Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) S1M0N válasza Archanon (#4841) üzenetére


S1M0N
senior tag

Digitális, persze.
Akinek meg van dobozos, azt be tudja regisztrálni GoG-on.

(#4852) brumi1024 válasza ingalls (#4849) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem kell ismét nulláról indulnod újrajátszáskor, így kimaradhatnak például az újabb (és másodszorra sem már nem túl izgalmas) körök a gyógynövénygyüjtögetésből, esetleg az erre fordított idő helyett beszerezheted a hiányzó recepteket és alapanyagokat, más jelentősen más karaktert rakhatsz össze magadnak, mert minden ágon ki tudod nyitni a 4 szintet, stb. Én kétszer végigjátszottam a játékot normál módon, harmadszorra már nem akartam nekiállni elölről, így felettébb örültem a NG+ módnak. Egyébként én csak itt tudtam kipróbálni a Where Cat and Wolf play quest jutalmát. (Érdekes módon az NG+-os változatát már tudom használni a játék végefele, felfejlődik addig a szintig.)

[ Szerkesztve ]

(#4853) Ted_Beneky válasza alratar (#4848) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Együtt biztosan olcsóbb, vedd meg úgy.
Ha még nagyobb szempont az ár, akkor fél év múlva.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4854) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , most értem Skellige's -be , és az valami bug , hogy nem látom a kérdőjeles helyeket a térképen ?

(#4855) Archanon válasza GrG1210 (#4854) üzenetére


Archanon
őstag

Megveszel egy-két térképet, fölveszed a falvakban található küldiket, megcsinálsz 1-2 main story küldit, és máris mindent látni fogsz. Amúgy szerintem a falvakban lévő hírtáblákon a kulcs.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4856) genndy válasza GrG1210 (#4854) üzenetére


genndy
addikt

Nem bug, az egész játékban így működik. Amíg nem hallasz róla valami hírt addig nem jelenik meg semmi. A hirdetőtáblákkal tényleg sok kérdőjel jön, de lehet hogy hallasz egy beszélgetést, te beszélsz valakivel, stb. akkor is megjelenik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4857) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na lenyomtam a gwent bajnokságot, basszus, ez azért kemény volt, jó paklijaik vannak az ellenfeleknek, kétszer is kellett mentést visszatölteni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4858) brumi1024 válasza FireKeeper (#4857) üzenetére


brumi1024
veterán

Ott érdemes is menteni, ha valakinek fontos az összes Gwent kártya megszerzése, mert azok bukható lapok. Ja és itt a kellemes nem jár együtt a hasznossal, a kedves hölgyemény lelép egy-két kártyával, ha a szórakoztatóbb estét választjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#4859) FireKeeper válasza brumi1024 (#4858) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezt kifejtenéd spoilerben? lehet vissza kell töltenem még egy mentést? :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4860) brumi1024 válasza FireKeeper (#4859) üzenetére


brumi1024
veterán

Kicsit utánanézve semmi, nem veszik el kártya egyik esetben sem. Az első változatokban még így volt (mert ez a küldetés után már minek a pakli, gondolták a fejlesztők), de valamikor kivették ezt a részt.

[ Szerkesztve ]

(#4861) FireKeeper válasza brumi1024 (#4860) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a nyeremény felét buktam, de kártyát nem. annyit megért egy sex-scene :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4862) frame>24 válasza alratar (#4848) üzenetére


frame>24
addikt

szerk: storno...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#4863) Televan74


Televan74
nagyúr

Nincs még meg a kártyám,ráküldtem igp -re.Hát iszonyúúúúúúú! Diavetítés hegyek. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4864) Ted_Beneky válasza Televan74 (#4863) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Képregény? :P

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4865) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Bug. Megöltem az ominózus Skelligei Witcher-ellenes farkasembert, és két hullája van :-)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4866) GrG1210 válasza genndy (#4856) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Kösz a válaszokat , akkor majd szép lassan haladok.

(#4867) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Philippa Eilhart rejtekhelyére hogy jutok be? van kulcsom de nem tudom a zsebembe tenni.....

