Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) zkas90 válasza brumi1024 (#4450) üzenetére


zkas90
senior tag

Aki hagyja hogy megkínozzák Trisst, ahhoz Geralt személyesen megy el és kardélre hányja. :)

(#4452) csongi


csongi
veterán

Köszönöm mindenkinek! Elkaptam a fonalat.
Eddig miden melléket megcsináltam, de nem gondoltam volna, hogy ennyire kombinált lesz ez a rész. Nah a lényeg keszeg ivott egy adag Redbullt és már szárnyalunk is tovább :D

(#4453) FireKeeper válasza brumi1024 (#4450) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

érdekes, nekem végigment az a rész, de aztán zaj jött a szomszéd szobából, átmentünk Mengével de Triss átment beast-modeba és kinyírta... van olyan verzió amivel ennél tovább is lehet jutni vele?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4454) brumi1024 válasza FireKeeper (#4453) üzenetére


brumi1024
veterán

Ennél nincs tovább, de megkérdezheted tőle, mi van az arannyal a beszélgetés során.

[ Szerkesztve ]

(#4455) Archanon válasza brumi1024 (#4450) üzenetére


Archanon
őstag

Jó, ennyit nem ért volna meg nekem a dagi segítsége. :DDD Valószínűleg itt "rontottam el".

Lvl 22 főküldi ismét: Ködsziget. Mennék én, de azt írja, egyes mellékküldetések nem lesznek elérhetőek ezután... Mifélék? Van még néhány szörnyölős küldi, kincsvadászos (remekmű, lvl 34-es gearek), illetve 1-2 másodlagos küldi, ami lvl. 30 körüli. Most ezek el fognak tűnni, vagy itt inkább az olyan mellékküldetésekre gondol, ami esetleg a sztoriban visz előrébb..?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4456) FireKeeper válasza Archanon (#4455) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, olyan mellékküldikről lehet szó amik a fősztorihoz kapcsolódnak, bár pontos listát nem tudok, jó sok van. legegyszerűbb ha mentesz egyet, elindítod az isle of mists-et, és utána kiírja hogy miket buktál be ha buktál, aztán vissza tudod tölteni a mentést és megcsinálni amit még kell, de ha már csak ilyen 30as szinthez való küldik maradtak, és a pályán is felvettél/elindítottál minden küldit, akkor nem fogsz bebukni semmit.

brumi1024: pedig mintha rémlene hogy rákérdeztem nála az aranyra, de aztán mikor jött a cutscene dijkstrával akkor csak a kulcsot adta oda Geralt szól valamit elcseszhettem út közben.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4457) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#4456) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én még sehol sem vagyok a végéhez képest, de egy-két beszürkült mellékküldit hiába akartam megcsinálni, nem történt semmi. Pl.: találkozni kell valakivel valahol, de az illető nem jön el oda. A küldetés viszont még aktív, bár szürke.

Én hagytam szegény Trisst végig szenvedni, mert kemény vagyok! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4458) FireKeeper válasza Ted_Beneky (#4457) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem olyan bugos küldik fordultak elő hogy ott volt az NPC akivel találkoznom kellett, de nem lehet vele interactolni, belefutottam abba a vérfarkasba akit nem lehetett kinyírni, ilyesmik.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4459) genndy válasza Ted_Beneky (#4457) üzenetére


genndy
addikt

Trisses rész:
Fú, én azon a részen nagyon feldühödtem. Kíváncsiságból elsőre hagytam végigmenni a dolgot, de nagyon gyorsan sík ideg lettem (meg Geralt is) amilyen hangok jöttek, aztán átmentünk a másik szobába.. és ott el is kapott a harctéri tombolás, egy 'kurvaanyátok!' üvöltés kíséretében visszatöltöttem az időben megcsinált mentésemet, és mindkét kardot lengetve gyaktam le mindenkit már a bejárattól kezdve :((
Ez mondjuk az a végigjátszásom volt, ahol szándékosan hűséges voltam a csajhoz, mármint az 1-től kezdve. Van olyan mentésem is ahol már az 1-ben és 2-ben is letojtam hogy mi van vele, meg úgy egyáltalán az emberekkel (másfajpárti voltam), úgyhogy abban majd hagyom szenvedni ;]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4460) Ted_Beneky válasza genndy (#4459) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Jó régről kezdted, de így legalább megvan a folytonosság :-)
Én most mindkettővel kavarok, tudom a végén átvághatnak és aktívan várom már , hogy jöjjön Sanyi (Shani) barátnőm DLC-ben :-)

