Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Montesantos válasza FireKeeper (#4300) üzenetére


Montesantos
senior tag

mindkettő megvolt csak persze a két banya megbeszélte .... majd meghívtak egy 3-as partira :) ami persze nem úgy sült el ahogy elképzeltem... ezért jó hogy nem olvastam eddig a játék történetről semmit.....

Valahol itt linkelték be a döntések következményeinek összefoglalását..... csak nem találom

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#4302) FireKeeper válasza Montesantos (#4301) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát a csajoknál viszonylag egyszerű a képlet - mindkettőjükhöz tartozik egy-egy mellékküldetés aminek a végén összejössz-e velük vagy sem. Trissnél az a küldi amikor a mágusokat menekítitek ki Novigradból, Yennél pedig amikor a dzsinnt keresitek Skelligen.
ha Trisst akarod választani akkor a küldi végén mielőtt a hajóra száll azt kell mondani neki hogy ne menjen el, és h szereted, Yennél pedig hogy te is ugyanazt érzed mint eddig. ha Trisst választod, visszajön és utána lesz egy jó kis szexjelenet, Yennel pedig egy szupercuki összebújás.
azt hiszem az, hogy Trisst megcsókolod-e a bálon a "Matter of Life and Death"-ben, vagy hogy Yent lefekteted-e mikor Skellige-re mész, nem befolyásolja a végét, csakis az, hogy ezeknek a küldiknek a végén mit döntesz. illetve, én úgy tudom, most javítsatok ki, hogy az sem számít bele hogy út közben hány egyéb nőt döngetsz meg.
ha egyik mellékküldit se csinálod meg, vagy mindkettőt kikosarazod, akkor szólóban végzed.

mondjuk... nem tudom mit vártál... két varázslónővel egyszerre kavarni ;]

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4303) brumi1024 válasza FireKeeper (#4302) üzenetére


brumi1024
veterán

mondjuk... nem tudom mit vártál... két varázslónővel egyszerre kavarni ;]

Akik ráadásul legjobb barátok. :DDD

Egyébként a báli csók befolyásolja a végkimenetelt. Ha az nem történik meg, Triss nem jön vissza, ha megtörténik attól függetlenül összejöhetsz Yennel.

[ Szerkesztve ]

(#4304) FireKeeper válasza brumi1024 (#4303) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor le kellett volna kapnom, de nem mertem, nekem Yen kellett :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4305) NyxNyxNyx válasza FireKeeper (#4304) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

detto :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#4306) emmm válasza dannyl (#4286) üzenetére


emmm
senior tag

Nem úgy vettem észre. :D Kb. mindent egy max két ütésre leterít. Bár meg kellene még tanulnom rendesen harcolni, nekem ez az első witcherem (az első résszel toltam ugyan, de a HD 6850-em ezen egy játék alatt totál összecsíkozódott, így nem fejeztem be). A Gothic meg a Skyrim játékok után elég fura nekem minden. :) Összességében jó, nekem mondjuk a Skyrim nagyobbat ütött. A csajokkal való dumálásból nyilván kufírc lesz (itt-ott beleolvastam már a topicba), de ez nekem nagyon Dragon Age-es (első rész de jó is volt!), ott láttam ilyeneket.

(#4291) Mike

Csak az első ad XP-t, ha nem tévedek...legalábbis az első ilyennél ezt írta ki a játék. Meg mintha olvastam volna, ha elhasználom az erőhelyet, akkor utána nem termelődik vissza.

(#4294) FireKeeper

Igen, most jöttem el onnan (azóta még nem sikerült leülnöm játszani).

(#4296) Ted_Beneky

Ezek szerint én magam is tudok készíteni kardot/páncélt? A köszörűzés/páncéljavítás az eddig is megvolt, semmi extra.

(#4304) FireKeeper

Ez a Yen lány meg nagyon is (egy)szemre való. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4307) Ted_Beneky válasza emmm (#4306) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Nem tudsz magad készíteni, kell a mester. Vagy találsz a sok kincslelőhelyen készen. Javíttatni tudsz a kovácsokkal, vagy javító készlettel. Én azért járok Feketeágra, mert az útjelző táblához viszonylag közel van a kovács meg a cuccai.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4308) donki válasza dannyl (#4290) üzenetére


donki
aktív tag

Hatékonyabb a harc, ha minden funkciót használsz. Szerintem több értelme van az erős támadást fejleszteni mint a gyorsat, még ha ritkábban is használom.

