Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Nazara válasza marilllyo (#5150) üzenetére


Nazara
őstag

Azzal csak egy ideiglenes (15 perc) bónuszt kapsz a fegyver tulajdonságaira, de nem javitja meg azt. Beszélned kell a fegyver, vagy páncélkováccsal, bárhol, ők meg tudják javitani a felszerelésedet némi pénzért cserébe. Vagy pedig lesznek fegyver/páncéljavitó felszerelések, ezeket útközben találod itt-ott, vagy diagram alapján elkészithetőek többször is, de egyszer alkalmazhatóak.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#5152) Ted_Beneky válasza Jorus (#5146) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

"lefejelni" :C
Bocs, de ez nagyon tetszett! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5153) elektrotank válasza marilllyo (#5150) üzenetére


elektrotank
tag

Vannak különféle fegyverjavító és páncéljavító készletek, amiket egy-egy kereskedőnél vásárolhatsz. Rámész és kiválasztod melyik páncélt vagy fegyvert akarod javítani. Értelemszerűen a fegyverrel csak fegyvert, a páncéllal csak páncélt lehet javítani. Bizonyos javítókészletek bizonyos százalékot állítanak helyre, vagyis van belőlük többfajta verzió is. Én legalábbis így szoktam. A kőköszörű csupán felerősíti a fegyvered 15 percre, nem javítja a tulajdonságait.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5154) ingalls válasza marilllyo (#5147) üzenetére


ingalls
senior tag

Rio, nem kell aggódnod, én is így kezdtem neki a játéknak. Semmi közöm nem volt a Vild Hunt előtt a sorozathoz. Most járok 200 óránál és nem unom. Azt javaslom, járd be a játékot, menj utána mindennek alaposan.
Azért merem javasolni, mert annak ellenére, hogy én már kicsit kinőttem a pc játékok világából, de főleg az egyjátékosokból, rettenetesen élveztem a játék minden percét. A GTA pl egyáltalán nem tudott lekötni. Keservvel végigvittem és az utolsó sztori küldetés után töröltem. Itt már 40 órája végeztem a sztorival és csinálom az ezer más küldetést (witcher megbízások, kincsvadászatok és egyéb másodlagos küldetések, felderítések). Nem mondom, hogy nem ismétlődnek gyakorlatok, de mindenhez van egy kis történet, kis motiváció.
Egyjátékos címek közül régóta nem volt, ami ennyi időre ott tudott volna tartani a gép előtt.
Kedvelni lehet a szereplőket is, én pl Geralt-on sokat derültem a végére.
:R

(#5155) marilllyo válasza ingalls (#5154) üzenetére


marilllyo
veterán

:)

Köszi! Én PS4-en játszom vele. Megosztós móka miatt ingyen hozzájutottam...és most nincs novemberig semmi ami érdekelne...de úgy látom, hogy ez kitölti azt az űrt. Nem mondom, hogy remegek, hogy előtte ülhessek..(elfajulhat a dolog majd odáig. :) )...de szívesen elvagyok benne...igyekszem mindenre odafigyelni. Pl. anno megvettem a Skyrim-et de hiba volt...az nem kötött le egyáltalán. Most ezzel adtam egy második esélyt a műfajnak...úgy érzem meg tudja szerettetni velem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5156) ingalls válasza marilllyo (#5155) üzenetére


ingalls
senior tag

Skyrim nekem sem adta. Arra tökéletes, hogy elüss vele időt és még szórakozz is. 2 idegesítő dolog van benne: egyik, hogy a lovaglás szörnyű, irányíthatatlan, a másik pedig Geralt ál-kemény dörmögő hangja. Annyira erőltetett, hogy a torkom belefájdul.

Más: Van Skelligén egy mellékküldetés, ahol helybeli fiát kell egy vár romjánál megmenteni. Bossnak beraktak egy pokolfajzatot, akit nem lehet megölni. 0-ra le van csapva az élete, de nem hal meg. 15 perce ütöm, ebből 10 perce nincs életereje, de még mindig életben van. Ezeke a bugok hogy kerülhetők ki?

[Kép.]

