Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) elektrotank válasza Joco_77 (#5397) üzenetére


elektrotank
tag

Igen, az.

Tőlem is egy buta kérdés: az Expansion Pass pontosan mit takar? 30 óra plusz játékidőt? Gondolom valamit igen, ha már 30$. Esetleg valaki tudna linkelni egy pontos leírást róla, hogy miért is lenne érdemes beszerezni vagy épp, miért nem. Köszi! :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5402) Mike válasza genndy (#5400) üzenetére


Mike
veterán

az kizárt, hogy a játékidő legyen
nem játszhattam vele napi 12 óórákat

(#5403) genndy válasza elektrotank (#5401) üzenetére


genndy
addikt

Hát, olyan sokat azért nem kellett volna guglizni: GOG EP
A két kieg van benne, ígéretek szerint 10+20 óra játékidővel, az első októberben jön, a második valamikor év elején. GOG-on most a legolcsóbb, mert 4€-t visszakapsz egy jövőbeni vásárláshoz, Steamen még nincs rá akció, az első kiegre van, de szerintem az EP-t éri meg megvenni, szerintem olcsóbban kijön az ember.

Mike: pedig az. De nem véletlenül írtam a második mondatot. Nekem pl. jó, tényleg annyit játszottam vele mint amit ír.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5404) elektrotank válasza genndy (#5403) üzenetére


elektrotank
tag

Bocsánat, de köszi a linket és a plusz munkát! :R

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5405) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali!
Rég nem játszottam a gammel,és volt egy win reinstall is,szóval a mentéseim elvesztek,kérdés a gog nem menti valami felhőbe esetleg?

(#5406) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Na volt egy kis gép frissítés elkezdtem a második újrajátszást.
Hihetetlen mekkora stabilitást adott az i7 a játéknak. Húzott i5 után nem gondoltam volna.
Most frankón 60fps végig semmi fps csökkenés.( minden max, hairworks off)
I5el csinálta hogy elég gyakran leesett 60rol 55fpsre majd vissza, kicsit idegesített már.

Most csak élvezem a játékot, mesés :D

(#5407) dannyl válasza gainwardgs (#5406) üzenetére


dannyl
addikt

Csak a CPU upgrade hozta ezt? Ahogy látom gtx 980-nal nyomod. Előtte is ez volt? Mert szerintem nem az i7 hozta a pluszt, hanem a kártya.

(#5408) gainwardgs válasza dannyl (#5407) üzenetére


gainwardgs
addikt

Előtte is 980 volt 4.6ra húzott 2500kval

(#5409) genndy válasza pruzsi (#5405) üzenetére


genndy
addikt

Nem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5410) FireKeeper válasza gainwardgs (#5408) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az kemény. nekem papíron jóval gyengébb konfigon is akadásmentes, high/ultra (hairworks off) beállításokon, bár frapssal nem mértem, valszeg nincs meg a 60, csak 30-40, viszont nem éreztem akadást sehol (illetve egyetlen egyszer, novigradban elkezdett röcögni de azt egy restart megoldotta).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5411) dannyl válasza gainwardgs (#5408) üzenetére


dannyl
addikt

Az komoly :(( Akkor nekem is itt lesz az ideje lecserélni a 2500k-t. Bár én nem hiszem, hogy i7 lesz, én még mindig vallom, hogy i7 vs i5 játék alatt kb. nulla a különbség. Valószínűleg egy 4690-nel is ezt tapasztaltad volna. Vagy egy skylake i5-tel.

(#5412) Frod válasza pruzsi (#5405) üzenetére


Frod
addikt

Sokan beleestek ebbe a hibába a Steam kényelme után, mert ugye a jóhoz vagyunk szokva, de sajnos a Gog Galaxy egyáltalán nem ment felhőbe, neked kell manuálisan elmenteni ha szeretnéd, hogy meglegyen.
Alapjáraton a Dokumentumokba teszi a játék a fájlokat.

Do you see the white shadow?