(#4309) GamerToxic


GamerToxic
csendes tag

Ilyen egy igényes, minőségi, forradalmi játék.
A Witcher 3-at mindenkinek tudom ajánlani, nincs olyan ember akit ne kötne le (hosszabb vagy rövidebb időre).
A kártyám viszont kevés neki és szerintem bűncselekmény is ezt a játékot gyenge gépen játszani.
Hihetetlenül gyönyörű 1080p-ben / 60 fps mellett minden ultrán.
Készítettem egy rövid videót is belőle, ami inkább prezentációnak készült. Felvétel közbe minden high-on van, a Fű minősége van egyedül mediumon. Kisebb dropok befigyelnek néha, ezért bocsi.
[Witcher 3 Gameplay i7 4790 + GTX 660]

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#4310) brumi1024 válasza GamerToxic (#4309) üzenetére


brumi1024
veterán

Egyetértek, de a stabil 60 fps-hez 1080p-re kellett a 980Ti. Persze kikapcsolt HW-vel mindjárt jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#4311) GamerToxic válasza brumi1024 (#4310) üzenetére


GamerToxic
csendes tag

Így van. Egy olyan kártyával tényleg lehet élvezni a játékot. A 2 giga vram is kevés már FHD-n.

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#4312) frizso válasza emmm (#4306) üzenetére


frizso
senior tag

Aki kihívásokkal teli játékot szeretne annak javaslom a Halálfutam (legnehezebb fokozat) kipróbálását.
Nincs 1 órás pihenés közbeni ÉP maxra töltődés :Y
Alacsony szinten kettő vagy több gyenge (farkas, ghoul...) ellenfél leterítése is nem kis kihívás :K
A szintlépés mintha lassult volna.
Jelek használata nagyon felértékelődött, minden harc során be kell vetni valamit, ha mi szeretnénk győzni.
Az első komoly ellenfél a Királygriff amihez 3. szinten érkeztem vipera Witcher karddal jó páncélokkal és 7 elosztott képességponttal ami mind a jelekre ment.
Harc elég egyoldalú volt, kb 20x haltam meg, mert kb egy szárnycsapás és egy griff roham ki is fektetett.
Jött a pergő, guruló, jeleket lövő, menekülő, kitérő, kb 10 perces kínkeserves küzdelem, mire megszereztem a trófeát. Aki ezt a szintet bevállalja, annak előre jelzem, hogy a főellenfelek a kimúlás előtt igen csak bedurvulnak, nagyon élethűen kezdenek küzdeni az életükért, ami nekünk nem igen kedvez, ilyenkor egy csapással is le tudnak teríteni!!!

Azt hiszem ezen a nehézségi szinten igen csak élvezetes lesz végigtolni :)

(#4313) ingalls válasza frizso (#4312) üzenetére


ingalls
senior tag

Sok sikert hozzá :D Nekem nem lenne türelmem. Borzasztó sokáig tart a betöltés, azzal együtt, hogy HDD-ről kell nyomnom. Én közepesen is meghaltam vagy 4-szer a griffnél. Civil vagyok az rpg stílusban.

(#4314) Lidl válasza frizso (#4312) üzenetére


Lidl
senior tag

Én elvből nem játszom semmit a legnehezebben elsőre. Most a patak vér nehézségen nyomom és valóban az elején voltak nehéz pillanatok, és ha nem figyelek most is (23. szint) ledarál pár nekker. Képzelem milyen lehet a halálfutam.
Majd a New Game+ -t azon kezdem el. :)

Lidl

(#4315) FireKeeper válasza frizso (#4312) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nos nekem elsőre a normál is elég kihívás volt, bár inkább csak az elején. még kedden nekifutottam még1x white orchardnak de akkor már zéró halállal kitakarítottam az egészet, szóval valszeg a normál nem lenne kihívás, viszont az ilyen "1x hibázol és meghalsz" nehézségi fokozatokat sose szerettem, szóval sztem maradok az eggyel ez alatti fokozatnál legközelebb :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4316) Montesantos


Montesantos
senior tag

Mikor jön a következő DLC? annyira bejött a játék előrendeltem a kiegészítőt is arról van hír?

