Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Ted_Beneky válasza Beni97 (#5297) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Fecskefüvet lehet találni a mezőn, kis sárga növény, szerintem megismered pár méterről. Salétrom meg van az alkimistáknál. Ilyen kémiai lombik a jelük a térképen. Elhagyott bányákban is előfordulhat a ládákban.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5302) Beni97 válasza Ted_Beneky (#5301) üzenetére


Beni97
őstag

Megcsináltam a sámános küldit mikor a bárónak kell segíteni. És hát tőle vettem párat. Jó drága volt. Fecskefüvet azt tudom hol találok. Igaz még mikor az volt a küldi hogy csináljak olyat, akkor az sikertelenné vált valamiért.

(#5303) Beni97


Beni97
őstag

Moddolta már valaki a játékot? Most találtam nexus-on pár modot a játékhoz. Törlödne a mentésem ha felraknék párat? Melyik moddok jók kb?

(#5304) dannyl válasza Beni97 (#5303) üzenetére


dannyl
addikt

A napokban akarom elkezdeni moddolgatni. Szerintem aa mentésekhez nem nyúl, de csinálj egy biztonsági mentést belöle, és nincs para.

(#5305) brumi1024 válasza Beni97 (#5303) üzenetére


brumi1024
veterán

Én próbáltam egyet-kettőt, egyszer egy NG+-os bug miatt kellett a console, illetve a harmadik végigjátszásnál használtam a bárhonnan lehet gyorsutazni modot is. A mentés nem veszik el.

(#5306) ingalls válasza marilllyo (#5300) üzenetére


ingalls
senior tag

Ezt mar többször leírtam ide, unalomig, de szerintem Geralt hangja borzasztó. Ez az álrekedt hang olyan, hogy nekem fàj töle a torkom.
A magyar szinkron meg az 1-ben, na az volt igazán rémes, Csík Csabával.
Geralt jobban járt volna azzal a gégerákos szinkronnal, amit annyiszor hallunk a játékban. Na az a faszi nem erolkodik :DD

+1 GTA szinkron!

[ Szerkesztve ]

(#5307) Beni97 válasza brumi1024 (#5305) üzenetére


Beni97
őstag

És hogy raktad fel? Én most szedtem azt a fast traver és pár grafikai modot. Eddig még csak a skyrimet moddoltam de manuálisan azt se. A NMM meg nem látja.

(#5308) elektrotank válasza ingalls (#5306) üzenetére


elektrotank
tag

Attól függetlenül, hogy az első rész magyarja nekem se tetszett, szívesen megnézném ezt a részt magyar szinkronnal. Kiváncsi lennék mi sülne ki belőle. :) Mert ugye tele van a világ beszélgető emberekkel. Ha a magyar feliratból indulunk ki, akkor szövegileg nem sok gond lenne szerintem :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5309) genndy válasza Beni97 (#5307) üzenetére


genndy
addikt

Marha egyszerű, a Witcher3 főkönyvtáron belül csinálsz egy Mods mappát, és abba bemásolod a modokat. Automatikusan látni fogja és használni. Tehát valahogy így fog kinézni:
The Witcher 3 Wild Hunt\Mods\modFastTravelAnywhere - ez az utolsó már az a mappa ami a tömörített fájlban benne van.
Az eltávolítást viszont én se tudom mennyire bánja a mentés, egyelőre még csak pakoltam; hogy miket az #4666

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5310) AndroxLord


AndroxLord
újonc

Hello találtam megoldást a GOG-os verziónál arra hogy a trófeákat (achievement) amit eddig nem tudtál feloldani mert hiába csináltad meg nem frissítette a GOG Galaxy.

Megoldás:

C:\Felhasználók\Felhasználóneved\AppData\Local\GalaxyCommunicationService\47508632492323248\47746531845925190" (az első 47-el kezdődő szám lehet különböző).

Megjegyzés: AppData az egy rejtett mappa szóval előtte tedd láthatóvá.

Ebben az utolsó mappában van egy " gameplay.db " nevű fájl amit törölni kell. Utána elindítod a játékot és megcsinálod azt a trófeát (achievement) amelyiket eddig nem adta meg. Létre fog hozni egy újabb gameplay.db fájlt amit megint törölnöd kell hogy újabb trófeát szerezz meg.
Nekem ezzel a megoldással sikerült az Overkill, Kaer Morhen Trained és a The Enemy Of My Enemy trófeákat megcsinálni.

Remélem tudtam segíteni aki ilyen problémával küzdött eddig.