[ Szerkesztve ]

(#5157) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

végre valahára megjelent a gwentes írásom :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5158) alratar


alratar
addikt

Tud valaki valamit a következő tapassz érkezésének idejéről?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5159) ingalls válasza alratar (#5158) üzenetére


ingalls
senior tag

Nem lenne rossz kezdeni valamit a bugokkal és a k*cs*g lovaglással. Reméljük a HoS-nal jön valami.

(#5160) Nazara válasza ingalls (#5156) üzenetére


Nazara
őstag

Geralt hangja direkt ilyen, a személyiségéhez passzol. Érzelem-, és érdeklődésmentes, én nagyon birom. :)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#5161) Pocok256 válasza ingalls (#5159) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem tudom nálam minden rendben van a lovaglással :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5162) Jorus


Jorus
nagyúr

FireKeeper: nagyon jó, hiánypótló írás, még az is lehet, hogy nekiállok kártyázni... :)

marilllyo: 850 órát toltam a Skyrimba, nekem nagyon bejött (Morro és Obli után), de a Witcher egészen más. Mondjuk tudományosan álltam hozzá, mert amikor híre jött, hogy megjelenik a 3, akkor előtte megvettem az 1-2-t, meg a Vaják könyveket. Szerintem nagyon kellemes hangulatú, nyomasztó a játék, engem beszippantott.

ingalls: mi baj van a lovaglással? Én nem vettem észre semmi problémát. Geralt hangja meg a legjobb az egész sztoriban.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5163) elektrotank válasza ingalls (#5156) üzenetére


elektrotank
tag

Mi a baj Geralt hangjával? :D Pedig talán őt találták el a legjobban. Persze ez szubjektív.
A lovaglásnál én nem tapasztaltam hibát. Volt, amikor nem vágtázhattam - nem tudom miért - és néha az X-el nem jelenik meg a ló egyből ,ha fütyülök, de ennél nagyobb gonddal még nem találkoztam.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5164) keIdor


keIdor
titán

Én a Skyrimba 400 órát raktam, annyi volt három végigjátszás. Oblivionba is akörül annak idején. Morrowindre már nem emlékszem, de abba is sokat raktam úgy jó 10-12 éve, mikor megjelent.
Witcher 3-at is kiviszem másodjára majd New Game+ -ban is, bár ez nem lesz 400 óra, mert annyi tartalom azért nincs benne, de minden percét élvezem és a térkép 95%-át fel is fedeztem itt is. Szerintem hatalmas játék, nagyon jó a története, nálam Game of the Year eddig, igaz hátra van még egy Fallout 4 meg a Rise of the Tomb Raider, amik szintén esélyesek...
Én meg már csak Single Player-t játszok. Mondjuk a Battlefront azért ki lesz próbálva...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5165) Lidl válasza ingalls (#5156) üzenetére


Lidl
senior tag

Ha egy bizonyos szintig levered az életét, akkor elmenekül. Követni kell a nyomait. Ha ez nem történik meg, akkor az bizony bug. Próbálj elmenni, majd vissza.

Lidl

(#5166) ingalls válasza Lidl (#5165) üzenetére


ingalls
senior tag

Sikerült, megoldódott, csak beszorítottam és nem tudott megpattanni. Aztán elkábított és el tudott szaladni. :R

Ja, Geralt hangján ne vitatkozzunk, szerintem borzalmas, Nektek tetszik. Szubjektív, hagyjuk ennyiben.

[ Szerkesztve ]

(#5167) dannyl


dannyl
addikt

Mindenkinek szól, aki szereti a lovaglást :DDD :

Nektek mindig füttyre oda teleportált ahova kellett? Soha nem egy hid alá, térképen közel, de egy szakadék alján stb? Amikor sietni kell azzal a nyomorult lóval, rengetegszer megtorpan ok nélkül, és súlyos másodpercek mennek el. Mire fel torpan meg? Hidaknál mindig pl. Sokszor van, hogy jobbra nyomom az irányt, és balra kezd el fordulni. Ez csak álló helyből csinálja, de 10ből 2x. Aztán az automata útkövetés is csak akkor nem megy, amikor kéne kb. Én akkor megyek lóval, ha nagyon muszáj.

Pont valaki linkelt itt egy videót a 10 legviccesebb Witcher dologról, na ez is benne volt.

