Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

van egyáltalán olyan kincs a tengerben, amit esélytelen felszedni killer whale poti nélkül, vagy mindegyik megszerezhető "stock" tüdővel is?

#4500: hát nem is az, de a nyílpuska l*****t se sebez rajtuk, kardozni meg nehézkes a hajón. víz alatt a legkönnyebb elintézni őket, csak mindig amikor jönnek, megállni, beugrani a vízbe, megvárni míg mind lejön utánad, rohadt frusztráló, főleg ha már a huszonháromezredik bandával kell elbánnod. kár hogy nincs valami varázstárgy ami távol tartja őket, mint volt az első részben mindenféle lidérc meg vámpír taszító cumó, legalább a kincsvadászaton békébe' hagynák az embert.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4502) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#4501) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Fojtólidérc feromon van, az taszítja a Fojtikat, másmilyen nem tudom van-e.
Lehet hogy én vagyok egy TellVilmos (vagy jó a nyílvesszőm), de egy lövés - egy hajóbontó szirén, mindez vitorlázás közben. A szabadon repkedőket nehezebb leverni, de a víz alatt is jól jön a robbanós nyílvessző, attól hullanak.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4503) frizso válasza BaLee (#4477) üzenetére


frizso
senior tag

Skelligén pontosan hol van az a " verekedős amazon a hegytetőn"???

Vele még nem taliztam, pedig 38. szinten már lassan bebarangoltam az egész szigetvilágot ;]

(#4504) Retekegér válasza frizso (#4503) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Iron Maiden quest. Jutta nevű csajt kell megleckéztetni. ;]

<< Heimdal >>

(#4505) Ted_Beneky válasza frizso (#4503) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Itt

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4506) frizso válasza Retekegér (#4504) üzenetére


frizso
senior tag

Köszi mindenkinek! :R

Most már megvolt, piszok jó vót ;]

(#4507) Archanon


Archanon
őstag

Amúgy meg hol vannak a driádok? :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4508) Mike válasza Ted_Beneky (#4494) üzenetére


Mike
veterán

Szuper, köszi szépen!
Igazából meg kell venni tőle az üvegeket, kilépsz szinte teljesen, aztán 1-es gomb, hogy mutassa a portékát, aztán megint megveszed a 200 valahány üvegét, ezt ismételgeted amig meg nem unod, és utána az üveggel fizetsz ott ahol elfogadják, pl. a sámánnál
így vettem meg tőle az összes rúnakő tekercset

(#4509) genndy válasza Archanon (#4507) üzenetére


genndy
addikt

Elüldözték őket az emberek... Az is csoda hogy másfajúval találkozunk.
Amúgy meg nem valószínű hogy pont egy háború sújtotta területen fognak császkálni. Az 1-ben is hol voltak? A mocsár közepén, a nyugis szent druida ligetben, meg a nyugis szent szigeten.
Vagy csak a zöld lengő csöcsök hiányoznak neked :P ;]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4510) Ted_Beneky válasza Mike (#4508) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Jó trükk! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4511) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Olyan helyzet állt elő, hogy fokozatosan fogy az életerőm. Ezzel egy időben megjelent egy kis ikon az életjelem mellett. Ilyenkor mi van?

(#4512) FireKeeper válasza NY_A (#4511) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

minden helyzetben, vagy csak esetlegesen? ha mondjuk harc közben csinálja, az lehet attól, mert kaptál valami DoT-ot (égés, vérzés), vagy túltoltad a herbált potikat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4513) boost válasza NY_A (#4511) üzenetére


boost
addikt

el kéne olvasni, hogy mi van az ikon mellé-alá írva. lehet mérgezés, pl. (sárga ködszerű, begyulladós méreg; vagy épp Novigradi gyógyfürdő alatti gomba-méreg, vagy valami állat mérgez meg, miközben harcoltok) De lehet a tűztől is, hogy megégsz, és ilyenkor néhány másodpercig csökken az életerő, és megjelenik az ikon. Én ezekre tippelek.

[ Szerkesztve ]

(#4514) Ted_Beneky válasza NY_A (#4511) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

"Ilyenkor mi van?"

