Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Lidl válasza PhilBrick (#4400) üzenetére


Lidl
senior tag

Tök jó ötlet!
Csinálni a kéne valakinek egy interaktív DVD-t, ahol a végigjátszást mutatják, és a döntéseknél a néző választhat.
Így megnézhetné mindenki a különböző végkifejleteket :DD
Na, egy vállalkozó kedvű?... :DDD

Lidl

(#4402) boost válasza Lidl (#4401) üzenetére


boost
addikt

Witcherben kicsit nehezebb lenne a kb 100 óra anyaggal, de a Last of Us-ból készítettek egy 6 órás Marathon movie változatot a legfontosabb ingame videókból, és játékmenetből. [link]

Képzeld el, mindezt Witcherrel, és kb 60 órában. :D

(#4403) Lidl válasza boost (#4402) üzenetére


Lidl
senior tag

Na igen, nem gondoltam, hogy ráférne egy DVD-re :D

Lidl

(#4404) Archanon


Archanon
őstag

Azt mondtátok a kérdőjelek felfedezgetése opcionális... Skelligén is. A tenger tele van velük, de 90%-ban csak ilyen csempészrejtekhelyeket találok, haszontalan tárgyakkal teli. Ha legalább valami jó kis páncélt, fegyvert kapnék, de semmi használható, mind megy a boltba, és csak arany lesz belőle, aminek már szintúgy nem veszem hasznát. Nincs mit vásárolni, így is van 40ezer pénzem 25-ös szinten. Ez a kérdőjelezés felér a dögunalmas farmolással.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4405) FireKeeper válasza Archanon (#4404) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az erőhelyek, az elhagyatott helyek (ahova visszatérnek az emberek miután kinyírtad a szörnyeket), szörnyfészkek illetve a fogva tartott emberek érik meg ezek közül, a többi cucc (csempészcuccok, rejtett kincsek) tényleg csak anyagiakat ad hozzá a játékhoz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4406) Retekegér válasza Archanon (#4404) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

És hányszor, de hányszor jelent meg az "overburdened" felirat. :DDD
Azt hittem később lehet majd nagyobb inventory, de 100-as volt a max.

<< Heimdal >>

(#4407) FireKeeper válasza Retekegér (#4406) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lovon nem volt ilyen zsákod? azzal lehet növelni az intentory kapacitását. én tisztán emlékszem hogy nekem bőven 100 felett is volt a batyum.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4408) BaLee válasza FireKeeper (#4407) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A legnagyobb nyeregtáskával 160 a cipelhető cucc súlya én úgy emlékszem.

(#4409) Retekegér válasza FireKeeper (#4407) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A lovas cuccról beszélek, az adott 100-at, de összesen 160-nál tetőzött. Afölött Geralt már belassult. Cipelt 200 felett is, de az már csak lovon / hajón ülve elviselhető.

BaLee: így van.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4410) Archanon válasza Retekegér (#4406) üzenetére


Archanon
őstag

Na igen...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4411) FireKeeper válasza Retekegér (#4409) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah aszittem nem volt zsák a lovon, oké :D

azért még így is mérföldekkel jobb a helyzet itt, mint a második részben....

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4412) Archanon


Archanon
őstag

Apropó: Fayrlund-ban az egyik küldetés következtében ki lehetett csinálni Sven-t és bandáját. Sven azóta is respawnol minden alkalommal, ha a faluba megyek, rám támad, és ha kicsinálom, az őrök rám támadnak. Másnál is van ez a bug?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4413) Montesantos válasza Archanon (#4412) üzenetére


Montesantos
senior tag

nálam is bugos ez a rész....

Gabi

(#4414) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

valakinek megvannak esetleg a könyvek angol nyelvű ebookban?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4415) aizen92 válasza FireKeeper (#4414) üzenetére


aizen92
addikt

Pont most olvasom őket, a játék befejezése apropóján, és azt kell mondjam hihetetlen meglepetés számomra. Nagyon jó kis könyvek! Ajánlom minden Witcher rajongónak!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#4416) NyxNyxNyx válasza Retekegér (#4409) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Amikor játszottam engem néha zavart hogy mennyire irreális. Sokkal reálisabb lett volna ha a lónak külön lenne inventoryja és akkor lehetett volna nagyobb is akár. 1-1 kardnál felesleges többet tartani, a páncélból is elég kevés. Csak rakodó helyek kellettek volna, amik mostmár elvileg vannak is.
Nem gondoltam volna, hogy valakinek kevés a 160 hely.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#4417) FireKeeper válasza NyxNyxNyx (#4416) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor fogyhat el nagyon könnyen ha az ember elmegy lefarmolni a kérdőjeleket :D pl skellige bal felső sarkában van egy csomó, aminek nagy része valami kincs, és van bőven annyi, hogy az ember ne akarjon félúton megfordulni h lepakoljon az árusnál.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4418) Sami22


