhattam hogy kinyírja a cimboráimat), Cerys királynő, Letho, Keira életben maradtak.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5261) keIdor válasza FireKeeper (#5260) üzenetére


keIdor
titán

bruminak akartam cimezni, bar mindegy :B

Az jo, mert mar 20 valahanyas szintnel craftoltattam 42-es silver kardot, amit hasznalni is kene.:D +111-et sebez a mostanihoz kepest, amit mar hasznalhatok. Jol fog jonni, masodik legnehezebb szinten kezdem majd.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5262) FireKeeper válasza keIdor (#5261) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

olyat hol találtál az alapjátékban? nekem a legtáposabb ezüst kard a Harpy volt ami 37-es.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5263) Mike válasza elektrotank (#5229) üzenetére


Mike
veterán

Relic cuccok. Azok sokszor még a witcher cuccoknál is jobbak. mágikust el lehet felejtemi. relic cuccokat a szörnyek megöléséért ad általában, vagy találni is lehet.

(#5262) FireKeeper
nekem van egy 46-os törp kard leírásom ha jól emlékszem a nevére
már fogalmam sincs hol találtam

[ Szerkesztve ]

(#5264) Mike


Mike
veterán

ami még hazsnos lehet kezdőként: nézd meg, hogy milyen gönceid vannak, könnyű közepes vagy nehéz, dönts el melyiket preferálod, és arra az iskolára tegyél egy pontot

(#5265) fauv válasza XharX (#5252) üzenetére


fauv
őstag

Igeeeen :D

Köszi :R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#5266) fauv válasza Lidl (#5258) üzenetére


fauv
őstag

:R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#5267) Balu972


Balu972
aktív tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy az új kiegészítő hány játék óra lesz? Rémlik valami 30 korábbról, de az túl soknak tűnik.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#5268) Pocok256 válasza Balu972 (#5267) üzenetére


Pocok256
veterán

A mostanira 10 órát mondanak a 2. ra meg 20 at :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5269) Balu972 válasza Pocok256 (#5268) üzenetére


Balu972
aktív tag

Melyik lesz a 2.? Az mikor jön?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#5270) S1M0N válasza Balu972 (#5269) üzenetére


S1M0N
senior tag

"A Kőszívekben Geralt egy vadonatúj, 10 órás kalandban eljut Senkiföldje vadonjaiba továbbá Oxenfurt sikátoraiba és zugaiba, ahol megpróbálja teljesíteni a titokzatos Üvegember megbízását. Sötét ármányok hálójába gabalyodva Geraltnak minden ravaszságára és erejére szüksége lesz, hogy kibogozza a titkokat és ép bőrrel megússza a kalandot.

A Vér és bor 20 órás történet, amely a vadonatúj Toussaint vidékére kalauzolja Geraltot. A régiót még nem szennyezte be a háború, ám a gondtalan élvezetek és lovagi rituálék könnyed légköre ősi és véres titkot leplez el.

A hamarosan elérhető kiegészítők új tartalmat, felszerelést és ellenfeleket, valamint új és régen látott karaktereket kínálnak a játékosoknak – mind lenyűgöző részletességgel és minőségben kidolgozva.

A Kőszívek októberben jelenik meg, a Vér és bor tervezett megjelenése pedig 2016 első negyedéve. "

(#5271) Ted_Beneky válasza S1M0N (#5270) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Jajj, én már nagyon akarok ősi és véres titkot leleplezni! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5272) Balu972 válasza S1M0N (#5270) üzenetére


Balu972
aktív tag

ez az, köszi :R

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#5273) brumi1024 válasza FireKeeper (#5262) üzenetére


brumi1024
veterán

Teigr nevű Witcherkard, a Cat schoolbeli illető adja, aki lemészárolt egy falut, ha életben hagyod. Where Cat and Wolf play a quest neve, DLC-s.

(#5274) FireKeeper válasza brumi1024 (#5273) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen tudom melyik az de nekem az valami 20-30 közötti szintű verzió volt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5275) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Nekem 42-es gnómkardom volt, Gwyhyr. Acélkard.

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5276) brumi1024 válasza FireKeeper (#5274) üzenetére


brumi1024
veterán

Szerintem ott is van ilyen elágazás, mint a Skellige armornál: attól függ a kard szintje, hogy hanyas vagy amikor a küldetést csinálod.