[ Szerkesztve ]

(#4868) FireKeeper válasza Dzsolo (#4867) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

asszem a jobb oldali falon kell valamit matatni, látod majd a witcher sense-eddel hogy hol.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4869) genndy válasza GrG1210 (#4866) üzenetére


genndy
addikt

Skellige egyébként jó hely, mert szinte bármelyik árustól lehet venni térképeket a szigetekhez, amin jópár útjelző rajta van. Hogy kérdőjelek mennyire jelennek meg ezekkel azt nem tudom.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4870) Televan74 válasza genndy (#4869) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem is mond.Az első végigjátszásomnál nem tudtam a kereskedőknél kapható térképekről.Ezért mindenhova hajóval és lóval jutottam el. :D

A kérdőjelek ugyan úgy a hirdető tábla elolvasása után vállnak láthatóvá.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4871) Ted_Beneky válasza genndy (#4869) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Sőt szerintem többször is meg lehet venni ugyanazt a térképet, mert nekem volt olyan amiből 3 volt.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4872) brumi1024 válasza Ted_Beneky (#4871) üzenetére


brumi1024
veterán

Mostmár szerencsére jelöli a boltokban is, hogy mely könyvek/térképek olvasottak.

(#4873) Ted_Beneky válasza brumi1024 (#4872) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Az jó!

Van már 1.08.4, de ne kérdezzétek mit javít, mert nem néztem utána.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4874) genndy válasza Ted_Beneky (#4873) üzenetére


genndy
addikt

Elvileg visszamenőlegesen a GOG-os kliens hibáját, hogy nem adta/adja az achikat. Nekem az 1.08.3 is már segített, mert előkerült egy csomó teljesített dolog ami eddig csak szürke volt, bár még mindig nem minden (úgy látszik a mentésbe nem kerül be minden, mert egy betöltésnél lettek meg; a játékidőt mondjuk még mindig nem számolja, de letojom).
A srácok mondjuk viccesek, mert ez benne volt már az 1.08.2-ben is, hogy javítják. Aztán a 08.3-ba hogy "most már tényleg" :) Ettől függetlenül a 08.4-nek is ugyanez a szövege :DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4875) dannyl


dannyl
addikt

Elkezdtem a trilógiát elölről. :)) Az első részben egy kocsmáros mesél Ciri-ről, és ezt ugye még anno, mikor játszottam, nem tudhattam, hogy ki is Ő. Furcsa így hallgatni a sztorit. Amúgy nagyon kezdetleges a grafika, és sok karakter ugyan úgy néz ki :DD De amúgy olyan feelingje van, hogy hihetetlen. Sok emlék tör elő :)

(#4876) S1M0N válasza dannyl (#4875) üzenetére


S1M0N
senior tag

Szerintem egyedül az átvezetők azok, ahol komolyabban meglátszik az idő vasfoga, mai szemmel nézve elég gagyik, de játékmenetben pl. a táj szerintem elég jól néz ki.

A "sok karakter ugyan úgy néz ki" jelenség azért még sok mostani játékban is igen gyakori, nemhogy még egy régebbi címnél.

(#4877) Frod válasza genndy (#4874) üzenetére


Frod
addikt

Nálam az elejétől fogva nem adta az achikat, majd az 1.08.2-nél megadott kb ötöt, a 3-nál meg kb tizet, de így találomra, mert még mindig van olyan amit tuti hogy megcsináltam de szürke.
Most várnom kell minden alkalommal egy kliens frissítésre, hogy jó legyen? :D

Do you see the white shadow?

(#4878) ingalls válasza S1M0N (#4876) üzenetére


ingalls
senior tag

Szerintem itt is elég kevés modell van. Szinkronhang meg még kevesebb. De közel sem annyira zavaró, mint mondjuk anno a Gothic 4-ben volt.

Nekem pl csütörtökön egész nap nem volt magyar nyelvű felirat. Estére lett. Eltűnt a menüből a csúszka, ahol be lehet állítani a nyelvet.

[ Szerkesztve ]

(#4879) S1M0N válasza ingalls (#4878) üzenetére


S1M0N
senior tag

Az a felirateltűnős dolog azért furcsa, nekem ilyen gondom nem volt egyik résszel sem.

Egyedül olyan problémám volt mind a 3 résznél, hogy néha fogja magát és minden ok, vagy hiba nélkül simán bezáródik a játék... :F
Tegnap előtt sikerült a 3. résznél is belefutni ebbe, de már az előzőeknél is volt ez.

