Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) hoffman_ válasza genndy (#5849) üzenetére


hoffman_
nagyúr

abba se fogunk belehalni, csak örülnék :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5852) Ted_Beneky válasza genndy (#5849) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Szerintem, ha elég sokan jelzik hogy kéne nekik, akár külön is, akkor megvásárolható lesz.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#5853) emperorka


emperorka
tag

Én most értem a kieg végére 18 óra alatt,ez jóval több mint a beígért tíz szerencsére.Egy kérdésem lenne a végével kapcsolatban Ha a rossz befejezést válaszuk és a tükörmester elveszi olgierd lelkét,utána kérhetünk valami jutalmat. Viszont nekem nincs olyan opció hogy megkérdezzem hogy hol van ciri. Nem tudjátok ennek mi lehet az oka?

(#5854) ingalls válasza elektrotank (#5848) üzenetére


ingalls
senior tag

Én azt tettem, amin te gondolkozol. Épp a báróhoz értem NG+-szal, mikor jött a kieg és már toltam is. De buktam minden NG-s fejlesztést, sőt mindent. Mintha alapon se vittem volna végig a főküldetés sorozatot.

(#5847) Dark Archon: Annyit tudok, hogy 960-nal próbálkoztam, és még medium + fhd-n sem volt meg a 60 fps. Sajnos a medium már olyan beállítás, ami helyenként már elég ronda látványt és bugokat tud mutatni. De lehet, hogy csak annka fényében, hogy korábban sokkal erősebb kártyával toltam végig a játékot, mindent maxra húzva.

Más: egy kérdés a Hos románccal kapcsolatban: hogy tudniillik Shani doktornő mindenképpen lelép, vagy csak én voltam nagyon puha neki?

[ Szerkesztve ]

(#5855) marilllyo válasza elektrotank (#5848) üzenetére


marilllyo
veterán

Én folytattam az első végigjátszást. Ugyanott tartottam. Nem bírtam várni addig. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5856) S1M0N válasza ingalls (#5854) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én meg low-on játszo(tta)m egy AMD 7950-nel (1080p, átlag 40fps), grafikai buggal én nem találkoztam, persze az arcokon kívül szinte minden textúrán látszik, hogy "takarékon" vannak.

Plusz Geralt haja nekem így is tetszik, teljesen jól lobog és jól is néz ki.

Más: Mindenképpen lelép.

(#5857) FireKeeper válasza S1M0N (#5856) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tolhatod azt még feljebb is, csak a hairworks-öt kell kilőni. nekem a tiednél jóval gyengébb gépen vígan megy FHD@high-on hairworks off mellett.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5858) ingalls válasza S1M0N (#5856) üzenetére


ingalls
senior tag

Oké, köszönöm a választ!
+1 a low hajra. Sőt, azt kell mondanom, hogy nekem jobban tetszik HW nélkül. Komolyan. És nem is hiányzik, hogy belső tereken, ahol a kamera közel kerül a Geralt hajához, beessen 25 fps-re. Az elején nem értettem, mi a túróért csökken felére az fps a kunyhókban, mikor kint 70-80-nal szalad fényes nappal, gyönyörűségben.

Minden tiszteletem a Tiéd, hogy még nem kaptál agyérgörcsöt a 40 fps miatt.

[ Szerkesztve ]

(#5859) alratar válasza Ðávid (#5850) üzenetére


alratar
addikt

Indeed, de rohadt drágák. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5860) saen


saen
veterán

FPS-t hogyan méritek? Én most highon játszok, GTX 960-nal, játszható, bár szerintem nincs 60fps.

(#5861) S1M0N válasza FireKeeper (#5857) üzenetére


S1M0N
senior tag

De pont azt írtam, hogy nincs bekapcsolva a hairworks, de én így is elégedett vagyok Geralt hajával, jól néz ki. Nálam minden lowon van, vagy kikapcsolva a játék beállításainál. Maga a táj így is jól néz ki, egyedül az átvezetőknél látszanak az alacsony textúrák a ruhákon/páncélokon és a tárgyakon, de az arcok meg teljes pompájukban vannak, azok jól is néznek ki. De játék közben ezekkel sem volt különösebb gondom.