Gabi

(#4317) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Na végére értem ennek a csodának.

A befejezés szomorúnak indult de a végén jött a meglepi!

Hol tudom megnézni hogy mennyi időm lett a játékban? Nagyon kíváncsi vagyok. Sajnos törttel kezdtem és a gog.com kliens csak 10 órát mutat játékidőnek, de csak az utolsó pár napban szántam rá magam hogy feltegyem az eredetit.

(#4318) genndy válasza Montesantos (#4316) üzenetére


genndy
addikt

Ha már előrendelted, igazán el is olvashattad volna a leírását: október és 2016 első negyede.

BaLee: bármelyik inventory oldalon "C". Ez a mentett állások alapján mutatja, szóval ha sokat haltál és visszatöltöttél az nincs benne.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4319) Montesantos válasza genndy (#4318) üzenetére


Montesantos
senior tag

Most hogy mondod elolvastam a legalsó sort is:)

Gabi

(#4320) emmm válasza frizso (#4312) üzenetére


emmm
senior tag

Elsőre azért sosem legnehezebb fokon tolom. Pláne, hogy már elmúltak azok a szép idők, amikor még volt időm napi legalább 2-3 órát tolni a gammát :D Kb. azóta a gép bekapcsolásáig sem jutottam el. De 1 év alatt csak kitolom ezt is normálon :)

[ Szerkesztve ]

(#4321) genndy válasza Montesantos (#4319) üzenetére


genndy
addikt

Ha meg a legutolsó ingyenes NG+ DLC-re gondolsz arról annyit lehet tudni hogy valamikor augusztusban. Gondolom melós azért az összes ellenséget meg küldetést jól újraszintezni.
Az 1.08 patch viszont még a DLC előtt kijön (de arra sincs konkrét dátum).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4322) Zerdal


Zerdal
tag

Első végigjátszás megvolt. Szerintem lesz még egy vagy kettő. 36 szint. Yen+Geralt. Ciri Witcher lett. Kimaradt egy két küldi. De másodszorra bepótolom. :)

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#4323) BaLee válasza Zerdal (#4322) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én azt nem értem, hogy több leírásban is olvastam, hogy a játék végére 34-35ös szintet értek el ha minden küldetést megcsináltak. Én úgy lettem 35ös, hogy Skelligén szinte minden kérdőjelet úgyhagytam és nem fedeztem fel, meg maradt ki bőven witcher megbízás és másodküldetés is...

(#4324) Zerdal válasza BaLee (#4323) üzenetére


Zerdal
tag

Én sem értettem. A Kaer Morhen-i csatához 27 -es szinten kezdtem neki. Mire egyáltalán elkezdődött a csata már 30 lettem. Onnantól meg 1000 xp kellett csak egy szinthez. előtte meg 2000. Utána csak a fő küldetést csináltam csak. A többit hanyagoltam. A végső csatát 35. szinten kezdtem. De már szürke volt a küldi.

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#4325) -Alvin-


-Alvin-
tag

Nagyon jó játék lett, a 2t is kipróbáltam de az a 3 után elég bugyuta nekem :D

Már várom a kieget a 3hoz, akkor érdemes lesz neki állni megint, akár újra is kezdeni :D

