Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) ingalls válasza sheep (#5948) üzenetére


ingalls
senior tag

Függetlenül attól, hogy megbánt-e másokat, csak simán nem vicces. Akkor már inkább az a vicces, ha képes valaki megbántódni egy ilyen videón :)

(#5952) sheep válasza ingalls (#5951) üzenetére


sheep
addikt

Kinek mit bír el a humorérzéke...ma elég pihent vagyok, nincs semmi meló :D

Amúgy hogy egy témába vágó infó is legyen:
tegnap megnyertem életem első gwynt-jét, viszont fogalmam sincs hogy mi történt és hogy én mit csináltam. Leraktam kb. 4-5 lapot, erre az ellenfél is lerakott vagy tizet, jött mindeféle animáció meg levette az én lapomat meg az övét, nézegettem hogy mi van és a végén kiírta hogy megnyertem a kört. A második kör kb. ugyan ez volt.
Fogalmam sincs hogy működik ez az egész, na mindegy majd belejövök.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5953) genndy válasza sheep (#5952) üzenetére


genndy
addikt

Fönt összefoglaló a gwyntről. Olvasgasd, világosabb lesz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5954) ingalls válasza sheep (#5952) üzenetére


ingalls
senior tag

Nekem, sajnos, nagyon alacsony az IQ-m, ezert a valóságban is kerülöm a kártyajátékokat. Nemhogy itt :D

(#5955) sheep válasza ingalls (#5954) üzenetére


sheep
addikt

Nem tudom hogy ironizálsz-e, de én amúgy tényleg így vagyok vele :)
Én teljesen hülye vagyok a kártyához, (na jó kivétel a munchkin de azt is kb egy évig próbálgattam mire belejöttem, és az nagyon tetszik).
A gwynttel is így vagyok, nekem nagyon bonyolultnak tűnik, de most elolvastam a leírást és kezdm érteni. Csak egy kicsit fura a gwynt tábla kezelése hogy mikor mit kell csinálni, mi történik, pörögnek az események és csak pislogok hogy mi van. De most nekiállok és mindenkivel kártyázok mert érdekel a téma és van egy csomó küldetés hozzá.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5956) ingalls válasza sheep (#5955) üzenetére


ingalls
senior tag

Nem ironizáltam! Én bele se kezdek. ;) Semmilyen kártyába.

(#5957) sheep válasza ingalls (#5956) üzenetére


sheep
addikt

Na, akkor végül is örülök hogy nem csak én vagyok így ezzel :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5958) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

PS4-en az 1.10-es patch után elég sűrűn textúra bugokba ütközök. Ráadásul volt olyan is, hogy egy lóverseny rajtjánál hirtelen víz alatt találtam magam, körülöttem semmi szárazföld, csak víz és amíg meg nem haltam, fel sem ért a vízfelszínre Geralt pedig folyamatosan nyomtam a felfelé úszást. Valakinél hasonló problémák?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5959) sheep válasza ImACeltic (#5958) üzenetére


sheep
addikt

Én is sok buggal találkozom mióta felment a legújabb peccs, mondjuk olyan mint nálad még nem volt, de eltűnő textúrák, beragadás már volt.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5960) ingalls válasza ImACeltic (#5958) üzenetére


ingalls
senior tag

Az rendszeres nálam, hogy a lo nem ugrik vágtába, meg a törpejárós bugok.

(#5961) GazRic válasza ImACeltic (#5958) üzenetére


GazRic
senior tag

Nálam olyan volt tegnap hogy beléptem egy barlangba és nekiált Geralt repülni fel a levegőbe és ott csak lebegett.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#5962) marilllyo válasza ImACeltic (#5958) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is PS4-en tolom. Nálam klasszisokkal jobb lett a játék az 1.10-zel. Főleg a performance része. A lovaglás meg az úszás amúgy is a két gyenge pontja a játéknak. Patch-től függetlenül. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5963) CriticalHit válasza ImACeltic (#5958) üzenetére


CriticalHit
őstag

Rengeteg bug-t hozott az 1.10. Főleg NG+-ban.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#5964) ImACeltic


ImACeltic
őstag

A teljesítmény nálam is javult, de elég sok bugot is hozott.....:/

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5965) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem eddig nem volt teljesítményproblémám... most már van. :) [XONE]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5966) Shepherdke


Shepherdke
tag

Sziasztok
Már végig vittem a játékot és az új DLC-t is.
A kérdésem az lenne hogy, ha új játékot indítok akkor van arra lehetőség, hogy Geralt karaktere megtartsa a jelenlegi szintjét ill. a cuccait?