Meghalsz! :DDD

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4515) zkas90 válasza NY_A (#4511) üzenetére


zkas90
senior tag

Nekem volt olyan egyszer, amikor egy boszit mentek meg dijsktrától, hogy olyan 0.0000001% hp-val éltem túl a csatát majd jött az átvezető videó. Mikor vége lett az átvezetővideónak 1 másodpercig életben volt Geralt és utána meghalt. :D (Automata mentés történt ugye az átvezető videó alatt.)

Próbáltam gyorsan itatni vele valami potit, de nem tudtam elég gyorsan odanavigálni. Kb 10x próbáltam meg, utána inkább megcsináltam megint azt az adott pályarészt.

[ Szerkesztve ]

(#4516) Mike válasza zkas90 (#4515) üzenetére


Mike
veterán

ez arra emlékeztet amikor az leső részben potit ivott Geralt, akkor még elővette az üveget és megitta, na nálam elővette az üveget, de mielőtt beleivott volna, meghalt
a mutagének potionok is újratermelődnek maguktól?

(#4517) FireKeeper válasza Mike (#4516) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az azért valljuk be egy kicsit valósághűbb volt mint most mikor gondolatra aktiválható infúziós fecske, vagy mikor épp 4 drowner gyűrűjében megeszel egy sonkás szendvicset :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4518) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#4517) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ha már valósághűség, tudtad hogy 50-es szintnél már otthon is megtudod gyújtani a gázt IGNI-vel? :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4519) NY_A


NY_A
őstag

Köszönöm a válaszokat, úgy néz ki egy bug volt. Újraindítás után abbahagyta a vérszívást. :)
Az egyik küldetés után vettem észre, hogy fokozatosan fogy az életerőm. Meditültem, az jólesett, de ugyan úgy folytatódott a fogyatkozás. Közben megcsináltam még két küldetést, ugyan ilyen egészségügyi rendellenességek mellett.
Aztán beugrott, mintha az első részben lett volna egy olyan, hogy vámpírrá tudsz válni ha valamit megcsinálsz, vagy nem csinálsz. Ott napközben ment le az életerőd. Most aztán lehet keverem ezt mással, de mindegy is. Arra gondoltam ez is hasonló jelenség. De már elmúlt. :D

(#4520) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Tud valaki Arakász élőhelyet? Oké hogy erdők, meg barlangok, de esetleg valami konkrétabbat?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4521) sheep válasza Ted_Beneky (#4520) üzenetére


sheep
addikt

Ha Skelligén kóborolsz kb. 5 méterenként belefutsz egybe.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#4522) Ted_Beneky válasza sheep (#4521) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi, akkor kóbor witcher leszek és beléjük botlom. :)

Az Erdö szelleme küldinél, amikor az a feladat, hogy a Bestiáriumban nézzek utána az adott fajta lénynek, elolvasom a szöveget, de nem tekinti teljesítettnek és nem tudom hogyan tovább. Tudja valaki?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4523) frizso válasza Ted_Beneky (#4522) üzenetére


frizso
senior tag

Előfordul, hogy a bestiáriumba bejegyzett olvasandó küldik csak 2.-3. olvasásra lesznek teljesítettek!
Próbálkozz újra és végső esetben olvasd el az adott csoportba (pl.: lidércek) tartozó összes lény leírását, hátha úgy elfogadja?!
Nekem ezzel a módszerrel mindig elfogadta, ha másképp nem teljesült.

(#4524) Ted_Beneky válasza frizso (#4523) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4525) Titanone


Titanone
tag

Hali

Nem tudja valaki, Hol lehet bestiaolaj receptet találni? Mert szerintem találkoznom kellett volna már vele. Fehér gyümölcsös kertet már elhagytam. Mindent felderítek elvileg, de akkora a vidék ,hogy szerintem 1000 óra alatt nem lehetne bejárni minden sarkot.A hatékonyabb változat receptje már megvan.
Előre is köszönöm

Üdv Z

[ Szerkesztve ]

(#4526) Ted_Beneky válasza Titanone (#4525) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A Herbalistoknál vagy az Alchemy Suppliesteknél próbálkozz.
Térkép

@frizso: Kiderült, hogy az Erdei szellemből két fajta volt, egy konkrét és egy általános. Hát persze, hogy a másikat olvastam el először, mint amit kellett volna

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4527) boost


boost
addikt

Sziasztok, kb hány óra van akkor még vissza, ha a varázsló elffel más világokba teleportáltunk át?