@FireKeeper: Szerencsére ilyen nem volt nálam, csak ezek a Temeria-i lázadók megbízhatatlanok, ha találkáról van szó. Nagy baj persze nincs, mert úgyis végig akarom tolni még egyszer, kicsit másképp. Egy csomó kérdőjeles helyre amúgy se megyek el most, csak a fontosabbakra.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4461) FireKeeper válasza Ted_Beneky (#4460) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

olyat még csinálhatsz hogy mindkettővel lefekszel (Yennel a skelligei parti közben, kaer morhenben, Trissel pedig Novigradban), de összejönnöd nem szabad mindkettővel (tehát a hozzájuk tartozó mellékküldiben ne mondd mindkettőnek hogy szereted).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4462) zozika2


zozika2
tag

Helló!
Radoviddal érdemes jóban lenni?:)
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4463) gradient99 válasza zozika2 (#4462) üzenetére


gradient99
tag

Nem, pont hogy érdemesebb részvenni az összesküvésben ellene

(#4464) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#4461) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Akkor buktam :)
Annyira várták, hogy azt mondjam nekik, nem volt szívem csalódást okozni :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4465) FireKeeper válasza Ted_Beneky (#4464) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

legalább lesz egy threesome cutscene-ed... :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4466) boost válasza FireKeeper (#4461) üzenetére


boost
addikt

Én az első csajjal, Keiraval akcióztam, Velenben, egy vacsi közben/után, aztán megöltem, de végül visszatöltöttem, és megoldottam, hogy ne haljon meg. A másik két fő csaj kimaradt. Nem arra vitt a sztori. :D

(#4467) zkas90 válasza boost (#4466) üzenetére


zkas90
senior tag

Én is pont így voltam Keirával :D csak utána én összehoztam Geraldot Trissel. Yennel pedig nem csaltam meg. Hűséges witchert alkottam. :DD

(#4468) boost válasza zkas90 (#4467) üzenetére


boost
addikt

Trissel hol kellett volna? A kínvallatás után már nem volt kedve semmihez. :D (engem érdekelt, hogy hol a lóvé, és hol a srác :D)

(#4469) Ted_Beneky válasza boost (#4466) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Keira nem zavar bele a képbe igazán, Trisses és Yennes küldi meg sok van és jók

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4470) zkas90 válasza boost (#4468) üzenetére


zkas90
senior tag

uhh én amint el akarták vinni mellőlem a kapuban rögtön odabasztam az őröknek :D
Egyébként egyszer a patkányölésnél mondtam neki szépeket. Megmentettem a kínzástól. Amikor valami gazdag ficsúrt mentettünk ki, akkor megcsókoltam a szökőkútnál. A végén pedig amikor hajóval el akart menni azt mondtam neki, hogy szeretem.

(#4471) Mike válasza Archanon (#4404) üzenetére


Mike
veterán

hogy van neked 40 ezred 25-ös szinten. én most vagyok 20-as és kb van 4000 koronám

hehe, én is elkezdtem hajókázni, aztán jöttek a dögök, végén szétkapták a ladikot :D
a vízben meg volt valami nagy dög, meg a tenger közepán úszva :d na mondom, reload

(#4458) FireKeeper
pl. törpe csempész Novigradban
oda vezet a szag, de nem lehet vele csinálni semmit

(#4434) csongi
csináld a többit
a feleség nyomára fogsz bukkanni, de később

[ Szerkesztve ]

(#4472) Mike válasza Ted_Beneky (#4430) üzenetére


Mike
veterán

(#4430) Ted_Beneky

a szigeteken a fojtólidérceket

(#4473) Mike válasza Ted_Beneky (#4354) üzenetére


Mike
veterán

Köszönöm szépen, ha megnézed
lényeg: 1:1-hez vesz és ad el mindent
sajnos az üvegeket nem mindenki veszi meg

[ Szerkesztve ]

(#4474) Retekegér válasza Mike (#4473) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egyszerű, gyűjthetsz Oren / Floren érméket, amit a novigradi pénzváltónál koronára válthatsz.

<< Heimdal >>

(#4475) Montesantos


Montesantos
senior tag

szörnypáncélhoz hogy tudok hozzájutni.... medvepáncélhoz kellene

Gabi

(#4476) FireKeeper válasza Montesantos (#4475) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nézd meg hogy van-e valami nevesített szörny páncél nálad amit kováccsal le tudsz daráltatni megfelelő alapanyagnak.

ezt mondjuk sztem ne rakd spoilerbe, mert nem az, sőt, "közérdekű"

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4477) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hány csajjal lehet akciózni a játékban?