(#5858) ingalls

Minden tiszteletem a Tiéd, hogy még nem kaptál agyérgörcsöt a 40 fps miatt.

60Hz-es monitorom van, szeretem a 60+ fps-t a folyamatosság miatt, de játék közben nem igazán volt gondom a 40 körüli értékkel sem.
Persze a nagyobb városokban lement 30 körülire is, de pl. amikor a ládába/ládából szervíroztam az összegyűjtött holmikat, akkor már leesett 0-ra is egy pillanatra, bár hozzáteszem, hogy elég sok holmit összeszedtem már (1000+ súlyúak), az eladásukból lett is 35-40.000 bevételem. :K

Plusz a kivégzéses animációknál van egy érezhető megröccenés.
Hozzáteszem, hogy eléggé belakott HDD-n van a játék (2TB-os Black).

De ezek összességében nem voltak olyan zavaróak.

Mondjuk lehet jót tenne már egy rendszer újrarakás, meg gépház takarítás, mert előbbi utoljára két éve volt, utóbbi meg az összerakás óta (2012 november) egyszer sem... :B :DDD
Lusta vagyok szétszedni a gépet...
Plusz tervezek már pár hónapja egy új VGA-t (+8GB RAM) venni, amivel a mostani konfigom még kihúzna 2-3 évet, és akkorra időzíteném a nagytakarítást is. De mivel minden csak egyre húzódik, így nincs igazán előrelépés...

(#5860) saen

Fraps, Mirillis Action (nekem ez van), meg még kismillió ilyen program van, de pl. Steamnek is van már beépített "műszere" erre a célra.

[ Szerkesztve ]

(#5862) brumi1024 válasza saen (#5860) üzenetére


brumi1024
veterán

Az Afterburner - Rivatuner pontosabban, de együtt települnek - is tud ilyet, ha esetleg használod azt tuningra. Esetleg a Shadowplay, azt is be lehet állítani tudtommal felvételen kívül is.

[ Szerkesztve ]

(#5863) Ðávid válasza alratar (#5859) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Ez igaz, de vannak ügyes pólónyomtatók a bevásárlóközpontokban. :D

(#5864) Jorus válasza hoffman_ (#5839) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szevasz Cimbora! :) Jaja, elmerültem a Kontinens kalandjaiban. Gyps nyüstölt hónapokon keresztül, mielőtt kijött a 3, hogy toljam végig az 1-2-t, aztán egyszercsak be voltam szipantva. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5865) ingalls


ingalls
senior tag

Nem tudom, hogy a terület, amin a kiegészítő játszódik, az eddig is elérhető volt-e, de az tuti, hogy az alapjáték alatt soha nem jártam hasonló helyeken sem. Szóval nekem mindenképpen új volt :)

Más: Tud esetleg segíteni valaki, hol találok aranyércet?

[ Szerkesztve ]

(#5866) Jorus válasza ingalls (#5865) üzenetére


Jorus
nagyúr

Aranygyűrűt szétszedve pl.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5867) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Kötelező az 1.10 patch a The Heart of Stone-hoz?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#5868) genndy válasza CriticalHit (#5867) üzenetére


genndy
addikt

Többször is elhangzott már, IGEN.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5869) FireKeeper válasza genndy (#5868) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

beírtam ezt is az összefoglalóba.

bocsi amúgy hogy még mindig kb sehogy se áll az összefoglaló, de most kb ki sem látszom a melóból :( sztem nov elején-közepén tudok oda jutni hogy egyáltalán leüljek a HoS elé, meg komolyabban foglalkozzak a topikkal (persze azért benézek amikor tudok), addig türelmet kérek :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5870) pendre54 válasza saen (#5815) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
"Gog-ban rányomtam egy verify/repair opcióra". Na ez opció pontosan hol is van, mert én az istennek se találom.
Igaz, csak a GoG.com oldalon néztem a játék könyvtárában, ahol letöltések vannak, a Galaxyval nem foglalkoztam, az nincs telepítve.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#5871) Lui04 válasza pendre54 (#5870) üzenetére


Lui04
aktív tag

A galaxyban van

(#5872) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok.
Változtat az valamit a történeten ha
Mindkét csaj elhajt a vérbe? (jégmadár) Tudtam én hogy hülyeséget csináltam, csak gondoltam később döntés elé állít a játék. Há' nem. :DDD

Más lesz ezáltal a végkifejlet?