(#5967) FireKeeper válasza Shepherdke (#5966) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

erre van a játék New Game+ módja, amihez az 1.08-as peccs kell, ilyenkor megmarad a szinted, és a felszerelésed, az ellenfelek és a küldetések pedig hozzá lesznek illesztve a magasabb szinthez. viszont pl a gwent kártyákat újra ki kell gyűjtened és a cuccok egy része is elvész (asszem a kaják, könyvek, küldetés tárgyak). viszont tiszta lappal kezded a sztorit, tehát hozhatsz teljesen más döntéseket mint az eredeti végigjátszásodnál.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5968) sheep


sheep
addikt

Huhú, megnyertem az első olyan gwynt partit amit tudatosan csináltam (többé-kevésbé :)
Valamit viszont nem érek:
azt hogy milyen lapokat kapok (ha jól értem 10 lap van jáékban), azt a játék generálja véletlenszerűen?
Én csak a paklit választom ki?
És mi az hogy "lapok a pakliban" és az "egész pakli" ? Tudom pakolgatni ide-oda a kártyákat csak nem tudom hogy mi értelme van mert látszólag semmi sem változik.
Ja és még valami:
én csak egy lapot tudok lerakni, utána az ellenfél jön, de ő több lapot is le szokott rakni egyszerre. Ez hogy lehet?
Köszi a segítséget előre is!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5969) marilllyo


marilllyo
veterán

Azon filózom, hogy ha nekiállok a legnehezebb fokozaton, de a gwent-et easy-re teszem akkor vajon még megkaphatom -e a legnehezebb fokozaton való végigjátszásért járó trófeát?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5970) FireKeeper válasza sheep (#5968) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

összefoglalóban megtalálod a gwentes írásomat, az szerintem sok kérdésedre választ fog adni.

a kiválasztott pakli összetételét a menüből tudod elérni/változtatni (még a parti előtt persze), és utána ebből kapsz 10 random kártyát, amiből kettőt cserélhetsz a parti elején.

marilllyo: micsoda? van külön nehézség a gwentre meg a játék többi részére???

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5971) marilllyo válasza FireKeeper (#5970) üzenetére


marilllyo
veterán

1.10-óta igen. :)
De még easy-n sem mertem nyomni. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5972) Shepherdke válasza FireKeeper (#5967) üzenetére


Shepherdke
tag

Köszi a válaszodat, akkor belevágok újra. :)

(#5973) Anubris válasza marilllyo (#5971) üzenetére


Anubris
őstag

Én Hard-ra tettem a Gwent-et, de továbbra is ugyanolyan könnyű sajnos, főleg mikor már neked megvan az összes.

(#5974) 1m1s


1m1s
tag

Helló!
Alapjátékkal rendelkezek és gondolkodok a kieg megvételén.Az érdekelne hogy hogy is működik a kieg pontosan.Végigvittem már a játékot.Ez egy teljesen új játékot indít, ahol az alapjáték feladatai is újrajátszhatóak, vagy a már meglévő karakteremtől, haladásomtól folytathatom?
Előre is köszi a választ!

(#5975) S1M0N válasza 1m1s (#5974) üzenetére


S1M0N
senior tag

Folytathatod a korábbi mentéseddel is, de külön is nekikezdhetsz (ekkor a játék kreál egy kb. 30-as karaktert).
Én még az alapjáték fináléja előtt telepítettem a kiegészítőt, gond nélkül folytattam a kalandozást, immáron az új kalanddal kiegészülve.

A kiegészítő megvásárlásán meg ne gondolkodj, vedd meg nyugodtan, csalódni nem fogsz benne!

(#5976) brumi1024


brumi1024
veterán

Na végre én is neki tudtam állni a DLC-nek, eddig bejövős. Az 1.10 teljesítményben hasonló az eddigiekhez szerintem, de Vsync-kel játszom, így lehet valamennyi változás 60 fps felett. Viszont bugot hozott, valamiért visszaállt alapra az NG+-os Mastercrafted armorom statisztikája (a név stimmelt, a szintkövetelmény és az adatok nem), illetve néhány kardomnak megemelkedett a szintkövetelménye.

Ijesztgettetek itt a békával, szerintem nem volt nehéz, mondjuk megnehezítettem a dolgom a sok potival. De a kulcs a mérgezés gyógyít ital, azzal és az Ignivel elsőre, pillanatok alatt le lehetett rendezni a problémát, tele élettel vittek ki.