(#5277) FireKeeper válasza brumi1024 (#5276) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az lehet, de emlékeim szerint én már pont pár szinttel felette voltam az ajánlottnak, mégse 40+ kardot kaptam. pedig amúgy fasza kard volt, jó statokkal.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5278) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Az a főzetet amivel a képesség pontokat le lehet nullázni, hogy hívják és merre felé lehet megszerezni?

(#5279) brumi1024 válasza Zlcsi (#5278) üzenetére


brumi1024
veterán

Potion of Clearance (magyarul passz), és Keira, vagy emlékeim szerint Novigradban, akitől emberszobrocskát is lehet venni, ami questet indít.

(#5280) FireKeeper válasza brumi1024 (#5279) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

illetve skellige-n valamelyik druidától.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5281) Anubris válasza brumi1024 (#5279) üzenetére


Anubris
őstag

Tisztítófőzet.

(#5282) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Összeraktam a fejlesztett macska iskola cuccokat, páncél, kard meg miegymás. Nagyon tetszik kinézetre, meg hát jók az értékei is.
A többi iskola páncéljait mikor tudom összerakni? Vagy hol kellene keresnem?

Értem a csíziót.

(#5283) Anubris válasza Nuada herceg (#5282) üzenetére


Anubris
őstag

Itt megtalálhatod, hogy milyenek vannak, hányas szint kell hozzá és hol találod őket.

(#5284) elektrotank válasza keIdor (#5256) üzenetére


elektrotank
tag

Nekem nem lett túl jó vége, a döntéseimnek hála :P

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5285) Nuada herceg válasza Anubris (#5283) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm, nagy segítség! :)

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#5286) elektrotank


elektrotank
tag

Épp ezt a zenét hallgatom - nem egyszer hallottam már játékban is - de a hangulata valami varázslatos! :K
[link]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5287) ingalls válasza elektrotank (#5286) üzenetére


ingalls
senior tag

Nekem valamiért Oblivionos hangulatú. De legalábbis valamelyik ES részre emlékeztet.

(#5288) marilllyo


marilllyo
veterán

Minden főküldi kell a befejezéshez? Pl.most már mehetnék Skellige -be de Novigradban is maradt még tennivaló.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5289) ingalls válasza marilllyo (#5288) üzenetére


ingalls
senior tag

Minden. Érdemes maradnod még.

(#5290) FireKeeper válasza marilllyo (#5288) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem skellige-re érdemes minél hamarabb elmenni, és legalább a városokban felvenni a küldiket a hirdetőtáblákról, mert sok, viszonylag alacsony szintű küldi van odaát is, amiket ha túl későn veszel fel, beszürkülhetnek mire eljutsz hozzájuk. én azt a taktikát próbáltam követni, hogy a küldetésekkel az ajánlott szint szerint haladtam, úgy, hogy az éppen aktuális főküldetés legfeljebb 4 szinttel az aktuális szintem alatt legyen. még 5 szint belefér, de ha 6 szinttel vagy annál többel alád kerül akkor beszürkül és kevesebb xpt kapsz. emellett a szörnyfészkeket, a kiszabadítandó embereket és a felszabadítandó helyeket meghagytam, azoknak csak azután álltam neki, hogy a küldetésekkel végeztem. így lettem 36-os a főküldi végére, a takarításnak már majdnem a végén vagyok, 37 és 38 között, ami sztem bármiféle csalás nélkül elég korrekt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5291) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Nemrég vettem észre, hogy vannak kidőlt/odvas fatörzsek, amelyekbe aranyat rejtettek. Pl. az Akasztott Ember Fája közelében, meg az legelső kutas déllidérc faluja előtt az erdőben

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5292) marilllyo válasza ingalls (#5289) üzenetére


marilllyo
veterán

Sejthettem volna. Hát most csináltam meg Novigradban azt a küldit amikor a csajokat kell kikérdezgetni. Jahjj majdnem elaludtam. 1-2 poén volt benne...de eléggé uncsis volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5293) fauv


fauv
őstag

Srácok, 12-es vagyok és olyan gondom van, hogy nem találok kovács mestert aki letudná gyártani a fegyverekt, mert nincs megfelelő képesítése.