(#5873) FireKeeper válasza Maxtreme (#5872) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt, hogy Ciri-vel mi lesz, nem befolyásolja. mindössze annyi lesz, hogy Geralt szingli marad.

telhetetlen ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5874) Maxtreme válasza FireKeeper (#5873) üzenetére


Maxtreme
addikt

ok köszi :D

Hát ja.. rá is b*sztam vele :DDD

(#5875) marilllyo válasza Maxtreme (#5874) üzenetére


marilllyo
veterán

Üdv a klubban. Alapítunk majd egy singli pasik klubját. :DDD
HOS után újrakezdem NG+-ban. Szerintem nekifeszülök a Gwent-nek is. Imádnék egy mobilos app-ot amin gyakorolhatnék...
Az tuti, hogy Yen-t választom. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5876) Anubris


Anubris
őstag

Barátnőmmel a hétvégén kipróbáltuk a Gwent-et.
Először féltem, hogy nem lesz annyira élvezetes, mint a játékban, de aztán pozitívan csalódtam, nagyon jól ellehet vele szórakozni.

Most találtam egy linket ahonnét lelehet normális méretben tölteni az összes kártyát.
Szerintetek ha elvinném a fájlokat valami írószer boltba kitudnák normális anyagra nyomtatni az egészet?

(#5877) marilllyo válasza Anubris (#5876) üzenetére


marilllyo
veterán

Persze...de nyomdába vagy print-be vidd.
Egyébként engem is érdekelne...esetleg átlinkelhetnéd.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5878) GRaul válasza Anubris (#5876) üzenetére


GRaul
őstag

Beviszed egy digitnyomdaba es kinyomtatjak Neked, tephetetlen es vizallo anyagra is akar :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#5879) Anubris válasza marilllyo (#5877) üzenetére


Anubris
őstag

Tessék.

(#5878) GRaul: Az jól hangzik, megpróbálok jövő hét elején utánakérdezni, hogy kb mennyibe kerülne. Ebay-en láttam párszor kinyomtatott verziókat 30-40.000-ért. :D

(#5880) FireKeeper válasza Anubris (#5879) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én abban reménykedem hogy a Blood and Wine-hoz adják majd a Northen Realms és Nilfgaard paklikat :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5881) Anubris válasza FireKeeper (#5880) üzenetére


Anubris
őstag

Én is, de addig nem bírom ki. :DD
Viszont mivel már Collector's edition-höz járt, ezért nem biztos, hogy újra kiadják.

(#5882) GRaul válasza Anubris (#5879) üzenetére


GRaul
őstag

Mi forgalmazunk ilyen anyagot.
Az kb SRA3 meretben 32*45-os meretet jelent 200ft/ív
Szoval nem nagy penz :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#5883) brumi1024 válasza Anubris (#5879) üzenetére


brumi1024
veterán

Én nyomtattam egészen jó minőségben kártyapaklit (konkrétan 10-et, annyian jöttünk össze ezzel az igénnyel) valahol 800 forint környékére jött ki így egy darab. Nem műanyag, vagy műanyag bevonatos, de azóta is használom(~1 éve), teljesen jól tartja magát. Érdemes összeállni többen, úgy fajlagosan olcsóbb. Sajnos a helyet nem tudom megmondani, nem én intéztem, de google segítségével lelt rá az illető.

(#5884) Titanone


Titanone
tag

Velenben van egy nagy fa a térképen. Ott van egy kérdőjel is, meg egy lezárt ajtó. Vezet oda valamilyen küldetés? Ugyanígy Skelligén is egy lezárt ajtó Ősi kripta néven (főszigeten) . Van ott is egy küldetés?


(#5885) brumi1024 válasza Titanone (#5884) üzenetére


brumi1024
veterán

Igen, előbbire legalábbis biztos, ha jól rémlik az utóbbira is.

(#5886) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Végigértem ma a kiegészítőn, délelőtt nekiültem és most végeztem (nem az elejéről kezdtem délelőtt, már kb. 30-40%-nál jártam).

