Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) ingalls válasza Jorus (#5700) üzenetére


ingalls
senior tag

Vissza tudsz menni, nem tűnik el küldetés. Csak akkor, mikor Ciriért mész a Ködszigetre. De erre figyelmeztetni fog a játék egy párbeszédablakban.

(#5702) Jorus válasza ingalls (#5701) üzenetére


Jorus
nagyúr

Akkor az faja, köszi! :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5703) headhunter86 válasza Jorus (#5700) üzenetére


headhunter86
senior tag

Neked lesz akkor vagy 200 óra a játék :D
Én 40-50 óra alatt 100%-ra felfedeztem Novigradot és Velent.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5704) genndy válasza Jorus (#5700) üzenetére


genndy
addikt

Nyugodtan menj át Skelligére, mert a mellékküldetések Velenben és ott kb. párhuzamosan futnak nehézség szempontjából. A főküldi alapján mindegy, csak éppen ilyen sorrendben van felsorolva hogy előbb van Velen, de amúgy bárhogy lehet kutakodni.
Skelligével még nem lesz nagy előrelépsé, Velen és ez kb. egyformád ad a főszálhoz. Nyugodtan lehet közlekedni Skellige és Velen között, nem is telik el idő (illetve nincs jelentősége mennyi telik el, de mivel nincs nap-hét-év jelzés úgyse fogod érzékelni). Főszálban van egy pont amikor úgyis szól a játék, hogy na akkor itt ments (de valójában onnan még sok van, közte is lehet kóborolni csak a fő szereplőkkel nem lehet már nagyon beszélgetni meg küldizgetni mellékeseket, mert a főszálra koncentrálnak).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5705) vraghdash válasza genndy (#5704) üzenetére


vraghdash
tag

(Főszálban van egy pont amikor úgyis szól a játék, hogy na akkor itt ments (de valójában onnan még sok van, közte is lehet kóborolni csak a fő szereplőkkel nem lehet már nagyon beszélgetni meg küldizgetni mellékeseket, mert a főszálra koncentrálnak)

igen itt szól, csak innentől olyan sodrása van a storynak hogy nekem pl az első végigjátszásnál nem is volt kedvem menni máshova csak ez...

(#5706) ingalls válasza Jorus (#5702) üzenetére


ingalls
senior tag

De jó dolgod van :) csak felteszel egy kósza kérdést és egybol 3 választ is kapsz rá (igaz, ugyan azt a választ).

Én tegnap 1 kérdést tettem fel 3-szor, de senki sem valaszolt :) na jó, lenry úrtól egy leoltást azért kaptam a végén.

(#5707) Jorus válasza ingalls (#5706) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jó-jó, de én - ezek szerint - evidenciára kérdeztem rá. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5708) headhunter86 válasza ingalls (#5706) üzenetére


headhunter86
senior tag

Mit kérdeztél?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5709) Jorus válasza headhunter86 (#5708) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ettet.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5710) headhunter86 válasza Jorus (#5709) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nekem nem volt Pre-Load. Én majd most kapom le a kieget, ha hazaértem. Legalább is nem tudok pre-load-ról, nekem nem szedett semmit se.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5711) elektrotank


elektrotank
tag

Hát végre eljött ez a nap is. Megérkezett a Hearts of Stone DLC dobozos verziója. Vicces, de vékonyabbra számítottam, kb. olyan vastag, mint a 2 kazettás társai. Van hozzá magyar nyelvű útmutató, két Gwynt pakli (ezek angol nyelvűek), papír rubinok (kár érte), maga a kód és a Witcher-es paklitartó, ami pöpecül néz ki. Járt hozzá két CD galaxis újság is. Magát a kódot GOG-n váltottam be, lő azért is, mert ott az alapjáték. A játék menetéhez a Hét Macska fogadó hirdetőtáblájához kell menni! :)

És néhány kép a csomagról:

UI: A pakli elég minőséginek néz ki, bár magát a kártya csomagot még nem bontottam ki, de nem tűnik olyannak, mint amit valami lézeres nyomtatóval kinyomtattak egy A4-es papírra, aztán kivágták és akkor jól van az úgy! :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5712) Anubris válasza elektrotank (#5711) üzenetére


Anubris
őstag

Nekem is ma érkezett meg, szerintem rendben van a kártyák minősége, kíváncsi leszek következő részhez majd, valami teljesen új paklit adnak-e vagy a collectorsból már ismert nilfgard-észak kombót.