Én őket találtam:
Keira
Triss
Yen
a kurtizánok Novigradban
Skelligén a verekedős amazon a hegytetőn

bíztam benne, hogy az álomjós nő is meglehet, de ő sajnos nem lett meg...

(#4478) Montesantos válasza FireKeeper (#4476) üzenetére


Montesantos
senior tag

köszi az életbe nem jöttem volna rá hogy szét kell szedjek hozzá valamit.... gondoltam valamelyik szörnynél van készen.....vivernbőr-t kell szétszedni hozzá

Gabi

(#4479) Retekegér válasza BaLee (#4477) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Van a gwent tournament küldi, amit ha végignyomsz ott bekerül a képbe még egy csaj. Novigradban asszem 2 bordélyház is van. :))

<< Heimdal >>

(#4480) Miliboy


Miliboy
csendes tag

Sziasztok!

Kaer Morhen-i csata előtt állok, amikor össze kell gyűjteni a szövetségeseket. Az összes skelligei megvan, de egyszerűen Triss nem adja be a küldetést, olyan mintha "beragadt volta".(Odamegyek hozzá,de egyszerűen nem lehet nála felvenni a missiont,mert csak az alap témáiról lehet vele beszélni) Van valami ötletetek ?

(#4481) FireKeeper válasza Miliboy (#4480) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a trisshez tartozó mellékküldetéseket megcsináltad? amiben novigradból mentitek ki a mágusokat.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4482) Miliboy válasza FireKeeper (#4481) üzenetére


Miliboy
csendes tag

Azt nem engedi felvenni, Triss ott áll mozdulatlanul a házában, a küldetés azt mondja menjek hozzá,de nincs olyan lehetőség a beszélgetés közben ami "sárga kontúros"

(#4483) FireKeeper válasza Miliboy (#4482) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

legfrissebb patch fenn van? ez ilyen tipikusan bebugzott küldetésnek hangzik.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4484) Viper26


Viper26
nagyúr

A kis koponya a barlang mellett azt jelenti, hogy kipucoltam?
8-as szintre milyen armor / fegyver ajánlott?

Pixel 7 | FR955

(#4485) xenom0rph válasza Viper26 (#4484) üzenetére


xenom0rph
őstag

fegyverből griffinek. armor meg szintén griffin, de csak lvl 11-től

halahala

(#4486) Mike válasza Viper26 (#4484) üzenetére


Mike
veterán

ha beszürkül a jelzés akkor jelenti

milyen cucc? amit össze bírsz szedni
inkább az a kérdés, kinek menj neki
kiirja az ellenfelek szintjét
de ha nem nézed akkor az az ökölszabály, amit alig bírsz kinyírni, azt kerüld el

(#4474) Retekegér
abból aztán nem lesz 40k-m

[ Szerkesztve ]

(#4487) Retekegér válasza Viper26 (#4484) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nem, az a monsters' den / guarded treasure jele. Akkor pucoltad ki, ha fehérből szürke lesz.
Ajánlott cucc a witcher gear, amit a szinted megenged.

(#4485) xenom0rph: nem feltétlenül csak a griffin. Mindegyik gear specializált, másra jó az ursine és megint másra a feline. Mondjuk kardból elvoltam az ursine verzióval mindenhol.

(#4486) Mike: nem csak abból, de az is hozzá tud járulni erősen (plusz a kérdőjeles helyeken szerzett egyéb cuccok eladása ugye).

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4488) Mike válasza Retekegér (#4487) üzenetére


Mike
veterán

hát én mindenféle cuccokat használok, jó witcher cuccom már régen volt
talán azt mondhatjuk, ha más cucc, akkor lehetőleg varázs vagy ereklye szintű legyen

(#4489) Retekegér válasza Mike (#4488) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Persze, attól még vannak jó relic kardok, amiket pl. Skelligén is kapsz, vagy witcher contract során szerzel. Azokkal is el lehet mókázni.

<< Heimdal >>

(#4490) FireKeeper válasza Viper26 (#4484) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

asszem a koponyás barlangokhoz tartozik valami nevesített szörny amit ki lehet nyírni több xp-ért.