De az első részben volt olyan is, hogy a magyar szinkronnál egy férfi NPC-nek női hangja volt. :DDD

(#4880) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

másnál is bugos a Missing Son küldetés? nem enged beszélni az NPC-vel aki adja.

ugyanígy Kaer Throlde-ban a fegyverkováccsal nem lehet interactolni :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4881) Archanon válasza FireKeeper (#4880) üzenetére


Archanon
őstag

A fegyverkovács az elejétől kezdve bugos. A másikkal nem volt problémám.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4882) brumi1024 válasza Archanon (#4881) üzenetére


brumi1024
veterán

Nálam is, viszonylag hamar konstatáltam, hogy ott "nincs" fegyverkovács.

(#4883) FireKeeper válasza Archanon (#4881) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet az volt a baj hogy még azelőtt találkoztam a szörnnyel, hogy beszéltem volna a fickóval :( de hát akkor már nem volt mit tenni, belemászott az arcomba, le kellett csapni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4884) Archanon válasza FireKeeper (#4883) üzenetére


Archanon
őstag

Azért nem tartom valószínűnek, mert többször volt már witcher megbízás, amit így sikerült abszolválnom. Bár lehet ez a küldi ilyen téren bugos. :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4885) FireKeeper válasza Archanon (#4884) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

és emlékszem hogy az első végigjátszásomnál is ugyanez volt, 1.07 alatt, ugyanúgy előbb láttam a szörnyet ennél a küldinél, és ugyanúgy nem tudtam interactolni az NPC-vel aki adta. aztán szépen kinyírtam a szörnyet, de a jutalmamat nem tudtam felvenni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4886) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Azt esetleg tudja valaki, hogy az 1.08.4 patch mikor jelent meg? Elvileg a játék az 1.08-asra van frissítve, csak nem tudom, hogy melyik verziójára, valamikor augusztus vége rémlik, amikor frissítettem utoljára. Nem értem, hogy a GoG oldalán a letöltések mellé miért nem írják oda a kiadási dátumot. Fölöslegesen meg nem akarom újra leszedni és telepíteni, mert nálam folyamatosan gondok vannak a telepítésnél, kompatibilitási hibaüzeneteket kapok, ezért pl. egyetlen DLC-t se tudok felvarázsolni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#4887) brumi1024 válasza pendre54 (#4886) üzenetére


brumi1024
veterán

Írja a GOG kliens, hogy mikor jelent meg, csak ennél a verziónál valami új/más időszámításra álltak át. :DDD Egyébként 2-3 napos, ha jól emlékszem.

(#4888) genndy válasza pendre54 (#4886) üzenetére


genndy
addikt

GOG Galaxy kliens pontosan írja a patch verziót, changelognál talán még a dátumot is.
Nem lehet hogy patchnél a DLC-k is frissülnek, és te régiket próbálsz felerőszakolni? meg registrybe kéne belenézni hogy mit ír, szerintem onnan szedi a verziószámot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4889) pendre54 válasza genndy (#4888) üzenetére


pendre54
addikt

Igen, csak nálam a gond ott kezdődik, hogy májusban amikor az új VGA mellé megkaptam a játékkupont, a játékot nem a Galaxyval telepítettem, hanem leszedegettem egyesével a GoG oldaláról a cuccokat, és utána futtattam a telepítést. Már itt kezdődhetett a probléma, mert a telepítés után a Vezérlőpultnál, a programok és szolgáltatások között nincs ott a játék, mint telepített program, tehát onnan el se tudnám távolítani.
A játék egyébként így is simán elindult, de az első patchnél, talán az 1.06-os lehetett, már ott jelentkezett ez a gond. Leszedtem, futtattam, és kb, úgy 90 % körül lefagyott az egész, de úgy, hogy a gépet is csak resettel tudtam újraindítani. Azóta jelenik meg sokszor ez a hibaüzenet. Na most minden egyes patchnél ugyan ez a szitu, de érdekesség képpen, a játék kezdőképernyőjén azért mindig a felpatchelt verziónak a száma jelenik meg, jelenleg ugye az 1.08-as, de hogy azon belül hányas verzió, az nem látszik.
Ja, és még valami, hiába telepítettem fel később a Galaxyt, a Witcher 3-as rész, ahonnan le lehetne szedni ki van szürkülve, onnan se tudnám most már letölteni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#4890) pendre54 válasza pendre54 (#4889) üzenetére


pendre54
addikt

Mutatom is, hogy mi a gond kezdetektől fogva.Leszedtem a legutolsó patchet, elindítottam a telepítést, és mint ahogy a képen is látszik, kb. úgy 99% körül lefagy az egész, most annyi szerencsém volt, hogy legalább a gép nem fagyott le, a feladatkezelővel be tudtam zárni.
[/L]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#4891) XharX válasza pendre54 (#4890) üzenetére