Sami22
aktív tag

Hali.
Konzolról váltottam pc-re, de nem szeretném teljesen újrakezdeni a játékot, ezért mentéseket keresek.
Van valaki, aki nem rég ért Skellige-be és Velenben nem csinált meg mindent?
Vagy valaki, aki csak a fő történetszálat követte esetleg és úgy hajózott már el oda?
Ha úgy 14-15 szint körül van valaki és csak úgy nagyjából igen a válasz a fenti két kérdésre, nagyon örülnék neki, ha elküldené a mentését.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#4419) Retekegér válasza NyxNyxNyx (#4416) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ha az összes witcher gear-t megcsináltatod, akkor már kevés lehet. 1-2 rúnakő, speckó nyílvesszők, más-más bónuszt adó trófeák. A végére ez volt a helyzet (miután Eredin kardja is bekerült a pakkba): [link]

<< Heimdal >>

(#4420) FireKeeper válasza Retekegér (#4419) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én mindig a ládában tartottam a többi witcher geart, elvégre is más-más setekhez más más skillezés is illik, szóval tök felesleges mindig magamnál hordanom őket, ha át tudok skillezni akkor egy ládához is igazán el tudok menni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4421) Retekegér válasza FireKeeper (#4420) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Melyik ládában?

<< Heimdal >>

(#4422) FireKeeper válasza Retekegér (#4421) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát azt a megosztott tárhelyes ládát amiben el tudod rakni ideiglenesen a cuccaid, a térképen zölddel van jelölve. több helyen van a térképen, white orchardban a fogadóban, velenben a báró kastélyában, novigradban dandelion kocsmájában és skelligen a kaer trolde alatti/melletti fogadójában.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4423) Retekegér válasza FireKeeper (#4422) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Fakk, ez nálam kimaradt. :W
Sok szenvedést megspóroltam volna. :DDD

<< Heimdal >>

(#4424) FireKeeper válasza Retekegér (#4423) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát jah :D nekem is le volt gyártva minden set de csak az aktuálist vittem magammal (elején a griffet aztán a macskát).

kíváncsi leszek a NG+ hoz-e új setet, vagy olyan cuccokat amiket majd jobban megéri használni mint a witcher geareket.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4425) genndy válasza Retekegér (#4423) üzenetére


genndy
addikt

1.07 utolsó előtti patchel jött, sokaknak kimaradt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4426) boost


boost
addikt

Most járok Skellige-ben, és feltünően gyengébbnek tűnik ez a rész a játékban, mint a többi. Az első volt a legkomplexebb élmény, a város nem annyira volt érdekes, túl sok volt a fuss ide, fuss oda, és beszélgess rész, de a harmadik nekem egyenesen unalmas.

Többiek? Mi a vélemény? Tényleg gyengébb, vagy csak én sokalltam be a játéktól? Tény, hogy 70 órát eddig egyetlen TPS-be se tettem az utóbbi 3 évben.

(#4427) Retekegér válasza boost (#4426) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nekem tetszett Skellige, eléggé skandináv. Vannak ott is jó mellékszálak / küldik, egyedül a csempészcuccok összeszedése volt unalmas a tengeren.

Ps.: ha besokallsz, inkább tarts szünetet. Én is azt hittem, hogy Far Cry-nál többet egy játékba se teszek. Tévedtem. :)

(#4425) genndy: köszi az infót, akkor ez a magyarázat. :R

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4428) Anubris


Anubris
őstag

Nincs semmi új infó arról, hogy mikor jön a New Game+ mód?

(#4429) genndy válasza boost (#4426) üzenetére


genndy
addikt

Nem TPS, ez bizony nagybetűs RPG. Az olyanoknak meg illik (több) száz órásnak lenniük.
Csináld a küldetéseket, azoknak mind bazi jó a sztorijuk. Ha meg nem tetszik akkor végigcsinálod a főszálat és kész. A kérdőjeleket nekem sincs türelmem befejezni, de tudom hogy nem is adnak semmi extrát ami miatt kellenének.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#4430) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Szerintem a fő és mellékszál sztorija igen erős és nekem bejövős! Nem unom :)

Nekem most vörös mutagének kellenének, kékből és zöldből van egy raklappal, vörös viszont csak pár darab, azok is főzetesek, nem pedig általánosak. Milyen szörnyeket kell értük felkockázni?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4431) boost válasza genndy (#4429) üzenetére


boost
addikt

Tudom, hogy nem TPS, rosszul fogalmaztam meg, csak már utólag nem akartam kijavítgatni. ThirdPerson játékra gondoltam, vagy akciójátékra. Eddig ennyit csak stratégiával szórakoztam, ez lett volna a mondandóm lényege.

(#4432) TBT válasza Anubris (#4428) üzenetére


TBT
addikt

Előreláthatólag még ebben a hónapban!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4433) FireKeeper válasza boost (#4426) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a mellékküldik ott is jók nagyon, meg van egy-két igen szép táj, de ahogy a többiek is mondták, a kérdőjeleket tényleg unalmas lefarmolni. illteve nekem gond volt, hogy velenben/novigradban nagyon elhúztam a dolgokat, és mire átmentem skelligére már egy csomó küldi beszürkült.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4434) csongi


csongi
veterán

Segítsetek, mert kivagyok.
Novigrádba vagyok, keresnem kellene a báró feleségének nyomait. Egy óra alatt kinyomoztam googleba, hogy vissza kellene mennem a báróhoz. De hol találom a bárót a térképen? Mi a a neve és melyik régióba van. 5 napja állok emiatt. HELP!!