Innentől spoiler aki még nem végzett ne olvassa:
Én nem tudom mivel etetik ezeket a CD Projekt Red-es fejlesztőket de ez valami fantasztikusra sikerült. Főképp a 3 kívánság részére gondolok a kiegészítőnek. Ez az esküvős rész ezzel a megszállásos dologgal valami telitalálat, a fordítás is nagyon jó lett, azokon a dumákon többször hangosan felnevettem! Annyira más a két karakter, és Geralt szájából hallani ezeket a "bókokat". :D
És akkor még a rész mélyebb értelméről nem is beszéltem, ahogy kavaroghatnak az érzelmek Shaniban az egész alatt, aztán végén az a csónakos rész...
Majd később a rablás. A felvezetés mintha az Ocean's 11-ből lett volna, ahogy ott bemutatják a beszervezendő karaktereket, majd a végén a döntések, hogy ki mellé állsz. Bár én végül lecsaptam mindkettőt és nem is bántam meg.
Aztán az aukciós rész is tök jó ötlet, aki már végignyomta a képen kívül a másik kettőre van értelme licitálni? Én a szobrot megnyertem aztán keresgéltem az inventorymban és nem találtam, nem tudom lehet-e vele valamit kezdeni.
Végül a rózsás rész az emlékek felidézésével... WOW! Mondom ilyen nincs is. Hatalmas ötlet az egész.

Majd a legvégén a "rejtvényfejtős" rész is tetszett, neki kellett futni párszor mire sikerült. Féltem hogy a végén még valami erőltetett összecsapással megkoronázzák az egészet de szerencsére nem így lett.

Ha már itt tartunk összecsapások. Hát itt aztán volt kihívás bőven, az összes bossharc (ahol nem a standard életerősávja volt a támadónak) nagyon húzós volt talán az egy kincstár kivételével, illetve a képlidérccel is szerencsém volt mert elsőre sikerült de volt aminek vagy 10x futottam neki. Meglepetések is voltak bőven és maradt még rengeted ? a térképen amire még biztos rászánok 1-2 órát.

Nem kérdés, hogy a 2. kiegészítő is meg lesz véve! Ráadásul ott már új területek is lesznek, simán több tartalmat fognak beletenni mint már egy normál játékba. De még legalább fél év. :(

(#5887) genndy válasza Titanone (#5884) üzenetére


genndy
addikt

Mindkettő főszálas küldi lesz, ha odaérsz a sztoriban majd kinyílnak (meg ha belefutsz még ilyenbe, azok is leginkább főszálasak).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5888) Titanone válasza genndy (#5887) üzenetére


Titanone
tag

Köszönöm a segítséget, sejtettem valami ilyesmi áll a háttérben. :)

Láttatok repülő kecskét meg lovat a játékban ? :D Egyszarvút keresek, de még nem jött össze.

(#5889) Reinhardt


Reinhardt
őstag

A kiegeszitot tolom, es a farkas iskola cuccait keresnem. Ennel a resznel nem ebben a ladaban kene lennie vminek? Mert nalam nem aktiv, meg se tudtam nezni, hogy van -e benne vmi. Mentettem visszatoltottem, de ugyanaz. Bug?

(#5890) tibee77 válasza Reinhardt (#5889) üzenetére


tibee77
őstag

Lätom nem csak en älltam le a diablo 3-mal. :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#5891) hoffman_ válasza Jorus (#5864) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ahoj!

ki gondolta volna, hogy benne van a keze a dologban :D Star Citizen-be is tuti megpróbált beragasztani :D örülök, ha tetszik! én nagyon lassan haladok a 3-al, egyszerűen napi 1 órát sem tudok adni neki, hogy átszellemüljek, de kitartóan próbálkozom. imádtam az Oblit a több száz beletett órámmal, de azt kell mondjam, hogy nekem a No. 1 rpg-m a Witcher trilógia, nekem 100%-ban betalált mindenhol, imádom :) bár tény, hogy az Oblin kívül, hasonló műfajú gamma ezen a kettőn kívül meg sem közelítette ezeket.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5892) Montesantos válasza Reinhardt (#5889) üzenetére


Montesantos
senior tag

Nyomj egy w érzékelést portált kell összehozni.....