[ Szerkesztve ]

(#5311) elektrotank válasza AndroxLord (#5310) üzenetére


elektrotank
tag

Nem rossz. Nekem annyi a problémám vele, hogy anno DVD-ről nyomtam fel a játékot, fel is nyomta a Galaxy-t, de sehogy se ismerte fel. Úgy értem, kiírta, hogy oké játsz vele... de aztán rámentem a PLAY-re majd dobott egy olyat, hogy nincs elegendő hely a merevlemezemen. Mintha csak úgy működne az egész, ha direkt a GOG-ról szedném le. Aztán sehogy sem sikerült megoldanom a problémát, szóval hanyagoltam a problémát és GOG kliens nélkül játszom én. Szerencsére a játékhoz tartozó patcheket meg dlc-ket meg stb.-t le tudom szedni a Galaxy-val, tehát max. erre használom. Azt tervezem, hogy váltok Steam-re inkább, lehet jobban járnék és a közeledő DLC-t is már arra váltom be.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5312) Beni97 válasza genndy (#5309) üzenetére


Beni97
őstag

Nem sikerült

(#5313) Beni97 válasza Beni97 (#5312) üzenetére


Beni97
őstag

Vagy ki kell csomagolni és azt még egy mappá-ba rakni a Mods mappán belül, vagy nem kell kicsomagolni és csak berakni a Mods mappába?

(#5314) S1M0N válasza Beni97 (#5313) üzenetére


S1M0N
senior tag

A letöltött tömörített fájlban lévő (kicsomagolt) mappát (és annak tartalmát) kell bemásolni a Mods mappába.

(#5315) Beni97 válasza S1M0N (#5314) üzenetére


Beni97
őstag

Ja jó, köszi. Csak azért nem értettem, mert amit leszedtem graf. mod abba vannak .dll fájlok + a mappa.

(#5316) S1M0N válasza Beni97 (#5315) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én nem használok modokat, csak leírtam érthetőbben, amit a kolléga fentebb írt.
Amúgy meg nincs használati utasítás/telepítési útmutató hozzájuk? Az alapján lenne a legegyszerűbb.

(#5317) Beni97 válasza S1M0N (#5316) üzenetére


Beni97
őstag

Angol hiány-ban szenvedek, fordítóban meg nem bízok.

(#5318) S1M0N válasza Beni97 (#5317) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ha linkeled a modot, talán segíthetek, bár nagy angolos én sem vagyok, de ki lehet bogarászni a dolgokat.

(#5319) ingalls


ingalls
senior tag

Valaki tudna segíteni, hogy "szörnypáncélt" melyik ocsmányság dob? Witcher cucchoz kéne, de nem találok, pedig végiggyilkoltam már a világot.

:R

(#5320) Jorus válasza ingalls (#5319) üzenetére


Jorus
nagyúr

Azért nem találtad, mert ebben a formában nem fordul elő. Villásfarkú, vivern vagy baziliszkusz bőrből lehet készíteni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5321) ingalls válasza Jorus (#5320) üzenetére


ingalls
senior tag

Készíteni vagy bontani? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5322) Jorus válasza ingalls (#5321) üzenetére


Jorus
nagyúr

Emigyen:

Korán van, még nehezen fogalmazok. :D Szal a szétszedésnél (dismantle, ha angolul játszol).

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5323) S1M0N válasza ingalls (#5321) üzenetére


S1M0N
senior tag

Szétszedéssel, de tárgykészítésnél/bontásnál úgy is látod.

[ Szerkesztve ]

(#5324) ingalls


ingalls
senior tag

Koszonom a segítséget! Érdekes, hogy ezt nem vettem eszre. :R

(#5325) Ted_Beneky válasza ingalls (#5324) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Biztos Geralt beledörmögött a füledbe és elvonta a figyelmed :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5326) ingalls válasza Ted_Beneky (#5325) üzenetére


ingalls
senior tag

Azt megmondom!
De nem kell Geraltnak lennie egy férfinak, hogy ne szeressem, ha a fülembe dörmög ;]

[ Szerkesztve ]

(#5327) Ted_Beneky válasza ingalls (#5326) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Jogos :DD

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5328) Jorus


Jorus
nagyúr

Ezek a nyomi elfek a Witcherben is tudják, hova kell építkezni... :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5329) Beni97


Beni97
őstag

Ezt hogy lehet megcsinálni? Nincs semmi falu már ahol ne jártam volna.

(#5330) FireKeeper válasza Beni97 (#5329) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

járd körbe a környéket, biztos kihagytál egy-két szörnyet. ha nem találsz semmit, meditálj 1-2 órát és járd körbe megint.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5331) Pocok256 válasza Beni97 (#5329) üzenetére


Pocok256
veterán

Szerintem ez bugos mert nekem is így maradt :(

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5332) Lidl válasza Beni97 (#5329) üzenetére


Lidl
senior tag

Itt ghoul-oknak (vagy alghoul-oknak) kellene jönni és ha megölöd őket, akkor felszabadul a szentély és visszamennek a lakosok.
Esetleg menj át másik térképre, hátha megjavul.