(#5413) Ted_Beneky válasza pruzsi (#5405) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ne bánkódj sokáig. Sohasem késő újrakezdeni! :-)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5414) elektrotank


elektrotank
tag

Én is nem rég kezdtem újra NG+-al. Most aztán kimaxolok mindent ;] Legalábbis ez a terv az októberi DLC-ig.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5415) marilllyo


marilllyo
veterán

A bajtársak küldetéseknél tartok.
Egyes beszervezendő emberhez van mellékküldetés korábbról. Érdemes megcsinálnom előtte vagy azoktól függetlenül csatlakozhatnak hozzám? Nem akarnám, hogy azért ne tudjam őket beszervezni mert elmaradt egy-egy szívesség.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5417) marilllyo


marilllyo
veterán

Azt olvastam, hogy több befejezése is van a játéknak. Könnyen el lehet sodródni a rossz befejezés felé? Tökre izgulok. :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5418) FireKeeper válasza marilllyo (#5415) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, van akitől csak akkor kapsz supportot ha megcsinálod a küldetését.

spoileres
Keira-t nem szabad kinyírnod, illetve engedned, hogy elmenjen Radovidhoz, hanem fel kell ajánlani neki hogy menjen Kaer Morhen-be a Fyke-szigetes tornyos küldi végén.
Letho-nak ugyanúgy mondanod kell hogy menjen Kaer Morhen-be, miután segítettél neki.
Dijkstra nem fog menni, de anyagiakkal támogat, ha kiderítetted hol van a kincse.
Skellige-n pedig el kell rendezned a trónörökös-problémát. Hjalmar hozza a két haverját is ha mindkettőjüket megmentetted a jégóriás-os mellékküldetésben.

#5417: az hogy melyik befejezést kapod az a Cirivel kapcsolatos döntéseiden múlik, ráadásul némelyik elég idióta (két elég hasonló dialógus közül kell választani, amik befolyásolhatják a végét), ha nem félsz a spoilerektől, és szeretnél "boldog" végkifejletet, ennek talán nem árt utánaolvasni.
illetve a végén még kapsz egy összefoglaló videót ami bemutatja néhány döntésed következményét, a befejezéstől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5419) marilllyo válasza FireKeeper (#5418) üzenetére


marilllyo
veterán

Dijksra hoz odamentem de most egyelőre Radoviddal kapcsolatos mellékküldit akarja velem megcsináltatni. Ezek elég uncsis részek. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5420) Lidl válasza marilllyo (#5419) üzenetére


Lidl
senior tag

Dijsktra és Radovid. Jó kis vége van ennek a szálnak. ;)
Én a helyedben megcsinálnám az összes ilyen mellék küldit. Persze kell hozzá idő, de nagyon meg színesíti a játékot. Azokra gondolok, amik kulcsszereplőkhöz köthetőek.

Lidl

[ Szerkesztve ]

(#5421) FireKeeper válasza marilllyo (#5419) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az, hogy ad-e dellát vagy sem, csakis attól függ, hogy megtudod-e, hol van az ellopott kincse a "Count Reuven's treasue" küldiben. ehhez az kell hogy elhitesd a Mengével, tényleg feladod Trisst, tehát semmilyen formában nem szabad a védelmére kelni. Majd rákérdezni nála, hol van Dijkstra kincse, még mielőtt beszélnél vele Dandelionról.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5422) marilllyo válasza Lidl (#5420) üzenetére


marilllyo
veterán

Jha! Most ez a soros. :)
Igazából már érdekelne mi lesz a történet vége. Mindenképp csinálom a mellékküldiket is. De a többit meghagynám a fő szál utánra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5423) genndy válasza FireKeeper (#5421) üzenetére


genndy
addikt

Na ez volt az a pont amikor nagyon elkapott az ideg, kíváncsiságból fogcsikorgatva végigcsináltam (meg Geralt) és kikérdeztem az M. fószert, de aztán amikor megláttam mi lett a lánnyal, visszatöltöttem és üvöltve beleztem ki mindenkit. :((

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5424) marilllyo válasza genndy (#5423) üzenetére


marilllyo
veterán

Detto. De én az első sikoly után már visszatöltöttem. Állítólag nem befolyásol semmit, hogy bántják.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5425) FireKeeper válasza genndy (#5423) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

úgy látszik akkor én valami szociopata arc lehetek mert én meg azt töltöttem vissza amikor axii-ztam egyet és rám támadtak már az elején :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5426) Lidl válasza genndy (#5423) üzenetére


Lidl
senior tag

Én is neki estem az első sikoly után.
Nehogy már bántsák a csajom!
És éppen most vagyok (szerintem) a választásnál Yen és Triss között.
Nem tudom melyiket válasszam...