(#5713) ingalls válasza headhunter86 (#5710) üzenetére


ingalls
senior tag

Volt preload, automatikus.

(#5714) BaLee válasza elektrotank (#5711) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Jól néz ki, köszönjük a képeket! :R

(#5715) S1M0N


S1M0N
senior tag

Na, Steam szerint 187 óra (játékon belül 5 nap 9 óra, 16 percet ír, = kb. 130 óra :F ) után befejeztem az alapjátékot és az ingyenes DLC-ket, 36-os szintet értem el.

És a legszarabb befejezést...

Úgy látszik, az volt a gond, hogy Emhyr-rel nem foglalkoztam (ahol jelenteni kellett volna neki, ott nemet mondtam). Gondolom akkor mindig érdemes lesz majd elmenni hozzá, amikor a válaszlehetőségben szerepel.

Így most kissé szomorúan hagytam abba a játékot, bár itt van a kiegészítő is.

Írtam ezt, majd rákerestem, hogy mit sikerült elszúrnom. Szerencsére meg is lett a megoldás, és még mentésem is volt (Avallac'h rejtekhelye küldetés), igaz, 2-3 órát tölthettem el újra a végével.

Pedig ahogy néztem - meg emlékszem - , szinte minden válaszom az volt, ami az általam vágyott befejezéshez kellett, de úgy látszik valami még sem stimmelt. Szerencsére meg tudtam oldani, mert tényleg elég rossz érzés volt, hogy a legrosszabb befejezést sikerült elsőre elérni...

A végéről:

A harcok szerintem nem voltak nehezek, inkább csak taktikát, gyorsaságot de óvatosságot is igényeltek, no meg kitartást.

Szóval Ciri witcher lett, Geralt meg Trissel fagyoskodik Kovirban, Emhyr meg megkapta Északot, de Temeriából kivonult.

Egyedül a gwent bajnokságot hagytam ki, következő végigjátszásnál majd levadászok minden lapot, aztán majd úgy nekiugrok.

Számomra az év játéka, ez nem is kérdés!

Ma pedig meg is jött a dobozos kiegészítő, a gwent kártyák nagyon jók, a csomagolás minőségi, szóval a kaland folytatódik!

[ Szerkesztve ]

(#5716) headhunter86 válasza S1M0N (#5715) üzenetére


headhunter86
senior tag

Steam azt nézi fut e a játék. A játék azt nézi játszol-e. Magyarán 57 órát a menüben és betöltésekkel töltöttél? :D

Én nem értem a játékórákat. Én mondjuk Raptr-al mérem ott 90 óra van. Játékon belül -10-15 órával kevesebb.
De ugye nekem GOG-os van, és hozzáadtam STEAM-hez nem STEAM-es játékként, és volt mikor onnan indítottam, olyankor GOG nem számolta az időt.
Játékon belül is olyan 80-85 óra lehet.

Lényeg, hogy kb. azonos a szintünk és neked ez 130 órába telt???? Ez nem értem. Pedig nem kapkodok, de lehet hogy én jobb ütemben kaptam el a missziókat.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5717) S1M0N válasza headhunter86 (#5716) üzenetére


S1M0N
senior tag

Hát, ha a menü alatt a játék a felszerelés/szörnyek/szereplők listáját is érti, akkor igen. A betöltések nálam meg 1-2 perc szerintem, HDD-ről fut a játék.