Imádom a játékot, anno a legelsővel kezdtem, és szép sorban, többször végig játszottam őket, de ez a nyomorult ló inkább tragikomikus. Eszvéesz. :U

(#5168) ingalls válasza dannyl (#5167) üzenetére


ingalls
senior tag

Köszönöm, hogy megírtad, én lusta voltam. De ugyan erre gondoltam én is. Rohadt idegesítő a megtorpanás és az irracionális fordulás...

(#5169) Pocok256 válasza dannyl (#5167) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem tudom az a ló szerintem jól van megcsinálva amikor furcsaságokat csinál azért van mert hegyről akarjátok meredeken levezetni vagy belevezetni egy fába vagy sziklába akkor nem szokott engedelmeskedni ha kicsit beleélitek magatokat és ésszerűen irányítjátok akkor teljesen jó az :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5170) genndy válasza Pocok256 (#5169) üzenetére


genndy
addikt

Nem teljesen, a megakadás a hidaknál nekem is mindig előjött (lóverseny közben volt bazi idegesítő), viszont elvileg jött rá patch.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5171) Pocok256 válasza genndy (#5170) üzenetére


Pocok256
veterán

Ekkor emiatt lehet én 3-4 hete kezdtem játszani a gameval én így ezekkel nem szembesültem.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5172) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Amikor Kaerl Morhenbe gyűjtöm a szövetségeseket , mert ott lesz a harc. Dijkstra ment valakinek oda egyáltalán? Én most játszom másodjára, de nem jött egyszer sem. Bár másodikra Roche jött, először meg nem.

Értem a csíziót.

(#5173) XharX válasza Nuada herceg (#5172) üzenetére


XharX
aktív tag

Ő nem is fog jönni, hanem vagy ad támogatást, vagy elküld minket melegebb égtájakra.

(#5174) keIdor válasza Nuada herceg (#5172) üzenetére


keIdor
titán

Nekem elsore megadta az achievement-et, amiert minden lehetseges szovetsegest osszegyujtottem a harcra. Dijkstra nem jott, tehat nem lehetseges.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5175) FireKeeper válasza Nuada herceg (#5172) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha visszaszerzed a kincsét, akkor kapsz tőle dellát meg rúnaköveket.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5176) ingalls válasza genndy (#5170) üzenetére


ingalls
senior tag

Nekem, volt, hogy versenyen nem akart vágtába ugrani.

(#5177) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

XharX, Keldor papa, FireKeeper, köszi a válaszokat, akkor most már tudom, hogy nem én szúrtam el valamit... :)

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#5178) brumi1024 válasza keIdor (#5174) üzenetére


brumi1024
veterán

Ettől függetlenül lehet, hogy nem hívtál mindenkit, vannak akik nem szükségesek az achievementhez. Például Letho.

(#5179) Pocok256 válasza brumi1024 (#5178) üzenetére


Pocok256
veterán

Ó pedig ő az egyik legjobb arc :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5180) keIdor válasza brumi1024 (#5178) üzenetére


keIdor
titán

Velem volt ő is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5181) genndy válasza keIdor (#5180) üzenetére


genndy
addikt

Velem nem, és mégis megadta az achit, úgyhogy ő tényleg csak opciós.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5182) sheep válasza FireKeeper (#5157) üzenetére


sheep
addikt

Nagyon -nagyon köszi, ez alapján már talán el tudom kezdeni én is gwentet.
A következő végigjátszásnál nekilátok :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5183) Jorus


Jorus
nagyúr

Ha még Velenben vagyok, lvl12-n, a Báró épp most akarja megmutatni, hova temette a halott csecsemőt, akkor még érdemes elkezdeni a kártyákat gyűjtögetni? Eddig nem foglalkoztam vele, de most lehet, belevágnék.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5184) genndy válasza Jorus (#5183) üzenetére


genndy
addikt

Persze, nyugodtan. Pont a báró lesz majd az első komolyabb ellenfél, addig nem is baj ha már combosabb a paklid hogy elnyerd tőle a lapot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5185) Jorus válasza genndy (#5184) üzenetére