Egyet találtam, de ahhoz egy questet kell megcsináni, de 24-es szintet javasol, hogy megcsináljam.

Ilyenkor mi van ? :D

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#5294) genndy válasza fauv (#5293) üzenetére


genndy
addikt

Nem néztél eléggé körül. Novigradban rajta kívül van még két kovács, elég magas szintűek, meg van Oxenfurtban szintén kettő.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5295) Ted_Beneky válasza fauv (#5293) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Először úgy olvastam, hogy 12 éves vagy :)
Az Oxenfurti kovácsokat javaslom én is, kb. a délkeleti és északnyugati részen vannak a városban.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5296) ingalls válasza marilllyo (#5292) üzenetére


ingalls
senior tag

Azok tényleg rettenet unalmasak voltak. Viccet nem is éreztem benne. A transzi szabó sem az én humorérzékem, hogy úgy mondjam.
Egyébként igaza van FireKeeper Úrnak, hallgass rá nyugodtan. Én azért írtam, hogy maradj Novigraadban, mert most utólag csinálom az ottani megbízásokat és semmi xp nem jön érte. Mondjuk még így is szórakoztat.

Van sajnos néhány alaposan elhúzott küldetés, ahol többször kiléptem, mert egyáltalán nem kötött le. És valóban, Dandelion kiszabadítása a legunalmasabb.

Ettől függetlenül kedvelem a játékot, szingli játék régóta nem volt képes ennyi ideig megfogni. A humoráért sem voltam oda (pl már a 3. "i hate portals"-on sem tudtam nevetni, nemhogy a 20. alkalommal), de minél több időt töltesz el a szereplőkkel, annál jobban ülnek a poénnak szánt mondatok. Azokat a jeleneteket szeretem, amikor Geralt kiesik a kedvesen-antipatikus szerepéből és normális emberként kezd viselkedni (mondjuk bepiál, vagy versikét költ Lambert-nek stb). Persze ezek a döntéseiden is múlnak.
Azért meg kell hagyni, nem volt könnyű dolguk a rendezőknek, mert elég széles regiszteren kell lőni a humorrakétákat.

(#5295) Ted_Beneky: nekem is neki kellett futnom, hogy kivegyem, hogy a 12 nem a kora :D Nem tudunk olvasni. És gyanús is volt, hogy mi köze van a korának a kovácsmester felleléséhez.

[ Szerkesztve ]

(#5297) Beni97 válasza ingalls (#5296) üzenetére


Beni97
őstag

Lol. Tényleg nem azt írta. XD

Amúgy salétromot honnan lehet szerezni? Már egy csomó kereskedőt megnéztem de nem találok. Tárgyakból se tudom kiszedni, mert nincs egyikbe se. Bombához kéne mert nem nem tudom felrobbantani azokat a szörny szarokat és egy küldim is van, ahol valami csirke szörnyet kell kivégezni és csak bombával lehet kikergetni.

(#5298) marilllyo válasza Beni97 (#5297) üzenetére


marilllyo
veterán

Salétrom kell hozzá meg fecskefű. Azt hiszem a sámánnál mindkettő van. De salétrom biztos. Fecskefű meg talán Keira-nál.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5299) Beni97 válasza marilllyo (#5298) üzenetére


Beni97
őstag

Köszi

(#5300) marilllyo válasza ingalls (#5296) üzenetére


marilllyo
veterán

A báró felesége és lánya rész után éreztem, hogy kezd beszívni. Meg, hogy várom, hogy elé ülhessek. Egyébként tényleg...na még ezt megcsinálom és alszom...na még azt megölöm...na még amazt. Aztán azt veszed észre, hogy éjjel fél 1 van. De tegnap este spec. tényleg azért kapcsoltam le mert baromira untam ezt a Dandelion-os kört. Egyébként Geralt hangja jó választás volt. Viszont a szinkronszínész...színészi játéka hagy némi kívánnivalót maga után. Annyira nem ütnek a poénokmeg a cinizmus így. Mintha úgy próbálná kierőlteni magából ezt a rekedt hangot. Pl. a GTA V-ben volt zseniálisan megcsinálva a szinkron. Ez az egy dolog ami anniyra nem gyere be.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.