Lidl

(#5427) Jorus


Jorus
nagyúr

A felhalmozott könyveket hol lehet eladni, vagy legalább elraktározni?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5428) FireKeeper válasza Jorus (#5427) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

novigradban a főtéren van egy "könyvesbolt" az ottani árusnak eladhatod. de am lehet nálad egy csomó egyszerre, mivel nagyon kis súlyuk van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5429) Jorus válasza FireKeeper (#5428) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ja, akkor jó, Novigradba még nem jutottam el. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5430) JamesHun


JamesHun
addikt

a vérfarkasos ligetesnél hogy lehet véglegesen kiiktatni a rohadékot?
ott van a barlangban és már más küldetésrésze nincs a küldinek, csak ez, de ha kaját adok neki feléled másnap, ha megölöm feléled másnap

SeriesX: JamesSHun

(#5431) FireKeeper válasza JamesHun (#5430) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én a következőképp intéztem el:
először kinyírtam, és kilootoltam a hulláját. másnap visszamentem és megetettem vele a saját húsát.

van egy másik módszer is, annál az egyik környékbelivel kell beszélni, meg nyomozgatni, annál asszem lehet valami extra lootot is szerezni, viszont én szimplán kinyírtam, mert elég szarházi arcnak tűnt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5432) genndy válasza Jorus (#5429) üzenetére


genndy
addikt

Vegyeskereskedők is megveszik általában, de ők nincsenek külön jelölve, sima zsákosok csak ők is a térképen, az árujukból lehet következtetni. Meg ha nagyon zavar, mindenkinél meg lehet próbálni, ha nem fogadja el úgyis sötét marad.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5433) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#5425) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én is hagytam Trisst sikongatni. Egy witcher csaja legyen kemény! :-)

@Jameshun: A kikötőben lévő embert kell piszkálni és ad neked valamit, ha jól emlékszem és azzal nyírod ki a farkasembert

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5434) marilllyo


marilllyo
veterán

Hogy van ez a Yen -Triss dolog?
Triss-t kifugáztam.... Yen-t is...majd a dzsinnes küldetés után K.M.-ben még egyszer. Akkor most kell még választanom vagy marad Yen? Nem gáz mert tök olyan mint az egyik exem. De Triss talán jobban szeret. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5435) Frod válasza marilllyo (#5434) üzenetére


Frod
addikt

A dzsinnes küldetés a vízválasztó Yen-nél, ha ott igent mondtál neki akkor őt "választottad".
(Triss-nél meg a 'Now or Never' küldetés az, amikor kimenekíted a varázslókat Novigradból.)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#5436) Mike válasza FireKeeper (#5425) üzenetére


Mike
veterán

kipróbáltam, hogy magamra tudom-e haragítani jelekkel a városi őrséget, hát nem nagyon sikerült

(#5437) FireKeeper válasza marilllyo (#5434) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát ha mindkettőt felszedted, akkor jól megszívattad magad ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5438) FireKeeper válasza Mike (#5436) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt kifejezetten arra a küldetésre mondtam, van egy dialógus aminél választhatod az Axii-zást, ami ugyan sikerül, de rád támadnak a witch hunterek mert tetves varázsló vagy :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5439) JamesHun válasza Ted_Beneky (#5433) üzenetére


JamesHun
addikt

akkor itt lesz a gond

én leöltem őket, mert pimasz volt, de mikor a hullákat fosztottam ki egy őrnek nem tetszett és elkezdet kergetni
akkor ott van a lényeg még a kikötőben :D

SeriesX: JamesSHun

(#5440) Ted_Beneky válasza Mike (#5436) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Véletlenül telibe igniztem az őrséget Oxenfurtban és nagyon nem tetszett nekik. Fehér Gyümiben meg becsaltam a fojtikat a hídőrség közé és ott sem örültek a kivont kardomnak.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5441) marilllyo válasza FireKeeper (#5437) üzenetére


marilllyo
veterán

Miért? :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5442) dannyl válasza marilllyo (#5441) üzenetére


dannyl
addikt

Ha tényleg tudni akarod, akkor olvasd el: SPOILER!!! De véleményem szerint jobb megtapasztalni: Gyakorlatilag két szék közé esel, mert nem hülye egyik csaj se.