Plusz elég sokszor csináltam visszatöltést, mert volt, hogy megnéztem minden lehetséges következményt 1-1 döntésnél. Volt, hogy azért hanyagoltam a játékot, mert képtelen voltam eldönteni, hogy mit válasszak... egy mellékküldetésnél! (Meg a fő szálhoz kapcsolódó másik is)

Szinte minden könyvet elolvastam, amit beszereztem, a páncélokkal is elbogarásztam (milyen köveket rakjak), sokat kártyáztam, bár a bajnokságban már az első ellenfél elver, ezért is lenne jó összegyűjteni minden lapot.

Plusz a játék elején, az első területen 3-4 órán át csak mentem mindenfelé, gyönyörködtem a tájban, akkor aztán nem nagyon mentem előre a cselekménnyel.

Megcsináltam minden witcher megbízást (öcsi is járt érte), rengeteg mellékküldetést (nem merném kijelenteni, hogy mindent láttam) - a gwent bajnokság és a szobrocskás küldetéseket kivéve, utóbbiak bugosak - , összes kérdőjel, összes kincsvadászat, witcher páncélok/fegyverek leírásait is beszereztem, bár teljesen csak a farkast fejlesztettem ki.
Mondjuk sok barlangot nem mutat "kipucoltnak", de valamelyik bug, valamelyik meg ki tudja...

Szóval így jött össze. :K :D

(#5718) Anubris


Anubris
őstag

Most végignéztem a kártyákat és meglepődtem, hogy 5 különböző vezérlap van és látom, hogy már a játékban is annyi van. Ezeket majd a mostani kieg során lehet beszerezni vagy csak korábbi helyekről kell megvenni?

(#5719) saen


saen
veterán

Sokakkal ellentétben én csak ma álltam neki az alapjátéknak, most lett kész a gép amin már tudok vele játszani. Szerintetek mennyire kell sietnem a kieg beszerzésével? Elég most az alap vagy adna hozzá már most pluszt a kiegészítő? Múlt héten már mutogatták a boltban a kieget is, csak akkor még nem adhatták oda. Érdemes elmenni érte most vagy ha majd mégegyszer arra járok?

(#5720) marilllyo válasza saen (#5719) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát drágább most már nem lesz. Előbb szerintem vidd végig az alapjátékot...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5721) Anubris válasza saen (#5719) üzenetére


Anubris
őstag

Ráér, hisz olyan 36-os szint körül kezdődik ami már az alapjáték legvége.

(#5722) saen válasza Anubris (#5721) üzenetére


saen
veterán

Köszi srácok, akkor nem töröm magam, inkább játszok. Eddig nagyon bejön az egész, bár még csak néhány óra van benne.

(#5723) elektrotank válasza BaLee (#5714) üzenetére


elektrotank
tag

Nincs mit! :)

Anubris: Na arra én is kiváncsi leszek! :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5724) headhunter86 válasza S1M0N (#5717) üzenetére


headhunter86
senior tag

Aham. Ja én azért nem olvasok el mindent. De mondjuk átvezetőt nem ugrok át, meg én nem töltögetem vissza. Viszont a lehetőségekhez mérten kimaxolom.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5725) genndy válasza S1M0N (#5715) üzenetére


genndy
addikt

Megnyugtathatlak, a legjobb befejezést kaptad, Ciri és Geralt szempontjából mindenképp. A többi kimenet velük kapcsolatban sokkal keményebb.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5726) Televan74


