Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) ingalls


ingalls
senior tag

Sziasztok!

Másnál is beesik az fps belső tereknél? Nálam kint 40-70 között mozog, bent pedig 25-35. Csak nálam van valami gond? Köszönöm a segítséget! :R

i7@4.4, 970@1450, 8G ram. Minden max, Hair off.

(#4703) Televan74 válasza Lui04 (#4702) üzenetére


Televan74
nagyúr

Minőségi munka!!! :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4704) BaLee válasza Lui04 (#4702) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Aztaaa ez igen! :R

(#4705) Ted_Beneky válasza Lui04 (#4702) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Már rendelem is meg őket! :K

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4706) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

NG+-ban amúgy vannak új setek, vagy olyan cuccok amik jobbak mint a mastercrafted witcher cumók?

a gwentes témáról meg sztem majd csinálok egy logout bejegyzést hogy egyszerűen be lehessen linkelni az összefoglalóba.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4707) Frod válasza Lui04 (#4702) üzenetére


Frod
addikt

Köszi a linket, nemcsak a kardok zseniálisak, de maga a srácok youtube csatornája is, csinálnak ők mindent Devil May Cry-tól God of War-ig. Lesz néznivaló egy darabig :DDD

Do you see the white shadow?

(#4708) Nazara válasza FireKeeper (#4706) üzenetére


Nazara
őstag

Igy a Skellige-páncélszett ugrik be elsőre, ami már 41-es szintű, és elég durva statokkal bir.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#4709) brumi1024 válasza FireKeeper (#4706) üzenetére


brumi1024
veterán

Igen, a legendary witcher cumók. :DDD Én 36-oson kezdtem az NG+-t a mastercrafted wolven gear-rel, viszonylag hamar lehet találni nála jobb geart, mondanom sem kell a Cat-Griffin-Bear-Wolven alapszintű felszerelései is jelentősen jobbak a nem NG+-os mastercrafted változatnál. Kardból egyébként csak ott tudtam használni az alapjáték során megszerzett Teigr-t.

(#4710) Retekegér válasza Lui04 (#4702) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

CNC-vel ez csak journeyman level. :))

<< Heimdal >>

(#4711) FireKeeper válasza Nazara (#4708) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hmm akkor majd meglesem. amúgy minden ugyanaz mint az alap játékban, csak jobb felszereléssel kezdesz, és át vannak szintezve az ellenfelek?

am más tapasztalt instabilitást win10 alatt? 8.1-el max ha egyszer vagy kétszer fagyott ki, ma legalább ötödjére dob ki a játék :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4712) kasa85


kasa85
őstag

Sziasztok nyaklánc kellene Witcher teljes farkasmedál.

Link.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4713) Mike


Mike
veterán

újabb bug

a vikingeknél az egyik witcher megbizásnál a vérfarkas csak püföli a földet, hanghatás is megvan, nulla életerővel. nem is lehet vele ott mit csinálni. ha lementem és visszatöltöm, ugynúgy áll. visszatöltöttem egy régebbi állást ugyanaz. igaz a gépet nem indítottam újra, a múltkor is csak az segített
néha a lovat sem lehet hívni x-szel
de ha újratöltök egy mentést az megjavul

(#4714) brumi1024 válasza Mike (#4713) üzenetére


brumi1024
veterán

Ha már bugok: az NG+-ban a Superior Legendary Wolven kesztyűhőz kell a nem NG+-os Griffin kesztyű fejlesztett változata. Ez a játékban viszont nem megtalálható. :DDD

(#4715) JamesHun


JamesHun
addikt

egy gwent játékostól csak 1 lapot lehet nyerni?

ez a felperzselés néha miért nem a legerősebb lapot zúzza szét?
És miért az enyémből néha? :D

SeriesX: JamesSHun

(#4716) FireKeeper válasza JamesHun (#4715) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, csak 1 kártyát. a küldetésekben szereplő karakterekkel utána nem is tudsz játszani, a sima kereskedőkkel igen, de utána a pénzen kívül random nyereményt kapsz csak, általában craft alapanyagot.

a scorch hősökre nem hat (ahogy egyik spec kártya sem), lehet azért.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4717) JamesHun válasza FireKeeper (#4716) üzenetére


JamesHun
addikt

az a hős lap amit lerakáskor ilyen kis izé körbefut?

Azért jó lenne ha jelezné, hogy kivel játszottam és nyertem el valamilyen kártyáját
Alig van még jó lapom, pedig 23-as szinten vagyok és minden lapot megvettem amivel találkoztam

SeriesX: JamesSHun

(#4718) Retekegér válasza JamesHun (#4717) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az az, amikor "beleég" az asztalba. :D
Lehet küldikben is spec kártyát szerezni, illetve kereskedőket, kocsmárosokat is ki tudsz hívni egy partira. Ctrl+H kombóval tudod az aktuális kártyalistád megnézni, illetve van itt egy lista az elérhető kártyákról.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4719) FireKeeper válasza JamesHun (#4717) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pl ilyen, aminek a száma mellett körbefut ilyen arany sáv.

am készül már a gwent leírásom, stay tuned :)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4720) killer095


killer095
őstag

Ajánlotok valamilyen grafikai modot? na nem mintha nem lenne elég szép csakhát kis plusz.
Mindenképpen csak olyan érdekelne amiről van tapasztalatotok.