(#4435) boost válasza csongi (#4434) üzenetére


boost
addikt

A báró feleségét nem Novigradban kéne keresni, haben még Velenben, szerintem.

Ha a báró feleségének a nyomait kéne keresned, és nem mutatja, hogy merre, akkor válts questet, és folytasd azzal, ami egy boszorkányt keres az ingoványosban. Az is a kém egyik sztorija. Ha megtalálod az ingoványosban levő házakat, utána továbblép az a quest is. Ha kiderítetted, hogy hol a feleség, utána úgyis mondja, hogy menj, és mondd el a bárónak, aki a veleni rezidenciáján lesz, ahová vagy 10szer kellett már menned.

[ Szerkesztve ]

(#4436) Retekegér válasza csongi (#4434) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Leginkább a Family Matters Quest címszóval találsz YT videókat. Amúgy ez a rész megvolt már?

<< Heimdal >>

(#4437) csongi válasza Retekegér (#4436) üzenetére


csongi
veterán

Meg volt, a lányával is beszéltem, és elnézést valóban Velentbe vagyok.
szgergely
Igen tudom, hogy voltam vagy 10* a bárónál, de miért nem jelzi a báró lakhelyét a térkép?
Miért szakad meg a fő küldetés? Érthetetlen az egész, mit keressek merre? :)
Boszorkányok, láp de hol? Sehol nincs ilyen a térképen. Az tuti nem fogom egész velent bejárni és keresgélni.
És mire gondolsz a qets váltással. ?

[ Szerkesztve ]

(#4438) FireKeeper válasza csongi (#4437) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha aktív a küldetés, akkor nem mutatja a tracker a térképen hogy merre is kéne menni? nekem sose volt ilyennel problémám :F

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4439) Archanon


Archanon
őstag

Na, lvl 22 főküldi, azaz: Kaer Morhenben vagyok végre - ahhhj, de nosztalgikus!! minden a régi, imádom, Witcher 1 újra, waaaah, kész vagyok :D - , Uma átkát megtörtük, következő feladat: toborozzak haverokat a Vad Falka ellen. Ezutáni spoilereket nem kérek! Ám egy kérdés: Dijkstra-hoz is elmentem, ő meg lazán visszautasított, pedig emlékszem rá, tök jóban váltunk el egymástól legutóbb, a Triss-es sztorinál... Aztán most jól helyben hagyott. Mi az a pont, ahol magam oldalára tudtam volna állítani, illetve ha eljön ő is Kaer Morhenbe, mi hasznát vesszük?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4440) FireKeeper válasza Archanon (#4439) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én úgy tudom ő semmiképp sem jön, ahogy Emhyr sem küld segítséget.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4441) NyxNyxNyx válasza csongi (#4437) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Asszem hollószirt a neve a báró rezidenciájának ha ez a kérdés. Vagy ha nem ez a kérdés, akkor nem tudom. :))

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#4442) Retekegér válasza csongi (#4437) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Keresd a Crone boszorkányokat (Ladies of the Wood). A térképen jelöltem a helyet: [link]

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#4443) csongi válasza FireKeeper (#4438) üzenetére


csongi
veterán

Semmi!
De hiába váltok küldetést azt sem jelzi. Lehet kikapcsoltam valamit valahol?

(#4444) FireKeeper válasza csongi (#4443) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah mert ez ilyen idióta főküldi.

mellékküldik között keresd meg ami a erdő hölgyeihez kapcsolódik, ott lesz küldikövetés is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4445) Retekegér válasza FireKeeper (#4440) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

De Emhyr küldene, csak Geralt nem akarja, hogy Voorhis irányítsa a csapatot. :D

<< Heimdal >>

(#4446) Ted_Beneky válasza csongi (#4443) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Nyugi, ezt az emberek 90%-a megszívja. :K

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4447) FireKeeper válasza Ted_Beneky (#4446) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

illetve inkább csak azok akik nem foglalkoznak a mellékküldikkel :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4448) zkas90


zkas90
senior tag

jöjjön már az ng+ :O :O
hiányzik már a játék :O

(#4449) BaLee válasza Ted_Beneky (#4446) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Itt én is elakadtam picit, de az erdő asszonyai küldetés már fel volt véve és azt kellett elkezdeni hogy továbbmenjen a story.

(#4450) brumi1024 válasza FireKeeper (#4440) üzenetére


brumi1024
veterán

Jönni nem jön, de segít, ha kiszeded a Mengéből, hogy hol van elrejtve Dijkstra pénze. Ehhez viszont hagyni kell Trisst, hogy megkínozzák.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.