Televan74
nagyúr

Eddig csak ennyi ,de lesz még egy két végigjátszás. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5727) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Jelentem, engem ez a kiegészítő szopat! :D
Egyszer már végigjátszottam, és 1 kis kihagyás után nekifutottam megint. De nem NG+ban, hanem elölről!
most 28-as szinten vagyok, illetve voltam a kiegészítő kezdése előtt, mondom had szóljon! :)
Rögtön az elején, a küzdelem az óriás varangyal, hát ott felkúrtam az agyam! Az kemény küzdelem volt. Elsőre meglett, de volt vagy 8-10 perces harc. Túl nehéznek találtam.
Aztán kicsivel később, a hajótörés után, leültem 2 művésszel iszogatni az út szélére reggelig, hát félmeztelen keltem! Elloptak minden cuccomat! Pedig mit összeküzdöttem a macska iskola felszereléseivel! :D Így muszáj volt visszatölteni! utána meg hosszú lovaglás után lecrashelt! :S 111 óra játékidő alatt még egyszer nem lépett ki, most meg csak szó nélkül kidobott! :U Nehéz kezdet...

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#5728) ingalls


ingalls
senior tag

Erre esetleg van valakinek válasza? Üdv és kösz! :R

(#5727) The Nuke: Az szép. Nekem meg a drogos barlangban a párbeszéd után a harcban valami egészen amorf lábakon, törpejárásban szaladgált az összes katona, én meg nem tudtam ugrani. Ami komoly hátrány kb 8-10 ellenféllel a nyakamban.

[ Szerkesztve ]

(#5729) elektrotank válasza Televan74 (#5726) üzenetére


elektrotank
tag

Az nem rossz! Nekem is lenne már 100 óra szerintem, de az 1. végigjátszást kliens nélkül nyomtam végig. :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5730) S1M0N válasza genndy (#5725) üzenetére


S1M0N
senior tag

Tudom, ez a befejezés is volt a célom! :K

Csak először sikerült elszúrnom, de szerencsére ki tudtam javítani.

Más

Elkezdtem a kiegészítőt, eddig nagyon jó, bár a harc érezhetően nehezebb lett a 30+ -os ellenfeleknek köszönhetően.
Ja, és a fő sztoriszálhoz még hozzá sem fogtam, kérdőjelezek (vannak újak), plusz mellékküldetésekkel foglalkozok.

(#5731) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Valaki játszik már az új 1.10-es verzióval.
Csomó problémát olvasok róla neten hogy patch után akadozik, rosszabban fut ugyanazon beállításokon stb.
Most tölti nekem is a patchet de ha ez van akkor megvarom inkább a hotfixet.
????

(#5732) alratar válasza gainwardgs (#5731) üzenetére


alratar
addikt

Én játszok vele s semmi problémával nem találkoztam.
Jól fut s nem akadozik.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5733) headhunter86


headhunter86
senior tag

Nekiláttam én is a kiegnek. Egy kérdésem lenne csak. Ez a rész ahol játszódik a kieg. Térkép jobb oldala. Ez eddig is itt volt, vagy most oldották fel? Vagy itt volt, csak nem volt itt semmi. Már nem emlékszem milyen volt kieg előtt.

Amúgy épp csak felvettem a főküldit, mert először mellékszálazok, közben meg ? keresgetés.
Úgy látom új ellenfelek is lettek.

Esküszöm este 8kor a legszebb a játék. Eszméletlen az a fényjáték, és ezt egy kép se adja át.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5734) Jorus válasza gainwardgs (#5731) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kicsit átvariálta a bill kiosztást, illetve a grafikai beállításokat, de amióta azokat visszaállítottam oda, ahol voltak, nincs semmi probléma a patch után.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5735) TSanya válasza Nuada herceg (#5727) üzenetére


TSanya
aktív tag

Nálam is hasonló a helyzet az asztalra való kidobás tekintetében.
Első végigjátszásom kerek 100 órája alatt egyszer sem dobott ki az asztalra, most pedig 2 nap alatt kétszer is.