(#4326) sheep válasza BaLee (#4323) üzenetére


sheep
addikt

szerintem a kérdőjelek nem számítanak bele, bár nem néztem hogx kapok-e xp-t értük.
Én minden térképen az összes kérdőjelet kipucoltam, és 35-ös szinten fejeztem be.
Az összes witcher küldetést, kincsvadászatot, fő és melléküldetést is megcsináltam, már csak a gwyntes küldik vannak.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#4327) FireKeeper válasza sheep (#4326) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

némelyikért kapsz, némelyikért nem. pl a felszabadított területekért vagy a szörnyfészkekért jár xp, a kincsekért nem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4328) bLaCkDoGoNe válasza genndy (#4321) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Xbox One-ra már megjött a patch (én azon játszom), szóval valószínűleg a PC-s is hamarosan várható.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4329) frizso válasza FireKeeper (#4315) üzenetére


frizso
senior tag

Normál fokon kezdtem, de csak az eleje volt kihívás a végén már minden gond nélkül vertem le az ellenfeleket! Két különböző véggel is végigjátszottam, de a Ciri Witcher véghez egy nagyon régi mentést kellett volna visszatöltsek, így úgy döntöttem, hogy kezdek egy új kihívásokkal teli játékot :K

Extrém fokozatban sose játszottam még, de egyszer el kell kezdeni, bár a Witcher 2 óta (már lassan 3 éve) nem is játszottam semmivel.

Véleményem szerint élvezhető, így is a játék és a sokkal élethűbb, mert ha egy küldetés már zöld, de a szinted felett van, akkor tényleg komoly ügyességet igényel, hogy megcsináld. Ami veled egy szinten van vagy alatta azok átlagos nehézségűek. Halálfutamon már nem megy a fejjel a falnak kontakt harc, a witcheres harcmodort kell mindenkinek elővenni (bestiárium, főzetek, olajok, jelek alkalmazásának felhasználásával). Az igaz, hogy egy-két hiba elég a halálhoz, de ha már egy főellenfelet püföl valaki akkor ez még reálisnak is mondható. Menet közben érdemes ügyelni arra, hogy magasabb szintű zöld ellenfeleket is csak kis csoportba verődve támadjunk meg, mert 3 ellenfél felett gyilkossá válik a küzdelem. Amíg normál nehézségen 3-4 ütés bekapása meg se kottyant, itt ez már halálos is lehet. Ezért szét kell szedni a csoportokat és egyesével-kettesével kell őket levadászni ;] Ez is életszerű, hisz Geralt nem Superman :K

Nekem így is nagyon tetszik, de senkit se akarok rábeszélni vagy lebeszélni a kipróbálásáról, csak gondoltam megosztom a tapasztalataimat.

Amúgy nem vagyok egy nagy Gamer, így biztos hogy a játékosok többsége ügyesebb nálam :))

(#4330) FireKeeper válasza frizso (#4329) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kövi végigjátszást biztos nem normálon csinálom :) viszont sztem megvárom vele a NG+-t.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4331) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Sziasztok!

A játék második részének dobozos verziójához adtak egy kis könyvet, ami gyakorlatilag egy "végigjátszás" volt, pl melyik döntésednek mi lesz a következménye,
illetve ha a kérdésre adott válaszoddal meghal egy karakter (pl elküldöd a csatába páncél nélkül,) ha viszont megmented ( pl adsz neki pl páncélt) akkor valamikor a játék később részében újra találkozol vele, és megjutalmaz..

Na, a 3-részhez adnak ilyen könyvet, vagy nincs benne az alapcsomagban? Neten sehol nem találtam képet róla, eddig csak a kézikönyvet láttam mellé..

Előre is köszi a választ!

(#4332) S1M0N válasza prtvlogan (#4331) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem, nincsen, nekem is hiányzik.

Az előző két résznél egyaránt nagy hasznát vettem az útmutatóknak, nekem nem vett el a játékélményből, hogy előre tudtam, hogy milyen hatása lesz 1-1 döntésnek.

(#4333) duvi válasza genndy (#4321) üzenetére


duvi
nagyúr

GOG-ról tölthető az 1.08-as patch. Én Galaxy klienssel szedtem le.

(#4334) prtvlogan válasza S1M0N (#4332) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

:R Köszönöm szépen!

(#4335) cikasz


cikasz
őstag

Újratelepítettem a winfost és sikeresen eltüntek a mentéseim mert nem is gondoltam volna, hogy a Galaxy kliens nem felhőben tárolja a mentéseket :(
1 végigjátszás és egy féligvitt mentésem oda :(((
Most újrakezdtem és cinkes, de nem jövök rá, hogy hogy a fenében kell használni a számszeríjat? Nyomtam a középső gombot meg mindent a griff harcnál, de nem történt semmi...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#4336) duvi válasza cikasz (#4335) üzenetére


duvi
nagyúr

Be kell tenni a karakteren lévő slotba a számszeríjat és a kiválasztott nyílvesszőket. Használathoz nyomsz egy Tab-ot és ott kiválasztod a számszeríjat.