Lidl

(#5333) genndy válasza Beni97 (#5329) üzenetére


genndy
addikt

Kezdetektől ilyen. Bug.
Nekem jöttek a ghoulok, ki is nyírtam őket mégsem történt semmi.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5334) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Nekem működött. Kinyírtam a ghulokat és jöttek imádkozók, meg egy gyógyfüves kereskedő

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5335) Frod válasza Beni97 (#5329) üzenetére


Frod
addikt

Emlékeim szerint ez egy szentély, ugye? Nekem is az volt, jött 2-3 ghoul, levertem őket - majd semmi nem történt. Megint arra jártam jóval később (addig nem foglalkoztam vele) megint volt ott pár ghoul, lekaptam mind, majd jött a videó a visszatérő lakosokról...
Szóval próbálj újratölteni teljes játékot, vagy meditálj, vagy egyszerűen csak játssz tovább, és majd pár nap múlva nézd meg ismét a helyet :)

Do you see the white shadow?

(#5336) Beni97


Beni97
őstag

Köszi srácok. Többször is neki állok, ha nem akar csinálni semmit.
Ne aggódjatok érzem hogy nem sokára jön még pár kérdés tőlem. :D :F :D

(#5337) FireKeeper válasza Frod (#5335) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én úgy emlékszem ennél a helynél van egy ghoul, ami "oda tartozik" de nagyon elkószál, szóval érdemes alaposan körülnézni a környéken. ha nincs meg, akkor meg ahogy írtam, meditálni 1-2 órát, és újra körbejárni az egész környéket, ott lesz az :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5338) Mike


Mike
veterán

én csak arra emlékszem, hogy az elején hogy fostam a sötét erdőben, meg amikor felélénkült a szél. kisérteties volt, főleg ahol sötét volt.
főleg, hogy pár fojtólidérc kicsinált
emlékszem a farkasfalka mellett is elvágtattam

(#5339) Beni97 válasza FireKeeper (#5337) üzenetére


Beni97
őstag

Mikor először mentem oda, akkor a witcher érzékkel láttam egy szörnyet a közelben azt ki is nyírtam. Nem tudom milyen szörny volt az.

(#5340) Beni97 válasza Mike (#5338) üzenetére


Beni97
őstag

Elég jó a környezet bármilyen napszak is legyen. Nekem bejön.

(#5341) Ted_Beneky válasza Beni97 (#5339) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Lehet hogy az volt a Gyógyfűárus, csak beivott és azért bolyongott négykézláb :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5342) Jorus


Jorus
nagyúr

Mondjuk aki a készítők közül kitalálta a "witcher-érzék effektet" annak járna valami kitüntetés, mert nagyon el lett találva, ahogy emélyülnek a színek, elhalnak a háttérzajok, csak néhány ág roppanása hallatszik a bozótból, neszek, zörejek. Faja. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5343) \\ZerG//


\\ZerG//
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudnak nekem segíteni moddolással kapcsolatban? Már nagyon idegesítő, hogy nem működik egy se.
1.06-os patch van fent, megcsináltam rendesen a mods mappát, bemásoltam a dolgokat ahogyan kell, de nem működik. Aztán a Nexus Mod Manager-t is megpróbáltam (ami mellékesen ugyan ezt csinálja, de semmi). Nem steames a játék, de gondolom ez nem lényeges.
Van valami lépés amit kihagyhattam vagy vajon miért nem működik?

(#5344) FireKeeper válasza \\ZerG// (#5343) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet hogy tévedek de nekem úgy rémlik csak 1.08-cal jött be a modok támogatása.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5345) Mike válasza \\ZerG// (#5343) üzenetére


Mike
veterán

tedd fel a legfrisebb patchet és próbáld azzal
vagy, mit írnak a modoknál az installálásnál, milyen verzió kell hozzá?

(#5346) elektrotank


elektrotank
tag

Amúgy kinek mi volt a legszomorúbb, vagy épp legvidámabb pillanata a játékban?

Vidám pillanatom van elég, de az egyik legszomorúbb talán Vesemir halála volt. Sajnálom az öreget, igazán túlélhette volna. Persze, ha úgy adódik, a vége is szomorú lehet, de mint tudjuk, ezen lehet változtatni.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5347) zkas90 válasza elektrotank (#5346) üzenetére


zkas90
senior tag

A legszomorúbb mikor megtaláltam Cirit és azt hitte Geralt, hogy halott. Egyben ez volt a legvidámabb is. Illetve a legemlékezetesebb. Tehát számomra a tökéletes momentum a játékban.

(#5348) elektrotank válasza zkas90 (#5347) üzenetére


elektrotank
tag

Na igen, bár én sejtettem, hogy nem ér véget ilyen könnyen Ciri története :D Viszont az epic volt, amikor beugrott Vesemir nyakába és milyen boldog volt :K

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5349) Beni97


Beni97
őstag

Ti hogy osszátok el a képesség pontjaitokat? Most megcsináltam pár felderítetlen helyet, meg találtam pár szentélyt amitől kaptam pontot és most van 7 pontom de nem tudom hogy osszam el. Az alkímiára nem is tudom hogy rakjak mert nem szoktam főzetet használni se, meg csinálni se.

(#5350) Ted_Beneky válasza Beni97 (#5349) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Milyen színű és erősségű mutagénjeid vannak? Jeleket használsz?

Csillagkaput a Csillag térre!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.