Gabi

(#5893) keIdor válasza hoffman_ (#5891) üzenetére


keIdor
titán

Nálam is a TES és a Witcher széria a legjobb RPG. A most megjelenő Fallout 4-et is várom, de a TES VI és a Witcher 4, ha lesz, sokkal jobban "várósabb" lesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5894) Anubris


Anubris
őstag

Lehidalok. Most jutottam el az aukciós részig a kiegészítőben és látom, hogy megvásárolható a vipera gear. Mennyien siránkoztak a fórumokon, hogy abból is legyen szett, ráadásul mennyire okosak voltak, rengetegen akarták, hogy a játék elején viselt ruhát berakják jobb stats-al, hát megvalósult ez is, nem kell moddolni. :C

Nálam abszolút favorit ez a fejlesztő gárda, tényleg úgy tűnik, mint akik meghallgatják a kritikákat és kéréseket.
Sokan panaszkodtak az együttlétekre is, hogy mindegyiknél ugyanaz történik, nah Shani-nálezt már javították.

(#5895) elektrotank válasza ingalls (#5854) üzenetére


elektrotank
tag

Vagyis érdemes lenne először végigvinnem még egyszer és utána a kiegnek is uccu neki? :D Mert a szavaidból azt veszem ki, ha most benevezek egy körre a kiegre, akkor tök mindegy hol tartottam, kezdhetem előről... vagy éppenséggel egy manuális mentés megoldaná a problémát?

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5896) GazRic


GazRic
senior tag

Nem tudom ki hogy van vele de ez a kieg marha jó lett, viszont szerény véleményem szerint túl sok benne a bossfight, vagy csak a nehéz ellenfél. Ennyit a teljes játék alatt nem szívtam mint itt. A béka, a gondnok stb stb.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#5897) Xeper válasza S1M0N (#5823) üzenetére


Xeper
csendes tag

Szobrok forgatásába eddig egy helyen futottam bele egy küldetés során egy rejtett szobában, és ha jól emlékszem, akkor a macska cuccok valamelyik magasabb fejlesztését tarttalmazta. Csak annyi volt a lényeg, hogy minden szobor nézzen befelé. A szituáció azonosítására itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=QotqU7uPlDM
Szerk: a videóban most látom, hogy cat... csak alap :)

[ Szerkesztve ]

(#5898) ingalls válasza elektrotank (#5895) üzenetére


ingalls
senior tag

Szia!
Sajnos nem tudom a választ, érdemes valami okosabb fórumtársat kérdezned. Egyébként lehet, hogy keverem és nem kiegnél folytathatod a meglévő szinten, hanem az csak az NG+-ban viheted a pontjaidat. Én new game-et kezdtem a Hos-nal, és nem ajánlotta fel semmilyen állás betöltését, s buktam minden cuccot. Bár ettől függetlenül még ott vannak azok a mentések, amiket az alapjátékban tettem.

Ha új játékként indítod a kiegészítőt, akkor 32-es szinten kezdesz néhány alapcuccal. Mire a végére értem, addigra lettem 38. Ez azért kellemetlen, mert előtte NG+-ban már 40. voltam. A világ vicce egyébként, hogy van nálam olyan penge, amit 68. (!) szinten lehet csak használni :D

(#5899) S1M0N válasza Xeper (#5897) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ezen kívül még van egy, ott a szobrok össze-vissza vannak elhelyezve egy barlangban, egymástól 5-10 méterenként, én arra gondolok. De fogalmam sincs, hogy hol találtam rá arra, már régen volt.

(#5900) vraghdash


vraghdash
tag

200+ óra játék után 170 PC - 30 XboxOne
3adik végigjátszás NG+DM nehézségen 52 voltam mikor kijött a kieg. most 60 vagyok most volt az első nehéz fight az alapjátékban Ciri VS banyák olyan 1 óra volt hogy lementek, amin DM fokozaton szenvedtem geralt vs imrelith 2 re ment le...

én amit várok a kiegtől alapvetően olyan fightok hogy vért huggy0zzak... a kommentek alapján meglesz jaja de várom már :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.