(#4337) Ted_Beneky válasza cikasz (#4335) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Csak magától értetődő dolgokat tudok írni: Legyen nyílpuskád, legyen nyílvessződ, a tab-bal válaszd ki az alsó íven a számszeríjat, ne csak nyomd a középső gombot hanem engedd is el :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4338) cikasz válasza duvi (#4336) üzenetére


cikasz
őstag

Bakker a "tab", mekkora egy bendzsa vagyok! :D
Nem is figyeltem az előjövő menü alját csak a jeleket! :D

Látszik, hogy már öregszem! :(

köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#4339) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

A számítógép újratelepítését terveztem.

Van arról hír, hogy a mentéseket mi legyen ? Felhő vagy helyi gépen tárolja ?

Kikell mentenem ? :R

Köszi.

Dr. Student

(#4340) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

apropó, kérdés: az ominózus ivós résznél Kaer Morhen-ben, ha gwnetezek a witcherekkel, lehet tőlük speckó kártyát nyerni?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4341) duvi válasza Dr. Student (#4339) üzenetére


duvi
nagyúr

GOG verziónál tuti nincs felhő. Csak a saját gépen lévő mentéseid vannak. Steames verzióról nem tudok nyilatkozni.

(#4342) Nazara válasza FireKeeper (#4340) üzenetére


Nazara
őstag

Ha Lamberttől nem nyertél el korábban egy spéci lapot (asszem Triss), akkor őt tudod megszerezni, egyébként lóvét.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#4343) FireKeeper válasza Nazara (#4342) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ok köszi.

az első végigjátszásnál teljesen hanyagoltam a gwentet, valahogy nem állt rá az agyam, de legközelebb már jó lenne abba is beletanulni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4344) Nazara válasza FireKeeper (#4343) üzenetére


Nazara
őstag

Nálam is igy volt, de aztán nagyon ráfüggtem, nem birtam abbahagyni. :D Kéne valóságban is a 4 pakli, jó lenne, ha egy fél éven belül kiadna egyet a CDPR, mert különben kénytelen leszek én csinálni egy adagot. :DDD

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#4345) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Kérdés:
A Macska iskolás cuccokat keresem a Templom-sziget alatti barlangokban. Van egy lidérces csarnok, ahol karokat kell húzogatni és elvileg történni fog valami. Mi lehet a sorrend? Köszi!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4346) Ted_Beneky válasza Ted_Beneky (#4345) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Közben rájöttem :)
A szobrokat a terem közepe felé kell fordítgatni a karokkal

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4347) Mike


Mike
veterán

Valaki, aki már felrakta az 1.08-as patchet, nézze már meg légyszi, működik-e még az, hogy Novigradban a szakadt parti árus, akinél 200+ üveg van, még mindig egy az egyben veszi-e meg a cuccokat, vagy az bug volt, amit javítottak?

köszönöm szépen, ha valaki megteszi

(#4348) Mike válasza emmm (#4306) üzenetére


Mike
veterán

(#4306) emmm
minden új térképen vannak erőhelyek, ezek mindegyike ad pontot
érdemes tehát térképenként megkeresni mindet

(#4312) frizso
vagy kínszenvedés :D

[ Szerkesztve ]

(#4349) FireKeeper válasza Nazara (#4344) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

[link]

am én úgy tudom lehet gyártatni saját kártyapaklit, szóval csak nagy felbontású kép kellene a kártyákról, meg persze néhány lelkes vevő hogy a fajlagos költségek csökkenjenek :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4350) sheep válasza Ted_Beneky (#4346) üzenetére


sheep
addikt

Igazából az a lényege hogy a witcher érzékeiddel nézz a szoborra, és a karral addig forgasd amíg sárga aura lesz körülötte, nem piros. Több ilyen is lesz, mindegyiknél így kell majd.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.