Jorus
nagyúr

Oké, köszi az infót! :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5186) FireKeeper válasza Jorus (#5183) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pont tegnap jött ki a gwentes írásom, ott találsz infót a könnyen elbukható kártyákról. ha még csak ott tartasz, nem késtél le semmiről.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5187) marilllyo válasza Jorus (#5183) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is ott tartok csak lvl. 6-tal. :(
Lehet, hogy több mellékküldit kéne elvállalnom?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5188) elektrotank válasza marilllyo (#5187) üzenetére


elektrotank
tag

Nem ártana. A mellékküldetések eleinte fontosak, enélkül nem fejlődsz gyorsan. Érdemes a kérdőjeleket is felfedezni, azt hiszem azokért is xp-t kapsz meg esetleges tárgyakat, főleg ha kincsekről van szó.
Anno én sokat csináltam, vannak olyan mellékküldik is, amik a fősztorihoz tartoznak. Olyan küldetésekre, amik nagyobb szintűek nálad 2-3 szinttel, szerintem nem érdemes elmenni. Nem egyszer szívattam meg magam vele :D De persze ez saját aspektus, mindenkinek más a játékmodora és stílusa, szóval ez csak egy tipp a részemről! :))

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5189) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , a hatékony ezüst griff kardot nem találom , tudnátok segíteni ?

(#5190) Nazara válasza GrG1210 (#5189) üzenetére


Nazara
őstag

Lap közepe felé, Enhanched Griffin Silver Sword bekezdés. :K

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#5191) GrG1210 válasza GrG1210 (#5189) üzenetére


GrG1210
aktív tag

közben megtaláltam ;)

(#5192) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Kicsit megint elakadtam, igaz nem a küldetések során. Aki tudna segítséget nyújtani, azt megköszönném. :)
Nem rakom spoilerbe, szerintem egyáltalán nem az.

Most jöttem rá, a második végigjátszásom alatt, hogy már van olyan fül a küldetéseknél, hogy kincsvadászat! Erre nem is emlékeztem. Ott megtaláltam a fejlesztett macska cuccokhoz való felfedezéses küldetést. Össze is szedtem a csizma, mellvért meg ezüstkard ábrákat. És kinézetre meg is tetszettek, viszont elkészítésükhöz kellenek az alap macska cuccok. Gondoltam összeszedem azokat is. Itt akadtam el! Fel kellene derítenem a templomos szigetek (Novigrad Északi részén lévő félsziget) alatti barlangokat! Sehogy nem jutok oda be, nem tudom mit kell keresni. Körbehajóztam az egész szigetet, akkor fent is szaladgálok az utcákon! Ott vagyok a küldetési pont mellett pár méterre, azt írja, hogy lent van! De nem tudom mi hogy merre. Aki esetleg tudja mit kell tenni,segítsen már! Tuti bolyongtam 1 órát ott, de nem jöttem rá!
Bocs a hosszú hozzászólásért

Értem a csíziót.

(#5193) FireKeeper válasza Nuada herceg (#5192) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

angol cikk, de van videó is, szólj ha nem megy.

itt az összes szet elérhetőségét megtalálod.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5194) Nuada herceg válasza FireKeeper (#5193) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm szépen a gyors választ! :)
Már bújom is a cikket, remélem megbírkózom vele.

Értem a csíziót.

(#5195) BaLee válasza Nuada herceg (#5192) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Annál a résznél valahogy úgy lehet bejutni hogy a sziget északi részén a sziklán le kell menni (ugrani) és ott találsz egy barlangot. De se fentről a városból se a vízről nem látni mert ha jól emlékszem a bejárat félúton van valahol.

(#5196) Ted_Beneky válasza Nuada herceg (#5192) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ugyanígy jártam, de én hősiesen fentről leugráltam, mint egy kőszáli kecske és kb. 15. próbálkozásra sikerült is. Aztán megnéztem a videót és rájöttem, hogy túlságosan kalandvágyó vagyok :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5197) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

A leugráson én is gondolkodtam, de nem mertem. :D
Viszont a képekből, meg az infókból amit írtatok, talán rátalálok. :)
Köszöntem.

Értem a csíziót.

(#5198) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok salétromot hol a rossebbe találok?! Ehhez a hülye Ghoulfészekhez bomba kell...ahhoz meg salétrom. :( Vagy van más módja is?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5199) FireKeeper válasza marilllyo (#5198) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

herbalist/alchemist?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5200) Ted_Beneky válasza marilllyo (#5198) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Melyik környéken vagy?

Csillagkaput a Csillag térre!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.