XharX
aktív tag

Nekem is volt már ilyen gondom a patchel, otthagytam, kb 10-15 perc múlva rendbe jött és írta, hogy kész van.

(#4892) Ted_Beneky válasza pendre54 (#4890) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ugyan úgy GOG-oztam egyesével a telepítéskor, ahogy te, de én nem raktam fel galaxyt. Nálam is sokat gondolkodik amikor nagy (2gb) patch-et telepít. Még piros szövegem is volt már. Hagytam gondolkodni egy 20 percet és utána újraindítottam és jó volt. Win7.
Az 1.08.4 pár napos és kb. 2GB

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4893) Nazara


Nazara
őstag

Fantasztikus hír, fizikai csomagban érkezik meg a The Witcher III: Wild Hunt játék első kiegészítője, a Hearts of Stone (magyarul KŐSZÍVEK)!
2015. október 13-án a dobozban a kiegészítő letöltő kódjával és a játékban található Gwynt kártyajáték fizikai kiadásával érkezik a csomag PC és PlayStation4 platformokra, az alapkiadáshoz hasonlóan minden platformon magyar felirattal.
Összesen 154 kártyalap, Gwynt útmutató valamint Gwynt zsetonok és mindez egyedi dobozban kapott helyet.
A játék még a mai naptól előrendelhetővé válik minden kiemelt partnerünknél.

Juhéééééé!! Most örülök, hogy nem rendeltem még meg digitálisan! :DD

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#4894) dannyl válasza Nazara (#4893) üzenetére


dannyl
addikt

Az árra kíváncsi vagyok :D De nagy respect a kártyáért. Reméltem, hogy megcsinálják.

(#4895) Nazara válasza dannyl (#4894) üzenetére


Nazara
őstag

6500 Ft, nyilván drágább lesz, mint digitálisan, de ezért cserébe kapunk kártyát. Mivel itt csak a szörnyek és a Scoia'tael pakli lesz, gondolom a második kieghez jön a másik két pakli. :)

Jött egy Teaser videó is. :C

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#4896) ingalls válasza Nazara (#4893) üzenetére


ingalls
senior tag

Na! Izgalmasan hangzik. Még nem olvastam utána és fogalmam sincs, mit fog tartalmazni, de az alapjáték annyira bejött, hogy rendelem is.

(#4897) brumi1024 válasza Nazara (#4895) üzenetére


brumi1024
veterán

Nagyon ismerős volt az illető a videóban a börtönnél. Kicsi spoiler (játék első fél órájából egy rész): ezért. :)

(#4898) Televan74 válasza Nazara (#4895) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én már le is adtam a értesítés kérését.De még meggondolom a dolgot.A GOG -on most 10$ körül van.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4899) dannyl válasza Nazara (#4895) üzenetére


dannyl
addikt

Azért tudják, hogy mivel lehet minket levenni a lábunkról. Ha már fizetünk, ne csak egy kódot kapjunk, hanem valami kézzel foghatót is. Követendő példa minden játékgyártónak. Bár én nem lepődöm meg. A 2. részhez 10 giga patch-et és kieget adtak ingyen :D

(#4900) Nazara válasza brumi1024 (#4897) üzenetére


Nazara
őstag

Nekem egyből beugrott a kolléga a hangja és stilusa alapján. :D

(#4898) Televan: Érthető, nyilván drágább igy, és nem mindenki hajlandó ennyit áldozni rá, de én úgy vagyok vele, hogy ennek a játéknak rengeteget köszönhetek, abszolút all-time best nálam a trilógia, rengeteget dolgoztak vele a srácok, és a kártyapaklit amúgy is be akartam szerezni. :D

(#4899) dannyl: Bizony. :K

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.