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#4721) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Na hát "hosszú" idő után újra elkezdtem játszani.
Hát most rengeteg buggal találkoztam. :( Régebben nem volt ennyi.
Beakadok a fák közé a lóval, az erdőben sprintelve, de úgy, hogy ki sem tudok jönni. Meg kell várni míg a banditák leölnek! :D Meg nem tudok felgyalogolni a lépcsőn! :O Ugrálni kell, de akkor meg átesek a járdán, le a falon! :D Ezek a patchek nem csak jót tettek a játéknak. :(

Értem a csíziót.

(#4722) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

gwentes írásomhoz kérnék egy kis segítséget, már nem annál a gépnél vagyok ahol fel van rakva a játék. a következőkről lenne szó:

white orchardban eltűnik a kocsmáros a kocsmai kardozás után?
white orchardot hogy írják a magyar verzióban?
a következő küldiknek mi a neve a magyar verzióban? matter of life and death, pulling the thread, deadly plot, battle preparations, gwent old pals, dangerous game, broken flowers, shock therapy?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4723) Mike válasza FireKeeper (#4722) üzenetére


Mike
veterán

Fehér gyümölcsöskert
szerintem a legtöbbet rendesen lefordították tehát olyanra gondolj, hogy a shock therapy az sokkterápia
az a baj ugye, hogyha magyarul játszom, akkor meg nem tudom mi lehetett ott angolul eredetileg

[ Szerkesztve ]

(#4724) brumi1024 válasza FireKeeper (#4722) üzenetére


brumi1024
veterán

Eltűnik. Itt vannak a missable kártyák. Itt meg egy elég jól összeszedett gyűjtemény, hátha segít valamit.

[ Szerkesztve ]

(#4725) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Hova teszi a játék a mentéseit?
Újra kell húznom a gépet, és kimenteném őket...

(#4726) nismoka válasza Zlcsi (#4725) üzenetére


nismoka
addikt

Ha jól rémlik a dokumentumok mappában van a Witcher 3 mentések könyvtára.

[ Szerkesztve ]

(#4727) FireKeeper válasza Mike (#4723) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de a nyelvet át lehet rakni angolra, nem? :)

igazából nem annyira lényeges, csak le akartam írni a kritikus küldik neveit magyarul is, de akkor marad az angol, vagy vártok az írásomra amíg legközelebb hazamegyek witcherközelbe :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4728) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#4727) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Biztos jó lesz ahogy elkészíted!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4729) decibel


decibel
aktív tag

Nagyon régóta az első játék amit végig is vittem, odaragasztott a székhez. Jobb mint a szex.

Ez mindent elvisz kocsikázni.

A grafika gyönyörű, a design csodás. Nem is értem, hogy ilyen kis költségvetésből hogy tudtak ennyi tartalmat belezsúfolni a játékba. A befejezés nekem tökéletes. Ahh nem írok semmit mert csak ömlengenék. Ez számomra a szórakoztatás etalonja, műfajtól függetlenül.

Az egyedüli hibája, hogy vége lett. :(

10/10

"you are a monkey poo-poo"

(#4730) alratar válasza decibel (#4729) üzenetére


alratar
addikt

Na, azért ne túlozzunk, kérem szépen! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#4731) FireKeeper válasza decibel (#4729) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért ha választanom kéne hogy dugjak vagy witchereznék, inkább az előbbit választanám, de ha választanom kellene hogy witcherezzek, vagy más random játékkal játsszak, akkor nyilván witchereznék :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4732) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#4731) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Épp most mérkőzöm meg gwentben Sashával és tele van kém és gyógyítós és egyedi lappal, mindig elver :(

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4733) noxon


noxon
őstag

Üdv, nem találok sehol hajvágót, egyszer ráakadtam, csak közben véletlen feltettem újra ezt a dlc-t és most sehol nem jelzi ki, pedig a játék menüjében a tartalmakban benne van, nem értem.

We live in a simulated world...

(#4734) Retekegér válasza Ted_Beneky (#4732) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Amúgy őt is khm... ;]

(#4712) kasa85: még egy ötlet, a játék gyűjtői kiadásában is van nyaklánc, meg minden finomság. A kérdés már csak az, hogy mennyiért mérik?

Szerk.: közben megtaláltam, 40 k. :O

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4735) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

elkészült a gwent összefoglaló, remélhetőleg nemsokára olvashatjátok a logouton!