(#5977) ingalls válasza 1m1s (#5974) üzenetére


ingalls
senior tag

Ne gondolkozz rajta. Én ennyiért ittam hétvégén a belvárosban 1 whiskast. És meg kell mondjam, ez a kieg egymilliószor több örömet okozott, mint az a pia.

Milyen szinten, brumi?

[ Szerkesztve ]

(#5978) brumi1024 válasza ingalls (#5977) üzenetére


brumi1024
veterán

NG+, 63. Mondjuk aztán rájöttem, hogy korábbi mentésemmel álltam neki (Continue alatt az volt), úgyhogy megcsináltam 70-esen is.

(#5979) XharX válasza FireKeeper (#5970) üzenetére


XharX
aktív tag

Igen, a beállítások->játékmenet opción belül már ezt is lehet állítani, bár szerintem sok vizet nem zavar, nehézre állítva se tapasztaltam volna, hogy az ellenfelek(akár a küldetésekben szereplők) ellen komolyabb lenne a kihívás. Szerintem egyedül a komoly tétek című küldetésben van némi nehézség, na ott a félszerzet ellenfelünk zsinórban 3x vert el.

Mod: Ez az 1.10-es patch nekem nem jött be. A where the cat and wolf play című küldetés már kb két perc után megakad egy bug miatt, de ahogy olvastam ez elég gyakori eset. Régi mentéssel kipróbáltam, csak NG+ alatt csinálja. Ezenkívül egy rakat textúra bug jött elő, és gyors mentésnél néha 1-2 percet "gondolkozik" a játék. Legalább az fps nem csökkent! :D

[ Szerkesztve ]

(#5980) keIdor válasza XharX (#5979) üzenetére


keIdor
titán

NG+-ban ma csináltam meg azt a küldetést, nálam jó volt. Textúra hibák sincsenek, nálam minden rendben az 1.10-ban eddig. (úgy 30 óra)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5981) vraghdash válasza brumi1024 (#5976) üzenetére


vraghdash
tag

igen béka nekem is elsőre ment le (ng+dm) de igazából nem nehét hanem 1 szar mechanikájú fight... 1 melee orientált játékba beleteszünk 1 olyan fightot ahol az ugrálás miatt nehéz meleezni... hát na..

(#5982) marilllyo


marilllyo
veterán

Mennyit nyerek azzal ha 39-es levellel ugrom bele az ng+dm-be? :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5983) D5


D5
aktív tag

Kezdem azt hinni, hogy valamit rosszul csinálok. Kezdődött azzal, hogy jóhiszeműen segítettem annak a szellemlánynak, akit csak Graham szerelme menthetett meg. De kiderült, hogy a szellemlány szerényen terjeszti majd azt kórságot, amire ugye már nem vagyok hatással. Aztán folytatódott azzal, hogy segítettem a suttogó fa démonnak, hogy mentse meg a gyerekeket. De kiderült, hogy ő is nagyon gonosz, ráadásul rosszabb, őrültebb, mint a fúriák, és még a báró is öngyilkos lesz az ok-okozati dolgok miatt. Valaki nyugtasson meg, hogy azért valami jót is csináltam ezekkel a döntéseimmel... :(((

(#5984) sheep válasza D5 (#5983) üzenetére


sheep
addikt

Inkább máshogy közelítenék a játékhoz a helyedben: itt nincsenek jó vagy rossz döntések. Csak DÖNTÉSEK vannak, folyamatosan, minden pillanatban, amelyek valakinek jót, valakinek pedig rosszat okoznak. Mindíg, nincs kivétel. Valaki jól jár valaki pedig nem.
És ennyi.
Próbáld így játszani, ne izgulj azon hogy jót vagy rosszat tettél-e.
Nem véletlenül van egy csomó befejezése a játéknak :)

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5985) D5 válasza sheep (#5984) üzenetére


D5
aktív tag

Igaz, ezzel is nyugtatom magam. Kár, hogy a könyvet nem olvastam...
Egyébként tényleg hatalmas játék. Ekkora emóciókat a Mass Effect-ben (asszem a 2. részben) éltem meg legutóbb. Kíváncsian várom, mik lesznek még! :K

(#5986) saen válasza sheep (#5984) üzenetére


saen
veterán

Eszméletlenül életszagú emiatt a játék. Volt néhány mellékküldi ahol teljesen meglepődtem, hogy a döntésemnek milyen következménye lett. Nem nagyon emlékszem másik játéknál hasonlóra...