:(((

(#5736) sheep válasza Nuada herceg (#5727) üzenetére


sheep
addikt

Az gázos
Mondjuk a kiegben ajánlják is hogy minimum 30-as szinten kezdjen hozzá az ember.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5737) brumi1024 válasza sheep (#5736) üzenetére


brumi1024
veterán

Akkor jó, 70-esen már nyugodtan mehetek. :DDD Kár, hogy egy karakteremmel sem álltam meg 60 környékén, bár lehet, hogy találok mentést.

(#5738) Emppu85


Emppu85
tag

nem tudjátok,hogy én a remekmivü medve kardra hajtok,de kell az albidol,meg a rebis alkámia cucc hozzá,honnan tudok fagyöngyöt,meg fehér sas-t szerezni?

(#5739) Nuada herceg válasza headhunter86 (#5733) üzenetére


Nuada herceg
őstag

A térképes részt én is figyelgettem, szerintem kicsit bővült! Lehet ekkora volt, csak elhelyeztek rajta még pár falut, épületet. Több minden van arrafelé, a sarokban..
(egyéni megfigyelés :D )

Értem a csíziót.

(#5740) bLaCkDoGoNe válasza gainwardgs (#5731) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én ugyan Xbox One-on játszom, így a véleményem nem feltétlenül lesz hasznos a többségnek (ahogy nézem, szinte mindenki PC-n tolja), de nálam eddig az 1.10 messze-messze a legrosszabb verzió.
A felrakása óta eltelt 10-12 óra alatt nagyságrendekkel több hibát dobott a játék, mint előtte a 70akárhány óra alatt összesen.
Sokkal többet tölt (néha még párbeszédek alatt is elhomályosodik a kép és 10-15 másodpercig nem történik semmi), megjelentek grafikai hibák (popup-oló objektumok, eltűnő dolgok, egymásra spawnolt NPC-k/állatok), az UI-n levő térkép egy csomószor nem tölt be részeket/fekete Novigradban, a "nagy" térkép is többször nem töltődött be (csak a jelzők látszódtak a nagy feketeségen), stbstb.
Engem morcossá tett a dolog.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5741) ingalls


ingalls
senior tag

Pár dolog azért érdekelne a Hos-nal kapcsolatban. Pl miért vesztett el a legtöbb már felfedezett útjelző? Ahhoz, hogy mesterműveket készíttethessünk, miért kell újra teljesíteni a küldetéseket Fergus-nak és Eibhear-nek, hogy rendes cuccokat kovácsoltathassunk? Miért dobott vissza lvl 32-re, mikor 40 voltam már? Miért tűntek el a menő witcher cuccaim, amiket napok alatt gyűjtöttem össze pénzt és időt nem kímélve?

[ Szerkesztve ]

(#5742) S1M0N


S1M0N
senior tag

Zseniális ez a kiegészítő, alig bírom abbahagyni! :DDD

Kiváló hangulat, remek szereplők. Nagyon spoilerezni nem akarok (de mégis, lásd a spoilerben), de ez a cselekményszál is simán elmenne külön játéknak, bár igazából a fő küldetés talán csak most fog beindulni.

Először az esküvőre mentem el, ez a szellem-Geralt páros baromi jó, leírhatatlan Geraltot lazának látni, még ha ehhez az is kellett, hogy megszállják. hihetetlen dumái vannak a csávónak, a végére már sajnáltam, hogy vissza kell térnie a kriptába. Shani-val természetesen megvolt a pásztoróra, bár nem tudom, hogy Triss mit szól hozzá... :DDD

Amúgy én örültem volna, ha a DLC a végjáték előtt játszódna, és szintben is úgy lenne belőve, vagy esetleg megemelni a minimum szintet az utolsó részre, mert én szeretem, ha a készítők listája után fejeződik be a játék, főleg, hogy Geralt nálam letette a kardot, és Kovirban hancúrozik Trissel. Bár bele lehet magyarázni, hogy kimenőt kapott és kalandozni ment, de a városokban is kiabálják, hogy éljen soká Radovid, miközben szerencsétlen már régen halott. Plusz a városlakók is még arról beszélnek, hogy remélik, hogy a feketéket legyőzik, miközben Nilfgaard győzőtt.