Retekegér: én olyat szeretnék amihez adnak gwent paklit is (milyen meglepő :D)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4736) boost válasza decibel (#4729) üzenetére


boost
addikt

"Nem is értem, hogy ilyen kis költségvetésből hogy tudtak ennyi tartalmat belezsúfolni a játékba. "

Azért annyira nem kicsi, a fejlesztés költsége 32 millió, a marketing pedig 35millió €-ba került.

(#4737) FireKeeper válasza boost (#4736) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

meg az se árt hogy nem arra mentek rá hogy minél jobban megfejjék a kedves vásárlókat hanem hogy hűen visszaadják Sapkowski történeteit, meg valamit letegyenek az asztalra. érezni az ambíciót, ami már csak azért is megsüvegelendő, mert ez a nagy játék franchise-oknak általában az elején szokott jelen lenni, nem a végén. az ellenkezőjére jó példa pl az assassin's creed sorozat, ami az elején, saját idejében szintén fantasztikus volt, aztán szépen lassan rókabőr-gépezetté változott.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4738) Ted_Beneky válasza Retekegér (#4734) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A gombásztörpét már lenyomtam. Azt se volt könnyű, de ez a nő! És mindig ki akar hívni az erkélyre :B
Akkor is meg lehet fektetni, ha nem lopom el neki a zsöcit?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4739) Nazara válasza Ted_Beneky (#4738) üzenetére


Nazara
őstag

Ha jól emlékszem igen, én nem loptam el, és sikerült a dolog a végén, egy másik döntés függvényében - de ez utóbbi már egyértelmű. :D

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#4740) Mate válasza FireKeeper (#4735) üzenetére


Mate
nagyúr

Kíváncsian várjuk :) Megy is majd az összefoglalóba. Még a végén kedvet kapok kipróbálni :D

(#4741) Ted_Beneky válasza Nazara (#4739) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Oké :)
Ezt a gwentet meg kellene csinálniuk multiba, mint a Hearthstonet. Tök jó játék!

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4742) kasa85 válasza Retekegér (#4734) üzenetére


kasa85
őstag

:Y 40k
Úristen azért egy Ladát veszek :DDD
Elméletileg fele annyi volt a gyűjtői nem értem miért ennyi :F
Majd hivatalos helyről köll póló,és pulóver :)

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#4743) BaLee válasza boost (#4736) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Arról van infó, hogy mennyi jött vissza nekik? Amúgy az, hogy a marketing drágább volt mint maga a fejlesztés elég kemény...

(#4744) boost válasza BaLee (#4743) üzenetére


boost
addikt

Ez az arány teljesen normális, sajnos. A filmeknél is pont ennyi az arány, meg már az AAA videójátékoknál is.

A bevételről annyit tudni, hogy tegnap v tegnapelőtt jelentették be, hogy az első félévben ( szerintem ez üzleti félév lehet, tehát július végéig v aug végégig) 66millió USD nyereséget termelt a cég. Annyi kiderül, hogy tutti nem volt veszteséges a projekt, bár a fejlesztés költségét már biztos korábban folyamatosan leírták, és a marketing egy részét az előző fél évben kellett szerintem kifizetni. Én egy 30 és 50 millió közé teszem a Witcher 3 nyereségét. Konkrét számokat nem tettek közzé még.

(#4745) FireKeeper válasza BaLee (#4743) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tegnapi nyílt levélben több mint 6 millió eladott példányról volt szó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4746) genndy válasza FireKeeper (#4745) üzenetére


genndy
addikt

Az eladás utáni első hat hónapban. Úgyhogy az mostanra azért már biztos több. Darabonként 50-60€... visszajött a befektetés :D

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4747) JamesHun válasza genndy (#4746) üzenetére


JamesHun
addikt

azért abból még a gyártási, szállítási költségek, boltok jutalékai lejönnek

de tuti megtérült rendesen és még bőven eladnak majd még pár milliót mire lecseng
de kari akciókor, vagy steam leárazáskor is szép példányszám el fog menni

SeriesX: JamesSHun

(#4748) genndy válasza JamesHun (#4747) üzenetére


genndy
addikt

Igen, de azért ezen szám alapján elmondható hogy megtérült nekik.
Karácsonyi Steam akciókat én is várom, akkor tervezem kiegészítőstül behúzni oda is (GOG-osan lett meg az alapjáték, viszonylagóccsón).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4749) Mate válasza JamesHun (#4747) üzenetére


Mate
nagyúr

GOG-on elég sok fogyott, ott pedig nem igen kellet másnak fizetni :D

Steam már más eset, ráadásul ott megjelenés előtt 1,5 évvel kb. 3800 huf körül meg lehetett venni elég sokáig.

Ennek ellenére tuti megérte nekik.

(#4750) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Milyen javításokat hozott az 1.08.3-as patch (2.0.0.38). Nekem csak a sima 1.08-as patch (2.0.0.35) van fent.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.