(#4528) FireKeeper válasza boost (#4527) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

onnan már nagyon kevés van vissza, de konkrét "óraszámot" nem tudok mondani.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4529) boost válasza FireKeeper (#4528) üzenetére


boost
addikt

és lehet utána még bandukolni?

New game+ mikorra várható? Ott befejezném a ihagyott mellékküldiket.

(#4530) Montesantos válasza boost (#4529) üzenetére


Montesantos
senior tag

igen lehet csak a fősz állban található karakterekkel már nem tudsz találkozni...

Gabi

(#4531) GazRic


GazRic
senior tag

Meg lehet nézni valahol melyik gwent kártya hiányzik?
Összes küldi kész, megnyertem minden tornát. Játszottam kovácsokkal csaposokkal ... de nem tudom mi hiányzik.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#4532) genndy válasza boost (#4529) üzenetére


genndy
addikt

A játék vége után van még free roam, igen.
A NG+ a játék újrakezdését jelenti, tehát minden küldid nullázódni fog... csak a felszerelés (bizonyos darabjai) maradnak meg.

GazRic: játékon belül tudtommal nem lehet, hiszen Geralt sem tudja milyen kártyák léteznek egyáltalán. Pl. útmutató

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4533) Retekegér válasza GazRic (#4531) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Van itt egy jó összefoglaló a gwent kártyákról. Fel van sorolva az összes (név, érték, hol található stb.), illetve szűrni is lehet.

<< Heimdal >>

(#4534) Mike


Mike
veterán

Most jutottam a főszálban oda, hogy össze kell szedni a csapatot. de egy csomó mellékküldetés még nincs kész. Ezeket csináljam meg előtte? pl. nagydarab exkémet is el kell hívni, de korábban szólt, hogy szervezkedjek vele a király ellen. Ha elhívom akkor az bukó? vagy ha a vad falkával vívott csatában hal meg utána bukó?

(#4535) genndy válasza Mike (#4534) üzenetére


genndy
addikt

Amelyik olyan szereplőre szól, az ő mellékküldetését értelemszerűen csináld meg, mert ha lezáratlan ügye van úgyse megy veled. De ha az elhívás miatt úgyis odamész hozzá, és befejezetlen dolga van, akkor úgyis szól amiatt, és csak utána tudsz vele beszélni hogy menjen veled.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4536) Ted_Beneky válasza genndy (#4535) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Velenből ki jönne?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4537) FireKeeper válasza Ted_Beneky (#4536) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

onnan csak Keira Metz, tehát ha őt kinyírtad, akkor azt a küldit automatikusan bukod.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4538) dannyl


dannyl
addikt

A patchek (pl. 1.08) tartalmazzá az összes korábban kiadott DLC-t is, vagy ez tök külön van? Nekem a full alap witcher 3 van fent, most kezdeném elölről, de most minden DLC-t belepakolok.

(#4539) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#4537) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Azt hiszem nem nyírtam ki, de lefeküdtünk és utána elkábított, szóval nem lettünk öribarik :-)
Amúgy is, még a végén kikotyogná a dolgot Yennek és Trissnek ;-)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4540) genndy válasza dannyl (#4538) üzenetére


genndy
addikt

A DLC-k és a patchek külön téma. A DLC-k a "Free DLC program" vagy milyen néven fut érhetők el a GOGról, meg a Galaxyból is. Ha letöltögeted akkor ott vannak a telepítőfájlok meg a patch alatt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4541) dannyl válasza genndy (#4540) üzenetére


dannyl
addikt

Köszi.

(#4542) BaLee válasza Ted_Beneky (#4539) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Pedig ő jönni fog kérés nélkül, Velenből még Vernon Roche az aki jön, már persze ha még él. :)

(#4543) Ted_Beneky válasza BaLee (#4542) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi! Velenre kiírta, hogy teljesítetlen a küldetés azon része, mert Keira nem ér rá :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4544) zkas90 válasza Ted_Beneky (#4539) üzenetére


zkas90
senior tag

A sex és elkábítás után van 1 küldetés ahol el kell menned a szigeten levő toronyba. Ott pedig megtalálod keirát az emberkísérletes papírokkal. Ott kellett döntened hogy kinyírod, vagy megtéríted.