(#5987) sheep válasza D5 (#5985) üzenetére


sheep
addikt

Jaja, pár végigjátszás simán benne van a játékban ha mindig máshogy döntünk.
Mondjuk a ME -t emiatt nem szerettem, nagyon nagy kedvencem, de elrontották azzal hogy tök mindegy milyen döntéseket hoztál a 3 rész alatt, kb. semmilyen hatása nem volt a befejezésre.

@saen:
igen szerintem is nagyon el van találva a történetvezetés. Volt olyan hogy pl. megmentettem valakit, aki aztán rablónak állt és megölt másokat. Amikor megmentettem akkor ezt persze nem tudhattam...mint a való életben, viselni kell a következményeket.
Jelentéktelennek látszó döntéseknek is óriási hatása lehet a későbbiekben, ezért is zseniális a játék hogy nem sugall, nem erőltet semmit. Edd meg amit főztél.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5988) brumi1024


brumi1024
veterán

Nem tudom ki látta már, de jött új patch, az 1.11. A GoG most rakta fel, elég hosszú a changelog, illetve 4 GB körüli volt a letöltés.

(#5989) sheep válasza brumi1024 (#5988) üzenetére


sheep
addikt

Kösz az infót, ideje volt mert ennyi bugot életemben nem láttam mint az 1.10 óta.
Most pl. eltűnt a lovam, szaladgálok gyalog a térképen.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5990) brumi1024 válasza sheep (#5989) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem a korábban írt fegyver szintkövetelmény-emelkedés bugomat nekem megoldotta, többel nem találkoztam, csak egy másfél órát játszottam az 1.10-en.

(#5991) Ted_Beneky válasza brumi1024 (#5988) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én a GOG-on Pc-re 1.10 --> 1.11-re csak 454MB látok feltüntetve, nem 4Gb-t

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5992) brumi1024 válasza Ted_Beneky (#5991) üzenetére


brumi1024
veterán

Én is annyit látok, etől függetlenül 4 GB környéke volt az amit az automata frissítéskor leszedett, vagy legalábbis kiírt.

(#5993) Ted_Beneky válasza brumi1024 (#5992) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Majd ránézek én is, ha szedem lefelé. Lehet, hogy egy új, titkos küldetés? :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5994) genndy válasza Ted_Beneky (#5993) üzenetére


genndy
addikt

Frászt. Nyilván 500 MB-t tölt le, de 4 GB szabad hely kell neki a kicsomagoláshoz/újracsomagoláshoz.
Új tartalmat nagy dérrel-dúrral jelentettek volna be abban biztos lehetsz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5995) Ted_Beneky válasza genndy (#5994) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Csak viccnek szántam :-)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5996) Anubris


Anubris
őstag

Sajnos azt a bug-ot még mindig nem javították ki, hogy sokaknál eltűnik a könyvárus egy idő után, így a képet amit az aukciós házban vettem sem tudom eladni neki.

Nah végigtoltam a kiegészítőt, jó kis kaland volt ez is.

Én a végén segítettem Olgierd-nek, de csak azért mert korábban már utánaolvastam, hogy csak így szerezhetem meg az ezüst Vipera kardot. Sajnos azonban épp 38-ason fejeztem be, így hordani nem tudom, kraftoláshoz rajz meg nincs hozzá, nem tudom így tovább tudnám-e vinni ng+-ba...

Végignéztem youtube-on a másik kimenetet is, illetve, hogy miket kínál fel a tükörmester jutalmul. Ha valaki még nem vitte végig a játékot akkor segítséget is kérhet tőle Ciri megtalálásában. Ekkor elmondja, hogy mi kell ahhoz, hogy végül a jó befejezést kapd majd meg vele.

(#5997) marilllyo válasza Anubris (#5996) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt a Ciri-vel kapcsolatos kérdés-választ még nem láttam yt-n sem. Belinkelnéd? Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5998) freelanced


freelanced
addikt

Hello!

Jelenleg épp A "The Imperial Audience" küldetést csinálom és a "Chamberlain" nem mutatja az utat, hogy merre kéne mennem, nem vezet az Uralkodóhoz. Ezáltal nem tudok továbbjutni. Hiába töltöm újra vagy bármi semmi nem változik. Ez azért felettébb bosszantó..

Tudtok valamilyen megoldást rá?

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#5999) Anubris válasza marilllyo (#5997) üzenetére


Anubris
őstag

[link] A vége fele lesz.

(#6000) saen válasza freelanced (#5998) üzenetére


saen
veterán

GOG-ban nyomj egy Verify/Repairt a játékra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.