Persze ez semmit nem von le a DLC minőségéből, nagyon jó lett.

(#5743) BaLee válasza ingalls (#5741) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem új játékot kezdtél a kiegészíővel? Mert ha a meglévő játékot folytatod akkor a kiegészítő egy új küldetésként jelenik meg és minden megmarad. Legalábbis nálam. Bár kovácsnál még nem jártam.

Nekem is úgy tűnt, hogy a térkép északkeleti részén ahol a kiegészítő kezdődik lett pár új település és új kérdőjelek és felfedezni valók, mind olyan, hogy még 35ös szinten fullos witcher gearrel is kihívás.

Tegnap egy mellékküldetést csináltam ahol a végén nekem ugrott 5-6 katona és 5. újrapróbálkozás után inkább letettem a játékot. Szóval van benne kihívás pedig sima normál nehézségen tolom.

NG+-ban 62es szinten ajánlja elkezdeni a játékot.

(#5744) Jorus válasza BaLee (#5743) üzenetére


Jorus
nagyúr

Dobjatok már egy printscreent az újonnan felfedezett területről, pls.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5745) marilllyo válasza bLaCkDoGoNe (#5740) üzenetére


marilllyo
veterán

Sajnálom, hogy így látod. :(
Én PS4-en tolom. Nálam pont az ellenkezője. Én 1.08-cal kezdtem. Velenben..pláne ha esett...meg még rádugorott pár farkas akkor eléggé droppolt az fps. Most szinte tükörsimán fun. Amit észrevettem az az, hogy 1.08-cal pl. a tűleveleket meg tudtad számolni a fenyőkön. 1.10-en egy hangyányit butítottak a framerate-ért cserébe. De még így is nagyon szép.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5746) ingalls válasza BaLee (#5743) üzenetére


ingalls
senior tag

Új játékként indítottam a Hos-t. Elsőre csak ott láttam lehetőséget a kiegészítő elkezdésére. NG+-ban épp a bárónál jártam DM módban, de minden egyéb mellékküldetést is kivégezve, Keirán is túl.

El kell gondolkoznom, hogy visszatöltsem-e a kieget, mert ebben is van már vagy 3-4 órám. Nem tudom, van-e kedvem egyelőre újra kinyírni a békakirályt és kiszabadulni a hajóról, stb.

Más: vajon Shani-val való viszony hogyan befolyásolja egy esetleges későbbi rész romantikus szálait? Ez a hölgy valahogy sokkal közelebb áll a stílusomhoz, valóságosabb jellem.

(#5747) marilllyo válasza ingalls (#5746) üzenetére


marilllyo
veterán

Én ráb*sztam. Kb.ugyanott jártam ng+ban de gondoltam folytatom az eredetivel. Rámentettem arra a mentésre amivel az ng+-t indítottam és azóta eltűntek az ng+ mentéseim. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5748) BaLee válasza ingalls (#5746) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Akkor az lehet a gond.

Én is már NG+-t csináltam, épp csak megöltem a Griff-et az elején és utána láttam, hogy 62+ a javasolt szint a kiegészítőhöz. Így visszatöltöttem a normál játékom utolsó mentését és ott már rendesen 30+ az ajánlott és onnan kezdtem el.

Ha addig más nem linkel majd otthonról linkelek képet az falvakról amik lehet nem is újak csak nem jártam még arra...

(#5749) Nuada herceg válasza Jorus (#5744) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Lehet nem jól sikerült, itt van nagyobban!

Még 2 kép, kicsit északabbra, meg kicsit keletebbre!

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#5750) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez a békakirály mekkora szívás!? Eddig max a felére tudtam visszaverni a hp-ját. Mondjuk kicsorbult karddal sikerült odaérnem....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.