(#5443) marilllyo válasza dannyl (#5442) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát én mindkettőnek szerelmet vallottam. :D Az a baj, hogy mentésem nincs már. A legutolsó mentésem a második Yen-es dugás előtt de a dzsinn után már. Hát újra már nem kezdeném mert több van mögöttem mint előttem. Így gondolom akkor mindenképp a "threesome" befejezést kapom. Na majd NG+ on.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5444) Frod válasza FireKeeper (#5438) üzenetére


Frod
addikt

Azért támadnak rád, mert az Axii nem hat nagy tömegben. Még mondja is a másik annak akit megbűvöltél, hogy látja, hogy valami nem stimmel, és azért támadnak. Plusz miután ott levered a boszorkányvadászokat Triss is mondja, hogy lehetne több eszünk annál, hogy Axii-t több személy ellen használunk :DDD

Do you see the white shadow?

(#5445) marilllyo


marilllyo
veterán

Mennyire kéne felhúznom magam NG+ -hoz? Mi marad meg végül? A képességek gondolom meg a szint. Azon filózom, hogy NG+ -ban megpróbálnám a legnehezebb fokozaton. Gondolom, ha lvl 10-es szinten nekimennék egy lvl 4-es akárminek azt még legnehezebb fokozaton is ugyanúgy gond nélkül agyonvágnám?! Egyáltalán mi az amiben durvább a legnehezebb difficulty level?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5446) BaLee válasza marilllyo (#5445) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A képességek, a szint meg a tárgyak is és a pénz is megmarad (küldetéstárgyak értelemszerűen nem). Én 35-36. szint körül álltam neki de szerintem 30 felett el lehet kezdeni, bár nem árt ha megvan valamelyik witcher seted fullra fejlesztve (az ugye 34 szint+).

De az NG+-on a legnagyobb szint is kihívás, már a kezdésnél a rád támadó ghoulok ellen megizzadtam az első főszörny (azt hiszem a griff) ellen pedig konkrétan 2x meghaltam és nem is jutottam tovább. Bár sokat nem erőltettem mert nekiálltam más játéknak. Lényeg, hogy legerősebb szinten már tényleg rá leszel kényszerítve a taktikára, főzethasználatra és az ellenség gyengéinek ismeretére és kihasználására. Ez az igazi Witcher kihívás.... :)

[ Szerkesztve ]

(#5447) marilllyo válasza BaLee (#5446) üzenetére


marilllyo
veterán

"witcher set"...ez mit jelent pontosan?
A story-ra semmilyen hatással nincs ha NG+ -ban játszod? Mert biztos, hogy újrakezdem...több dolog miatt is...de akkor már NG+ -ban tenném.

Totál beszívott amúgy a cuccos. Ezt ugye "ingyen" kaptam PS4-re...de most úgy vagyok vele, hogy megveszem magamnak meg egy szízön pesszt is. Tényleg...ez a játék megéri minden egyes fillért.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5448) BaLee válasza marilllyo (#5447) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Vannak különböző iskolák, és páncél+kard set-ek. Macska iskola, medve iskola farkas iskola. Szinthez kötöttek, és folyamatosan lehet őket fejleszteni és jobbak mint a szintjükön található külön páncélok és kardok. Tervrajzokat kell keresgélni, lesznek hozzá küldetések.

A story előről kezdődik NG+-ban szóval hozhatsz ott már teljesen más döntéseket is mivel az egy új játék.

(#5449) Pocok256


Pocok256
veterán

Wow még csak most láttam meg ezt a videot pedig már kijátszottam az egész játékot :D Hátborzongatóan jó volt végignézni :) Viszont nem vágom wtf ez... volt ilyen kveszt ? Vagy csak egy soundtracknek csináltak trailert ?

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5450) dannyl válasza Pocok256 (#5449) üzenetére


dannyl
addikt

Még én se láttam. Jó vidi, de semmi köze a játékhoz. Szerintem legalább is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.