(#4545) Ted_Beneky válasza zkas90 (#4544) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Oké, azt hiszem a 2. történt, ha jól emlékszem

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4546) boost válasza zkas90 (#4544) üzenetére


boost
addikt

Azért nem olyan egyszerű eldönteni, hogy ott mi fog történni. Egyik változat: nem hagyhatom, hogy elmenj, másik változat valami ne menj el..

gondoltam leszek a drámai hős, megmondtam neki, hogy nem hagyhatom, hogy elmenj. Nem gondoltam volna, hogy ez azt jelenti, hogy kinyírom. :D Szoktam használni ezt a kifejezést a való életben, hogynem hagyhatom, de egyiknek se lett erőszak a vége. :D

(#4547) BaLee válasza boost (#4546) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Igen, van pár párbeszéd aminek az egy mondatos rövid leírásából nem igazán tudod kitalálni, hogy merre is viszed vele tovább a beszélgetést valójában. Ennél a beszélgetésnél én is úgy jártam, hogy harc lett a vége pedig nem akartam.

(#4548) Lenry


Lenry
Topikgazda

van valahol egy totálisan nooboknak való gwynt leírás?
mert ha úgy fogalmazok, hogy kurvára halvány lövésem nincs, hogy mit kéne csinálni, akkor nagyon enyhén fogalmaztam...
találtam neten egy magyar leírást, ami úgy kezdődött, hogy "olyan, mint a Magic". ha itt a Magic: The Gathering-re gondolt, akkor kösz b+, semmivel nem lettem előrébb, mert azzal se játszottam.

szóval nem szeretném kihagyni a játék ezen aspektusát se, csak sajnos fogalmam nincs, hogy kellene játszani...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4549) Retekegér válasza Lenry (#4548) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A lényeg tömören:

Négy frakció kártyáit tudod összegyűjteni, fontos, hogy frakciónként legalább 22 kártyád legyen, akkor tudod egyáltalán elindítani a játékot:

Nilfgaard
Northern Realms
Monsters
Scoia'tael

A legkönnyebb szvsz a Northern Realms kártyáit összeszedni. Kártyákat lehet venni a kocsmárosoktól, bizonyos árusoktól, a speckó kártyákat viszont küldetések során tudod megszerezni (adott személyt ki kell hívni egy gwent partira).

A játék kezdetén a kártyapaklidból véletlenszerűen kihúzásra kerül 10 db, ebből kettőt újra tudsz osztani (ellenfélnél ugyanez).
Az asztalon egymással szemben helyezkednek el az ellenfél és a te osztagaid: közelharcosok, íjászok, ostromgépek. Bizonyos karakterek (pl. amik ugyanúgy néznek ki) megduplázzák vagy megnövelik egymás értékét, ha kirakod őket egymás mellé.
Vannak az időjárás kártyák, ezeket a sor elejére lehet berakni. A fagy visszaveszi 1-re az összes közelharcos értékét (a tiédet is, nem csak az ellenfélét!), a köd az íjászokét, az eső az ostromgépekét. A "clear weather" kártyával az összes időjárás effektet törölni tudod.
Van a "Decoy" kártya, azzal ki tudod váltani egy már felrakott kártyádat, ha meggondolnád magad.
Van a "Commander's Horn" kártya, ez adott sor elejére rakva duplázza az összes kártyalap értékét.
Van a "Scorch" kártya, amely leszedi az aktuális legtöbbet érő kártyát (akár a tiédet is, úgyhogy csak akkor érdemes használni, ha az ellenfél térfelén van nagyon magas értékű lap, a tieid alacsonyabbak.

Vannak a speckó kártyák, akik a Witcher 3 fő karaktereit ábrázolják (pl. Ciri, Geralt, Yen, Triss stb.), ezek fix ponttal bírnak, semmilyen módosító nem hat rájuk.

Három fordulóból áll egy játszma, a lényeg, hogy minden fordulóban a te lapjaid összértéke legyen a legmagasabb. Értelemszerűen ha az első kettőt megnyered, akkor te vagy a győztes.

Igazából játék közben lehet ráérezni igazán.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4550) atainprison válasza Lenry (#4548) üzenetére


atainprison
senior tag

A játék a tutorialban teljesen korrektül elmagyarázza. Én sem vagyok képben a kártyajátékokkal, de ez nem túl bonyolult, hamar bele lehet jönni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.