8ason még simán ellehetsz abban amit találsz, vagy ha vendornál találsz valamit aminek jobbak a statjai mint a mostani cumódnak. később a witcher gear seteket érdemes craftolni, azok teljes felszerelések (2 kard, minden páncél, némelyikhez nyílpuska is van, igaz, az csak 27-es szinttől használható).
ha jól rémlik az első griff sethez 15-ös szint kell, a macskához 17, a medvéhez 19. a farkashoz ugyan csak 14, de a kaer morhen-be vivő főküldihez később jutsz csak el.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4491) FireKeeper válasza xenom0rph (#4485) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a griffin azért jó mert annak a legalacsonyabbak a szint követelményei, ergo azt tudod a leghamarabb felvenni, illetve a fejlesztett verzióknak is alacsonyabb a kritériuma (kivéve a mastercrafted, ami mindegyiknél 34). és olyan karakternek jó is ami a jelekre gyúr.
de pl kardozásra, főleg gyors stílusra a macska a best, alkímiás tanknak a medve, jeles/kardos hibridnek meg a farkas.

viper kollégának annyi tanácsot tudok még adni, hogy válasszon ki egy stílust, és az ahhoz tartozó páncél fajtát (light, medium, heavy) rakjon fel minden helyre, illetve az ahhoz tartozó alap skillt tegye be, mert az sokat dob az erősségen. (cat school, griffin school és bear school techniques)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4492) Archanon válasza Mike (#4471) üzenetére


Archanon
őstag

Hát... minden kakit összeszedtem, és eladtam. De legyártottam most az összes witcher geart kiváló szintig, aztán eléggé elfogyott a lóvé, már "csak" 25ezer koronám van. :DDD De már képtelen vagyok hová költeni... Sebaj, new game+ módban jól jön majd, nagyon úgy fest, hogy bizony végig fogom még ezt játszani legalább egyszer a főküldit. Ahogy a 2. részt is majd, Vernon Roche helyett majd Iorveth pártját fogom, kíváncsi vagyok Philippa Eilhart, meg a többiek sztorijára..

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4493) Retekegér válasza Archanon (#4492) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Inkább Roche, mint az a 'csög Dijkstra. :D

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4494) Ted_Beneky válasza Mike (#4473) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ott van még, egy az egyben vesz, de csak 619 aranya volt.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4495) Frod válasza Mike (#4471) üzenetére


Frod
addikt

Milyen nagy dögöt találtál te a tengerben? :D Én így is hanyagolom a nagyon mély, tenger-közepén lévő kérdőjeleket, mert iszonyatosan fosok attól, hogy nem látom az alját, de lehet így már hajóra se nagyon merek ülni :DDD

Do you see the white shadow?

(#4496) Retekegér válasza Frod (#4495) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

:DDD
Ne fossál, néha felbukkan 1-1 bálna, de azok nem csinálnak semmit. Leginkább drownerek és szirének nyomulnak ott, vízben a legkönnyebb gyilkolászni.

Szerk.: szerintem az ilyen specterek parásabbak.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4497) Ted_Beneky válasza Mike (#4471) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A hajószétszedő sziréneket simán lenyílpuskázod, nagyon egyszerű. A víz alatt is hatékonyan lövöldözheted őket és a Fojtikat.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4498) FireKeeper válasza Retekegér (#4496) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sziréneket rohadtul utálom, piszok idegesítőek, mert a hajón nagyon problémás velük harcolni, olyankor én szimplán beugrok a vízbe és alámerülök, aztán lenyílpuskázom őket a p***ba :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4499) Frod válasza Retekegér (#4496) üzenetére


Frod
addikt

Tudom, ez ilyen hülye dolog nálam, de hidd el, akármennyire is vannak csúnya lények (pl a ködárny, meg a lidércek valóban undorítóak - de attól nemt artok) nekem ez a feneketlen mélység nagyobb parám. pedig tudom, hogy ez csak virtuális, meg minden, de valszeg az életből hozom át a képernyőre ezt.
Kéne valami olyan mod, hogy minden tenger, végig Skellige-n is olyan, hogy látni az alját azért, tehát valamelyik közepesen mély folyó skin-jét, mondjuk Velen-ből átteni oda :D

Do you see the white shadow?

(#4500) Retekegér válasza FireKeeper (#4498) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Na ja, én is inkább beugrottam a vízbe előtte, mert ülve nyilazni nem buli, amikor vagy három ráakaszkodik a hajóra. :))

Frod: ezt a részt jól megoldották legalább a dzsinnes másodlagos küldiben, amikor Yen varázslatának köszönhetően addig maradtál víz alatt, ameddig akartál.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.